Horoskop na leden 2015

Sociální sítě

Starý rok nám končí a nový začíná. Pro někoho bude ten nastávající rok 2015 osudový a někdo zůstane přešlapovat na místě. Podívejte se koho se změny v lásce, osobních vztazích, financích, práci či ve zdraví týkají. Pokuste se v mých horoskopech najít poučení a vyvarujte se chyb, která vám jdou nejen z astrologického hlediska, ale i z hlediska výkladu tarotových karet. Má intuice napovídá, že rok 2015 bude mít změnu pro všechna naše znamení zvěrokruhu.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé
Vztahy
Ve vašem vztahu se schyluje k zimní bouři. Chlad a pocit bezradnosti. Někteří z vás stojí před zánikem vztahu. Možná bude lépe dovolat se pomoci u třetí osoby (psycholog). Je to kruté, ale mělo by se u vás něco již dělat. Vy, kteří máte poměrně pohodovou lásku, pocítíte něco jako nedůvěru k partnerovi. A vy Berani, kteří se snažíte o navázání nového vztahu, ponechejte tuto záležitost na další měsíc., jinak můžete přijít k porážce, ale zase porážka není nic jiného, než nepoznané vítězství.

Práce a finance
Počátek roku je ideální k novým projektům. Klidně a rozvážně se pusťte do práce. Budete mít veškeré prostředky pro zvládnutí pracovní příležitosti a studenti ve znamení Berana se mohou těšit na školní úspěch. Dokonce dáte svým projektům či učením pevný a slibný základ do budoucna.

Zdraví
Na co si musíte dávat větší pozor? Beránci by měli méně zatěžovat nohy, kyčle a nepřehánět to v posilovně. Druhá (spodní) polovina těla začne trochu zlobit. Hrozí vám také úraz nohou. Starší lidé by měli být pozornější ke svým kolenům.

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské
Vztahy
V lednu si budete chtít hrát s láskou. A proč ne? Smlsněte si na smyslných hrátkách a užívejte si krásných chvil, ať už v pevném partnerském vztahu nebo ve vztahu novém, teprve začínajícím. A proč by si svobodní a nezadaní Býci nemohli užívat lásky? V delším partnerském vztahu uvítáte společně strávené chvíle na dovolené nebo se vám nabídne společné bydlení, pokud o tom uvažujete a jste závislí na rodičích.

Práce a finance
Zvažte pečlivě svou finanční záležitost. Rozeberte všechna pro a proti. Je čas k finančním plánům. Pravděpodobně vás čeká mírné zdržení, ale to vězí spíše v dobrém naplánování a rozhodně by se hodila rada úředníka. V práci půjde o nějaký závazek. Budete muset učinit rozhodnutí. Pořádně si přečtěte smlouvu a nebojte se ptát. Komunikujte s nadřízenými a spolupracovníky. Vyslyšte jejich názory. Toto je pro vás vodítko k rozhodování.

Zdraví
Raději se nějak nestresujte a nepřetěžujte se. Škodí to vašemu srdíčku. Hlídejte si páteř. Budou vás trochu zlobit záda. Možná to bude potřebovat dobrou masáž. Nic převratného by se nemělo v oblasti zdraví stát. Máte-li ovšem možnost vycestovat do teplých krajin, pro vás Býky je to vhodná lednová cesta k vitálnějšímu zdraví. Nevylučuji i horské sluníčko.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné
Vztahy
Buďte ve vztahu spontánní. Prožijete milostné dobrodružství, a to hravé, živé a krásně naivní. Setkáte se s osobou z dětských let a bude to období pohádkové. Ale pozor, osoba, se kterou si budete hrát je zadaná. Vše proběhne v tajnosti a vy budete mít pocit, že jste někomu ukradli lásku. Ale faktem je, že si to užijete.

Práce a finance
Jste brán jako člověk pracovitý. Máte na to, vydělat si větší finanční částku. V lednu se vám otevírají možnosti pro rozmnožení financí. Dáváte pevný základ svému podnikání. Také vás očekává zodpovědný úkol. Někdo se na vás bude chtít spolehnout. Neztrácejte píli a nebojte se usilovné práce. To samé čeká studenty ve znamení Blíženců. Píle a úsilí vás povedou do zdárného konce.

