RYBY

Sociální sítě

R   Y   B   Y

images (1)

(21. února – 20. března)

Vládu nad hvězdným Zvěrokruhem přebraly Ryby

Milé Ryby, všechno nejlepší k narozeninám…

Ovládáte živel Vody. Daří se vám ve dnech deštivých, ve dnech, kdy máte možnost využít vodních radovánek nad i pod hladinou. Nejraději byste cestovali po moři, řekách či jezerech. U vody jste prostě nejklidnější. Doma mějte proto fontánku a bydlení u vodní plochy. Suché dny jsou pro vás naopak přítěží. Charakterem jste flegmaticko-sangvinističtí. Vládnete citlivostí, pečlivostí a taktnostem. Máte velmi silnou intuici, jste svůdní, ale i opatrní. Mezi vaše slabé stránky patří nesmělost, náladovost, úzkost, a tady pozor na nepředvídatelné depresivní stavy. Také máte sklony sebeobětavosti. Pro úspěch a zdařilé záležitosti konejte různé aktivity o víkendu, neboť to jsou dny příznivé. Čtvrtek je ale pro vás nepříznivým dnem. Vašimi barvami jsou barvy pastelové, žlutá, modrá a oranžová. Oblékejte se do těchto barev a obklopujte se jimi. Štěstí v životě vám přinesou čísla 2, 7, 9, 14. Pro úspěšný pohyb ve společnosti veďte svou komunikaci duchaplně, citlivě a povzbudivě. Jste velmi talentovaní v literární oblasti, dále v umělecké i technické. Jazyky můžete také ovládat velmi dobře, ale až v pozdějším věku. Snažte se nedostat do špatné společnosti, protože vás to může popostrčit do mnoha rozporů se zákonem.

Vaše nejsilnější krystaly a drahokamy

Jako talisman pro štěstí jsou vám doporučeny určité drahé kameny. Zdobit se jimi, nosit je sebou a používat je má svůj smysl. Jsou také zdrojem lásky, štěstí, energie, radosti, zdraví, krásy a naděje. Tyto vibrující kameny pomáhají na tělo i duši každému v určitém znamení zvěrokruhu. Vy byste měli mít hlavně při sobě ametyst, měsíční kámen a červený korál. Ametyst nachově fialový či světle fialový je šťastným kamenem milenců. Pokud ho budete nosit při sobě, pak vám přinese v lásce věrnost a osvobození od žárlivosti i hněvu. Noste ho, pokud vás někdo nařknul nebo si myslíte, že zaklel. Ametyst totiž má silné účinky na rušení magických zaříkávadel. Také ochrání vaši rodinu. Měsíční kámen sem tam třpytivě bělostný nebo béžově – jemně oranžový ochrání vaše zdraví, rozvede intuici a vyrovná milenecké problémy. Za úplňkových nocí pomáhá vyvolat živé intuitivní sny. Po dobu přibývajícího i ubývajícího měsíce by vám měl dodat sladké spaní. Červený korál posiluje lásku i přátelství a vede k pozitivnímu myšlení. Vy jste docela citlivé znamení, a proto je dobré si ho pořídit proti depresivním stavům.

Vaše strava

Není Ryba jako Ryba, co se stravy týká. Některé z vás se v jídle doslova loudají, šťourají a jiní sní, co se jim naservíruje. Je zde rozdílný apetit. Potkáte-li se s člověkem stejného znamení, a jste spolu v restauraci, pak tyto rozdíly bezpečně poznáte. Mezi milovaná jídla můžete zařadit různé druhy omáček s přílohou, pečená kuřátka, řízky, hranolky, hamburgery, obložené mísy či chlebíčky, sladké dobroty, zmrzlinu, dorty i zákusky. Zatím zde vidíte samou nezdravou stravu, ale samozřejmě toto jíst můžete v rozumné míře. Na druhou stranu byste měli nezdravé jídlo kompenzovat jídlem zdravým. V tomto případě se zaměřte na ryby a mořské plody, lehká masa, mléčné výrobky a na veškerou zeleninu. Pamatujte na dodržování pitného režimu. Vzhledem k tomu, že máte rády, ať jste muž či žena vše. Co je vodní, vybírejte opatrně, co pijete, protože máte v oblibě víno a další takováto tekutá lákadla.

