Astro tarotový horoskop na měsíc květen 2017

Sociální sítě

KVĚTEN HOROSKOP

Beránci, čekejte dlouhodobý pracovní záměr, který přinese nějaké finance navíc. Býčci, ocitnete se tento měsíc ve společnosti několika lidí, a to docela častěji. Proto si to užívejte, ale na druhou stranu buďte obezřetní před falešnou osobou. Blíženci, hledejte svůj směr a nebojte se jít do detailů. I v těch nejmenších zákoutích se skrývá poklad. Ráčci, vy budete těžit ze všeho, co je kolektivní. Týmová práce vás uspokojí, společné chvíle s partnerem budou v květnu vzácností. Lvíčci, pravděpodobně budete o něco požádáni. Pokud se budete snažit pomoci, v budoucnu se vám to vrátí jako pozitivní štěstí. Panny, potěší vás změna, ať už v práci nebo v soukromém životě. Teď se vám to třeba bude zdát nijaké, ale pak se budete divit. Váhy, očekávejte možnou návštěvu někoho, koho jste neviděli snad sto let. Ženy – Váhy, bude to princ, který se proseká trnitou cestou až k vám a polibkem probudí ze všedního dne. Štírci, trochu se něco zpozdí nebo uvíznete na mrtvém bodě, ale pak se rozjedou takové věci, o kterých se vám ani nesnilo. Střelci, chytne vás májová láska. A může to znamenat velké city. Kozorozi, snažte se nepropásnout šanci, ať už se bude jednat o oblast pracovní či osobní. Pravděpodobně v tom bude mít prsty nějaká žena. Vodnáři, květen věnujte osobnímu relaxování. Co vás baví, to dělejte. Trochu si ohlídejte zdraví. Rybičky, něco nového začíná, ale staré musí pryč. Trochu si načechráte nervy, ale potřebujete na čas změnit prostředí.

Beran Beran (21. března – 20. dubna)

Hezké období z minulého měsíce postupně přebije obava z finanční nejistoty. Nahlodají vás pochybnosti a nebudete se cítit ve své kůži. Trochu trpělivosti nezaškodí, protože budete stát před důležitým rozhodnutím právě v oblasti financí. Dostane se málo peněz, ale výdajů se objeví více. Cesta ven z těchto problémů je již vidět, ale zároveň to znamená, že se musíte chopit nového a dlouhodobějšího záměru. Může to být lepší práce nebo k práci ještě brigáda.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Den má 24 hodin a během tohoto času den vystřídá noc. Tak se těšte ve dne i v noci na dobrodružství, které vám osud nachystal v tomto měsíci. Možná vás zaskočí neočekávaná událost, která zahřeje u srdce. Přitom se setkáte s přátelskou osobou. Ale na druhou stranu se setkáte ještě s jednou osobou, před kterou si dávejte pozor. Je obestřená klamem a bude vás držet zpátky od slibných příležitostí.

Blíženci Blíženci (22. května – 21. června)

Tento měsíc se setkáte s osobami, které vám mohou trochu zkřížit plány. Ano, je to pro vás nepříjemná situace, ale v podstatě to berte jako malý detail. Z takto negativních osob se vymaníte a půjdete dál svou vlastní cestou. Již teď si chraňte to, co jste vytvořili. Hlavně si věřte a neotáčejte se za minulostí. Mimo to, dostane se vám finančního zabezpečení a následného uspokojení. I v těch nejniternějších věcech lze nalézt kouzlo štěstí.

Rak Rak (22. června – 22. červenec)

Tento měsíc nemeškejte na nic, protože se do vašeho života vloudí spousta pohybu. Pomůže osoba muže, který ví, co dělá. Dostane se vám mocné kreativity a lidé vás budou uznávat. Jen jednu věc mějte na srdci. Nefungujte jako samostatná jednotka. Týmová práce bude v květnu to, co potřebujete. V lásce se raďte s partnerem a v práci buďte se svými kolegy za jedno. Čas bude hrát pro vás, ale jednejte rychle, protože nyní máte možnost být na vrcholu a těžit z toho.

Lev Lev (23. července – 22. Srpna)

Tento měsíc je dobré spolupracovat a dělat kompromisy snad ve všech oblastech vašeho života. Na druhou stranu vám taková potřeba rovnováhy přinese zisk a úspěch. Pracovní nabídka, která se může v tyto dny objevit je velice zajímavá. Držte se více u rodinného krbu, protože vás někdo bude potřebovat. Za to se vám dostane emocionálního a materiálního naplnění. Obklopte se modrou barvou. Muži v modrém oblečení a ženy modrými květy.

