Astrotarotový horoskop na červen 2018

Sociální sítě

karty 000Tento měsíc vládnou Blíženci

„S knihou v ruce? No, možná ano, ale spíše jdou objevovat nové a originální věci tam, kde je mnoho lidí. Navazují přátelské kontakty a už v jejich středu se vidí. Potřebují komunikaci, navštěvují restaurace dobrými jídly. Tak dobrou chuť.“

 

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Pro ženy

Láska: Kolo osudu – Potkáte v červnu někoho, kdo s vašimi city neskutečně zamává. Pravděpodobně přichází osudový muž, který je vámi okouzlen. Pokud již muže máte, pak se těšte na pozitivní obrat ve vztahu. A právě v tomto nynějším vztahu budete mít možnost osudově upravit plány do budoucna a vydat se trochu jiným směrem. Hledejte znamení kolem vás. Práce: 5 pohárů – Toto období není zvlášť příznivé na důležité rozhodnutí ohledně práce. Přišlo by rozčarování z neúspěšného projektu. Ženy, které hledají práci, musí počkat na příhodnější měsíc a studentky z řad tohoto znamení by se měly zkouškám ve škole raději nyní vyhnout. Zdraví: 7 mečů – Duševní stav – pokud málo komunikujete s okolím, není to moc dobře. Potřebujete se rozpovídat o svých problémech nejen odborníkovi z řad psychoterapeutů, ale postačí i návštěva příjemného prostředí, co pohladí duši. Fyzický stav – v tomto období si zejména vy dávejte pozor na nákazy, či otravy jídlem. Také alergiemi jste ohroženi. Jinak si nepřisuzujte žádné nebezpečné nemoci. Není to na místě.

Pro muže

Láska: 7 pohárů – Tento měsíc se budete cítit jako v mrákotách. Okolí, partner, rodina a kamarádi vás mohou upozornit na to, že žijete v oblacích. Ponesete si sebou tajemství. Můžete potkat ženu svých snů, ale každopádně si nasadíte růžové brýle. Tak pozor na bludičku, která může zavést na cestu, která neexistuje. To platí pro zadané Berany i pro ty nezadané. Práce: Páže pohárů – Přichází nějaká velmi slibná akce, která končí spokojeností a která vám udělá velmi dobře. Setkáte se s pochvalou nadřízeného a získáte určitá privilegia. V zaměstnání může nastat i příjemná změna. Pravděpodobně budete pozvaní ke společenskému podniku v kruhu kolegů. Více se sblížíte se svými spolupracovníky. Pokud se budete potýkat se starostmi, pak vám bude nabídnuta kolegiální pomoc. Zdraví: 8 mincí – Duševní stav – zpomalte a uklidněte hladinu emocí. Nic vám neuteče. K tomu, abyste se cítili v pohodě, musíte nalézt novou rovnováhu, a tu vám dá nějaká forma meditace. Fyzický stav – pokud vás trápí již delší dobu zdravotní problémy, měly by se řešit už tento měsíc. Ohrožen je zejména trávící systém a žaludek. Takto zanedbaný dlouhodobý stav se může v budoucnu projevit v podobě onemocnění srdce a cév.

                                                                                                          

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Pro ženy

Láska: 5 mečů – Tady se trochu více stahují mračna. Někdy je dobré si partnerství nechat pročistit bouří a zjistit tak, co nám na tom druhém tolik vadí. Použijte diplomacii, ať to nemá zákeřný průběh. Možná se setkáte s podlým jednáním partnera. Pokud jste svobodní a nezadaní, pak se nikam tento měsíc nehrňte. Není zajištěn úspěch v lásce. V dalších měsících máte lepší vyhlídky na lásku. Práce: 9 mečů – V červnu se pokuste zbavit obav. Nálada nebude zrovna příjemná a něco nebo někdo vás v práci tak trochu potrápí. Nemá smysl se nad tím trápit. Ono to pak stojí hodně dnů obav a probdělých nocí. Celý měsíc může být o neobvykle těžkých úkolech. Zejména ty ženy, které studují, se musí obrnit dávkou odvahy a píle. Je možné, že vás očekává i veřejné vystoupení. Zdraví: 2 mincí – Duševní stav – pravděpodobně si v červnu sáhnete na dno svých duševních sil. Může to způsobit práce, rodina i partner. Je potřeba se na pár týdnů zastavit a změnit přístup k životu. Odpočinout, nabrat síly a zkusit brát vše hravou formou. Fyzický stav – hodně by pomohl dietní režim nebo mírná změna ve stravování. Lehká jídla, dostatek ovoce a zeleniny, k tomu mírný pohyb vám udělají velmi dobře. Je také třeba vyvážit poměr soli v jídle. Přemíra soli moc škodí organismu.

