Horoskop na říjen 2014

Sociální sítě

Nastal čas podzimu. Dny se krátí a my se připravujeme na toto období tak, že si zapálíme lahodně vonící svíčku nebo si s rodinou hrajeme hry, my dospělí teda i ty lechtivější. A pro dobrou pohodu mám pro vás připraven horoskop na měsíc říjen 2014. Najděte si své znamení a čtěte, co vám naservírovaly hvězdy a karty dohromady.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Pozor! Říjen má pro vás signál tísnivého postoje vůči vztahům všeobecně. Přepadne vás pocit tísně z opuštěnosti partnera. Je to ale jen pouhý pocit. Nemusíte se bát o váš vztah. Pokud tento strach plný nedůvěry překonáte, můžete se jeden na druhého spolehnout.

 Práce a finance

Najdete pravé poslání ve své práci. Studujícím se zdaří nějaký úkol či zkouška, ze které bude mít radost. Takže studenti, máte dobré vyhlídky na dobrý start ve škole. Vy, kteří pracujete, budete velice spokojeni se svou prací. Citově vás naplní. Říjen slibuje, že Beránci mohou velice dobře nastartovat svou kariéru. Po finanční stránce budete spokojeni. Můžete s klidem investovat.

 Zdraví

Dávejte si pozor na hrdlo, krk, ramena. Bolest kloubů se vám nevyhne. Pokud zmírníte a usměrníte svůj zdravotní stav vycházkami a meditací, potíže se zmírní. V říjnu vám jdou spíše než náhle vzniklé zdravotní potíže, potíže chronického původu. Zde by bylo dobré věnovat se více alternativní medicíně.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

V říjnu očekávejte šťastnou událost, která vás obohatí jak na duši, tak i materiálně. Vztahy budou mít dlouhého trvání. Pokud máte pocit, že váš protějšek uhýbá jiným směrem, nemějte obavy. Může u vás nastat změna v podobě svatebních zvonů, nebo vás, kteří jste osamělí, čeká láska.

 Práce a finance

U vás se naskýtá ukončená záležitost s financováním. Může to znamenat, že budete osvobozeni od půjček (ukončení). Říjen vám nabídne rozumové jednání a následné sjednání ohledně finančních vkladů. U studentů půjde o šťastně ukončenou zkoušku a další pokračování ve studiu. U pracujících bude zaznamenáno ukončení významných úkolů. A ti Býci, kteří hledají práci, mohou očekávat něco, co by je mohlo i bavit.

 Zdraví

Zapojte do svého životního stylu více pohybu. Třeba pohyb v kolektivu. Máte dobré vyhlídky na vylepšení zdravotního stavu pomocí jógy nebo léčebných masáží, které by mohly zmírnit váš stres a neklid. Nasnadě jsou také různé bylinkové čaje. Tak popíjet a mírně cvičit.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Nyní to máte asi takto. Když někomu něco způsobíte (v pozitivním či negativním smyslu), očekávejte stejnou odezvu. Tak si předem raději ujasněte, co vlastně v tomto vztahu chcete udělat nebo pro tento vztah. Váš vztah je podrobován těžké zkoušce. Ve vás budou hlodat tento měsíc jakési obavy a nejistoty o partnerově stálosti.

 Práce a finance

Ve své práci najdete to pravé poslání. Nabídne se vám nový úkol, a to takový, ze kterého se budete těšit. Očekávejte každodenní radost z práce. Budete mít důvod, chovat se ke svým kolegům harmonicky a vstřícně, oni toto vaše chování ocení. Tento měsíc se může nabídnout pracovní cesta do zahraničí nebo práce související se zahraničím. Také se můžete setkat intenzivně s cizími jazyky. Finanční operace mají úspěch, tak směle do toho.

 Zdraví

Tento měsíc opatrně s hlavou. Časté bolesti hlavy a migrény vás mohou dostat do nepříjemné situace. Pozor také na úrazy hlavy. Pokud cvičíte a děláte to na doraz, pozor na přetěžování svalů. Pravděpodobně se naskýtá i lehčí onemocnění, které vy nebudete nějak zvlášť řešit.

