Horoskop na měsíc květen 2016

Sociální sítě

Sousoší znameníBeran se zamiluje, Býk si finančně polepší, Blíženec by si měl sebou nosit malou lékárničku, Rak musí relaxovat, Lev dostane podporu nebeských hvězd, Panna versus májová láska, Váhy, ve změně je síla, Štír se ocitne ve společnosti zajímavého člověka, Střelec pocítí mírný tlak v očích, Kozoroh se bude zajímat o nové místo, Vodnář si pomůže pitím bylinkových čajů, Ryba se oddá pracovní harmonii.

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Beránci, možná se budete zmítat ve studánkových touhách. To znamená, že láska se usadí hluboko v srdci, zahledíte se toužebně do krásných očí kouzelné bytosti. Jaro rozsévá svou krásu mezi nás a začíná tak proces transformace. Vám Beránkům se v tomto měsíci otevírá cesta k novým úkolům. Je na čase ukončit jeden projekt a psychicky se připravit na další úkoly. Velké peníze raději nyní neřešte. Spíše si naplánujte, co bude dál. Je čas měnit. S prvními ostřejšími slunečními paprsky můžete očekávat mírná popálení. Jarní sluníčko má silnou vůli, tak pozor na vaši kůži. Pokud se přece jenom spálíte, přečtěte si něco o vysoce léčivé rostlině ALOE VERA.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Býčci, na poli lásky se sehraje bitva. Mezi vámi a partnerem proběhne vášnivá debata i výměna názorů nabitá ohnivým temperamentem. Pro nezadané chystá květen vášnivou lásku. Pokud se smíříte s tím, že půjde jen o horký románek, pak je vše v pořádku, ale pokud hledáte celoživotní svazek, vyčkejte na vhodnější načasování. Před vámi se otevírají brány úspěšných obchodů, pracovních nabídek a velice slibných projektů. Býkům, kterým se nepodařilo sehnat práci, se vyplatí nastavit radary a naladit se na velice výhodnou pracovní vlnu. Finančně si také polepšíte. A trochu přepychu si můžete dovolit i v dalších měsících. Potřebujete vyčistit krev. Některým Býkům nedá spát revma. Velice dobrým pomocníkem by mohla pro vás být kopřiva.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Láska je jako lék i bolest zároveň. Rekapitulace vašeho partnerského života je nevyhnutelná. Buď s partnerem vytvoříte opětovné pouto silné lásky, nebo se rozhodnete opustit nefunkční vztah a začnete znova. Tento měsíc je o volbě. Vzájemné poznávání může vést k rostoucí či uvadající lásce. Do své práce vložíte spoustu energie. Tady si buďte jisti, že touto vzácnou energií neplýtváte zbytečně. Jistá odvaha k určité podnikavosti přinese své plody. Síla a odvaha je to, co vám hvězdy posílají. Finanční vzpruha zalepí nesrovnalosti a vy si můžete dopřát radost z úspěchu. Blíženci, vy si své zdraví hlídejte zejména na cestách. Mohou vás dostihnout zažívací problémy a střevní potíže. Proto sebou raději noste první pomoc, a to medikamenty, které se vám budou hodit.

 RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Otevírají se vám reálné možnosti najít pevný partnerský vztah. Pokud nemáte pevný partnerský vztah, poohlédněte se po zemském znamení. Právě u osoby narozené ve znamení Býka, Panny nebo Kozoroha můžete nalézt štěstí a pohodu. Máte-li partnera, pak očekávejte vzrušující zážitek, a to takový, který přinese trvalou hodnotu. Jste na správné cestě. V oblasti zaměstnání vás hvězdy posunou dál. Vývoj se zdá být slibný a můžete očekávat úspěch. Ale tímto ještě nekončí. Kdosi vás v práci povzbudí. Můžete se najednou ocitnout na pracovní cestě, která zvedne prestiž ve vašem osobním životě. Dejte do koloběhu finanční částku a ona se vám rozmnoží. Zdraví je velice důležité. Po psychické stránce Vám bude lépe, jestliže se budete věnovat relaxaci.

