Horoskop na březen 2015

Sociální sítě

Různé do ... 9Astro tarotový horoskop na měsíc březen právě teď. Co můžete očekávat, čeho se vyvarovat a na co se zaměřit? Beránkům jdou vztahy ve znamení lásek. Býci si pohrají s penězi. Blížencům pozvolna odchází zdravotní problémy. Raky čeká očista v partnerství. Lvíčci budou vedeni krásným světlem. Panny se pravděpodobně nevyhnou nočním záležitostem. Váhy by měly nechat peníze na místě a nemyslet na jejich rozmnožování. Štírům rostou pevné základy nejen v lásce, ale i v podnikání a kráse. Střelci budou hýřit chytrostí až udiví i učenější osoby. Kozorohům mohou praskat klouby. Vodnářům se radí šetřit a očekávat zdárné zítřky. Ryby se dostanou do zvláštních situací.

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé
Vztahy
Pozvolna kráčejte k láskyplným výšinám, utváří se pro Vás cesta plná lásky a štěstí. Užívejte si to a hlavně podpořte lásku. Pokud máte problémy v rodině, rozhodně se Vám nabídne příležitost k naleznutí láskyplného řešení. Nebude to bolet a ani nebudete muset vynakládat žádné úsilí ke smíru. Jen začněte s čistým štítem. Něžně a bez sobecké lásky.

Práce a finance
Vaše práce je poctivá. Zdá se, že dosáhnete jistého ocenění a samozřejmě si polepšíte. Beránkům – studentům se povede nejedna zkouška. Starším studentům se poštěstí brigáda. Práce (studia) Vás budou bavit a postavíte se k tomu zodpovědně a prakticky. Čekají Vás nové zkušenosti a osvojíte si další dovednosti. Máte velice dobré konstelace i tarotové karty pro oblast financí. V tomto měsíci máte šanci rozmnožit své peníze.

Zdraví
Tento měsíc se zaměřte na žaludek, lymfatický systém a prsa. Beránkům vyšla tarotová karta Měsíc, která odpovídá astrologickému znamení Raka, a to znamená, že si Beránci musí dávat také pozor na mokré dny a na nepravidelný spánek. Nespavost bude březnovou doménou. Také se objeví citlivost skoro na všechno, což u tvrdohlavých Beranů bude zážitkem.

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské
Vztahy
Pokud jste osamocenými jednotkami, zůstaňte tak ještě chvíli. Březnová nezávislost Vám dodá zkušenosti a nikdo se nebude pohoršovat nad choulostivými otázkami ohledně Vámi řízeného sexuálního života. Dělejte, co uznáte za vhodné. Býčci, kteří jsou zadaní, budou na sebe muset trochu více dbát. Upoutat partnera svou samostatnosti je tento měsíc aktuální.

Práce a finance
Tento měsíc se budete potýkat s obavami nad tím, zda máte dost finančních prostředků na cokoli. Možná Vás postihne i neškodná hrabivost. Nebudete snadno pouštět korunu z ruky. Při dosahování finančních cílů Vás nebude nic rozptylovat. I pracovní sféra má trvalou hodnotu.

Zdraví
Býčci, vy si zdraví opatrujete, ale bude Vás také střežit STRÁŽNÝ ANDĚL. Potrápí Vás revmatické bolesti kloubů, zejména kyčlí a nohou. Dávejte si také pozor na artritidu a osteoporózu. Bohužel, klouby Vás mohou bolet déle než jeden měsíc.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné
Vztahy
Tento měsíc Vás zahřeje vlna slunečních paprsků lásky a potěšení. Ve vztazích pookřejete radostnými událostmi, které způsobí Vaše děti. Také se může stát, že sami budete s partnerem dovádět jako dospívající dvojice, která se do sebe právě zamilovala. Pokud možno, v březnu si dopřejte hravost, teplo domova a rodiny. Nikam nespěchejte a v klidu si užívejte veselých chvilek. Pokud očekáváte rodinu, Vaše štěstí vzroste.