Zdraví
Zdravotní konstelace Blíženců a tarotová karta Zamilovaní, která je právě kartou tohoto znamení o to více působí na tyto zrozence. Tak Blíženečci, dávejte si pozor na vrchní část těla, a to znamená, že si máte chránit celé ruce od ramenou po prstíky. Pozor na úrazy žeber a zlomenin rukou, Chraňte si své plíce a omezte kouření, pokud holdujete této neřesti. V lednu se může u vás objevit i nervové vyčerpání.

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní
Vztahy
Počátek roku 2015 ve vašem případě odstartuje žárlivost. Budete si dělat jakési iluze o osobě, kterou máte rádi. Tarotová karta Měsíc v souvislosti s astrologií vám nezaručí v duši klid. Spíše vás budou trápit zvláštní sny, ačkoli to není nutně negativní karta, láska vás vyčerpá. Někdy zbytečné a někdy opodstatněné pocity ohledně jistot v lásce vás sežehnou.

Práce a finance
Máte snad obavy o nějakou finanční transakci? Ano, potrápí vás to. Možná kvůli tomu nebudete i spát. Na studenty se vyvalí stres, bezesné noci a spousta nejistot. Ale není se ničeho obávat. Vše, co se v lednu týká práce, školy a financí dopadne dobře. Musíte projít tou cestou nejistot a obav, abyste poznali, že není nic zadarmo. Trochu vám to ohobluje mozek, ale v únoru to bude OK.

Zdraví
Zdá se, že Raci mají v lednu dobré zdravotní konstelace. Budete umět dát tuto oblast do zdravé rovnováhy. Jen si dávejte pozor na stres a přetěžování. Trochu se objeví fyzický nápor. Nakonec ledna pocítíte větší příliv mentální i fyzické energie. Nezapomínejte se vyváženě stravovat.

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé
Vztahy
Pokud máte problémy v lásce, nebo jste nějak frustrovaní z partnerského vztahu, v dohlednu je konec utrpení. Je na čase se spojit s druhou osobou. V lednu se můžete setkat s osudovou láskou. Prožijete šťastnou událost a budete se radovat. Zejména starší Lvi mají velkou příležitost. A vy, co jste zadaní, máte možnost odčinit své prohřešky. Opět by měl ve vašem partnerském vztahu vykvést pocit krásné sounáležitosti. Najdete v tom druhém pravý poklad.

Práce a finance
Budete jednat. Čeká vás cesta za hledáním pracovní příležitosti. Nebo očekávejte v lednu i služební cestu. Velkou naději máte na změnu zaměstnání. Budete jednat úředně s výše postavenou ženou. Bude vám nápomocna. Lvi, kteří jsou bez práce, mají šanci nalézt pracovní místo.

Zdraví
Lvíčci, aby bylo u vás učiněno vyrovnaného zdraví, musíte dodržet v lednu určitou reflexi, ztišení těla i ducha a rozjímání. Tak lze nalézt dobrý zdravotní stav. Hledejte ve svém nitru klid, který budete potřebovat. Někdy postačí i víkend ke zmírnění stresu. Pozor si dávejte na slinivku.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské
Vztahy
Mužům se nabídne setkání se ženou, která je smyslná a velice přitažlivá. Může to být někdo, koho znáte. Znovu poznáte pocit zamilovanosti. Někteří z vás možná zapomněli, jak chutná láska. V lednu si to připomenete. Ženy to budou mít obdobné. Zjeví se někdo, kdo ve vás zažehne plamen v srdci, a to takový, který ve vás dlouho spal.

Práce a finance
Leden pro vás bude pracovně velice dobrý. Pracovní stránka se vylepší a nějakou dobu se budete hřát na výsluní, což symbolizuje i vaše lednová tarotová karta Slunce. Jen mějte trochu více respektu ze silného jasu, jelikož se můžete lehce popálit. Pokud máte v úmyslu nějakým způsobem rozmnožovat peníze, dejte se do toho. Kolo štěstí jakožto druhá tarotová karta Panny je poslem lepšící se situace. Dočkáte se dalších uspokojivých výsledků a z nich pak budete čerpat radost.

Zdraví
Tento měsíc se mohou objevit nějaké zdravotní komplikace. Náhle vznikne vleklý zdravotní problém. Bude potřeba ho odborně řešit. Je možné, že problém přijde rychle a nebude možné se mu vyhnout. Ovšem, nemělo by to narušit pracovní ovzduší.