Pro muže

Láska: Král mincí + Eso pohárů – V partnerství se stanete oporou pro svou partnerku. Očekávejte kladná vyřízení, hezkou komunikaci, která přinese prospěch. Také naleznete kompromis pro dovolenou. Muži Býci pocítí nový příliv energie a nezadaní se zamilují. Ale pozor, u někoho z okolí můžete být předmětem obdivu i závisti. Práce: Měsíc – I muži si musí dávat pozor v pracovní sféře. Tento měsíc pocítíte na pracovišti jakousi nejistotu a možná se budete zabývat myšlenkou, zda je správné zůstávat v tomto zaměstnání a bude vás to zavádět úplně jinam, což nyní hvězdy a karty nedoporučují. Vše kolem práce bude takové skryté a nevyjasněné.  Zdraví: 8 pohárů – Duševní stav – v lásce a celkově ve vztazích to bude hezké, ale pozor na následné sebeobviňování nebo obviňování druhých. To vede k depresím a nehodným náladám, kterých později můžete litovat. Fyzický stav – vlivem počasí se setkáte s bolavými zády, klouby a celkové vyčerpanosti. Pozor na nemoci spojené s neblahými klíšťáky a komáry. Mohlo by vám to „otrávit krev“.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Pro ženy

Láska: Věž – Červen je krásný měsíc, ale všechno, čemu jste v této lásce věřili a co jste plánovali, je v ohrožení. Může se objevit nová okolnost, která bude mít vliv na váš dosavadní partnerský vztah. Postupně zjistíte, že už to není podle vás ono. A společné plány nestojí na pevném základě. I váš protějšek může pociťovat neblahý vliv. Práce: Rytíř holí – V pracovní sféře to bude u vás běh času. Plni nadšení a netrpělivosti se budete chtít pouštět do dalších projektů. Jsou u vás nastaveny pracovní cesty a rychlé přesuny. Dostane se vám spousty motivace, ale chybět bude v červnu jistá vyrovnanost a trpělivost. Pozor na kolegy v práci, kde hrozí konkurenční boj. Zdraví: 4 holí – Duševní stav –  dostanete novou inspiraci a vaše duševní rozpoložení se potěší něčím novým. Tento měsíc se můžete také potýkat s nějakým strachem, který v zápětí překonáte. Jde však o pozitivní věci, tak směle jděte i do toho strachu, protože to pomůže více lidem. Fyzický stav – pozor si především dejte na disharmonii ohledně výměny látkové. Pokud berete dlouhodobě nějaké léky, pak pozor na reakci v tomto období. Může to znamenat mírné zhoršení stavu. Ale opět to není nic negativního. Většinou však budete dostávat impulzy k inovaci životních sil.

Pro muže

Láska: 8 holí – Důležité zprávy a rychlá jednání. Je na čase se v partnerství pohnout do pozitivních míst. Máte společné plány a je nyní příhodná doba, abyste se svým partnerem podnikly kroky k jejich uskutečnění. Přichází to velmi rychle. Pár cest a výletů máte před sebou. Vaše partnerka je o dva kroky napřed a má pro vás příjemné zprávy. Práce: Páže mečů – V pracovní sféře se bude čistit kolegiální ovzduší. Může dojít i na slovní přestřelky a mrazivější komunikaci. Mohou se objevit i neoprávněné výtky od nadřízených. Pokusíte se o pročištění svými komunikačními schopnostmi. Počítejte s více úkoly, ve kterých je potřeba hodně myslet. Studenti budou hledat brigády a někdy to bude velmi napjaté. Zdraví: Královna pohárů – Duševní i fyzický stav – vliv této ženy, která vám jde v červnu do cesty v oblasti zdraví je velmi léčivý na tělo i duši, pečovatelský a příjemný. V případě, že jste relativně zdraví, nestane se obvykle nic, co by vám tento stav narušilo. Pokud je zde zdravotní problém, pak buďte trpěliví a vše snášejte v klidu. Spíše potřebujete rozveselit nebo rozptýlit.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Pro ženy

