Astrotarotový horoskop na leden 2018

Sociální sítě

Astrotarotový horoskop na leden 2018

 horoskop leden

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Žena v tomto znamení: lze ji potkat ve větší společnosti, na obchodních večírcích nebo mezi přáteli. Lidé si jí váží jako spolehlivé kolegyně, dobré kamarádky, také jako ženu se vším, co se pod tímto pojmem rozumí. Ženu v Kozorohu může člověk znát už dlouhou dobu, ale její opravdové přednosti poznává teprve postupně.

Muž ve tomto znamení: na prvním místě je jeho povolání, potom teda on, pak dlouho nic a na konci žena, kterou miluje. Možná si leckterá žena řekne, že před tímto mužem raději utéct. Ale tak zlé to zase není. Jen je třeba trochu nahlédnout do jeho nitra a odhalit jeho vtipnou, laskavou a dobromyslnou stránku.

Beran

Beran (21. března – 20. dubna)

Pro ženy: Rytíř pohárů

Pro něžná stvoření to bude měsíc plný pohádkové lásky. Vzpomeňte si na Popelku, Šípkovou Růženku nebo na pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele. Tak se ženy v Beranu budou cítit. Přijede k vám princ na bílém koni. Láska to je romantická, ale také velmi křehká. Tento muž je představitelem vodního znamení, tedy Štíra, Raka nebo Ryby. Celkově však jde o období těšení se z krás světa, pohodových chvil a spokojenosti. Tento měsíc se vyřeší spousta problémů.

Pro muže: Hvězda

Pro muže znamená leden důvěru a naději do budoucnosti. Muži začnou toužit po vyšších cílech. Je to ovšem dobře, protože mohou doufat v jejich zdárné zakončení a následně si udrží dlouhodobý úspěch a štěstí. Muži, pokud se trápíte v citech, pak věřte, že máte před sebou dobré vyhlídky na upevnění a zmírnění jistých starostí. Ale trochu byste měli citlivěji nastavit radary a mírně v životě zpomalit. Pomalu, ale jistě vám jde do cesty štěstí.

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Pro ženy: Blázen

Pravděpodobně se budete v lednu muset přizpůsobit vrtkavosti osudu. Jinak řečeno, buďte otevřené čemukoliv, i tomu zcela neočekávanému. Máte před sebou dobrodružství a štěstí, o které nemusíte bojovat. To k vám přichází samo. Mějte víru v to, že se vždy stane to, co se má podle vás stát. Nově započnete různé věci nebo lásku. Svému novému začátku můžete věřit. V lásce samozřejmě může jít o bláznivé zamilování, které nemusí mít dlouhodobou životnost a v pracovní oblasti vzniká nová oblast, úkol, proces, který s hravostí a radostí přijímáte.

Pro muže: Rytíř holí

Leden pro muže je ve znamení nastartované energie. Muži, dejte průchod svému ohni a zapojte se do dobrodružství, které již započalo v minulém roce. Rozehřejete ledy, rozhýbáte situace, které stagnovaly. Nebojte se jít vpřed. Tento oheň zmírní něžná žena ve znamení vodním a to Ryba, Rak a Štír. Toto něžné stvoření vám pomůže nasměrovat cestu tak, abyste zmírnili svůj oheň a šli správným směrem. Této bytosti věřte, protože má pro vás pochopení. V pracovní sféře se budete trochu odlišovat od jiných lidí. Máte započaté jisté plány.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Pro ženy: Král holí

Potkáte tento měsíc moudrého muže. On ví, jak mluvit. Pokud nějakého takového muže máte ve své blízkosti a nezadané ho potkají, pak vám dám radu. Vždy mějte v záloze něco, co ho zaujme, protože takový muž potřebuje být stále překvapován, jinak může nastat chladný stav. Ale nemusíte dělat stále jen to, co on chce, při něm si rozviňte své sebevědomí a dělejte to často, pak si vás zamiluje natolik, až druhé ženy vám ho budou závidět.

Pro muže: Síla

Muži, smiřte se s událostmi, které vás zcela neminou. Své emoce udržíte na uzdě a zvítězíte nad svým egem. Očekávejte zvýšenou energii, zlepšující se zdraví a silnou vůli. Ano, trochu budete bojovat se svými temnými stránkami, ale podaří se vám je ochočit. Je třeba překonat staré vzorce a strnulé mravy. V pracovní i studijní sféře vás očekávají zkoušky, které byste měli zvládnout. Ale sílu a odvahu si vezměte sebou!

