Horoskop na měsíc leden 2016

Sociální sítě

penízeBeránci, na obzoru je tajná láska. Býci, v obchodní oblasti zariskujte, vyplatí se to. Blíženci, nebojte se operace, pokud se na ni tento měsíc chystáte. Raci, nejlepší lék na duševní bolístky bude žena – přítelkyně. Lvi, potřebujete dobít baterky, chybí šťáva v těle i duši. Panny, očekávejte zprávy ústní i písemné. Váhy, leden je měsícem nového roku a vy se odvažte zdárného kroku. Štíři, nebudete vědět, komu dát své srdce. Střelci, očekávejte překvapení v podobě dárku, i když jsou Vánoce již za námi. Kozorozi, máte před sebou hezké setkání s milou osobou. Vodnáři, do svého jídelníčku zapojte spoustu vitamínů, ovoce, zeleniny a vlákniny. Rybičky, teď se pozná, jak dalece jste poslouchali své tělo i duši.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Na počátku roku očekávejte ve vztazích vzrušující zprávy. Také se může objevit tajná láska. Ale nebude snadné dobývat se až k vašemu vyprahlému srdci. Pokud partnera máte, setkáte se s trochou zablokované komunikace. Je potřeba vyjít si do společnosti a seznámit se s novými přáteli. Rozporuplné zprávy očekávejte nejen ve vztazích, ale také v pracovní i finanční sféře. V lednu jde k vám zpráva, která nebude tak pozitivní. Rozhodně se nepouštějte do větších finančních operací. Hvězdy ví, co je pro vás dobré. Po zdravotní stránce to nebude tak špatné. Vrátíte se do kondice a vaše energie se stane vyváženým centrem v duchovní, citové, mentální i fyzické oblasti.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Leden bude pro vás Býky zkouškovým obdobím, a to se týká partnerských vztahů. Setkáte se s negativní situací, kterou budete muset řešit. Některé Býky čeká jednání s úředníky v oblasti partnerského vyrovnání. Bude vás spousta. Ale jste dost silní na to, abyste pokořili smutek. Hlavu vzhůru. V oblasti pracovní očekávejte finanční pomoc od muže. Hvězdy k vám pošlou příjemného člověka. Může to být schopný úředník, právník, nadřízený či někdo, kdo vám v tomto ohledu vypomůže. Vše dobře dopadne. Nebojte se investovat do nějakého většího projektu, i když to zrovna nebude jednoduché. Zdravotní potíže se mohou dostavit tento měsíc v oblasti močového měchýře a vaječníků. Ženy tohoto znamení mohou lehce prochladnout. Proto hvězdy doporučují bylinkový čaj na tyto ženské potíže, třeba kontryhel.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Veškeré vztahy, které Blíženci nyní prožívají, dají dost zabrat. Děti nadělají nějaké starosti a dokážou zamotat v rodině hlavy i prarodičům. Ale na druhou stranu můžete od svých ratolestí očekávat i radostná překvapení. V pracovní sféře očekávejte menší brzdu. Ale v únoru se pomalu dostanete ven z velkých problémů. Dovolená nebo větší volno vám může být velice prospěšné. Načerpáte sil.  Pokud vás čeká operace, pak vše dopadne dobře. Samozřejmě, že budete určitou dobu nervózní, ale uklidněte se nějakou meditativní činností. Tou může být procházka někde v lese, mezi stromy, které vám dodají spoustu energie a do určité míry ozdraví vaše tělo i mysl.

 RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Blízko vás se nachází neupřímný člověk. Proto si udržujte odstup. Zkontaktuje vás a posléze bude chtít s vámi navázat přímý kontakt, setkání. Je to lákavé, ale následky by mohly být nepříjemné. Láska v lednu trochu umrzne. Nejlepším lékem by mohla být žena – přítelkyně, to platí i pro muže narozené ve znamení Raka. V pracovní sféře očekávejte dobrou náladu a příjemný kolektiv. Pokud vás donedávna trápily finanční problémy, nevěste hlavu, protože tato situace odezní a vy si posléze můžete dovolit rozjet své plány. Tento měsíc je to u vás hlavně o kostech a kloubech. Patří zde zmíněná kolena, kotníky, holeně a lokty. Jinak by měl být leden v celku pozitivní.