Láska: Král pohárů + Král holí Rozhodování mezi dvěma muži, volba. Červen vám dokáže naservírovat překvapení a konečné rozhodnutí. Buď to bude muž ve znamení Raka, Ryb či Štíra nebo muž velmi energický, který by mohl té energie použít i negativním způsobem. Zvolíte klid a pocit štěstí nebo adrenalinový zážitek spojený s divokou nezkrotností? Máte na výběr. Práce: 10 mečů – Měli byste si dát pauzu a připustit si, že tato práce vás nemusí v červnu naplňovat. Možná vás také potrápí záda a dojdete až k léčebným procedurám. Rozhodně se nepřepínejte, poněvadž vás to může poznamenat na psychice i tělesně. Pokud chcete opravdu změnit zaměstnání, je potřeba to udělat již nyní, tento měsíc. Zdraví: 6 mincí – Duševní stav –  trochu očekáváte, co se vlastně bude dít. Tento stav vám nastaví pasivní postoj a vy se spíše z místa nepohnete, jedině v případě, že vás někdo z tohoto ustrnutí vytáhne. Fyzický stav – pravděpodobně vás potrápí vleklé nemoci v oblasti kostry, nohou a rukou. Také se můžete cítit oslabeni, ale ztráta energie se dá u vás léčit tím, že si celé tělo odpočine a nabere sluníčko do kostí. Se sluníčkem ale opatrně. Všeho moc škodí.

Pro muže

Láska: Rytíř mečů – Tento měsíc si dávejte pozor na hádky a slovní přestřelky. Nálada nebude v lásce zrovna příjemná. Snažte se s partnerkou komunikovat více na rozumové úrovni. Nebude to jednoduchý měsíc. Pro ty, kteří hledají nového partnera nebo jsou čerstvě zamilovaní, může přijít mírné ochlazení. Je dobré teď myslet pozitivně a vyhýbat se konfliktům. Práce: Blázen – Na rozdíl od žen, vy muži narození ve znamení Raka budete mít možnost změnit zaměstnání s radostnými pocity. Velké štěstí vás očekává v pracovní sféře celkově. Sběr nových zkušeností by vám měl přinést užitek, radost a chuť cestovat. Ano, i cesty pracovního rázu jsou u vás možné absolvovat. Při nich také zažijete nějaká dobrodružství. Zdraví: Poustevník – Duševní stav – cítit se budete z lidí oslabeni. Vyhledávejte mírnou samotu a sebereflexi. Přispějete tím okolí a naučíte se větší zodpovědnosti a sebekázně. Fyzický stav – fyzicky se tento měsíc budete cítit o něco starší. Je potřeba se rozhýbat, ale ne tak, abyste došli k tělesné újmě. Dobré je cvičení na duchovní bázi a také rehabilitace a masáže, tam, kde je klid a nejsou žádní „energetičtí lidští upíři“.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Pro ženy

Láska: 2 mečů – V tuto chvíli a tento měsíc se snažte o příměří. Uklidněte duši, šetřete si energii pro další měsíce. Pokud jste byli donedávna na ostří nože, tak teď nastala doba ústupu a vyčkávání, co dál. Nelamte nic přes koleno. Oba si potřebujete vše v klidu zvážit a promyslet. Nehledejte novou lásku. Dejte si pár týdnu klid. Nevyhledávejte příliš velkou společnost. Práce: Vůz – Pravděpodobně učiníte velký skok. Možná i skok k samostatnosti. Některé Lvice mohou začít podnikat a uspět. Vůle a odhodlanost vám přinese pracovní úspěch. Klidně se pusťte s dávkou zodpovědnosti do nového projektu nebo úkolu, protože jde o předzvěst dobrého průběhu. Ale i když jste na úspěšné cestě, je potřeba neopomenout varování před přeceněním sebe sama. Mezi kolegy vyzdvihněte své dobré srdce. Možná vás čeká pracovní cesta. Není na škodu, být ostražitá. Zdraví: 10 pohárů – Duševní stav – dojdete k situacím, které skončí, a budete se cítit znuzeni. Pokud jde o práci, tam nebudete mít ani čas přemýšlet nad nudou, ale v oblasti lásky se srdce dostane do citové nerovnováhy. Fyzický stav – může vám kolísat krevní tlak a při zvýšeném se doporučuje klidná atmosféra. Při nízkém krevním tlaku se snažte trochu více jíst potravin, které zvednou adrenalin. Tentokrát můžete i kávu nebo černý čaj navíc, pokud tedy trpíte nízkým tlakem.