Vaše zdraví

Celý život si opatrujte chodidla a prsty u nohou. Toto jsou části těla, které máte velmi náchylné na úrazy a nemoci. Rybičky, jste velmi choulostivé na znečištěné ovzduší a celkově na takto nemocné prostředí. Trpí tím vaše plíce a průdušky. V tomto případě navštěvujte častěji přírodu s minimálním lidským zásahem. Horské, mořské a zdravé borovicové ovzduší prospěje plícím i průduškám. Pozor si také dávejte na různé krevní a nervové choroby. Začíná-li jaro, buďte v opatrnosti před alergiemi. Také vás mohou potrápit již výše zmíněné nohy, tady hlavně prsty u nohou a samozřejmě i páteř si hlídejte a nepřetěžujte ji. Vy jste jedno z mála znamení zvěrokruhu, které by mělo častěji odpočívat, dokonce více než ostatní znamení. Pokud ale již cítí na sobě potíže se zažíváním, pak víte, že je na čase se hýbat. Máte tendence k psychické labilitě, proto doporučuji…ano, více odpočívat, ale pak si najít vhodnou alternativu duševního cvičení. Také často zkuste relaxovat v klidném sportu – plavání. Každodenně se zkuste osvěžovat a otužovat pod chladnější sprchou. Tím se zvýší imunita. Podstatné je, abyste si život užívali v rovnováze a bez psychických výkyvů. Co ještě musím poznačit, je to, že mezi vámi je veliká skupinka náměsíčníků. Před, při i po úplňkové noci zůstávejte pevně na svém loži.

Vaše povolání

V podstatě můžete vykonávat veškerá povolání, ale musí vás to bavit a hlavně se musíte se vším naučit ladit. Věda je pro vás atraktivní, ale i vážná. Vzhledem k labilní nerovnováze Rybiček však není moc přijatelná. To samé platí pro vás, kteří pracují jako chirurgové. Ovšem výborné jste Rybičky jako psychologové, filozofové, veterináři, zdravotní sestry a ošetřovatelé. Co se týče umělecké stránky, jste vynikajícími literáty, poety, herci, hudebníky, výtvarníky, redaktory i nakladateli. Také jste vítáni v bankovním sektoru. Mějte na paměti, a stále si v práci připomínejte, že přesnost je výsadou úspěšných lidí.

Vaše stránka lásky a manželství

V lásce jste velmi ostýchaví. Chybí vám rázný a přímý postup k milostnému jednání. Mnozí z vás milujete jen zdaleka a netroufáte si vůbec k vysněnému objektu se přiblížit. To znamená, že se většina z vás nešťastně zamiluje a zůstává v tomto oparu několik let, i když třeba máte jiného partnera. Nejvíce vás přitahuje smyslná stránka člověka. Ve svých fantaziích jste mocnými milenci a v myšlenkách se odehrávají nespoutané milostné hrátky. Pro manželství jste velmi schopnou partií. Velkým přáním je, založit si vlastní rodinu. Ale čekáte, až první krok udělá partner, neboť vy sami se nedovedete definitivně rozhodnout, a to znamená, že váš potomek by se jinak nenarodil dříve než za dlouhé roky. Pokud jste muž a čtete tyto řádky, pak se nedokážete k ženění rozhodnout sami od sebe. Často vás musí oženit druzí. Pokud najdete v manželství partnerovu oporu, jste nejlepšími manželi, a to proto, že Ryby mají rády dobrý domov a útulný rodinný krb. Vesměs umíte zacházet s dětmi a pro rodinu přinášíte nejednu oběť.

Co lze očekávat od ostatních znamení

Rozumíte si s lidmi narozenými ve znamení Raka, Panny a Štíra. Provokuje vás Beran, Lev a Blíženec. Od Býka, Váhy a Kozoroha se dočkáte obdivu. Jste inspirací pro Střelce, Vodnáře a Ryby.

