Horoskop na měsíc červenec 2015

Sociální sítě

1) Různé (na stránky do prostoru)Astro tarotový horoskop na měsíc červenec pro některé z Vás, nebude možná příliš pozitivní, ale věřte, že někdy musíme projít údolím strachu a nicotných představ, abychom se mohli pak povznést z popela jako bájný pták Fénix. A věřte mi, to čekání stojí za to. Beránkům vypíchnu krásné pozitivum. V pracovní oblasti se dočkáte láskyplného zacházení. Proto si natupírujte vlnky, ať ještě více oslníte šéfa. Býci, asi takto: „Štěstí ve hře, neštěstí v lásce.“ Blížencům doporučuji více mléka a mléčných výrobků, kosti jim pak zůstanou tak, jak by měly být. Raci, milujte a rozmnožujte peníze. Lvíčci, pořiďte si lékárničku, v níž by neměly chybět sady léčivých kamenů. Pomalu dbejte na přírodní alternativy. Panny, očekávejte přírůstek do rodiny. Čáp nebo Vrána? Váhy, trochu Vás potrápí bolest zad a chvilkami budete chtít, aby Vás někdo natáhl na skřipec, ale této představy se raději zbavte. Navštivte masážní salón. Štírům je přán dar v podobě prstenu, ten berte, dále láska, tu vezměte také a mírný chaos v práci, tak ten odkopněte co nejdál od sebe. Střelci rádi létají. No, budete mít možnost odletět vzduchem….v letadle. Kozorohům je potřeba masírovat klouby, zejména ty kolenní. Mazat, natírat, prohmatávat. Vodnáři, co Vám to jde za hvězdnou pěchotu? Budete mít teda, co řešit, k tomu se i zapotíte, a tato slova si přeberte, jak chcete, vzhledem k tomu, že Vaše konstelace hvězd se zbláznila. Ryby, chystáte se emigrovat do vzdálených vod? Řečeno obrazně. Na některé lidi budete působit tajemně a uzavřeně.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Po celý měsíc Vás budou trochu trápit bezesné noci. Pokuste si najít činnost, která trochu utlumí bolavé emoce. Na druhou stranu, zeptejte se sami sebe, zda nejsou ta trápení zbytečná? Budete se zmítat v situacích, které ve skutečnosti nejsou tak zlé, jak se Vám zdají. Pokud tato situace bude trvat déle, můžete se setkat s opravdovým smutkem. Ale nezoufejte…nic netrvá věčně.

Práce a finance

Tento měsíc budete jednat s úřední osobou nebo proběhne důležitá komunikace v pracovní sféře, kdy hybnou silou bude mužská osoba, která má duši i srdce. Lépe řečeno, půjde o osobu citlivou a intuitivní. Očekávejte dobrou radu a pomoc. Týká se to finanční i pracovní oblasti. Pokud pracujete v kolektivu mužů, jde Vám přátelská atmosféra a téměř žádná nedorozumění.

Zdraví

Ženy – Beránci, pokud se snažíte otěhotnět, máte velice dobrou šanci v tomto měsíci. Tyto šance se prodlužují na dobu dalších dvou měsíců. Muži – Beránci, dávejte si pozor na onemocnění prostaty a také neprochladnout. Zejména rybářům z řad Beranů bude zapotřebí velké opatrnosti. Rána nebudou tak teplá jako polední chvilky. Je zde i jedno malé varování. Nepřejídejte se potravin, které způsobují zažívací problémy, hrozí Vám nadýmání.

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Nemáte chuť nebo se nemůžete z jakéhokoliv důvodu otevřít novému vztahu? Popřemýšlejte o tom, zda není někdo, kdo by Vás rozveselil. Někdo kolem takový je. Bojíte se vstoupit nové řeky. Pravdou je, že v tom novém a neznámém Vás může potkat zklamání, ale pokud to nezkusíte, můžete později litovat. Býci, kteří ve vztahu už jsou, mohou očekávat melancholické nálady a pocit neuspokojení. Nic Vás nebude bavit.

Práce a finance

V oblasti vztahů Vás červenec moc nerozradostní, ale v pracovní a finanční sféře očekávejte dobu, kdy se ideály dají přetvořit v reálná stanoviska. Očekávejte jakýsi zisk a prospěch. Můžete dostat nějaký finanční bonus (prémie, zvýšení platu, odměnu…). Docela luxusní měsíc. Můžete se klidně oddávat svým koníčkům. A utrácet peníze. A mějte na paměti, „Neštěstí v lásce, štěstí ve hře.“.

