Astro tarotový horoskop na měsíc červen 2017

Sociální sítě

tarot milenciBeránci, vyřizování nenechávejte na poslední chvíli. Bude to trochu náročnější období, ale s chutí do toho. Býčci, užívejte červnových výletů, které vás zavedou buď někam po vodě, nebo k vodě. Blíženci, zdá se, že vás potěšení nemine. Užívejte tedy radosti zadosti. Raci, trochu nenásilnou formou budete myslet na nové věci, a to zejména v oblasti lásky. Lvíčci, měsíc červen ve znamení opatrnosti k vám promlouvá. Držte si své otěže řízení životem, protože se objevují křižovatky. Panny obohatí radost z materiálních věcí. Snad si i něco koupíte a oslavíte úspěchy. Váhy, ocitnete se na rozcestí. Vlastně nebudete vědět do čeho investovat nebo komu svěřit finanční prostředky tak, aby byly rozmnoženy. Štírci, neuhýbejte pohledem, protože oči budou tento měsíc zářit takovou silou, až si toho všimne okolí. To je váš úspěch. Střelci, pěkně pomalinku plujte červnovým měsícem, protože se polehounku k vám blíží změna. Trpělivost je na místě. Kozorozi, láska, harmonie a chuť být někomu nápomocen. To jsou krásné věci, které můžete v červnu očekávat. Vodnáři, tento měsíc se zapotíte na těle i na duši. Vyhýbejte se velkému ohni a teplu. Pozor při grilování, oheň umí prskat. Rybičky, možná nebudete vědět kudy kam. Pokud si uděláte pořádek v myšlenkách, máte vyhráno. Některé ženy v Raku se budou cítit uvězněny.

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Červen se u Beránků ponese ve znamení názorových výměn a komunikací. Dostane se i na méně příjemné situace, a ty se potřebují tento měsíc vyřešit. Ačkoliv se vám do toho moc chtít nebude, je dobré veškeré důležité záležitosti vyřídit, abyste mohli užívat pohodových prázdnin. V té záplavě myšlenek a shonu najdete šťastnou chvilku. Jednejte s lidmi tak, aby se vám to v dobré oplatilo. „Jak zaseješ, tak sklidíš.“

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Život je kouzelný i při změnách, které se Býčkům tento měsíc nabízí. Právě přes tuto změnu naleznete vnitřní jistotu. Bude to stát trochu více námahy a výsledek se vám může zdát nejasný. Nicméně, bude to pro vás užitečné. Červen je nejen napjatý, ale také zajímavý. Mohl by se ukázat nový směr, touha i myšlenka, pro něž stojí za to, aby padly staré zátěže. Na fyzické úrovni očekávejte příjemný výlet, a to pravděpodobně po vodě či okolo vody.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Nové obzory pro Blížence jsou na dosah. Pocítíte skvělé šance a velmi příznivé vyhlídky do budoucnosti. Dá se říct, že dosáhnete na vzdálenou hvězdu. Jak daleká je hvězda, tak dlouhý bude váš úspěch. Očekávanou přízeň si buď již užíváte, nebo teprve užijete. Je čas jít dál a odvaha nebude chybět. Potěší vás děti. Očekávejte radost a veselé skotačení. Ženy mohou tento měsíc dostat kytičku a muži ženu svého srdce.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Ráčci budou obšťastněni. Tento měsíc můžete očekávat hluboké naplnění, které se příjemně dotkne vašeho srdce. Do popředí se dostává mystérium lásky ve všech podobách. Je čas k mazlení a svádění s citem a bez nějakých nátlaků. Ale dávejte si pozor na své jednání vůči okolí. Někdo se vám totiž zalíbí, i když partnera máte. Zdá se, že city v červnu budou silně zářit a rozum zmaten bude zaslepen leskem.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Lvíčci se malinko potrápí se zády. Tak jako minulý měsíc, i tento zůstaňte sladěni s modrou barvou. Přidejte si k ní barvu zelenou. Ta léčí tělo i duši. Měsíc pro vás nebude tak snadný. Čeká vás ostřejší nálada v práci, na úřadech a celkově si ohlídejte zdraví. S pohybovým aparátem opatrně. Nepříjemné stavy by se měly zjemnit tím, že si odpočinete, naberete síly a jdete dál. Odjeďte do kopců, hájů, luk a lesů. Nadýchejte se čerstvého vzduchu.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Panny se mohou těšit materiální přízni. Je vhodná doba, abyste investovali do domu nebo do rodiny. Mnohé z vás čeká nový životní start. Má smysl se ženit, vdávat, začínat nové věci, akce a hlavně si užívat. Budete vítat a také vy jste vítáni. Počítejte s tím, že budete mít krásné štěstí. Kdo hledá práci, najde tu správnou. Kdo chce povýšit, ať jedná, bude mít úspěch. Panny, tohle je váš měsíc.