Rybička 2ŽENA – RYBA

Tato žena má ráda rozkoš v otomanu a vůni čerstvě vypraného povlečení, do té doby, než ji povinnost vytáhne z domácího ráje. Až do pozdního dopoledne má tendence se v posteli převalovat s velmi napínavou knihou v ruce, s pletenými ponožkami na nohou, popíjet čerstvě namletou a lahodně vonící kávu nebo čaj z mateřídoušky, máty či lipového květu a na nic prostě nemyslet. Ženu v Rybách okouzlí muž, který jí daruje lilie nebo chryzantémy. Krásu Rybiček podtrhne osobitý šperk, do kterého je zasazen diamant, akvamarín, červený korál, ametyst, měsíční kámen a topaz. Žena v Rybách nedokáže jen tak se dívat na lidi v nesnázích. Lze jí klidně zavolat i uprostřed noci a svěřit se jí. Nesmí se však zapomenout ocenit její námahu a pochválit ušlechtilost. Musí pomoci, ať to stojí, co to stojí. Nicméně, i za cenu ztroskotání vlastní duše. Tady je již vykřičník, protože se tato obětavá Ryba může ocitnout na pokraji zhroucení s antidepresivními léky na dlani. Pokud jde o Rybí duši, její snění a fantazie se dají zrealizovat do umělecké podoby. Je to vskutku romantická žena, ale muži jí snadno dokážou zlomit srdce. Nevyvedený románek způsobí duševní otřes, proto by měla v té době co nejvíce navštěvovat přírodu a svou duši uzdravovat vůní borovice a objímat olše. Ale bezpečněji se cítí se svou vlastní rodinou, protože tady ví, kam patří. Sama umí připravit útulný domov a své blízké ráda hýčká.

Ryba žena a její muž…

…Beran

Našel plachou dívku, ženu, dámu. Málokterá je tak ochotná, nechat se jím očarovat. Podvědomě se tato žena v Rybách snaží více či méně Berana muže přitlačit ke zdi. Nakonec však najdou bezproblémový kompromis. Intimní stránka je mezi nimi něžná a líbezná.

…Býk

Našel ženu podle svých představ. Býkova okamžitá oddanost je důkazem, který Rybka potřebuje. On je pro ni teď ten jediný. Jde o harmonii, která je vepsána do hvězdného nebe. Po intimní stránce se vzájemně hýčkají a obšťastňují.

…Blíženec

Našel v ní ženu, která hraje roli vesmírné zprostředkovatelky kosmické energie. Oba mohou cestovat po světě společně. Toto světoběžnictví jim totiž umožňuje žít velkoryse mimo status quo. Spolu si nadělují, spolu i panují. Po intimní stránce je Ryba pro tohoto muže královnou.

…Rak

Setkali se dvě citlivé duše s výrazně tvořivým duchem. S tímto mužem se může ponořit do práce a přibližovat se po kouskách ke svým cílům. On umí překonat dlouhotrvající citová omezení. Po intimní stránce jsou „nemravně“ experimentující.

…Lev

Našel ženu, která se stala jeho duchovním barometrem. On dodává milostnému vztahu hybnou sílu. Po citové stránce se ona Rybička obětuje a jeho požadavkům se snaží vyhovět. Pokud se odloučí na nějakou dobu, pak je to až příliš nezasáhne. Stále je ona u něj váženou bohyní.

…Panna

Našel v této ženě milovanou bytost. Zprvu jsou do sebe zamilovaní až po uši a nedbají překážek. Někdy jde o zběsilou jízdu obou duší. Často může jít o mlhavou a matoucí existenci vztahu. Po intimní stránce tento muž ženu v Rybách staví na sexuální piedestal, ale pád z něj je docela drsný.

…Váha

Jemný, citlivý pár, který je předurčen k citlivému jednání. Mohou se ubírat cestou nežádoucích vzorců chování, mají sklony k hypochondrii a otálení. Avšak takový hluboký vztah je inspirativní pro vznik uměleckých děl. Po intimní stránce je sex jakousi cestou úniku.

… Štír

Společně mohou prožívat vrcholné okamžiky i pády. Vše z toho je ale problém. Žít se Štírem mužem často znamená být odsunutá do pozadí. Ale také Ryba žena může zaujmout pozici lukrativní partnerky po jeho boku. Po intimní stránce je to mezi nimi tak trochu jako zápas. Rachot a hřmot.