Zdraví

Muži by si měli dávat pozor v tomto měsíci na orgány uvnitř těla. Zejména pak na střeva a problémy s prostatou. Ženám bych doporučila si chránit své vaječníky, protože jim hrozí záněty. Celkově zrozencům ve znamení Býka bych doporučila si šetřit páteř.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Červenec Vás ubrzdí. Pokud jste ve vztahu manželském nebo jakkoliv milostném, nebude to pro Vás snadné. Je možné, že svému protějšku nebudete rozumět. Nastanou různé překážky. Vzdaluje se harmonie, která byla dlouho budována a mezi vámi dvěma se rozestaví nepříjemnosti a nemohoucnost pokračovat dál. Budete zmateni a obklopeni strachem, který omezuje. Pokud ale poslechnete svůj rozum a změníte způsob myšlení, dočkáte se osvobozujícího konce.

Práce a finance

Tento měsíc se Vám otevírá spousta pohybu. Bude to ovšem velké úsilí. Je toho na Vás Blížence docela dost. Skoro se budete hrbit pod tíhou všech těch úkolů a událostí. Pozor na nebezpečí syndromu vyhoření. Má smysl to, co děláte? Ujistěte se, zda veškeré ty věci, která ubírají energie, nejsou zbytečné.

Zdraví

Z ničeho nic Vás může přepadnout lehké onemocnění. Také si dávejte pozor na odvápnění kostí. Klouby, kolena a páteř jsou u Vás tento měsíc více vidět. A proto je třeba si na tyto části těla vzpomenout a opatrovat si je. Pozor i na nehody, ať už jste kdekoli.

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Tento měsíc můžete očekávat bláznivé zamilování. Půjde o dobrodružství s lehkovážnými impulzy. Dá se říct, že to ani nebude vadit, pokud jste svobodní Ráčci. Jestliže jste ve vztahu  s životním partnerem, může jít o menší romantickou záležitost, která po prázdninovém měsíci vyšumí. Podstatné ovšem je, že si užijete v radosti lásku a budete se cítit jako dítě, kterému se dostalo vytoužené hračky.

Práce a finance

Dalo by se říci asi toto. „Už dost výzev.“ Tento měsíc potřebují Raci klid a nebrat žádné projekty ani výzvy. Je dobré se posilnit novou energií, načerpat pohodu a udělat si dovolenou. Právě na ty výzvy, které Vás dostihnou tak i tak. Zkuste si vsadit, jde Vám štěstí ve hře, možná v oblasti čísel (sportka, šťastných deset…..). Budou se na Vás hrnout finanční závazky, no ty je třeba vyřídit, a to pro budoucí finanční rozmnožení.

Zdraví

Nenervujte se. Není to dobré pro slinivku a žaludek. Stres, který se na Vás valí, bude opravdu vycházet z pracovní pozice, proto je dobré si vzít více, než týden dovolenou. Ale nejlépe byste Vy, Raci udělali, kdybyste se procházeli podél vodních ploch. Byli také v přírodě s osobou, která je Vašemu srdci nejblíže.

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Nabídne se Vám více energie než v předchozím měsíci. Pro ženy i muže ve znamení Lva bude dost důležité se chladit, protože na ně bude působit horkost z venkovního prostředí. Ženy se mohou těšit na plodnost a to v pravém slova smyslu. Lvice otěhotní, pokud si to dovolí. U mužů se očekává větší příliv sexuální energie, což vystihuje karta Esa Holí a samozřejmě s konstelací hvězd to pro Vás znamená zrod nových událostí.

Práce a finance

Očekávejte finanční posuny, manipulaci s určitými částkami a mnoho pracovních akcí a jednání. Budete se potýkat s nějakou situací ve spolupráci s mužskou autoritou, výše postavenou. Dávejte pozor na finanční operace, ale mělo by se vše řešit s rozvahou. Myslete na spoření, které Vám bude ve stáří ku prospěchu.

Zdraví

V červenci se Vám nabídne spirituální léčba. Pravděpodobně využijete lékárničku, ale ne ledajakou. Máte-li doma něco přírodního, tedy bylinky nebo kameny, využijte takovéto přírodní alternativy. Je dobré mít u sebe více takových záležitostí a obklopit se jimi. Pomůže Vám to v rámci té spirituální léčby. Vytvoříte si tak vlastní domácí lékárnu na spoustu zdravotních problémů, ochranný štít proti negativním energiím působících na vás z okolí a vytvoříte si tak hezčí a harmonický život. Proč dnešní člověk hledá pomoc léčivých kamenů, alternativní medicíny, užívá léčivé rostliny a pobývá rád v silných energetických místech? Ten kdo pochopil, vrací se ke starému učení našich předků a využívá dary naší přírody.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

V tomto měsíci pocítíte v osobních i milostných vztazích tvůrčí a radostnou fázi. Mnoho zrozenců tohoto znamení se stane v červenci rodiči nebo prarodiči a bude to nádherné období. Vaše energie roztančí sluneční paprsky a vy budete zářit štěstím. Pokud nemáte partnera, je možné, že Vás čeká láska někde, kde je velice teplo, slunečné počasí a někde dál, než si myslíte.