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Pro ženy: Spravedlnost

Váš život se v lednu musí dostat do rovnováhy. Tento měsíc musíte učinit kroky k tomu, aby se vám žilo lépe. A tady už jde opravdu skoro o vše. Nastane nutkání přemýšlet věcně a umět argumentovat. Musíte převzít zodpovědnost za své chování i za vlastní život. Možná procházíte nějakým „hříchem“ s pozemskými prvky a nyní nastává zpytování vlastního svědomí. Také se vám nabídne komunikace s druhými i s druhým pohlavím a výměna názorů, která vede k hmatatelným výsledkům.

Pro muže: 7 mečů

Pokud pracujete v kolektivu s velkou mužskou energií, pak si dávejte pozor na intriky a podlost. Někdo vám může dokonale lhát. Pozor také na zloděje. Něco může ukrást. Hlídejte si tedy své panství, dům, ženu, majetek. Pokud chcete něco udělat, pak do toho. Nebojte se zbabělosti a jednejte. Možná se setkáte i s nějakou osobou, která takto zbabělá bude a pozor na přetvářku té osoby.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Pro ženy: Císař

Tento měsíc očekávejte pevnou podporu a morální jednání. Také autorita je velkou prioritou tohoto měsíce pro vás Lvice. Vaše přemýšlení půjde cestou rozumu a vlastní inteligence. Také se může jednat o muže, a to do slova a do písmene. Tento muž má ochranitelské sklony a je typem ryzího otce. Poskytne vám ochranu a to nejen vám, ale i celé rodině. Leden je disciplinovaným měsícem právě pro Lvice.

Pro muže: 10 pohárů

Tentokrát vás potká stabilnější štěstí. Je to však štěstí v kruhu rodinném, hořící krb, šťastné děti. Co víc si přát. Ale také pozor na obezitu a nedodržené předsevzetí. Přesycenost může způsobit ochablost svalů a nudný či fádní měsíc. Na druhou stranu, pokud půjdete do společnosti, očekávejte nová přátelství a prostředí, kam se vždy budete s potěšením vracet.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pro ženy: Královna mincí

Panny, vyšly jste si v osudu. Tento měsíc je zcela ve vaší režii. Milujete vše, co je praktické, ryzí, smyslné, pevné a krásné. Pečujete o sebe i druhé s láskou a trvalou hodnotou. Vaše novoroční předsevzetí bude pevné. Máte nyní skvělou příležitost změnit svůj vzhled. Zcela jistě se vám to podaří. Ženy, které chtějí podnikat, mají šanci na tomto poli kvést. Smělé plány se dají do pohybu. Hvězdy vám fandí.

Pro muže: 3 mečů

Očekávejte hluboké poznání vlastních chyb. Tento měsíc si uvědomíte svou úlohu v citovém životě. Vaše vědomí projde sporem rozumu a citu. Budete potřebovat pomoc někoho, kdo vám vrátí harmonii. Narušená harmonie možná začala již v dávné minulosti, kdy byla narušena nepříjemnou situací nebo někým třetím. Rozhodně nedělejte nyní žádná důležitá rozhodnutí. Přijměte pomoc od milé osoby z řad ženské energie.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Pro ženy: 6 mincí

Něco vám ještě náleží, protože na vás někomu záleží. Ano, očekávejte nějaké příjemné překvapení, snad hodnotný dar nebo zvýšení finančních příjmů. Ale je to takový bonus, kterému předcházela píle a maximální úsilí. Co jiného můžete udělat než natáhnout ruku a brát to, co vám osudově někdo nabízí. Také se vám bude chtít zase radovat, veselit a hlavně nastane velká chuť k životu. Mějte mocné myšlenky na úspěch a zdar.

Pro muže: 3 holí

Nyní musíte být trpěliví. Tento měsíc ještě budete spíše v roli pozorovatele a čekatele. Na druhou stranu se před vámi rýsuje jasný obzor, a to znamená, že brzy sklidíte plody svého úsilí. Krůček po krůčku k tomu dojdete. Je dobré se neunáhlovat a nijak riskovat. Pokud půjde o partnerství, pak je to velmi silné a slibné spojení, které má perspektivní budoucnost. V lednu se bude dařit i obchodním záležitostem. Je velmi příhodný měsíc pro finanční transakce. Hojnost, láska, štěstí po delší dobu, inspirace pro umělce. Vyberte si, co chcete, aby se vám nyní plnilo.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Pro ženy: Královna pohárů

Opět je tu jedno znamení, kterému vyšla jeho osobní karta. V lednu budete pečovat o sebe a ostatní tak, že nabídnete lásku muži, který si to zaslouží. Nicméně, budete požadovat jeho odezvu a opětované city. Vyzařujete něhu, krásu, jemnost, tajemnost, citlivost a romantiku. Příjemné chvíle pro ty, kteří s vámi stráví kouzelné chvíle. Napojíte se hluboce na ty, kteří potřebují pomoc, a cokoliv budete nyní řešit, vyřešíte opravdu do hloubky a druhému ulevíte.