Pro muže

Láska: Páže mincí – Tady půjde spíše o vztah kamarádský, přátelský, než o lásku v pravém slova smyslu. Ale oba si z toho vezmete užitek. Charakteristickými znaky partnerství je tento měsíc podnikavost a naděje. Pokud jste ve fázi prvopočátku, pak je před vámi spousta zábavy a vzájemného oťukávání. Práce: Spravedlnost – Tento měsíc si uděláte jasno o svém vlastním postavení v práci. Svým sebekritickým pohledem dospějete k závěru, jak dál. Pokuste se svým nadřízeným ukázat čistý štít své povahy a bez klamu ukažte, jak jste v práci užiteční. Pak očekávejte uznání a odměnu v zaměstnání. Po právu vám bude náležet. Zdraví: 7 holí – Duševní stav – nehledejte problémy tam, kde skoro vůbec nejsou. Můžete cítit neobvyklý stav strachu, kdy u sebe „zpozorujete všechny nemoci světa“ a při sebemenším příznaku si budete myslet, že jste takto nemocní. Fyzický stav – nebraňte se novým postupům v léčbě. Ale Lvi, kteří se necítí nemocně, by se raději tím neměli zabývat a říkat si, že jsou v pohodě. Jinak pozor na nemoci krve, jater, žlučníku a srdce. Ti, kteří jdou na operaci, aktuální situaci zvládnou.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pro ženy

Láska: 4 pohárů – Váš vztah zabředl do jakési nudy či letargie. Někdo z vás dvou odmítá dát najevo city, které se začínají ze vztahu vytrácet. Není chuť společně něco podnikat. Pokud některé nezadané Panny mají zálusk na nějakého muže, pak opatrně, protože jde o blouznění nereálných představ a vztah se nemusí ani uskutečnit. Doporučuji být v klidu pár týdnu o samotě a nic momentálně neřešit a nekonat. Práce: Král mečů, Rytíř pohárů – V pracovní sféře to bude tento měsíc o lidech. Budete vyřizovat pracovní věci a setkáte se s určitými řády a vyššími povinnostmi. Mělo by to vše ale dopadnout tento měsíc dobře, protože na určité osoby ohledně práce zapůsobíte jako žena zodpovědná a zároveň budete ze sebe vyzařovat jistou stránku citu a empatie. Zdraví: Královna mincí, 10 mincí – Duševní stav – obrat v náladách, postojích nebo ve vašich představách se může projevit díky jiné ženě nebo vás to donutí z vlastní vůle. Ale máte dobře rozehrané karty na měsíc červen. I hvězdy vám přejí dobrý oduševnělý stav. Fyzický stav – zažívací problémy mohou přijít na cestách, tak pozor na to. Může se objevit problém i se štítnou žlázou a hormonální nerovností.

Pro muže

Láska: 10 holí – Pravděpodobně vám těžknou nohy pod tíhou starostí. Tento vztah potřebuje trochu odlehčit od finančních a materiálních závazků. Někam odjeďte na víkend, pobavte se a nic závažného neřešte. Tlak, který je vyvíjen na lásku může způsobit ztrátu energie. Ale vše se dá zvládnout. Pro nezadané pány je tu žena, která sice stojí za to, ale jsou zde určité časové a místní překážky. Práce: Slunce – Tento měsíc vás zaplaví tvořivá nálada, kterou krásně využijete v pracovní sféře. Očekávejte přátelská setkání s kolegy a příjemnou spolupráci. V červnu vám daly do vínku hvězdy větší sílu i kouzlo osobnosti. Pokud hledáte práci, pak máte dobré podmínky. Ocitnete se na výsluní a blýsknete se před svými podřízenými a i nadřízenými. Zdraví: Hvězda – Duševní stav – velmi dobré energie. Počítejte s balzámem na duši i těle. Možná budete mít tendence trochu blouznit a přát si něco nedosažitelného. Ale naděje umírá poslední. Pokud jste klidné povahy, je vše v pořádku. V opačném případě se vaše růžové a nedostižitelné představy mohou proměnit ve vaše agresivní chování. Fyzický stav – je to velmi nadějné. Kdykoliv se můžete obrátit na lékaře, protože máte k dispozici ochranu v něm, ve hvězdách i v tarotových kartách.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Pro ženy