Práce a finance

Jak to nazvat? Projdete jakýmsi průzkumem, který potřebuje určitou strategii. Co se týká finanční oblasti, je třeba mít dobrý plán, abyste mohli uskutečnit své cíle. Taktéž v pracovní sféře je potřeba trochu milostných lží, aby se mohlo postoupit dál, a to vše pro dobrou věc a ke spokojenosti ostatních. Odborným zaměstnancům se může v tomto měsíci naskytnout nějaký výzkum nebo Vás požádá někdo o přezkoumání nějaké záležitosti. Tak buďte připraveni i na tyto události.

Zdraví

Pannám prospěje i velice krátká dovolená nebo pauza. Potřebujete oddech. Mohou se objevit nervové potíže. Je na čase plánovat, ale opravdu bude stačit i víkendový pobyt někde v přírodě, kde léčivou mocí je voda. Pokud se potýkáte se zdravotními problémy, zejména těmi vleklými, pocítíte příliv energie a postupné vylepšení zdravotního stavu. Pozor si dejte na úrazy kotníků a hlavy.

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Jdou Vám příjemné časy ve vztazích. Vy, kteří jste se čerstvě zamilovali, budete muset svou lásku hýčkat, ale nesnažte se ji drtit. Tady se už jedná o velice citlivou záležitost a příliš křehké pouto. Budete to tak cítit, protože poznáte něco jako sen, který se stává skutečností. Tak jako Panny i vy můžete přivítat na svět novou duši, mnohým z Vás se narodí dítě.

Práce a finance

V lásce to máte velice dobré, ale dávejte si pozor na záležitosti kolem pracovní sféry. Jde totiž o situaci, která není moc příjemná a v minulých měsících se objevila jako důsledek potíží a nesvárů na pracovišti. Ale v srpnu se pomalinku dostanete do pozitivních kolejí. Rozhodně neriskujte po finanční stránce a nedělejte unáhlená rozhodnutí.

Zdraví

Chraňte si v tomto období srdce a páteř. Hlavně si dávejte pozor na svůj krevní tlak. Páteř Vás potrápí trochu víc, proto by bylo dobré ji nechat častěji napravovat. Zajděte si na masáž nebo si zacvičte k tomuto problému příslušné cviky.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Tento měsíc Vás čeká rekapitulace osobních vztahů, zejména těch milostných. Budete přemýšlet o změně a to může znamenat i nelehké postavení vůči partnerovi. Rozhodnete se hledat něco jiného. Červenec Vám může nabídnout dar v podobě prstenu nebo začínající lásku. Ovšem není jasné, zda to bude pravé štěstí, protože Vám osud v této oblasti neusnadní za touto novou záležitostí cestu.

Práce a finance

Budete mít tolik práce, že se Vám to ani nesní. Teď vážně. Štírům se naskytne menší chaos. Červenec bude pro Vás velice náročný a pravděpodobně se ani nevyspíte. Nedostatek času se pro tento měsíc stane Vaší doménou. Nedělejte žádné ukvapené závěry ohledně finančních transakcí. Nejlépe by bylo, sepsat si své dluhy, závazky, výdaje a na druhou stranu své předpokládané příjmy. Pak situaci vyhodnoťte tak, aby do budoucna byly příjmy nejlepší.

Zdraví

Mohou se objevit potíže v oblasti bříška a močového měchýře. Jisté nachladnutí Vás vyvede trochu z míry, ale není to tak vážné. Také Vás mohou potrápit nepříjemnosti s nosohltanem. Ženy – tento měsíc je vhodná doba navštívit ženského lékaře.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Pravděpodobně se setkáte s mrazivou náladou. City, které chladnou, se ale mohou rozpustit v teplotách slunečního paprsku nebo letního, měsíčního svitu. Jen to bude chtít trochu zapojit rozum a střízlivý postoj. Rozhodně se věci ve Vašem vztahu dají do pohybu. Na obzoru je také společná cesta letadlem.

Práce a finance

V pracovní sféře se dočkáte vzrušujících úkolů, které slibují nové začátky. Pokud se o něco přete nebo bojujete ohledně financí, výsledkem Vám bude úspěch. Vyhrajete nějaký spor. Chopte se šance, uskutečnit své finanční plány. Červenec je vhodná doba pro tyto záležitosti u Vás Střelců. Také se mohou objevit nové zdroje příjmů.