Pro muže: 5 holí

Muži, trochu se zapotíte v boji o své místo. Konkurence, sport, boj o pracovní pozici, to vše na vás může čekat tento leden. Jedná se o zkoušky vašich fyzických i psychických sil. Ale není se čeho obávat. Sice vás to bude stát mnoho sil a nervů, ale je zde vítězství a smyslný začátek toho, do čeho jste se dali. Prožijete cennou zkušenost a odnesete si pocit úlevy.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pro ženy: 4 mečů

Nenechte se rušit. Očekávejte nezbytnou rekonvalescenci. Je dobré utišit tělo i mysl. Pokud to bude jen trochu možné, dopřejte si dovolenou navíc nebo o víkendech odpočívejte dvakrát více než kdykoliv jindy. Opatrujte si své zdraví, může se objevit lehké nachlazení. Najděte si tedy nějaké místo klidu, které vám bude takovou oázou, a kde si vyléčíte nejen tělo, ale i duši.

Pro muže: 9 mincí

Tento měsíc dosáhnete velmi dobrých pozic, které by se měly využít ve váš prospěch. Pravděpodobně se splní jeden ze snů, přání nebo naleznete hledané zázemí. Samozřejmě, že vše jde ruku v ruce s úspěchem. Můžete být na sebe velmi pyšní. Dostane se vám požehnání pro všechno, co se právě děje. Může přijít i náhlá šťastná žena v životě, tak buďte na to připraveni.

 

Kozoroh Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pro ženy: Eso mečů

Dostane se vám tento měsíc nějakého podmětu, který bude muset následovat komunikaci na úřadech. Je to ale začátek něčeho nového a s rozumem řešeného. Ano, začátek, ale docela náročný. Ne vždy jde o příjemné věci. Až budete vědět všechna fakta, uvědomění si, že je to správné, následované emocemi, chutí, posbíráním sil a odvahy, pak jděte do toho. V lednu se také můžete dozvědět nějakou pravdu, kterou kdosi před vámi skrýval.

Pro muže: Královna holí

Žena se silou ohně vám jde vstříc. Ta vám dá podnět k tomu, aby z vás udělala šelmu. Do vašeho zemského živlu vlije tato žena ohnivou energii. Je tak plná života a ráda vás pobaví. Pravděpodobně zažijete nějaké dobrodružství. Tak se držte, jede se na plno. Ale také můžete očekávat práci, ve které budete svým pánem. Rozhodování závisí jen na vás. Komunikace je snadná, a pokud dojde na kompromisy, pak jsou velmi plodné.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Pro ženy: Svět

Pokud máte chuť, klidně cestujte. Je tu velká šance i na cestu do zahraničí. Většina Vodnářek třeba jednu cestu ukončila a začíná další. Je to velmi úspěšné období. Naleznete své štěstí a harmonii. V lednu dokončíte staré plány a dáte se do nových projektů. Co víc si přát. Doba hojnosti a radosti vystřídá další dobu hojnosti a radosti. Těšte se a užívejte přízně osudu.

Pro muže: Mág

Do osudu se vám dostává veškeré moci kouzlit. Tvořte myšlenkami a pak konejte svými činy. K dispozici vám bude vše, co potřebujete k tomuto tvoření. Napojíte se na velký zdroj energie. Pokud se budete rozhodovat, pak rozhodnete velmi správně. Nemusíte mít žádné obavy. Vše je tak, jak má být.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Pro ženy: 7 pohárů

Dávejte pozor na své možnosti. Něco nebo někdo vás může svést na scestí. Nechovejte v sobě iluze třeba v lásce. Je to pro vás vzdušný zámek. Jednou se rozplyne a vše je pryč. City mohou člověka zaslepit, zvlášť ženy jsou k tomuto fenoménu nakloněny. Raději hledejte lásku v jistých vodách, protože jinak může padnout kosa na kámen.

Pro muže: 10 mincí

Těšte se plným truhlicím hojnosti. Samozřejmě jde o řečnický obrat. Je to měsíc, který vám Rybičkám mužům přinese spíše materiální hojnost. Taktéž finanční operace budou velmi příjemné. Je dobré také vzít si z banky to, co vám náleží. Použijte peníze pro své účely a také rodinu tím obohatíte. Každopádně se těšte na pozitivní změny přinášející smysluplné obohacení.

 

Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>