 

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Ženám vstupuje do cesty muž a přináší spoustu smyslných zážitků a ukotvení vztahu. Mužům slibuje možnost navázat pevný citový vztah. U obou to může znamenat počátek jednoho smyslného zážitku, který končí smyslnou láskou.

 Práce a finance

U vás Raků se tento měsíc objeví ve finančních záležitostech praktičnost a pravděpodobně si můžete najít pracovní místo na částečný úvazek. Dotýká se to zejména osob mladších například studentů a samozřejmě i maminek na mateřské či rodičovské dovolené. Budete zodpovědnější než v jiných měsících a nebudete tolik riskovat.

 Zdraví

Možná se dostáváte z nějaké nemoci a jste v léčebném procesu. Pak opravdu přichází čas uzdravení a máte šanci nyní přemýšlet o svém zdravém životním stylu. Pravděpodobně se některým z vás naskytne cesta k lékaři. Budete sjednávat plány pro své lékařské a zdravotní záležitosti. Předoperační postupy nebo jiné alternativní metody léčení.

 

Lev Lev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Měsíc říjen vás vyloženě vybízí k energii a ohnivým žádostem. Stane se z vás vášnivá a horkou energií nabitá osoba. Ať jste muž či žena, očekávejte výbušnou vášeň. Veškeré úzkostlivé překážky by vám mohly jít hladce z cesty. Využijte tuto pozitivní dobu k uskutečnění vašich plánů týkajících se vztahů.

 Práce a finance

Pokud máte něco naspořeno, využijte financí a něco si kupte. Měsíc říjen vám slibuje finanční prázdniny. Pokud ovšem sázíte či hrajete pro peníze, může se stát, že takto finance spíše ztratíte. Lvíčci, opatrně s těmi penězi. Očekávejte rychlé zprávy ohledně pracovní nabídky. S odpovědí neváhejte moc dlouho, protože tato nově příchozí nabídka může rychle odeznít.

 Zdraví

V tomto měsíci se zaměřte na své břicho, močový měchýř, střeva, pohlavní orgány a nos. Zde by mohlo hrozit nebezpečí zdravotních potíží. Budete se cítit postupně nebo v průběhu měsíce října trochu oslabeni. Vaše imunita nebude zrovna skvělá, proto se zásobte vitamíny. Hlídejte se a při jakémkoli lehkém nachladnutí upalujte k lékaři. To proto, aby se z toho nevyvinul zápal plic.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Tento měsíc je ve znamení fascinace a přitažlivost. Nastává u vás doba, kdy máte k dispozici veškeré prostředky k tomu, abyste okouzlili nejednu osobu. Těchto darů využijte a nevyhýbejte se kontaktu s lidmi. Možná vás bude někdo potřebovat, buďte mu nablízku.

 Práce a finance

Ať jste muž nebo žena, ovlivní vás tento měsíc osoba ženského pohlaví. Půjde o ženu podnikatelku nebo ženu úřednici ve financích nebo půjde o výše postavenou ženu v práci. Ve škole tato žena znamená profesorku nebo osobu vyučující studenty jakéhokoliv směru. Takže tento měsíc v jisté míře jde o vzdělání či sebevzdělání nebo o úřední záležitosti. Vyřizujte si, učte se, a jak vidím ve vztazích, milujte se.

 Zdraví

Panny by si měly hlídat tento měsíc srdíčko a páteř. Je třeba ohlídat zdravotní stav s angínou pectoris. Pokud máte problémy s páteří, bylo by dobré navštívit odborníka z řad chiropraktiků nebo osteopatů, ti by mohli vaši páteř pravidelně napravovat.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Opatrně s vaším vztahem. Pokud to bude jen trochu možné, nic neriskujte, nenabízejte a vydržte na příhodnější měsíc. Partnerství a veškeré rodinné vztahy jsou ohroženy chladem a velice ostrou komunikací. Mohlo by to skončit bolestí a rozchodem. Hlídejte si tedy svá slova a city.