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské
Vztahy
Planety a tarotová karta 10 Mečů mají na starosti váš možný neúspěch ve vztazích. Pokud se s partnerem rozcházíte, věřte, že vás čeká něco lepšího. Jinak hrozí v lednu krize ve vztahu. Pokuste se to nějak ustát. Ale může se stát, že váš vztah již nikoho z vás nenaplňuje a jen se trápíte. Jen vedle sebe přežíváte. Možná, že se váš partner potýká s nějakou nemocí a nepřímo to narušuje osobní vztah. Je potřeba více solidarity a chtít jít dál.

Práce a finance
V lednu budete více komunikovat s lidmi v pracovní oblasti nebo vás čeká důležité rozhodování ohledně financí. Je potřeba zvážit veškeré kroky než podniknete finanční rozhodnutí. Určitě se nezalekněte práce, která vám tento měsíc jde. Pokud to jen půjde, pokuste se ve své volné chvíli věnovat přírodě nebo zvířatům. Tak načerpáte sílu k dalším pracovním úkolům, kterých bude docela dost. Pokud je někdo z vás v manažerské pozici, setkáte se s osobou hodně smýšlející. Může to být žena, která je chladná v jednání nicméně, je chytrá, umí vítězit a řídí se spíše rozumem než city.

Zdraví
Vaše zdravotní stránka v lednu bude docela v rovnováze. Pokud máte nějaký takový problém, poselstvím hvězd a tarotové karty Poslední soud je pro vás vylepšením či uzdravením. Pravděpodobně se budete cítit jako znovuzrozeni.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní
Vztahy
Leden je pro vás jiskrnou záležitostí. Eso Pohárů a Páže Pentaklů, které vyšlo v souvislosti s astrologií, naznačují velice smyslnou příležitost pro romanci. Ženám jde muž jejich věku a mužům žena. Vy, kteří jste již zadaní, očekávejte ve vztahu novou vzpruhu přes intimní oblast. Zažijete nové dimenze v osobních vztazích s pravděpodobností dlouhodobého zakotvení. Vhodná doba pro otěhotnění.

Práce a finance
Štírům se v lednu povoluje pracovní měsíc odpočinku. Toto období využijte k plánování dlouhodobých cílů. Ještě sbírejte zkušenosti a sílu k dalšímu rozvoji ve svém zaměstnání. Je na čase si udělat finanční bilanci. Co bylo v uplynulém roce důležité, co vás přivedlo blíže k cíli, čeho a jak jste toho dosáhli. Vaše síla myšlení je veliká. Zhmotní se to, co si v hlavě přebíráte. Jen se dejte do klidu a rovnováhy. Trochu zmírněte tempo a ponechejte si větší prostor pro své myšlenky, které zaručují dlouhodobé cíle.

Zdraví
V lednu si dávejte pozor na úrazy hlavy. Nevyhnete se bolestem v této oblasti. Mohou vás potrápit migrény a samozřejmě i revma. Pozor na ignoraci menších potíží. Také se vám může zvýšit krevní tlak. tento měsíc budete následovat sportovních výzev, jež inklinují k zátěžím.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé
Vztahy
Možná jste to již pocítili v prosinci, ale v lednu již můžete zažít smyslný vztah s osobou, která má zdravý rozum a je to člověk myšlenkově na výši. Vezmeme-li manželské nebo snoubenecké páry, tak vás Střelci čekají úřední záležitosti ohledně financí. Společná spoření nebo vhodná doba na půjčku, ale prozatím si tyto myšlenky jen plánujte, další měsíc je zkuste zrealizovat.

Práce a finance
Mějte trochu trpělivosti. Poselství hvězd a tarotová karta Viselec varují Střelce před zbrklostí a unáhleným jednáním nejen ve finančních záležitostech. V zaměstnání by to znamenalo následný chaos. Ačkoli jste schopní a pracovití, není vhodná doba pro akční jednání. Po finanční stránce pocítíte trochu omezení, ale pak to omezení samovolně odezní. To bude vhodná doba pro akce. Počkejte na další měsíc. Než se pustíte do změn, položte si otázku, zda budoucí námaha stojí vlastně za to. Vzhledem k tomu, že Střelcům vyšla jako druhá tarotová karta Mág, půjde nejprve o nalezení správné motivace a pak finanční či pracovní úspěch. Jen vydržet.