Zdraví

Ženy v tomto znamení se budou snažit hubnout. Podaří se, ale udržujte zdravou stravu. Jezte hodně ovoce a zeleniny. Vesměs byste měli být tento měsíc po zdravotní stránce v pohodě. Pocítíte vitální a živočišnou sílu, kterou je dobré vybít při nějakém sportu. Nejsou na škodu i sexuální radovánky.

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Je na čase se trochu uklidnit. Vaše úsilí a práce na vztahu je dovršena určitou fází. Samozřejmě, že je to myšleno v dobrém, protože nyní se Vám naskytne možnost volnosti a klidně si užívejte lásky bez stresu a vlivu negativního okolí. Mezi Vámi a partnerem je nastartováno souznění. Láska vyrostla, dozrála a teď nastal čas si jí užívat. A Vy, kteří lásku očekáváte, nenuťte se do ní, ona pomalu přijde.

Práce a finance

Tady, v této oblasti nastane rozpor. Bude to ve Vás vřít, protože se do Vašich investic bude někdo navážet. V práci si dejte pozor na konkurenci, spousta lidí kolem Vás je na sobecké vlně. V imaginárním smyslu se poperete o odměny. Mohou Vás potkat nečekané výdaje. Každopádně čekejte odliv financí. Příliv tento červenec jakoby se Kozorohům vyhýbal.

Zdraví

Ani v oblasti zdraví to nemáte jednoduché. Kosti, kolena, klouby, šlachy, kůže i hlava se setkají s bolestí. Hrozí revmatické potíže. Dopřejte si přírodní léčbu. Byliny, mastičky, teplo lidské a léčivé energie. Použijte, co se dá. Masírujte si postižená místa drahými kameny (jaspis, záhněda, tygří oko, hematit, jantar i kalcit).

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Červenec je pro Vás měsícem zkoušek. Setkáte se s žárlivostí, která povede k nejasné komunikaci a ve výsledku způsobí porážku jednoho z partnerů. Jde odloučení osoby. Nebudete mít lehké období. Pokud se to uklidní, tak to je jen klid před bouří. Raději se soustřeďte na průlom, kterým tento měsíc projdete. Změna ve velkém.

Práce a finance

I v pracovní oblasti to nebudete mít na 100%. Někdo kolem Vás má zkaženou duši a je velice podrážděný. Opatrně na zuřivost, někdo Vás vytočí. Také si dejte pozor na myšlenky, které nebudou zrovna pozitivní, z nich vyplyne strach ze ztráty zaměstnání nebo z nedorozumění, ale je to pouze ve Vaší hlavě. Ty pocity mohou být neoprávněné. Do cesty se namane finanční poradce nebo nějaký úředník, který pomůže ohledně problémů s nějakými částkami. Pokud si nejste jisti svými investicemi, prozatím to nechejte na jiný měsíc.

Zdraví

Pravděpodobně budete potřebovat lékařskou pomoc. Vodnáři, jak tak pozoruju, červenec je pro Vás opravdu alarmující. Raději se na pár týdnu odeberte na tiché místo a naberte si meditací klid. Potřebujete vyváženou stravu, harmonii ve vztahu a chuť se mazlit s penězi. No, potřebuje to čas a čas léčí duši i tělo.

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Tento měsíc se kolem Vás bude šířit aura tajemnosti a nedosažitelnosti. Svému partnerovi se stanete příjemnou oporou a promluví ve Vás intuice. Starost a něha, ale právě i ta tajemná stránka. Myšlenky se zatoulají trochu jiným směrem. Není to jen životní partner, kterému nabídnete svou emociální pomoc, ale celkově se o svou něhu podělíte i s jinými (platonicky).

Práce a finance

Je možné, že u jedné pracovní záležitosti se nedostaví to, co očekáváte. Ve svém nitru pocítíte jakousi bouřku, ale i ta umí pročistit a provětrat ovzduší, takže se můžete zbavit lidí, kteří Vám škodili nebo odstoupit od nefunkčního záměru. S financemi to také nebude jednoduché, protože se setkáte s většími výdaji. Změny, které nastupují, způsobí, že vaše investice budou zdecimovány. Tento měsíc tedy vydržte a rozhodně upusťte od lidí a záležitostí, které by Vás dorazily.

Zdraví

Pokud trpíte nějakými neduhy v té zdravotní pozici, nemějte obavy, vše by se mělo dát do rovnováhy. Ve Vašem těle se dějí ale věci. Budete schopni si udržet zdravotní stav v pohodě. Rozhodně jste měli více úbytku energie v předešlých měsících, ale nyní je na čase období vitality a znovunalezení rovnováhy. Využijte k tomu přírodu.

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>