Láska 3 holí – Pokud jde o partnerství, pak máte před sebou krásný měsíc. Očekávejte společně prožité chvíle plné radostných očekávání. I těm nezadaným se plní sny v tyto dny. Myšlenky dokážete do určité míry zhmotnit. Některé Váhy mohou očekávat seznámení s mužem z ciziny. Ten na ně bude mít velmi emoční vliv. Práce: 9 poháry – Práce vás začne bavit a vše, co je s ní spjato půjde lehce. V pracovním kolektivu bude nálada přátelská a docela družná. Pravděpodobně v červnu očekávejte spolupráci s více lidmi a vytvoříte tým, jak se patří. Ale pozor na pochlebování a přílišné bratříčkování se, protože tyto faktory mohou vést ke zhýralosti. Ale více bude převažovat radost z velmi dobrých úspěchů. Zdraví: 3 mincí – Duševní stav – obklopí vás vnitřní rovnováha a klidné vibrace. Dobrá nálada doprovázená sebedůvěrou dokáže divy. Máte také v sobě spoustu pozitivní energie pro tento měsíc a touto energií dokážete léčit na psychické i tělesné úrovni. Fyzický stav – pozor na prochladnutí a velkou vlhkost, zejména v nočních hodinách.

Pro muže

Láska: Velekněžka – Do cesty vám vstupuje tajemná žena. Ona může být zvláštní a velmi přitažlivá, ale na druhou stranu to pro vás může znamenat ženu zatajenou, někde v ústraní, či milenku. Prožijete důvěrné chvilky s touto ženou. Pokud jste v partnerském vztahu, tak očekávejte od své partnerky netradiční události. Splňte její fantazie. Práce: Rytíř mincí – Měsíc červen a činorodé dny v tomto měsíci jsou hlavními atributy v pracovní sféře. Důsledně a s vytrvalostí uskutečníte slušné obchody, projekty nebo pracovní úkoly. Získáte více odměn a bonusy. V případě zkoušek nebo důležitého jednání a podnikání vám hvězdy společně s touto kartou slibují hmotné a trvalé výsledky. Zdraví: 4 mečů – Duševní stav –  u žen ve Váchách půjde tento měsíc o dobrou náladu, ale vy, muži ve Váchách musíte přežít špatnou náladu. Původ těchto starostí bude možná v tajemné ženě, která vám zamotá hlavu. A přispěje k tomu i klasické nachlazení. Fyzický stav nabádá, abyste měli ke svému tělu větší zodpovědnost a odpočinuli jste si. Nachlazení nebo chřipková infekce může způsobit náladovost či nechutenství.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Pro ženy

Láska: 5 mincí – V partnerství očekávejte mrzutosti a nečekané partnerovy výstřelky, které mohou způsobit psychickou bolest a fyzickou nevolnost. Snažte se být nad věcí a trochu se věnovat sama sobě. U svobodných Štírek se neobjeví nic mimořádného. Těchto pár červnových týdnu si vyplňte teplem, masáží a relaxací. Práce: Císař – Vše, co budete dělat, uděláte spravedlivě, přesně a zásaditě. Pomalu uskutečníte část svých pracovních přání, předsevzetí a úkolů. Objeví se před vámi jasná koncepce, disciplína a vytrvalost. Půjde ale o pracovní nasazení, kdy opravdu není nic zadarmo. Velký úspěch máte před sebou a pevně se rozhodnete stoupat vzhůru. Zdraví: Viselec –  Duševní stav – vše je vzhůru nohama. Půjde o stav, který se vám nebude moc líbit. Nedostává se vám pocitu lásky a emocí. To je to, co chybí vaší duši. Když vezmeme v úvahu, že tento měsíc to s láskou není nějak valné, hvězdy společně s kartami mají pravdu. Je tady cítit neobvykle silná slabost skoro ze všeho. Fyzický stav – objeví se problém, který má delší průběh. Je potřeba na něj nahlížet podrobně. Časem se ale pozitivně vyřeší i ty nastávající problémy. Pozor si dejte na kotníky a prsty u nohou.