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Váhy se budou muset rozhodnout, co s penězi. Jestliže máte někde zakořeněny finanční prostředky, vypusťte je. Abyste je mohly rozmnožit, potřebují jít do oběhu. Šanci tento měsíc mít budete. Uchopte žhavou příležitost. Nebudete na to sami. Pomůže vám zkušený a čestný člověk. Muž, který rozumí materiálním záležitostem, proto se ho nebojte požádat o radu či o pomoc v těchto věcech. Neprohloupíte, spíše získáte nebo ještě lépe, rozmnožíte.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Štírci se mohou ve společnosti různých lidí ukázat v dobrém světle. Přinejmenším budete tento měsíc pozváni na velkou oslavu či na více takovýchto událostí. Budete hýřit radostí a veselostí. Oslavíte nějaký svůj osobní úspěch. Červen vám nabízí společnost, ve které se blýsknete. Někoho ze Štírů mohou potkat křtiny. Daří se na úřadech i v práci. Ženy, můžete si dovolit být trochu divočejší a muži Štíři, zapojte více uhrančivého pohledu.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci budou v očekávání důležité změny. Ano, ještě nenastal čas na velkou změnu. Počítejte s pomalým růstem a trpělivostí. Blíží se k vám nové věci, nová životní etapa a studentům začíná přechod na vyšší úroveň. To, co je již zastaralé, nechejte spadnout. Jen opatrně. Úspěch máte sice zaručen, ale pokud byste nenechali věci uzrát, pak byste si to mohli svou nedočkavostí zkomplikovat. Připravujte se už na dovolenou nebo prázdniny, bude vám svítit sluníčko.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorohům vytvoří krásný zmatek děti. Není v tom nic záludného ani špatného. Nejspíše si vás omotají kolem prstu mladší osoby. Ocitnete se v opojné náladě a v souladu s ostatními. Kozorozi, kteří hledají lásku, najdou. Pravděpodobně se objeví více možných lásek. Záleží na vás, zda si nasadíte růžové brýle nebo vyberete toho pravého či tu pravou. Každopádně, budete se cítit zamilovaně.

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Tento měsíc bude Vodnářům – mužům vládnout žena. Na druhou stranu ovládnou Vodnáře – ženy touhy a chuť být úspěšnou. Vodnáři celkově mají v červnu spoustu ohnivé a ženské energie. V pracovní sféře půjde o dravé vítězství, kde se dočkáte i veřejného uznání. V osobním životě byste naopak měli utlumit své ohnivé výboje. Někdy bude horko, a to na těle i na duši.

RabyRyby (21. února – 20. března)

Rybičkám teď zavládne období nerovnováhy. Po právu se vám dostane toho, co žádáte. Nicméně, dejte do pořádku právní, úřední i pracovní záležitosti. Pak se můžete s důvěrou dívat dopředu. V pracovní sféře můžete očekávat konkurenční boj. Také je na zvážení, zda zůstat v současné práci nebo se poohlédnout po jiném pracovním místě. Vyskytnou se nějaké menší překážky právě v této oblasti, ať už se jedná o peníze nebo o zdraví. Tak Rybičky, opatrně.


Jiřina Irissa

Uložit

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>