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Dostáváte od života smysluplnou příležitost k trvalému partnerskému vztahu. Je to příležitost, která již dávno zakořenila ve vašem srdci, ale jaksi se vám nedostává odvahy zalévat a živit šanci. Vzchopte se. Některým ohnivým Lvům jde plodné období. Je velká pravděpodobnost, že Lvice otěhotní a Lvi zplodí potomka. Do žil horkokrevných Lvů se vlije nová krev. Setkáte se s motivací, která vás posune pracovně na vyšší úroveň. Jste středem všeho. Dostává se vám velké podpory z hvězdných výšin. Je čas se rozhodnout a hnát se za svým cílem. Máte podporu v určitých lidech, tak si to nepokazte. Tento měsíc je jen o vás a vaší síle. Budete se potýkat s bolestmi celé pohybové soustavy. Proto opatrně se sportem a velkou námahou.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Tak jako Beránci, i Panny mohou očekávat májovou lásku. Tady je ale větší riziko krátkodobého vztahu, a to až velmi. Jen letmé vzplanutí s následným nasazením růžových brýlí. Pak přijde vystřízlivění a návrat na zem. Nebe zavře bránu snění a vám zbude krásná vzpomínka. V práci by mělo být vše ve vyrovnaném stavu, a pokud ne, pak se o to musíte vy. Kolegové se na vás budou obracet s radou. Nastolte přátelské a harmonické ovzduší. Těžší úkoly řešte v klidu a s rozumem. Pomůžete hodně lidem v zaměstnání i mimo něj. Peníze utrácejte s rozvahou. V této věci budete mít pocit, že za vás rozhodují vyšší duchovní síly. Panny, nastartujte své trávení aromatickou bylinou nazývanou máta peprná. Mimoto pomáhá také rozpouštět žlučové kameny a osvěžuje dech. Můžete cucat větrové bonbony, ve kterých se nachází máta peprná. Účinný je také mátový olej v tobolkách. Ten působí blahodárně na osvěžení dechu.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Komunikace s partnerem uvízne na mrtvém bodě. Je na vás, jak se z této zabředlé situace dostanete. Nečekejte na nic a učiňte změnu. Buďte rozhodní, protože na vás se partner spoléhá. Ať je to společně plánovaná dovolená, bydlení, pokud ještě spolu nežijete, nebo založení rodiny. Možná je nemocná vaše duše a potřebuje lásku, a to do slova a do písmene. V této oblasti bude vyžadováno od vás rychle se rozhodnout. Tak, jako v lásce i zde musíte učinit změnu. Ráznou a myšlenkově na úrovni. Než to učiníte, naplánujte si důležité kroky. Možná to bude zarážející, ale nutné. V celku se zdá, že hvězdy jsou k vám mírné, co se týče zdraví. Jen si malinko pohlídejte nervovou soustavu. Pro uklidnění můžete mít doma v zásobě heřmánek. Čaj z této lahodné bylinky vám vykouzlí příjemnou pohodu.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Prožijete veselou a dobrosrdečnou náladu ve společnosti zajímavého člověka. Jde o velice šikovnou osobu. Dokonce i přitažlivost vás oba dostane do neodolatelných výšin radostí. Také se u některých zrozenců ve znamení Štíra objeví sklony k mateřství. Půjde o touhu uzavřít manželství a založit si rodinu. Pracovní nasazení by se mělo vyplatit. Máte před sebou úspěch. Dostane se vám podpory a pomoci. Uskutečníte cíle. Proto si směle naplánujte svou pracovní kariéru. Je vhodná doba investic, nerozpakujte se a hospodařte s penězi praktickým způsobem. I zde se objeví pomoc a podpora, a to i taková, která udeří jako „blesk z čistého nebe“. Potrápí vás kolena, kotníky, ramena, lokty a trochu i hlava. Tyto bolesti pomůže zmírnit chilli mastička, která se aplikuje na bolestivé místo. Věnujte se mírnému cvičení, ale nepřetěžujte pohybový aparát náročnými cviky. Chůze a plavání je ten nejlepší způsob, kdy posílíte nejen celkový stav kloubů, ale i svaly.

