Vánoční horoskop na měsíc prosinec 2017

Sociální sítě

Různé do ...6Prostřednictvím pravdomluvných tarotových karet, vesmírných planet v doprovodu zářných hvězd a okřídlených poslů z nebe, jímž říkáme andělé lze aplikovat mocnou sílu, pozitivní energii a vzácné rady na všechny oblasti života. Každé znamení zvěrokruhu se v tomto měsíci dostane pod vliv nádherného anděla, který je mu souzen a dodá očekávané poselství v podobě vzácných afirmací, které je třeba si stále odříkávat.

 

BeranVánoční Beran (21. března – 20. dubna)

Svět: Pokud jste již naplánovali určité záležitosti na měsíc prosinec, pak by se měly vydařit a rovnou i zakončit úspěchem. Na obzoru by mohl být vnímavý partner. Očekávejte návštěvu velmi příjemnou a možná i z dalekých krajin. Doba radosti a hojnosti je za dveřmi. Pokud necháte otevřené dveře s vírou, že se v nich objeví láska vašeho života, pak opravdu přijde člověk, který s vámi duševně splyne. Spřízněnost můžete nalézt i ve svém současném partnerovi.

Partner duše: Partnera duše vám přisuzují i andělští poslové. Důvěřujte jim a jen očekávejte krásy života.

Poselství z nebe: Správná modlitba není prosbou, nýbrž vyjádřením vděčnosti.

Afirmace: Jsem vděčná za každou pozornost od příjemných lidí.

BýkVánoční Býk (21. dubna – 21. května)

Rytíř holí: Nic vám nebude bránit v cestě za vysněnou bytostí. Křičíte do dáli slova, „z cesty, jsem rychlý a velkolepý“. Dobrodružná povaha vás vystřelí k pozitivním zážitkům. Na své cestě za dobrodružstvím zachytíte osobu světlých vlasů, skoro nevinnou duši a obdarujete ji svým nespoutaným ohněm. To platí pro muže i ženy. Přilévat olej do ohně je opravdu vzrušující. Tento měsíc to máte vskutku dovoleno.

Je ten (ta) pravý(á): Něco září, a to úspěšně, inteligentně a správně. Bude vás přitahovat světlo osoby.

Poselství z nebe: Žehnej a děkuj člověku, který ti přišel v nedávné době do cesty, žehnej a děkuj každé zkoušce.

Afirmace: Do svého života vpouštím světlo a nechávám se jím vést.

 

BlíženciVánoční Blíženci (22. května – 21. června)

Páže holí: Cokoliv budete tento měsíc dělat, dělejte trochu s rozumem. Ale máte štěstí. Velký oheň dokážete spláchnout nastoleným klidem. Nicméně, neponechávejte šance na pospas osudu. Malinko se zapojte do dění, protože následující riskování nebude k zahození. Čeká vás totiž napínavý zážitek, který rozežene šedý povlak všedních dnů. Očekávejte pochvalu v práci či velmi dobré vyhlídky. Nemějte obavy.

Klid: Po delším napětí vám přichází doba většího vnitřního klidu a ticha. Najdete v sobě mír duše.

Poselství z nebe: Přitahuješ všechno, čeho se bojíš. Změň myšlení.

Afirmace: Oddávám se krásnému životu a můj strach se rozplývá.

 

RakVánoční Rak (22. června – 22. červenec)

7 pohárů: Pravděpodobně budete chodit s hlavou v oblacích. Také se můžete ocitnout v pozici rozhodování. Toto rozhodování má před sebou spoustu možností. Tak buďte hlavně opatrní v tom, abyste vybrali tu správnou cestu. Někdo vás může vést špatným směrem. Raději si vše znova promyslete a pak jen spoléhejte pouze na sebe. Pokud možno, vraťte se zpět do reality.

Anděl strážný: Anděla strážného nemáte jen jednoho. Oni vám chtějí říci, že nejste na problémy sami, že vás neopustili a nikdy neopustí.

Poselství z nebe: Nesnaž se zjistit, čím jsi, ale stát se tím, čím chceš být.

Afirmace: Miluji život a život miluje mě.

 

LevVánoční Lev (23. července – 22. Srpna)

Král mečů: V prosinci dbejte více na své zdraví. Můžete se setkat s lékařem. Pokud to nebude lékař, pak očekávejte důležité úřední jednání. Není vyloučena pracovní záležitost, která potřebuje řešení. Každopádně se zde setkáte s velmi logicky uvažujícím člověkem. Tady vládne pouze rozum prost veškerých citů. V přítomnosti takových lidí můžete trochu strádat. Ty city vám budou opravdu chybět.

Péče o tělo: Zdravě ještě, pravidelně cvičte a vyhýbejte se jedům. Když budete dodržovat tyto věci, pak se vám velmi uleví.

Poselství z nebe: Často opakované slovo se stane tvou fyzickou realitou.

Afirmace: Mé dokonalé tělo září zdravím.

 

PannaVánoční Panna (23. srpna – 22. září)

2 mincí: Pokud si umíte hrát, pak je to váš nejlepší měsíc právě pro tyto účely. Malinko očekávejte kolísavé změny a tak trochu se díky těmto změnám ocitnete jednou dole a jednou nahoře. Pravděpodobně se budete muset rozhodnout pro jednu možnost. Naskytne se vám radostné žonglování s láskou. Budete mí jednoduše na výběr. Některé Panny mohou očekávat přírůstek, a to ne ledajaký. Na svět se chtějí podívat dvojčata.