Panna Panna (23. srpna – 22. září)

Pravděpodobně už dlouho toužíte po změně. Ty šťastné časy nastanou, ale vytvořte si pro své plány pozitivní a optimistické podmínky. Někdy se budete ztrácet v iluzích. Budete stát před složitým rozhodnutím, proto je nutné plánovat pečlivě. Potřebuje to čas. Pak se objeví plodná síla. Příležitost k tomu dostanete. Panny, které chtějí změnit zaměstnání, mají vyloženě šanci. Kariérní postup je také možný. Očekávejte něco potěšitelného, i když se vám to bude zdát málo pravděpodobné.

Váhy Váhy (23. září – 23. října)

Do tohoto měsíce vám mohou vstoupit věci, které budou na první pohled vypadat jinak, než se zdají být. Něco budete skrývat například před svým partnerem. Do života vám totiž vstupuje nový člověk, nebo to může být člověk, kterého jste neviděli několik let. Intuitivní vnímání se zvýší. To vše vás posílí na duchu a odtud se dostanete výše. Někdo vám pomůže i finančně. Dostane se vám velkorysé nabídky v práci, nebo finančních prostředků na splácení. Získání úvěru je také možné.

Štír Štír (24. října – 22. listopadu)

Štírci, něco bude váznout. Budete se cítit jako v pasti. A teď kudy kam? Také pozor, na obzoru je nemoc. Buďte na sebe opatrní. Pocítíte úbytek sil a ztrátu energie. Ale nebude to dlouho trvat. Dostane se vám příležitosti se poučit z chyb a nerozumné volby, kterou projdete. Pak se vám bude konečně zdát život kouzelný. Obklopeni nepochybnou přitažlivostí budete zářit a přitahovat jako magnet vše, co si jen zamanete. Jen vydržet a z negativní záležitosti si musíte vzít to pozitivní.

Střelec Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Květen je májový měsíc a spojen s časem lásky. Ve vašem životě se objeví někdo, kdo kdysi zamotal s vašimi city. Vlije se do tváří ruměnec a energie z vás bude tak sálat, až si toho všimne i okolí. Ono by na tom nebylo nic špatného, pokud se jedná o svobodné Střelce. Problém je se Střelci, kteří jsou ve svazku manželském a mají stálého partnera. Posednuti touhou zažít vzrušující lásku, budou bojovat ze všech sil proti této závislosti. Svobodní zažijí v tomto směru úspěch.

Kozoroh Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kolem vás bude poletovat podnikavá žena. Ta má spoustu nápadů a samozřejmě i vy z toho budete mít nějaký bonus. Ale z počátku se budete chtít spíše držet v pozadí. Do ničeho se nechcete nechat zatáhnout. Dění jen budete sledovat, ale nezasáhnete. Ale až do té doby, než uznáte, že to je to pravé. Pak uskutečníte s úspěchem, vám touto ženou nabídnuté šance. To může přijít v jakékoliv oblasti života.

Vodnář Vodnář (21. ledna – 20. února)

Několik důležitých akcí a cest bude z vaší strany tento měsíc dokončeno. Některé povedou ke spokojenosti a jiné zase ke strnulosti. Zdravotní stav se malinko zhorší. Je dobré vše zkonzultovat s lékařem a najít východisko ze zdravotních problémů. Možná změníte léky a postup léčby. Květen v teplých dnech vám nedá spát. Možné obavy odstraňte relaxací. Trochu nespokojenosti, nedorozumění i nerozumnosti očekávejte ze strany partnera.

Raby Ryby (21. února – 20. března)

Splní se vám přání. Buďte krásně naladěni. Setkáte se s novým člověkem. Ona osoba vás pohladí po duši. Je to milé stvoření. Jelikož jste vodní znamení, pocítíte blízkost vody, tedy i znamení vodního a budete se cítit opravdu jako „RYBA VE VODĚ“. V květnu odstartujete novou věc. Ale dávejte si pozor na vyčerpání. S námahou a úsilím si dojdete pro úspěch, nicméně očekávejte následek. Vaše páteř, bedra nebo kyčle mohou v tomto období trpět.

 

Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>