HOROSKOP S MAGICKÝMI KAMENY NA MĚSÍC SRPEN 2019

IMG_20170521_134803HOROSKOP S MAGICKÝMI KAMENY NA MĚSÍC SRPEN 2019

Drahé kameny a polodrahokamy přiřazené k jednotlivým znamením zvěrokruhu

Od nepaměti jsme vystaveni univerzálním vibračním energiím kamenů. Kolem nás se nacházejí v různých podobách. My lidé v nich spatřujeme neobvyklou sílu a krásu přírody. Nitro Země skrývá nesmírné bohatství. Vlastníme-li jakýkoliv kámen, stali jsme se tak majiteli vesmírné starožitnosti. Tyto přírodní poklady mají své ocenění, neboť se vědeckou cestou prokázaly jejich léčivé vibrace. Během staletí si drahé kameny, polodrahokamy a krystaly udržely svou moc nad našimi smysly.

Číst dále

Astro tarotový horoskop na měsíc červenec 2019

Cesty 2019 „S hvězdami Jiřiny Irissy na prázdninových cestách“

Máte neodolatelnou chuť prožít neobvyklé dobrodružství na cestách? Uchopte hvězdu za uzdu nevšedních dní a nechejte se unášet tím, co vám hvězdné nebe plné třpytu nabízí. Společná romantická dovolená má obrovskou moc upevnit vztah více, než kdy byl. Prázdniny nabízí místa, odkud si přivezete nesmazatelné vzpomínky a nabijete se neskutečnou touhou vrátit se za rok zpět ke kouzelným zážitkům.

Pro každé znamení zvěrokruhu je určená hvězda na měsíc červenec.

„Nechám tebou se vést.“ Věta, která připomíná sounáležitost s hvězdou, jež nám byla v době zrození osudem přisouzená.

Číst dále

Astro tarotový horoskop na měsíc červen 2019

9c77ea1f095822bdd0dea6310a025a39Astro tarotový horoskop na měsíc červen 2019

Půvab hvězd a karet přitahují téměř každého. Čím více se jimi zabýváme, tím více účinkují. Jedná se o součást rituálu, který je provázán s Vesmírem a jeho energií, jehož součástí jsme my….bytosti z masa a kostí. Nechť Vám mé horoskopy nadále slouží…..

Číst dále

Astro tarotový horoskop na měsíc březen 2019

IMG_20190215_102254 (1)Astro tarotový horoskop na březen

2019 

Energie kolem nás plně respektuje roční období, které se mění podle síly hvězd. Člověk je součástí tohoto vesmírného světa, ať si to přeje či nikoli. Přizpůsobuje se přírodním podmínkám a žije podle jejich zákonů. Astrologie, Tarot, esoterika stojí na tradicích našich předků a je to tajemný dar Vesmíru. Z Tarot vyvěštím, z hvězd vypočítám a s láskou předkládám. 😉

 ♥

Číst dále

Dětské náramky s elegantními andělíčky

S    A N D Ě L E M   pestrých náramků  N A    C E S T Á CH

celé náramkyDětské náramky z barevných kuliček a z drahých polodrahokamů doprovázené elegantními andělíčky mají své kouzlo. Jsou milé a každá z těch barev podává vibrující informace o vlastnostech tohoto šperku. Ve šperkovnici každé malé slečny by se těšil krásný náramek popřípadě náramky její přízně. Ve svém Esoterickém studiu Irissa mohu nabídnout kolekci barevných, svěžích, energicky vibrujících a rozkošných náramků, jejichž fungující vlastnosti ocení právě malé slečny.