Pravda a integrace: Andělé, kteří nad vámi bdí, vás povedou k tomu, abyste k sobě byli velice upřímní a pravdiví v tom, co konáte. Opusťte vše, co je negativní, a dbejte na pozitivní záměry.

Poselství z nebe: Láska je energie, která rozšiřuje, otvírá, odhaluje, sdílí a léčí.

Afirmace: Dávám si svolení, aby se mi dařilo.

 VáhyVánoční Váhy (23. září – 23. října)

3 pohárů: Očekávejte krásný měsíc oslav a radostí. Návštěvy vás obšťastní a výborně se mezi přáteli pobavíte. Dokonce uzavřete nové známosti nebo se dočkáte narození potomka. Vánoční oslavy budou probíhat harmonicky. Je třeba oslavit i výsledky své práce, neboť si to zasloužíte. Přichází k vám i kolegiální posezení, kterého lze využít taktéž pro budoucí úspěšnou spolupráci.

Oslavy: Dobrá zpráva. Radujte se a množte se! Nyní uvolníte svou mysl od negativních záležitostí.

Poselství z nebe: Nikdo nedělá nic, co nechce dělat.

Afirmace: Otvírám se společenství, které mě obohacuje a naplňuje radostí.

ŠtírVánoční Štír (24. října – 22. listopadu)

Král mincí: Činy, nikoliv slova budou tou vaší nejvyšší kvalitou prosincového měsíce. Žádné plané sliby, ale pevné a smyslné konání, které utváří trvalost. Do popředí se dostává muž velikých kvalit. Tyto činy způsobí znamení zemského živlu, a to Býk, Kozoroh nebo Panna. Ženy Štírky se tak mohou těšit jejich přízně a cítit se v jejich společnosti jako královny. Muži Štíři spolehněte se na tuto zemskou osobu.

Božské načasování: Vše se řídí univerzálními zákony božského načasování. To, co děláte, přináší své plody a zapadá pevně do mozaiky života. To je boží vůle.

Poselství z nebe: Můžeš dělat, být a mít všechno, co si dokážeš představit.

Afirmace: Vdechuji život svým představám a vytvářím svět, po jakém toužím.

 

StřelecVánoční Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Eso holí: Tento měsíc budete dělat vše s vášní, horlivostí a nejvyšší energií. Započnete nějakou akci a dostanete chuť dobývat nová území. Pravděpodobně dostanete šanci cestovat. Na té cestě odstartujete nové věci. Dobrodružství nenechá na sebe dlouho čekat. Velkým třeskem způsobíte pohyb svým směrem. V oblasti lásky se pohnou ledy. Fyzická přitažlivost bude velká, s tím počítejte.

Znamení: Znamení pro váš osudový čas jsou všude kolem vás. Tak buďte velice pozorní.

Poselství z nebe: Ty a druzí jste jedinou bytostí, protože neexistuje nic, než ty.

Afirmace: Beru si zpět svou moc a sílu.

KozorohVánoční Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Poustevník: Kozorozi, půjdete vstříc sami sobě. I když budete s rodinou, pocítíte potřebu být sami se sebou. Propadnete-li depresím, přečtete si třeba krásnou knihu a vytvořte si příjemnou relaxaci v období celého adventu. Klidně si i pohrajte s myšlenkou o budoucím studování toho, co vás baví. Uklidní se vaše duševní zdraví, naleznete svůj životní směr a zhluboka přijmete sebereflexi. Chce to jen čas a trpělivost.

Hravost: Hravost je nyní pro vás nezbytnost a nikoliv luxus. Očekávejte duchovní napojení, božské vedení a energii.

Poselství z nebe: Dívej se na každý problém jako na příležitost.

Afirmace: Mám se rád(a) a vážím si sama(sám) sebe.

VodnářVánoční Vodnář (21. ledna – 20. února)

6 mincí: Prosincový měsíc vám nabídne nečekané dary. Do slova a do písmene řečeno neboli napsáno. Můžete dostat hodnotný dar, který překvapí nebo vznikne něco, co povede k úspěchu. Jen jednu věc mějte na paměti. Buďte velkomyslní, tolerantní a zkuste vyvážit svá přání. Uděláte dobročinnou věc, podarujete někoho, kdo vás oblaží a vám bude krásně. Nebojte se požádat o pomoc, dostanete ji.

Rovnováha: Postarejte se o rovnoměrné rozložení času mezi svou práci, milostný vztah a spiritualitu.

Poselství z nebe: Hledáte nový svět. Přestaňte jej hledat. Začněte jej tvořit.

Afirmace: Čím více dávám, tím více dostávám.

RabyVánoční Ryby (21. února – 20. března)

Velekněžka: Tento měsíc se budete řídit svou intuicí, proto na ni dbejte. Přinese vám krásné dny. Můžete očekávat nesmírně citlivý vztah plný něžností a lásky. Přichází k vám také erotické splynutí, které oplývá vyrovnanou tantrickou energií. Všímejte si i svých prosincových snů. V nich je ukryto velké bohatství pro vaši budoucnost.

Hojnost: Držte se své víry, která vám Rybičkám zajistí veškeré materiální, psychické, duševní, intelektuální a emocionální potřeby. Radujte se.

Poselství z nebe: Neváhej a dělej to, co máš skutečně rád(a).

Afirmace: Přijímám vděčně do svého života vše dobré. Všechny mé potřeby jsou naplňovány nyní i vždycky.

Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>