Pro muže

Láska: Eso mečů – Pravděpodobně máte každý na mysli něco jiného. Partnerka mluví o voze a vy o koze. Takto vznikají slovní konflikty a názorové rozbroje. Jistě, že dojdete k nějakému řešení, ale s velkým úsilím a nepříjemnými následky. Místo boje o moc se snažte vytvořit kolem sebe romantiku a klid. Půjde to těžce, ale půjde. Práce: 3 mečů – Tento měsíc musíte počítat s nečekaným rozhodnutím, které se vám nebude zdát až tak správné. Dokonce se ve vás něco vzpříčí. Váš postoj k práci nebude jednoduchý. Může se stát, že převezmete neoblíbený úkol, pracovní pozici nebo budete muset udělat práci, která je nesnesitelná. Pokud jste na vyšší pozici, tvrdě zkritizujete svého podřízeného, i když vám to bude nepříjemné.  Zdraví: 9 holí – Duševní stav – pravděpodobně pocítíte, že na vás jde úzkost a mírné deprese. Je třeba se na to podívat zblízka a najít si kreativní činnost nebo zaměstnat svou hlavu něčím smysluplným. To proto, aby vás to nezavádělo do minulosti, kdy jste měli možné zdravotní problémy způsobené citovou újmou. Fyzický stav – ohlídejte si hlavu. Pravděpodobně bude bolet z větru nebo vlivem počasí, ale také si ji hlídejte před případnými úrazy.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pro ženy

Láska: Eso holí – Máte před sebou vzrušující měsíc. Očekávejte nová setkání a fyzickou přitažlivost, která povede k fyzickému sblížení a následné radosti. Neodolatelná dobrodružství si nenechejte ujít. Vnímejte silné bušení srdce, však také přijde pozitivní exploze. U dlouhodobých partnerů nastane velká vzpruha a nový náboj.  Práce: Královna mečů, 6 pohárů – Budete ochotni se něco učit. Využijte tento měsíc svou chytrost a obratnost při jednáních a rozhovorech. Komunikace v pracovní sféře je pro vás velmi důležitá. Setkáte se s kolegyní, která již s vámi nějak v minulosti spolupracovala, nebo se seznámíte s prací, kterou jste již někdy vykonávala, a tím se dostanete více do povědomí svými znalostmi a chytrostí. Zdraví: 6 holí – Duševní stav – ve vaší duši zavládne pocit pohody a optimismu. To je všechno OK, ale tento stav stále v sobě probouzejte. Ono je to všechno krátkodobé. Ať nejste dříve či později zklamané. Fyzický stav – vycházíte z nějakých neduhů a trápení jako vítěz. Pokud se budete snažit si udržet svěžest a chuť jít dál, není na delší dobu zde zásadní problém. Jen alergici by měli více využívat léčby, aby se jim lépe dýchalo a pohybovalo tam, kde žijí.

Pro muže

Láska: Velekněz – Jste ve spojení s partnerkou, která vás navede na stejnou vlnu vnímání. Mezi vámi se utváří silné pouto a tento měsíc spolu zažijete takovou blízkost, až se to bude zdát neskutečné. Je to velmi silné spojení. Takovou partnerku najdete i vy, kteří jste volní. Jde o vztah s pevnou základnou, a který si stojí na tradicích. Může vás čekat i svatba.  Práce: 2 holí –  Očekávejte rozhodování, které nebude jednoduché. Budete se hodně ptát, zda má ta změna smysl nebo nemá. No, trochu bez zájmu budete plnit své pracovní úkoly. Více se v červnu nehodláte angažovat, ani se drát do popředí. Pozor na stavy, které mohou vést k depresivním náladám. Zdraví: Smrt – Duševní stav – je tu vidět stav obratu. Vy musíte nechávat za sebou to, co slyšíte od druhých lidí, protože je na vaši duši vyvíjen tlak a úzkost. Budete rozrušení a zbytečně bojácliví. Fyzický stav – blíží se nějaké onemocnění, které vás omezí na nějakou dobu. Pokud nebudete moct si odpočinout, pak to na vás během času zanechá stopy. Pozor na kosti v celém těle a zejména na ramena, která mohou trpět bolestí vlivem počasí.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pro ženy