Práce a finance
Pokud jste se potýkali v minulém roce s nespokojeností a těžkostmi v práci či ve finanční oblasti, dočkáte se konečně spokojenějších dnů. Pokud budete myslet negativním směrem, taková negativa si Vás mohou najít, ale pokud se oddáte pozitivním myšlenkám, máte šanci, že Vás dovedou ke štěstí. Pomalinku můžete splácet své dluhy a závazky, pokud nějaké máte a také šetřete na realizaci svých záměrů.

Zdraví
Zdá se, že Blížencům se blýská na lepší časy ohledně zdraví. Něco Vás trápilo, ale jde to pryč. Potřebujete na svůj zdravotní problém trochu tepla nebo žluté či oranžové barvy. Ale stále si sledujte páteř a srdce. Dejte si pozor na vyšší krevní tlak.

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní
Vztahy
Jestliže cítíte vztahovou únavu, pokuste si vymezit čas sami pro sebe a každý zvlášť. Březen Rakům zrovna neposkytne vzrušení v lásce a ani nějaké skotačení v rodině. Nejlépe by bylo se zklidnit a přemýšlet nad budoucností. Zrekapitulovat partnerský či manželský život a udělat si v těchto věcech jarní pořádek. Raci, manželská pročišťovací kúra není vůbec k zahození. Nechejte se vést klidem a odpočinkem. Dbejte na to, že Vás nic nerozhází.

Práce a finance
Jestliže koluje ve Vaší mysli nějaká pracovní či tvůrčí myšlenka, pomalu ji v březnu uchopte a utvořte něco hmatatelného. Hlavně umělci si užijí velice dobré konstelace v tomto směru. Co se týče finanční oblasti, budete Raci na tom docela dobře. Čekejte finanční úspěch.

Zdraví
Nemáte velký zdravotní problém. Dokonce se Vám dostane v březnu spoustu energie, entuziasmu a vášnivého nadšení. Pokud se budete cítit nevyrovnaně, je to pouze plachý poplach. U Vás bude vše dobré. Otázkou je, na kolik týdnů to bude.

 

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé
Vztahy
Lvíčci by si měli zklidnit mysl, udělat si pořádek ve vztazích a napojit se na duchovní sféru. Je-li kolem osoba, ať muž pro ženu nebo žena pro muže, která by Vám sedla po duševní stránce, nechejte se unášet jistým světlem. Světlo v planetách, světlo ve vás, světlo v kráse. To pocítíte, je-li tato osoba blízko. Na druhou stranu, pokud jsou Lvíčci nezadaní, březen Vám dá znamení do budoucna. Pokud zadaní již jste, navštivte se svým partnerem poutní místo nebo alespoň místo bez světských radovánek.

Práce a finance
V pracovní sféře Vám nezbude nic jiného, než uposlechnout hlasu svého nadřízeného. Tento měsíc to vydržte, i když se budete muset hodně držet. Po finanční stránce očekávejte konzervativní přístup. Můžete očekávat úspěch, ale takový, který jde ruku v ruce s trpělivostí. Nechejte plynout běh událostí v čase.

Zdraví
Veškeré problémy, které Vás v minulém měsíci trápily, opatrně zmizí. Pokud máte naplánovanou operaci, dopadne dobře a neměly by být žádné komplikace.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské
Vztahy
Panny, Vás březen bude pěkně mást. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné. Cítíte-li, že je čas roztáhnou křídla, budete muset být opatrní a raději si nestavět vzdušné zámky. Jde Vám do cesty osudová láska, ale pozor, těch lásek může být více. Vybírejte uváženě, jelikož půjde o vážnou známost. Projděte si zpětně všechna pravidla lásky. Jste-li vázáni rodinou, potažmo manželstvím a svými dětmi, neodbíhejte na druhou kolej, nemusí se Vám to vyplatit.

Práce a finance
Studenty mohou trápit obavy ze zkoušek, ale to se nedá nic dělat. Tak i tak projdete cestou strachu, ale výsledek bude dobrý až výborný. Ubere Vám to sice trochu spánku, pak bude lépe. Překonejte své obavy a přetransformujte si nápady do reálné podoby. Dostanete možná ocenění. Panny, které mají stálé pracovní místo, může zaskočit rekonstrukce pracovního objektu. Možná Vás také čeká noční práce.