 Práce a finance

Očekávejte přínosný kontakt. Budete také něco oslavovat, takže to přispěje k dobré pracovní náladě. Jde vám do cesty jistá dávka radosti a harmonie, která by  mohla zjemnit napjaté rodinné vztahy. S financemi si nemusíte dělat až takové starosti. Říjen je tady pro vaše citové naplnění, ta finanční otázka k řešení nastane až v pozdějších měsících.

 Zdraví

Zaměřte svou pozornost na paže, ruce, ramena a plíce. Tyto oblasti lidského těla mohou být v tomto měsíci ohroženy. Buďte připraveni na chladné dny a ochraňujte plíce, neboť vám hrozí nastydnutí průdušek.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Štíři mohou očekávat v tomto měsíci hravost, ale pozor na lehkovážnost. Budete mít na výběr z několika hrátek. Na jedné straně veselé a bezstarostné období plné smyslné radosti a na druhé straně lehkovážnost rozumu. Tato nerozhodnost působí na opačné pohlaví mile a přitažlivě (zejména u mužů budou mít ženy úspěch), jen dávejte pozor na okolí.

 Práce a finance

Tento měsíc pocítíte větší touhu dozrávat a být samostatnější. Vaše pracovní úkoly, plány či projekty nabudou na síle a vy je energeticky začnete uskutečňovat. Máte před sebou dobrou komunikaci s lidmi ohledně práce, budete ochotni se domluvit na různých akcích. To vám pomůže se dál rozvíjet. Finanční situace se vylepší po všech těchto aktivitách, které vám pomůžou k rozkvětu v zaměstnání.

Zdraví

Pro Štíry by mohl měsíc říjen být pozitivním znamením i ve zdravotní sféře. Tady spíše hrozí následky minulých činů, jako je kouření, přílišná konzumace alkoholu, opotřebované tělo díky vysoké fyzické zátěži, atd. Pokud jste ovšem neměli přílišné zlozvyky nebo jste nebrali mnoho léků po dlouhý čas, je vše v pořádku.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Možná je na obzoru svatba, mateřství nebo zásnuby. Nebo vás čeká oslava ve větším stylu. Třeba v rodinném kruhu. Je čas oslav. Užívejte si to. V milostném životě se dočkáte vzácné lásky, kterou s partnerem sdílíte nebo sdílet budete. Pokud jste rozhádáni, pak přijde harmonie.

 Práce a finance

Pokud chcete v práci získat nějaké výhody, nebude to lehké. Klamem a podvodem se nic nezmůže, tak zkuste být ke kolegům upřímní. Zbytečně se nepřetvařujte, mohlo by se stát, že se k vám dostane tatáž ozvěna. Dále vás čeká docela velká zodpovědnost ohledně financí. Takže tento měsíc dbejte na svou finanční stránku, nic nezanedbejte. Vaše inteligence je docela velká, tak pouvažujte ve smyslu dobročinném.

 Zdraví

Pokud chcete něco pro své tělo udělat, investujte do svého zdraví peníze. Navštěvujte kolektivní sporty, od tohoto měsíce máte k tomu dobré předpoklady. Zaručí vám to nejen pevné zdraví, ale i pěknou duševní pohodu.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské

Vztahy

Tak tady vás říjen nebude šetřit. Vztahy jsou napjaté. Půjde o jakýsi boj mezi vámi či konflikt. Objevuje se zde velice komplikovaná vztahová otázka. Ačkoli zde rozchod nehrozí, jste na „nejlepší“ cestě k neporozumění. Váš partner by se neměl cítit pod tlakem, jinak dojde k drsnější komunikaci. U nezadaných jedinců se může očekávat střet s více budoucími potenciálními partnery a vznikne u nich tzv. konkurence.