 

Číst dále

RYBY

R   Y   B   Y

images (1)

(21. února – 20. března)

Vládu nad hvězdným Zvěrokruhem přebraly Ryby

Milé Ryby, všechno nejlepší k narozeninám…

Ovládáte živel Vody. Daří se vám ve dnech deštivých, ve dnech, kdy máte možnost využít vodních radovánek nad i pod hladinou. Nejraději byste cestovali po moři, řekách či jezerech. U vody jste prostě nejklidnější. Doma mějte proto fontánku a bydlení u vodní plochy. Suché dny jsou pro vás naopak přítěží. Charakterem jste flegmaticko-sangvinističtí. Vládnete citlivostí, pečlivostí a taktnostem. Máte velmi silnou intuici, jste svůdní, ale i opatrní. Mezi vaše slabé stránky patří nesmělost, náladovost, úzkost, a tady pozor na nepředvídatelné depresivní stavy. Také máte sklony sebeobětavosti. Pro úspěch a zdařilé záležitosti konejte různé aktivity o víkendu, neboť to jsou dny příznivé. Čtvrtek je ale pro vás nepříznivým dnem. Vašimi barvami jsou barvy pastelové, žlutá, modrá a oranžová. Oblékejte se do těchto barev a obklopujte se jimi. Štěstí v životě vám přinesou čísla 2, 7, 9, 14. Pro úspěšný pohyb ve společnosti veďte svou komunikaci duchaplně, citlivě a povzbudivě. Jste velmi talentovaní v literární oblasti, dále v umělecké i technické. Jazyky můžete také ovládat velmi dobře, ale až v pozdějším věku. Snažte se nedostat do špatné společnosti, protože vás to může popostrčit do mnoha rozporů se zákonem.

Číst dále

Astro tarotový horoskop na měsíc únor 2019

ÚnorAstro tarotový horoskop pro všechna znamení na měsíc únor 2019

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Ocitnete se v situaci, která od vás bude vyžadovat rozhodnutí. Ve vztahu k partnerovi si udělejte pořádek. Nastolte řád a odstraňte veškeré překážky. Pravděpodobně budete čelit nepříjemné záležitosti. Láska mezi vámi se buď upevní, nebo dojde k rozpadu. Hlavně se nevzdávejte. Hvězdy stojí při vás.

Práce a finance

Máte-li v hlavě plán, dejte se směle do toho. Čeká vás dlouhodobý úspěch. Budete ale proto muset něco víc udělat. Podniknete několik úředních cest a vytěžíte z nich co nejvíce. Vykomunikujete si dobré postavení, a to zejména v pracovní oblasti. Obchodníkům a manažerům se naskytne zahraniční cesta. Někteří Berani mohou zdárně odcestovat do zahraničí za prací.

 Zdraví

V tomto zimním měsíci se mohou objevit potíže s klouby, koleny, se zuby a celkově i s kostmi. Hvězdy vám radí, připravte si pokrmy, které obsahují kurkumu. V čínském a indickém lékařství se toto koření používá již po tisíce let ke zmírnění bolestí zánětů kloubů, v ramenou, kolenou a kostech. Zaměřte se tedy na kurkumu.

Číst dále

VODNÁŘ

V   O   D   N   Á   Ř

0

(21. ledna – 20. února)

Vládu nad hvězdným Zvěrokruhem přebral Vodnář.

 Milí Vodnáři, všechno nejlepší k narozeninám…

Ovládáte živel Vzduchu. Daří se vám ve dnech světlých, kdy vane vítr. Deštivé dny jsou pro vás naopak přítěží. Charakterem jste sangvinici. Vládnete všestranností, přátelstvím a nezávislostí. Mezi slabé stránky patří utopismus a stranění se vhodných lidí. Jste ceněni pro nadšenost, originalitu a idealistické vlastnosti. Pozor na rozmařilost, vybíravost a přelétavost. Pro úspěch a zdařilé záležitosti konejte různé aktivity ve čtvrtek, pátek a sobotu, neboť to jsou dny příznivé. Pondělí je ale pro vás nepříznivým dnem. Vašimi barvami jsou bleděmodrá, zelená, modrá a lila. Oblékejte se do těchto barev a obklopujte se jimi. Štěstí v životě vám přinesou čísla 3, 5, 11, 15. Pro úspěšný pohyb ve společnosti veďte svou komunikaci duchaplně a originálně. Sázejte na jistotu, humor a pokuste se být viděni i ve sportu.

Číst dále