Láska: Síla – Dostane se vám velké chuti a radosti do života. Navštívíte s partnerem místa, která ve vás vyvolají vášeň a další akci. Nezadaní naleznou partnera pro divoké radovánky a sexuální nespoutanost. Bude záležet na obou, zda zůstanou déle. Nicméně, u vás půjde o měsíc erotické vášně tady a teď.  Práce: 2 pohárů – Tento měsíc očekávejte velmi dobrou spolupráci. Pokud se pustíte do nějakého projektu nebo začnete novou práci, pak se dočkáte harmonického kolegiálního kamarádství. Přicházejí dobré změny a nová dohoda. Ženy ve znamení kozoroha mají velkou příležitost najít sympatickou práci, pokud ji hledají. Jednotlivá jednání i zkoušky jsou nyní úspěšně vykonané. Zdraví: Eso mincí – Duševní stav – čeká vás rozkvět sil duševních. Krásné období vás čeká, a to nejen v oblasti lásky a práce, ale i po zdravotní stránce se vše bude vylepšovat. Optimismus je velký předpoklad k dobrému fyzickému zdraví. Ať už máte nějaký neduh nebo ne, se svým stavem se tento měsíc smíříte a přijmete ho za přirozenou zdravou záležitost. Fyzický stav – můžete začít dělat to, na co jste si dříve netroufli. Ohlídejte si spodní část bříška, které je více náchylné, když je při zemi, tudíž pozor na chladné vlahé noci.

Pro muže

Láska: 9 mincí – Lásku si prožijete ve společnosti a mezi lidmi. S partnerkou můžete kvést i ve skupině lidí, kteří vám fandí. Je na čase se ukázat v celé své kráse. Očekávejte materiální přínos, kterým obohatíte i celou rodinu. Vaše drahá polovička se s vámi bude mít v červnu velmi dobře. Budete mít nutkání ji ošperkovat a připravit překvapení. Práce: 7 mincí – Červen pro vás znamená spíše trpělivé očekávání. Připravte se na prosperitu opravdovou přípravou. Než provedete pracovní změny, zvažte všechny klady i zápory, co vám to přinese, co vezme a jak se budete cítit ve výsledku, pak konejte. Tam, kde si budete slibovat rychlý úspěch, může přijít zklamání. Zdraví: Mírnost – Duševní stav – veškeré divokosti a neřesti byste měli zmírnit. Je čas se sladit se svým osudem a brát ho tak, jak vám jde. Vůbec se nebojte nějakých výkyvů. Fyzický stav – podívejte se blíže na vše, co máte dvakrát. Oči, uši, ruce, nohy (kolena, kotníky), ledviny, plíce, které jsou rozděleny na levou a pravou stranu, varlata, mandle, zuby, skráně. Vzpomeňte si ještě na další části těla uvnitř i mimo vnitřek, co máte dvakrát, protože na ně si tento měsíc musíte dávat pozor. Nebo je alespoň po dobu jednoho měsíce opatrovat.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Pro ženy

Láska: 8 mečů – Pozor, můžete být vlákaná do pasti. Ať už partnera máte nebo ne, je tu ohrožení díky vlastní chybě nebo nemohoucnosti. Něco vám brání v tom, abyste své city někomu opětovala. Tento měsíc se ocitnete v jakémsi zmatku a k partnerovi pocítíte jakousi nedůvěru. Budete potřebovat někoho, kdo vás vyvede z labyrintu zábran a ukáže správnou cestu k lásce. Práce: 4 mincí – Tento měsíc budete mít možnost udělat nějaké změny. Pravděpodobně budete zaměstnavatelem vyzváni, abyste se zdokonalili a nějak se v práci posunuli. Doba je ale pro tyto záležitosti nejistá. Nastane u vás křečovitý postoj k těmto událostem a jakoby se nepohnete z místa. Chce to odvahu, odpoutat se z místa a jít vpřed. Risk je zisk. Zdraví: Císařovna – Duševní stav – budete-li dobře nasyceni a napojeni, pak není co řešit a bude vám velmi příjemně nejen na duši, ale i na těle. Kvalitní jídlo, pití a nestresující spánek vám přinese duševní pohodu a klidné dny. Budete mít pocit, jako byste trávili bezpečí v lůně své matky. Fyzický stav – tady jen malé varování. Ano, budete se cítit v pohodlí a dobře nasyceni, ale pozor také na přesycení. Takovéto stavy mohou způsobit překyselení žaludku, škytavku a poněkud nepříjemné pohyby ve vašich střevech. Mírný růst váhy se také nedá vyloučit.