…Střelec

Již od počátku setkání se oba těší společnému porozumění nebo jakémusi souznění duší. Oba vědí, že je čas lásce neutéci. Chytnout příležitost za pačesy a tvořit společnou budoucnost. Jejich stylem je bohémství. Ona Ryba, je v jeho srdci voda, která umí uhasit přebytečný oheň. Po intimní stránce jsou si vědomi nemravných lákadel, ale i nádherných. Ale pozor….může to trvat krátce.

…Kozoroh

Ženu Rybičku má v oblibě tento muž již od doby, kdy byli ještě kamarádi. Postupně se mezi nimi utváří silnější pouto…láska. Vzájemně v sobě podněcují ty nejbujnější sny. Žena v Rybách ale musí pořádně otevřít své zamlžené oči, on na ni spoléhá. Po intimní stránce má muž v Kozorohu uspokojit vyhladovělou Rybí milenku.

…Vodnář

Klíčem k tomuto svazku je pokora, opora a pokání. Kompenzace je důležitá, protože se jim ve společném životě vše citově a finančně vrátí. Po intimní stránce se jim veškeré ztráty ohledně sexu bohatě vynahradí.

…Ryba

Našel ženu, ze které se mu točí hlava. Tento vztah je jedna velká závrať. Zdá se, že je svedl do hromady osud. Občas samozřejmě zakolísají, ale cestu k sobě velmi rychle opět najdou. Jsou sebou nadšeni. Možná je ale chybou jejich přílišný emocionální přístup. Po intimní stránce se dlouho věnují milostné předehře. Ta je pro ně velmi důležitá.

muž rybaMUŽ – RYBA

Je to muž, který vyzařuje sílu a dynamiku, i když se ve společnosti nedere do popředí. Zdržuje se většinou ve společnosti umělců, spisovatelů nebo také ve světě reklam. Jeho nápady v těchto oborech jsou velmi atraktivní, ale jejich realizaci přenechává jiným. Nejraději pracuje o samotě a nejlépe, kdyby nad sebou neměl žádného šéfa. Mnohdy se stává, že jeho bystrost a inteligence jej přivádí do chaotických situací, k čemuž mu nepomáhá flegmatičnost a nenadálá zaraženost. Jeho jasnost není přímočará, ale často chodí kolem horké kaše. Muž v Rybách je na druhou stranu docela charismatická osobnost a nebudu přehánět, jestliže napíši, že má hypnotické schopnosti. My pak z něj máme pocit, že s námi souzní a také i trpí. Pak nejsme na starosti a radosti jeden, ale dva. Přebírá na sebe energie druhých, ale horko těžko se jich pak zbavuje. A tady je riziko nebezpečí, že zabředne do hlubin temných zákoutí a zákon si s ním pak neví rady. Má také sklon k zlozvykům jako je kouření, pití alkoholu nebo časté fyzické milování s různými ženami. My můžeme muže Rybu znát dlouho, ale nikdy přesně nevíme, jak na tom skutečně je. Je to ryba, která rychle propluje kolem, oslní třpytem svých lesklých šupin a opět zmizí v hlubině, aniž by se dala chytit. Takový je muž v Rybách.

Ryba muž a jeho žena…

…Beran

S tímto citlivým mužem žena v Beranu roztaje. Nicméně vzbuzuje v ní silné mateřské pudy. To znamená, aby toto spojení fungovalo, on musí zlepšit své emocionální jednání, nebo odejít ze vztahu. Po intimní stránce by žena v Beranu chtěla dlouhé a silné milování, kdežto muž v Rybách chce něžné, jemné a romantické mazlení.

…Býk

Našla v tomto muži milostného spojence. Citová vazba mezi nimi vzniká okamžitě. Je hotov přijmout závazky. Pakliže ona na ně ovšem přistoupí, čeká je klidný a produktivní život. Po intimní stránce se chtějí spíše milováním pobavit. Oba totiž vyžadují hojně hravé pozornosti.

…Blíženec

Našla v něm muže – manžela, který by ji poslouchal. Muž Ryba možná visí na každém jejím slově. Společně se plně zaměřují na světské cíle. Ovšem ostatní stránky vztahu jsou nedostačující. Žena Blíženec je po intimní stránce překvapená jeho náhlým chováním, jindy jinak tato klidná žena má mnoho experimentálních požadavků s nikým jiným tak překvapená nebývá.