 Střelec Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Střelci, připravte se na vnitřní a vnější změny. Emocionální rozpolcenost vás donutí změnit životní postoj k partnerovi. Ačkoliv to nebude jednoduché, je třeba se rozhodnout a postoupit vztah na vyšší úroveň. Jestliže problémy s partnerem přetrvávají, je čas se odpoutat a nalézt štěstí jinde. Tento měsíc se vyplatí kontrolovat peněženku i bankovní účet. Budete se potýkat s nemalými výdaji a také s tím může být spousta starostí. V zaměstnání si pohlídejte psychickou pohodu. Prožijete nejednu stresovou situaci. Květen se zdá být pro vás Střelce velice náročný na čas i energii. Střelci, máte hvězdnou ochranu. Pokud se potýkáte s nějakými zdravotními potížemi, pak se nemusíte strachovat. Zmírní se nepříjemné stavy a bude lépe. Můžete pocítit mírné bolesti očí. Tady je na místě spíše více odpočívat a nepřepínat svůj zrak. Nejlépe se budete cítit s třešňovým nebo jakkoliv ovocným čajem. Záleží na tom, jaký druh ovoce preferujete.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy budou poznamenány obavami. Je dobré se zaměřit na sebe a věnovat pozornost duševní očistě. Nelehké období za čas vystřídá radost, jen si musíte počkat. Zklamání a potíže jsou součástí života a potká to každého. Nyní se s tím musíte vypořádat vy. Než si nechat ubírat síly ze zklamání, tak se raději zaměřte na radostná očekávání. Uvítáte samostatnou práci. Dobrovolně se budete zajímat o nové pracovní nabídky. Také se dočkáte komunikace s velice aktivní kolegyní, ale dávejte si pozor na přehnané úsilí. Několik z vás dostane chuť podnikat. Proč ne? Zkuste to. Hvězdy vám cestu ukážou. Kozorohům jdou květnové koupele. Pokud možno, využijte návštěv v blahodárných lázních, kde perličkové koupele uleví vašemu bolavému tělu. Potřebujete zmírnit nepříjemné stavy. I masáže léčivými mastmi a olejíčky se ukážou dosti prospěšné.

 Vodnář Vodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Některým Vodnářům se objeví v cestě za láskou osoba z řad spolužáků. Někde ve skupině přátel se můžete pobavit a dodat tak svému životu smysl. Možná si padnete do oka s budoucím partnerem, který by mohl být mladší než vy. U mužů Vodnářů půjde o partnera vrstevníka. Mezi partnery, kteří spolu žijí velice dlouho, zavládne světlo harmonie. Pokud nebudete patřit mezi Vodnáře, kteří se pobuřují nad svými pracovními záležitostmi, pak se můžete těšit na dobré pracovní vyhlídky. Finančně vám vypomůže mladá osoba, ale dávejte pozor, abyste zbytečně neutráceli. Mladí Vodnáři by si měli rozmyslet, kde a za co peníze utratí. Trochu nelehkovážné zacházení s financemi může mít neblahé následky. Vodnáři potřebují nastartovat s více bylinkami (kopřiva, třezalka, heřmánek). Pro organismus a celkově pro mozek je nejlepší chroupat i ořechy. Zejména para ořechy, ve kterých je spousta selenu. Je to velice prospěšný stopový prvek – antioxidant blokující volné radikály a chránící náš organismus.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Pravděpodobně bude jeden pár od vás potřebovat pomocnou ruku nebo jim poskytnete azyl. Vtah těchto dvou lidí není snadný. Vám se to vrátí v lásce. Mělo by vás potkat štěstí, ale tento měsíc to ještě nebude. Spíše se ukáže, jak velké máte srdce a jak jste solidární. Pracovní kolektiv vás tento měsíc dovede k příjemným zážitkům. Pocítíte soulad se spolupracovníky, nadřízenými i s podřízenými. Příjemného jednání se dočkáte i na různých úřadech. Je vám nakloněna hvězda úspěchu. Penízky vynakládejte nyní spíše na rodinu, děti a samozřejmě si kupte něco pro sebe. Rybám tento měsíc prospěje rostlinka, která se u nás vyskytuje docela hojně. Jde o pampelišku, dříve nazývanou také smetánku lékařskou. Potrápí-li vás zažívací problémy spojené s játry či žlučníkem, pak je tato rostlinka vhodným doplňkem.

 Vaše Jiřina Irissa

 

 

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>