Práce a finance

V říjnu očekávejte docela dost zodpovědnosti. Práce vám bude přibývat a vy se s tím musíte nějak poprat. Bude toho docela hodně. Proto dávejte pozor na stres a honičku. V zaměstnání půjde o téměř „otrockou“ práci. Studenti pocítí nevýslovný strach ze zkoušek. Není úniku z takové situace, je třeba se uklidnit a nasbírat o říjnových víkendech dostatek sil pro překonání takovýchto překážek. V důsledku přepracování vám Kozorohům hrozí oslabená imunita a z toho nemoc. Pozor tedy na to!

 Zdraví

U vás je to tak půl na půl. Jednu chvíli se budete cítit v zachmuřeném období jako motýl v ledničce a jednu chvíli, kdy vysvitne sluníčko, si budete zpívat jako drozd na jaře. Objeví se houpačkový efekt, s tím počítejte. Také nebudete mít ani sílu začínat s nějakou ozdravnou kúrou. Nejlépe bude, chodit pravidelně na procházky a sbírat energii zdravých stromů.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné

Vztahy

Tady se Vodnáři nemusíte bát žádného rozporu či komplikací. Potkáte v říjnu osobu z řad mužů, která vám pomůže z nesnází. Svěřte se mu, pomůže. Jde o citlivého člověka, plného porozumění a otevřeného srdce. Je také třeba si zajít někam na procházku. Nabízí se vám příjemná společnost s příjemným člověkem.

 Práce a finance

Říjen pro vás bude ve znamení komunikace, chytrosti a rychlých střetů. Tady dávejte pozor na chladná a ostrá jednání. Dostane se vám příležitost uskutečnit nějaký nápad. Po finanční stránce se zbytečně neunáhlujte. Veškeré transakce s financemi promyslete a udělejte si jasno, kdy, kde, jak a do čeho budete vkládat či si půjčovat peníze. Udělejte si jakýsi plán. Studentům jsou hvězdy a karty nakloněny, ale dbejte na rozumovou stránku věci.

 Zdraví

Možná budete muset podstoupit lékařskou prohlídku, ale ničeho se nelekejte, je to v naprosté pohodě. Dávejte si pozor na kotníky a chodidla. Můžete si nějakým nedopatřením způsobit v těchto oblastech menší úraz nebo problém. Jinak hrozí menší revmatické potíže.

 

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Bude od vás vyžadována péče. Tento měsíc se připravte na situace, které si žádají jistá pochopení z vaší strany. Blízkost, spřízněnost duší a hluboké porozumění jsou základem tohoto měsíce pro vás Ryby. Pokud máte trvalý vztah, pak očekávejte jisté dozrávání. Jestliže jste sami, ještě nedozrál čas k uskutečnění. Vyčkejte, pak to bude stát za to.

 Práce a finance

Počátek úkolů, nových projektů a přemísťování se „z území na území“. To je váš říjen v pracovní sféře. Budete také muset někde obhajovat své postoje, vize a pověst. Dívejte se kolem sebe, hrozí vám závist z okolí. Buďte tedy ostražití a snažte se tu jejich závist vystrnadit. Také vám hrozí, že byste mohli ztratit nějaké výhody svou lehkomyslností. Jednejte rozvážně. S trochou nevlastního štěstí by se mělo něco nakonec zdařit. Úspěch bývá vždy tvrdě vybojován, nyní to platí pro vás Ryby nejvíce. Věnujte se více svým finančním závazkům a povinnostem. Máte také štěstí ve hře, ale pozor, jen tento měsíc. Také si dávejte velký pozor na věřitele, který by vás mohl oškubat.

 Zdraví

Silně vám doporučuji meditaci. Vezměte si krásnou, ale opravdu krásnou knihu, která chytne za srdce nebo si zaplačte u romantického filmu, hlavně ženy. Mužům v Rybách doporučuji ticho v přírodě, a to bez partnera nebo klidový režim v posteli. Prostě vypněte, jinak nervy budou tepat jako buben. Vy musíte přes měsíc říjen načerpat mentální, fyzickou, emoční i duchovní energii, jinak vám hrozí zhroucení. Věřte mi, bude to pro vás obohacující.

 

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z:PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>