…Rak

Každý z nich by rád dosáhl svého, byť s těmi nejlepšími úmysly. Našla v Rybách muže, který by jí dal svazek plný napětí. On se dovede této ženě v Raku duševně odkrýt spolu se starými citovými ránami a přitom se vnitřně i očišťuje. To samé dělá i ona. Vzájemná důvěra a společné souznění jsou pro ně důležité i po intimní stránce.

…Lvice

Našla muže a neví, jak na něj. Ryba je tajemný muž pro Lvici. Chtěla by jeho tajemství rázně poodhalit. Jde tedy do toho s plnou vervou. Jejich přirozené schopnosti přinášejí výsledky a všeho dosahují podle ní. Po intimní stránce se muž v Rybách podřizuje této ženě, která udává i své tempo.

…Panna

Našla v něm okouzlení. Je uchvácena jeho přesvědčením o životě. Ale izolují se od okolí a od všech jako dvojice, až se z nich může stát samolibý pár, a to by mohlo být pro ostatní docela alarmující. Oba mají rádi pohodlí, a to je pro ně nebezpečné. Po intimní stránce žena v Panně očekává od tohoto muže neočekávané.

…Váha

Muž v Rybách je mistrem v řízení života ženy Váhy. Ona ale neodolá, nejde to. On je pro ni vysoce inspirativní. Je jeho múzou. Jejich společný život je jako umělecké dílo z hudební scény. Po intimní stránce je jejich milování extatickým zážitkem všech smyslů. Hotový koncert.

… Štírka

Zdá se, jako by mezi nimi zůstávalo stále něco skryto. V mládí se setkávají, chodí spolu a pak se rozejdou. Mohou se po několika letech setkat opět a znovu se spojí. V nejlepším případě jsou sebejistým, zásadovým párem s velkými sny, které hodlají realizovat. Po intimní stránce se k sobě chovají velmi slušně. V tichosti se milují, ale jsou o kus výše než s ostatními.

…Střelec

Oba vyžadují trochu samotu. Jedině takto mohou svůj společný a hektický vztah přežít. Osvědčeným způsobem fungování jejich vztahu může být uvolnění a občasné rozvětvení nebo jít na nějakou dobu od sebe. Ona Střele nachází nové metody po intimní stránce proto, aby upoutala muže v Rybách.

…Kozoroh

Tady jde o vztah založen na lásce a úctě. Jsou spolu jedna ruka, vzájemně se ochraňují a doplňují. Jsou si naprosto věrni a dostatečně vůči sobě chápající.  Je to žena v Kozorohu, kdo slouží muži v Rybě jako zachránkyně. Po intimní stránce se vyvíjí něžnost a milé polibky.

…Vodnářka

Námluvy jsou zběsilé a rychlé. Nechybí zbrklé jednání. Ale za tímto jednáním je hnací síla inspirace. Žena Vodnář v sobě skrývá duchovní stránku, kterou muž Ryba použije ke své inspiraci. Jejich vnitřní hloubka se odráží i v intimním životě těchto dvou znamení. V milostném objetí jsou jako začarovaní.

…Ryba

Jde o závratný vztah. Může jít o osudovou přitažlivost. Oba však mají rádi své fantazie a občas i svou vlastní cestu. Vždy se ale k sobě vracejí. Jejich intimní život je dobrodružný. Mají rádi milostnou předehru a utíkají se schovat takto před depresivními náladami.