Pro muže

Láska: Soud – Tento měsíc se může stát, že vás dostihnou myšlenky na svobodu, pokud jste zadaní. Některým Vodnářům se v partnerství tímto způsobem otevřou nové možnosti. Již není rozumné křísit mrtvý vztah. Jste osudově volání k jiným výšinám. Nová láska je na obzoru. Práce: 5 holí – Dostanete možnost se v práci ukázat v tom nejlepším světle. Pravděpodobně se dočkáte i pracovního soupeření. Muži, kteří hledají práci, se ocitnou v zápalu konkurenčního boje. Čekejte pár konkurzních řízení. Možná vám to vyrazí dech, protože se ocitnete tam, kde to bude pro vás skvělé, aniž byste to tušili. Zdraví: Milenci – stres a nával zodpovědnosti v tomto měsíci vás bude pronásledovat. Cítit se budete takoví nesví, a pokud se budete muset rozhodovat, tak není možné udělat cílové stanovisko. Tak se snažte vyrovnat hladinu duševní energie, protože kýžené rozhodnutí, ať už jakékoliv, vám přinese vnitřní úlevu. Fyzický stav – až přejde měsíc červen, možná se vám bude zdát, že máte tendence kulhat. Natažený sval nebo bolest kloubů nebude novinkou. Proto se nejvíce zaměřte na tyto oblasti.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Pro ženy

Láska: Páže holí – Pravděpodobně dostanete pozvání na večírek nebo vás někdo vyzve k zábavě. Tam se setkáte s ohnivou láskou. Je to ovšem radost a láska pouze na jednu noc. Dospěle si pohrajete a zaflirtujete. Je to příležitost utéct všedním dnům. V dlouhodobém partnerství očekávejte velmi zajímavé dobrodružství nebo cestování. Práce: 3 poháry – Něco významného se vám v pracovní oblasti podaří. Budete mít možnost to oslavit. Je to pro vás vskutku velmi příjemný měsíc. Možnému povýšení nebo finančnímu bonusu se nevyhnete. Ryby z řad studentek si mohou gratulovat k úspěšně složeným zkouškám. Čeká vás i příjemná společnost s kolegy mimo pracovní prostředí. Zdraví: 6 mečů – Duševní stav – vnitřní pocit vás zavede na vlny času. Necháte se vést svými představami a prohloubíte své vědomosti díky úžasným myšlenkám. Ale jinak se odeberete na vzdušné cesty snění. Ale pozor, můžete se cítit uzavření sami do sebe. Na povrch z vás bude vyzařovat chladnější stránka. Fyzický stav – varování před onemocněním hormonálním a onemocněním látkové výměny.

Pro muže

Láska: Svět – Jste jako jeden celek. Vaše partnerka vás obdivuje a dočkáte se od ní velkého překvapení. Zralost a zkušenost jsou hlavními znaky vašeho partnerství. Svobodní muži ve znamení Ryb se uchýlí na cestu, kde poznají tu pravou ženu. Je možné, že budete spolu budovat nový domov. Práce: Mág – Jste vědomi toho, že máte navíc. Proto můžete tento měsíc očekávat úspěšné dny. Dokážete vše, tak se pusťte do toho. Pokud dobře nasměrujete svou energii, pak se dočkáte i finančních odměn, povýšení nebo dobré nabídky. Pokud jste si doposud dělali starosti s pracovními úkoly, pak ty starosti odhoďte a jděte vstříc k očekávaným úspěchům. Vše se začíná lepšit. Zdraví: Královna holí, Ďábel – Duševní stav – na tento váš stav bude mít vliv příliš energická žena. Může to být i vaše partnerka. Jste k ní vázáni, ale tady je signál, že až moc jste spolu na sebe navázáni. Ta vám může vycucat životodárnou šťávu. Fyzický stav – měli byste využít slunečních paprsků, které vám dají dostatečné množství vitamínu D, ale na druhou stranu dávejte pozor na popáleniny. Příkladem může být to, že vás vysílí žena s velkou energií, která vám ještě kus ubere, a vy usnete někde pod širým nebem a vzbudíte se dezorientovaní a popálení od živého sluníčka.

 Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>