Zdraví
Pro dobrý zdravotní stav je pro Vás Panny nezbytně nutná určitá reflexe a meditace. Klidné dny (celý březen) mohou ovlivnit Vaše výsledky u lékaře. Nedělejte žádné prudké pohyby a raději odpočívejte. Hlídejte si slinivku. Naplánujte si víkend v přírodě a relaxujte. Pomůže to nervům a odbourá stres.

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské
Vztahy
Milé Váhy, nedáte se tak lehce a máte pravdu. Láska, která je na dosah, stojí za boj a úbytek částečných sil. Zkrotíte a pokoříte divokou a špatnou závislost. Uhlídáte si své postoje vůči partnerovi a budete mít sílu si vydobýt určité postavení. Pokud to chcete po svém, máte v tomto měsíci naději na zdar.

Práce a finance
V březnu Vás zastihne trocha nezdaru a smutku. Očekávali jste odměnu nebo povýšení? Nic z toho Vám tento měsíc nejde. Možná máte pocit, že jste se stali nadbytečnými a zaměstnavatel s Vámi nyní nepočítá, což je velice nepříjemné. Ani ve finančních záležitostech se nepovede nějak zvlášť šťastně. Nedostanete peníze, za které jste chtěli pořídit to, co jste si naplánovali.

Zdraví
Jako Panny i Vy Váhy se snažte podvolit určité meditaci v přírodě. Potřebujete upravit načechrané nervy. Trochu dbejte na svá chodidla a žlázy.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní
Vztahy
Toto spojení – Štíra s láskou je kouzelnou kombinací. Někoho uděláte šťastným a naopak. Ukliďte nesváry do kouta a věnujte se v březnu čistě jen lásce. Počítejte s večírkem nebo nějakým souzněním duší. Nepřehlédněte tu krásnou bytost, se kterou se spojíte. Pokud máte před svatbou, jsou Vám konstelace příznivě nakloněny. Chcete-li počít miminko, máte právě zelenou. Chcete-li mít štěstí v lásce, v březnu je tady.

Práce a finance
Vaším krédem budou nyní tato slova: „Já to zvládnu, bude to snadné.“ No, moc na to Štíři nesázejte. Máte spoustu energie, ale netříštěte si ji tolik. Na druhou stranu Vás čeká úspěch v podnikání po vynaložení velké námahy. Máte nadějné vyhlídky pro dlouhodobé plány. Cíle zrealizujete uváženě a prospěšně. S financemi to bude obdobné. Vynaložíte velké úsilí, aby Vám tento měsíc přinesly pracovní aktivity nemalé zisky a pevný základ pro výborné finanční zázemí do budoucnosti.

Zdraví
Dejte si pozor na rychle vzniklou nemoc nebo náhle zhoršený zdravotní stav nebo nečekané otěhotnění. Může to také znamenat, že změníte zcela způsob svého stravování a přeběhnete ke zdravému životnímu stylu.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé
Vztahy
Střelci si tentokrát musí vsadit na svou komunikaci a hbitou diplomacii. Odhoďte veškeré city stranou. Jděte na věc střízlivě a s rozumem. Jen tak dovedete upoutat svého (budoucího) partnera. Své eso máte v rukávu, ale se zbraní, která musí být naostřena. Možná Vás potká hádka v rodině. Někdo si na Vás brousí jazýček. Březen tedy diplomaticky a rozumově.

Práce a finance
Střelci, zastavte se na malou chvíli a přemýšlejte, zda by nebylo rozumné se v práci chovat trochu jinak. Změnit své postoje ke svým spolupracovníkům nebo alespoň o samotě rozjímat. Tento měsíc si udělejte pracovní očistu a pokuste se meditovat. Budete se trochu cítit osamělí. V oblasti financí nic neuspěchejte a raději si vše několikrát promyslete. V dubnu snad budete mít lepší pozice vše rozjet na plno.