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

V lásce a ve vztazích všeobecně vás čeká zrání a vztahová zkušenost. Nebude se vám chtít nic proměňovat. Čekání a trpělivost je velkou nadějí na to pravé, co vám bude patřit. Zkoumejte dál duši partnera, ale pozor, kolem vašeho protějšku se točí jiný zájemce, a to může mrzet. Nedejte si vzít hezké chvíle. V pracovní sféře se to bude zdát být o něco lepší. Leden přeje hlavně studentům a těm, kteří chtějí změnit práci. Příliv energie se pomalu navrátí a konečně pocítíte radost z toho, že se můžete hýbat lehčeji. Distancovat byste se měli od lidí, kteří vás energeticky vysávají. Udržujte si zdravotní rovnováhu tím, že budete přijímat zdravou stravu.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Zima a vesměs lednový měsíc vztahům zapře teplo, které potřebujete k rozkvětu lásky. Ale nebojte se, ledy roztají již začátkem jara, a to znamená, že i city se pohnou ze zamrzlých míst a v srdcích, která jsou nyní zamračená, začne sálat teplo a radost. Pokud si hledáte práci, obrňte se trpělivostí. Zamrznutí přichází nejen ve vztazích, ale i v pracovní oblasti. Dočkáte se však úředních zpráv, které mohou být i písemného charakteru. Pozor si dávejte na svá ramena a lokty. Budete je mít pěkně namožené. Proto vám hvězdy radí, abyste dávali pozor při kolektivních sportech a moc se nepřetěžovali.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Pravděpodobně se budete muset rozhodnout. Abyste mohli prožít novou lásku, musíte se vzdát té staré, i když vás to potrápí. Je čas jít dál. Leden je měsícem nového roku a vy se odvažte zdárného kroku. I v pracovní sféře vás potrápí starosti. S nimi se můžete potýkat dva roky. Samé zařizování, odvracení nepříjemností a nespokojenost vedení vám mohou odčerpat ty správné síly. Energie bude ubývat, proto se raději nepouštějte do sporu a vše řešte plánovitě a diplomaticky, jinak tvrdě narazíte. Prožijete jednu pracovní zkušenost, ale cennou. Jestli vás bolí srdíčko z tělesného pohledu, pak dbejte na dostatečný klid a věnujte se svému krevnímu tlaku, který může být v lednu kolísavý.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Očekávejte příjemný obrat v lásce. Hvězdy vás poctí osobním a přitažlivým kouzlem, které přenesete na svého partnera. Kolem vás se začnou pohybovat lidé opačného pohlaví a stanete se jejich magnetem. Jen si musíte vybrat to pravé srdce. Těch srdcí se vám nabídne více než dvě. Velké věci se kolem vás budou dít, a to v pozitivním smyslu. Pracovní trpělivost se začíná vyplácet. Očekávejte sladké plody své práce. Dokonce získáte více, než si myslíte. Tento měsíc využijte k vysokým cílům. Máte možnost úspěšně manipulovat se svými financemi. V lednu vás nejvíce potrápí bolesti hlavy. Může to souviset s krční páteří, proto dbejte nyní více na tuto oblast.

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Stabilní prostředí vám zaručí nějaká žena. Pro ženy ve znamení Střelce to může být příbuzná. Pro muže je to žena, která se umí postarat o domácnost a bude se podílet na vašem štěstí. Pokud vás trápí nějaký neduh, vše se v lednu vyřeší. Dokonce můžete očekávat překvapení v podobě dárku, který je určen vám. Vánoce jsou už pryč, ale radost přetrvá. Hvězdy vás varují před nesprávným rozhodnutím. Měli byste počkat na vhodnou dobu. Nic v lednu neuspěchejte, i kdyby vás tlačil čas. Dostane se vám spousta energie. Značně se uleví zdravotnímu stavu, který není na tom dobře. Ke konci ledna si můžete i zalyžovat nebo se věnovat zimním radovánkám.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Očekávejte velmi hezké chvíle s partnerem. Prim ve vztahu budou hrát ženy ve znamení Kozoroha. Pokud jste s partnerem krátký čas, hvězdy přejí společnému bydlení. Je čas vztah upevnit. Svobodným Kozorohům vchází do života láska. Navážete nový vztah. Citová vazba ve vztahu bude mít dlouhého trvání. V pracovní sféře dbejte na trpělivost a diplomatické jednání. Nic neuspěchejte, jelikož se může stát, že vaše rozhodnutí přijde na zmar. Jestliže chcete být v lednu úspěšní, budete muset překousnout několik negativních zpráv. Ale řešit se snažte až v dalším měsíci. V oblasti zdraví vás mohou zradit plíce, proto si dávejte pozor na znečištěné ovzduší, kouření a nadměrné saunování. Rozhodně nepodceňujte onemocnění průdušek a celkové nachlazení.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Do srdcí Vodnářů se konečně dostává teplejší ovzduší. Pravděpodobně se vám splní velké přání. Některé Vodnářky se budou radovat z otěhotnění. Také může přijít některým Vodnářům nová láska, ale pozor na iluze. Může se stát, že si nasadíte růžové brýle. V pracovní sféře se dočkáte také změn. Tyto změny mohou být dobré, ale někdy se to zasekne. Všímejte si spolupracovníků kolem sebe. Mladší muž, asi tak okolo třiceti let vám dokáže velice dobře poradit. Dokonce byste měli dát na radu této osoby i v oblasti financí. Budete mít nutkání si zakoupit los. Kupte, ale jen tak, pro radost. Nenavykli jste až příliš na neodolatelné dobroty? Tak rychle ubrat a šup na nějaký tělocvik. Vytvořte si rovnováhu v jídelníčku. Zapojte do něj více zeleniny, čerstvého ovoce a dostatek vlákniny.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Že by nemoc z lásky? Na obzoru tohoto měsíce se objevují náznaky tajných schůzek. Dotyčné Rybky ví, co tím myslím. Je možné, že žijete s partnerem, který vás vysává. Energie chybí a vy jste se ocitli téměř na nule, proto také nějaký ten tajný výlet s někým, kdo vám tu energii vrátí. Celou zimu očekávejte zprávy. Lednem počínaje a lednem příštího roku konče. Zprávy to budou úřední také svazující. Na druhou stranu půjde o zprávy vesměs pozitivní. Převažovat by měly přínosné dohody a zprávy ohledně práce, zaměstnání. Dokonce se dočkáte v této oblasti i milého překvapení. Tento měsíc se na vás Rybičkách pozná, jak jste poslouchali nejen své tělo, ale i duši. Buď přiberete dvě, tři kila nebo je budete mít dole.

 

S láskou Jiřina Irissa

 

 

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>