Zdraví
Zuby, kolena, holeně a kosti. Bolí vás celý člověk? Tato situace u vás může tento měsíc nastat. Taktéž se mohou objevit kožní alergie a vaše kůže bude suchá až šupinatá. Budete muset trochu omezit pracovní tempo. Doporučila bych cvičení, které není násilné a má pozitivní účinky nejen na tělo, ale i na duši. U vás vidím provozování jógy.

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské
Vztahy
Nenechejte si ujít šanci na velice intenzivní lásku. Pokud jste svobodní, naskytne se možnost zamilovat se v lednu. Bude to láska hluboká, ale i nebezpečná. Také se může jednat o tajnou lásku, a to v případě, že jste již zadaní. Takže tento měsíc vám hvězdy nabízejí příležitost jakési nevěry, i když třeba jen platonické.

Práce a finance
V pracovní oblasti se k vám láskyplně zachová mladší osoba. Nezaměstnaní mohou v lednu najít uspokojivé zaměstnání. Někoho z Kozorohů přepadne tvůrčí nálada a popřípadě umělcům se bude dařit tvorba. Pokud v práci trochu zmírníte tempo, můžete se v únoru dočkat dobrých výsledků. Co se týká finanční stránky, budete řešit spíše, který z účtů zaplatit dříve. Leden je u vás ve znamení finančního rozhodování.

Zdraví
V lednu vás potrápí žaludek nebo ňadra. Pokud máte naplánovanou schůzku k lékaři, dbejte této návštěvy, budete klidnější. Vyvarujte se většího stresu, protože žaludeční potíže, které vás budou trápit, mohou vyvrcholit v bolesti žlučníku.

VodnářVodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné
Vztahy
V partnerských vztazích bude potřeba lednová komunikace. Společně s partnerem očekávejte různá úřední jednání. Váš vztah je spíše více rozumový než láskyplný. Ale je potřeba ho ventilovat či provětrat. Svěřte se svému partnerovi a pokuste se najít společná řešení. Leden je opravdu měsícem o komunikaci v mezilidských vztazích. Budete stát i proti sobě (v některých oblastech života).

Práce a finance
Hvězdná konstelace s tarotovou kartou 2 Hole vás nabádá k rozhodování ohledně stěhování. Dokonce to souvisí s pracovní záležitostí. Je ve vašem zájmu, se usadit a spořit si. Rozhodně to znamená, že si budete muset udělat nový rozpočtový kalendář. Změny si to žádají. Vzhledem k 4 Pentaklů, která doprovází, zmiňovanou 2 Holí je nutné provést reorganizaci ve finanční a pracovní oblasti. Otevře se nová příležitost.

Zdraví
Lední měsíc vás varuje před úrazy kotníku a holeně. Na tyto oblasti nohou si dejte pozor. Jelikož vám Vodnářům vyšla tarotová karta Hvězda, která patří vyloženě k tomuto znamení, máte být v lednu více pozorní ke zdravotnímu poselství. Také vás mohou trápit bolesti očí a hlavy.

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní
Vztahy
Dvojka Holí vás v lednu ovládne. V osobních vztazích vás hvězdy na nebi povedou k polovičatým výsledkům. To, co uděláte, uděláte jen na půl. V sázce jsou city, které se mohou stát povrchními. V lednu si nebudete dělat žádný nátlak a vcelku vám je to jedno. A tady právě hrozí nebezpečí ochlazení ve vztazích. Zpráva pro vás: máte na výběr. Buď se od partnera odloučíte, nebo se vynasnažíte vztah udržet alespoň v klidné rovině. Jako radu vám mohu nabídnout společně s partnerem se pokusit o zcela novou činorodou aktivitu nebo práci.

Práce a finance
Je čas vyjádřit se k právním dokumentům týkajícím se financí. Rybám hvězdy naservírovaly pochůzky k úřadům. Vyloženě může jít o dokumenty, které si vyžadují váš podpis (kupní smlouva, prodej domu, pracovní smlouva nebo i závěť). Se závěrem byste měli být docela spokojeni. Není vyloučená i záležitost s půjčkou větší částky peněz. Mohou se nabídnout dvě alternativy v rozhodování. Je třeba jednat více racionálně. Emoce v této oblasti ponechte stranou.

Zdraví
V lednu by vám prospěla meditace nebo nenásilné cvičení. Nemáte nějakou skrytou nemoc? Dejte si pozor na svá chodidla a našlapujte opatrně, mohou se objevit potíže s palci u nohou. Jinak se věnuje více svým nervům a nezatěžujte své oči.

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z: PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>