Zdraví
Střelci a Střelkyně, budete se potýkat s úbytkem energie. Březen a duben jsou Vaše slabé měsíce. Snažte se více soustředit na klid a rozjímání. Fyzickým zklidněním dosáhnete více energie a rovnováhy. Stejný postup můžete kopírovat z oblasti „práce a finance“ ohledně nabytí energie.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské
Vztahy
Kozorozi, budete mít nějaký úspěch, bytˇjen malinký, ale do budoucna půjde o něco víc. V cestě je někdo, kdo Vás obkoukává, kdo se na Vás ptá a má s Vámi dobré úmysly. Rozhodně budete překvapeni. Stojí za to se po tom človíčku pídit. Kozorozi, kteří mají svého partnera, si mohou dopřát pěknou dovolenou na tři dny. Někam za historickou hodnotou.

Práce a finance
Pokud nemáte ještě pracovní smlouvu, blýská se Vám na lepší časy. V březnu se můžete dočkat příjemného smluvního závazku. Přátelská atmosféra a kamarádství na pracovišti, to povede k harmonickým týdnům. Ve sféře financí představuje tarotová karta 2 Poháru velice příznivé záležitosti. Mezi partnery se objeví štědrá nálada a větší porozumění.

Zdraví
Březen bude docela náročný pro Vás v tom směru, že zde hrozí bolesti kolenou, kotníků a vesměs všech kloubů na těle. I Vaše oči mohou být namáhány, tak pozor na to, může Vás z toho bolet hlava. Pozor také na kůži a alergie.

VodnářVodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné
Vztahy
Vodnářům se březen stane pevnou základnou. Vztahy dojdou do bodu tvrdých proměn a jistot. Jenomže, jakých jistot? Za jakou cenu si zakládat vztahovou jistotu? Budou Vás trápit takové otázky. Musíte nyní tvrdě pracovat, aby Vaše rodina měla před Vámi respekt, a musíte působit dojmem silné osobnosti, ať už jste žena nebo muž, abyste se mohli obhájit. V březnu budete také čelit mnoha rozhodnutím ve vztazích. Ženy – Vodnářky mohou očekávat nečekanou návštěvu muže. A Muži – Vodnáři si upevní pozici v rodině.

Práce a finance
Jde Vám nějaká příležitost v pracovní sféře. Možná to bude pro Vás až moc rychlé a tím i zbrklé. Bude to potřebovat více rozmyslu a diplomacie. Každopádně se nenechejte vláčet urážkami a divokou horlivostí ze strany zaměstnavatele a pravděpodobně i ze strany spolupracovníků. Někdo bude chtít prosadit nové myšlenky. Po finanční stránce, zbytečně nerozsévejte své peníze tam, kde není živná půda.

Zdraví
Tento měsíc Vás mohou potrápit ledviny. Také si dávejte pozor na játra a střeva. Trochu se Vám vymkne z rukou trávicí soustava a potrápí i pálení žáhy. Možná podstoupíte cestu do zdravotnického zařízení.

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní
Vztahy
Srdce Vás bude tížit. Je to ovšem jen březnová slabost v lásce. Není to natrvalo. Ale přece, dávejte si pozor na své city a na city svého partnera. Tento měsíc se může stát, že raníte něčí city. Nebo snad ranní někdo ty Vaše. Upřímnost je na místě a boční úmysly nechejte raději stranou. Nestojí za to krvácet.
Práce a finance
Není Vám něco po chuti? Možná nějaká pracovní příležitost není podle Vašeho přání. No, co s tím? Vydržet a dívat se kolem. Ovšem, kvůli neatraktivnosti nepropásněte příležitost, která vám může vynést větší finanční částku. Ale nezapomeňte, že úspěch se neměří pouze penězi. Možná se cítíte finančně pod tlakem, proto je dobré zhodnotit minulé investice.

Zdraví
Měsíc březen bude pro Vás zdravotně dobrý, ale i horší. Dejte si pozor na kotníky a kolena. Kotníky mohou otékat, a to může znamenat i nedostatečnou funkčnost ledvin. Ale jinak máte docela dobrou a zdravou perspektivu.

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z: PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.
Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>