 RybičkaDÍTĚ – RYBA

Při výchově této malé Rybičky je třeba mít trpělivost. Malá Rybička je velmi přecitlivělá a nesnese výčitky. I kdybychom je pokárali mírným způsobem, věřte, že budou velmi nešťastné a mohou dost plakat nebo se skrýt do ústraní a nevýslovně trpět. Typické je, že tyto děti mají větší sklon k pohodlnosti a k nepořádku. Ony si své udělají, to ano, ale rodič je musí neustále k určitým výkonům popostrkávat a naléhat na ně. Pokud budou rodiče důslednější ve výchově, pak se malé Rybky naučí postupné samostatnosti. Také by bylo dobré s nimi chodit více do společnosti, navštěvovat kulturní zařízení, seznamovat je s novými lidmi, dalšími dětmi. Nejvíce takto trpí většina holčiček, kterým přijde zatěžko navázat komunikaci se svými vrstevníky. Jinak jsou to děti velmi milé, zdvořilé a svým způsobem skromné. Oddávají se snění a někdy mu i podlehnou. To si pak pletou skutečnost se sny a současně se plácají ve zmatku. I když si to samy mnohdy neuvědomují, jsou obdařeny šestým smyslem. Dokážou pomoci, zmást i okouzlit.

Toto dítě, pokud je přecitlivělé, má sklony k obezitě a k různým druhům alergií. Utěšuje svou lítost plným talířem i různými laskominkami. Nejhorší je pro ně alergie na potraviny, kdy ze svého jídelníčku musí vyškrtnout čokoládu, ořechy a některé druhy ovoce. Pylová alergie se malým Rybkám také nehodí, protože mají rádi vodu a rozkvetlou přírodu. Toulají se přírodou v domnění, že potkají kouzelnou bytost. Studují živé tvory a rostlinky všeho druhu. Je mezi nimi spousta chovatelů akvaristických rybiček. Mazlí se rádi se želvami, kočkami i pejsky. Jejich fantazie se točí kolem rytířů, různých hrdinů, princezen i skřítků. Ano, mají rádi dobrodružství, ale i bezpečí. V dětském věku se snaží psát básně, skládat hudbu, zpívat, kreslit, hrát divadlo, jazykově se vzdělávat nebo si i počítat matematiku. Sportovní aktivity jsou většinou spojené s vodními sporty, ale také rády tančí, hrají šachy a zabývají se různými rébusy. Dejte mu důvěru, kterou potřebuje nutně ve svém životě cítit, a dopřejte mu koníčka, který by jej uspokojoval. Na své rodiče se dívá vroucně a oddaně. A když je nemocné, pak potřebuje být v bezpečí domova.

Budoucí zaměstnání těchto dětí

Když dostanou odvahu, pak by mohly tyto děti pomýšlet na budoucí povolání spojené s vodou. Mohou se stát z nich plavčíci, mořeplavci, námořníci. Práce u vody a jakkoliv takto vedená aktivita je obohatí a nabije pozitivní energií. Rybičky jsou velmi šťastné, pokud mohou pomáhat druhým lidem, proto je dobré je směrovat k pečovatelským, ošetřovatelským i k uměleckým povoláním. Mají rády za to vděčnost a pochvalu. O to více jsou pak ještě obětavější.

Jak si dítě Rybička rozumí s…

…Beránkem

Panovačný Beran by měl respektovat citlivost Rybičky. Ostrá kritika pro Rybu není moc příjemná. Ve své náladovosti pak může reagovat tak, že se stáhne do sebe, což ohnivý Beran vezme jako rybí provokaci a začne se vztekat. Ryba se lekne a přátelství je na bodě mrazu.

…Býčkem

Navzájem se respektují a jako by se pro své přátelství narodili. Nepohněvají se na sebe, jeden druhého taktně pobídne. Býk mírně trkne, Ryba mírně ťukne. Býk je vlastně jeho ochránce, což milá Rybka vítá a je jí to příjemné. Ona se mu snaží všechno vrátit s láskou. Nicméně, Rybička by si neměla tolik stěžovat, protože Býčka toto konání znervózňuje.

…Blížencem

Mezi nimi je málokdy pravé přátelství. Ryba na něj působí plaše a útlocitně. Blíženec má rád akční, rychlé, nebojácné a rozhodné kamarády. Mrštnější a dravější štika by se mu líbila více. Rybička již v tomto dětství na něj pohlíží jako na vzor, který obdivuje pro jeho vlastnosti. Ty Ryba postrádá. Do jejich kamarádství se časem vkrádá nuda.

