NOVÁ ENERGIE ESOTERICKÉHO STUDIA IRISSA

Sociální sítě
Studio 1

Vnitřní část Esoterického studia

Esoterickém studiu Irissa naleznete harmonii. Přijďte se poradit prostřednictvím tarotových karet a zharmonizovat svou duši. Tarot slouží již po staletí nejen jako pomůcka k předpovídání budoucnosti, ale dokáže ukázat cestu životem a rozhodnout nerozhodné. Dále se můžete těšit na spoustu krásných a účinných drahokamů, polodrahokamů a krystalů i v surovém stavu za příjemné ceny.

 

 

Tyto kameny a šperky jsou precizně vybírány tuzemským dodavatelem, který vysílá své pracovníky do zemí, kde se tyto kameny těží a zpracovávají. Náramky, náušnice, náhrdelníky, neobvyklé přívěsky,  achátové zvonkohry se zvonící funkcí a funkcí ochrannou. Dále zde naleznete kyvadélka z růženínu i křišťálu, vonné tyčinky, lapače snů, dárkové balíčky (soupravy šperků z drahých kamenů), originální hrníčky s fantasy potiskem a gotické poháry, ze kterých se dá pít…Pro výklad karet můžete využít osobní konzultaci ve studiu na ul. Celní 4, 748 01 Hlučín nebo konzultaci písemnou. Lze se domluvit i na výklad po telefonu. Informace zde na stránkách v sekci KONTAKT. Jste srdečně zváni do příjemného a harmonií provoněného studia.

Vaše Jiřina Irissa

Studio 4

Vnitřek Esoterického studia

 

 

 

 

 

 

 

 

Achátová zvonkohra

Achátová zvonkohra

 

 

 

 

 

 

 

 

kameny

Achát (růžový, šedý, černý, modrý, červený), oranžový kalcit, tyrkenit howlit, sluneční kámen, ametyst, jaspis (červený, obrázkový, zebra), chryzopras, unakit, rubín zoisit, křišťál, chalcedon, čaroit, jadeit, měsíční kámen, epidot, citrín, rodonit, chryzokol, obsidián vločkový, turmalín skoryl, magnezit, avanturín….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) kameny fcb

 

 

 

 

 

 

2) kameny fcb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>