…Ráčkem

Ryba i Rak jsou jemnocitní, usednutí, vztahovační a zahledění do svých soukromých problémů. Pokud se jim nedaří spolu komunikovat tak, jak by si přáli, pak se dlouho nevidí. Nemají potřebu se na něčem domlouvat. Na druhou stranu ale oba rádi společně fantazírují. Ze svých společných představ by mohli vytvořit umělecké dílo, ovšem za předpokladu, že se domluví na dotáhnutí.

…Lvíčkem

Na první pohled si padnou do oka. Netrvá to ale dlouho. Po čase citlivá vodní Ryba nesnese ve své blízkosti ohnivého Lva pro jeho nadutost a přelétavost. Lev se potřebuje ukazovat, být sluncem a vůdcem pro více lidí. To Ryba nechce a cítí se podvedená a ublížená. Lev má Rybu rád, ale nenechá se omezovat. Tak to jde stále dokola a po čase se jejich cesty rozcházejí.

…Pannou

Ano, tady se mohou o sebe opřít. Klape jim to v přátelství i s aktivitami. Zemská Panna si dokáže poradit skoro se vším. To zase citlivé a nerozhodné vodní Rybě velmi imponuje. Panna to vědomě přijímá s pýchou a radostí. Obě znamení jsou umělecky procítěné, a tím je to sbližuje. Vzájemný smysl pro tvořivost a nekonečná studnice konverzace je pro ně obrovským darem.

…Váhou

Je to mezi nimi jak na váhách. Jelikož jsou obě znamení přecitlivělá, na jedné straně si velmi spolu rozumí a vzájemně se podporují a drží nad vodou, ale na druhé straně se také příliš děsí a zbytečně hecují. Časem je toto druhé konání od sebe odežene. Jsou výjimečné případy, ale Ryba v tomto případě by měla být v ascendentu ohně, aby dravě proplouvala a stále Váhu udivovala.

…Štírkem

Obě vodní znamení mají mnoho společného. Obdivují jeden druhého, a to je také k sobě poutá. Štír je velmi obratný řečník a vždy Rybu uchvátí svým konáním. Nakloní si ji na svou stranu a už je ruka v rukávu. I když se sem tam vloží do přátelství nějaká nesrovnalost, mezi nimi je stále dlouholeté přátelství. Je také možné, že se přátelství Ryby a Štíra – jako muže a ženu může časem prohloubit v jiskrnou lásku.

…Střelečkem

Oba mají rozdílné sklony. Jeden reaguje tak, druhý reaguje naopak. Střelec je impulzivní, ohnivý, sportovně založený až skoro zbrklý a někdy mu ujede z úst něco, co pak už nevrátí zpět. Musí si dávat pozor na to, jak jedná s Rybou, protože Ryba je přecitlivělá a může se jí dotknout vyřčená slova. Na druhou stranu je Střelec osobnost se spravedlností. Je čestný a umí hájit své kamarády. Nicméně, vždy jsou k sobě slušní.

…Kozorohem

Ryba vůbec tomuto človíčkovi neklade odpor, a to je podstatné v jejich přátelství. Nicméně Rybička ve své ustrašené dětské povaze udělá vše, aby se nepohádala s Kozorohem. Třeba i ustoupí. Pakliže má Ryba v sobě ascendent v ohni, jako dravec si nenechá nic od Kozoroha líbit, avšak slovem i povzbudí. Jejich přátelství je dlouholeté.

…Vodnářkem

Emotivně naladěná Rybička by se mohla pod vedením velmi bystrého a originálně nápaditého Vodnářka chvalně rozvíjet. Oba mají své kreativní představy, ideály a fantazie. Jsou si navzájem oddanými kamarády a mohou spolu dobře vycházet. Spolu se nasmějí, nahrají a vydovádí. Přátelství může přetrvat dlouho.

…Rybičkou

Jsou spojeni přízní jim vlastní. Někdy mají na sebe velkou vázanost, ve které se nachází vzájemná náklonnost a přátelství. Spolu dohromady tvoří jeden tým a navzájem si dodávají kuráže a dobíjejí se energií. Pokud je jeden z nich nadšený, druhý veselé jásá také. Jestliže se dostane jedna malá Rybička do plačtivé situace, druhá jej utěšuje a soucítí s ní.

Hodně štěstí v životě…

Zpracovala s láskou Jiřina Irissa 

 

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>