HINDUISTICKÁ NUMEROLOGIE

Magie čísel

V numerologii jsou čísla klíčem k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání či chování. Tato metoda probouzí naše schopnosti, o kterých často ani nevíme a které pomou nahlédnout do hloubky lidské osobnosti. Každé z čísel má na člověka jiný dopad. Je to dáno specifickým prostředím samotného jedince a kvalitou společného podvědomí i podvědomí jeho okolí.

V numerologii se spojuje mikrokosmos s makrokosmem, tedy vnitřní svět člověka se světem okolním i s vesmírem. Atraktivní pro numerologa jsou také planety, jež představují ztělesnění lidského bytí. Zde jsou velice důležité základní znalosti o znameních zvěrokruhu, o významu postavení planet v den narození, znamení Slunce a znamení Měsíce.

To nejdůležitější, co musí numerolog znát, jsou tři věci, a to datum dne v měsíci, ve kterém se zkoumaná osoba narodila, číselnou hodnotu celého jména a datum narození (den, měsíc a rok). Všechna čísla mají pozitivní i negativní vlastnosti.

 Numerologie podle hinduistického učení

Takto vypracovaná numerologie vychází z hinduistického učení. Pro tyto účely vycházím z devíti čísel. Hinduistický systém numerologie je založen na stejném principu jako nám známý západní systém. Jsou tu však dvě výjimky. Jako první je číslo 4. Podle hinduistů číslo 4 odpovídá měsíčnímu Rahu a podle západního systému má vztah k planetám Slunce a Uran. Jako druhé je číslo 7, a to podle hinduistů odpovídá jižnímu měsíčnímu uzlu Ketu, kdežto západní systém počítá se vztahem k planetám Měsíc a Neptun.

Každý člověk je ovlivňován povahou třech čísel, a to psychického, jmenného a osudového.

V tom rozboru je zahrnuta ČÍSELNÁ JANTRA, což je mytický diagram planetární energie. Jantry jsou známé jako magické čtverce. Osobní jantra je vytvořena za účelem meditace a slouží jako talisman či amulet.

Výpočet psychického, jmenného i osudového čísla a výpočet budoucnosti na 1 rok

K rozboru potřebuji znát datum narození, tedy den, měsíc, rok a také jméno a příjmení. Psychické číslo vám ukáže vaše ambice, přání a touhy. Je zde zachyceno varování před určitými negativními záležitostmi. Psychické číslo má největší vliv mezi 35 až 40 rokem života. Osudové číslo je ze všech třech vypočítaných čísel nejdůležitější a největšího vlivu dosahuje po 35 roce života. Jsou zde zachycena slabá a silná místa, dobré i šťastné dny, mantra, meditace, jantra, zdraví a nemoci, přátelské a partnerské vztahy, atd. Jmenné číslo nese všeobecné informace o svém majiteli.

                                                                                                                            

Kompletní výpočet: psychické, jmenné a osudové číslo + výpočet osoby ve vztahu k vám (partner, kolega v práci, příbuzný, přítel či milenec) + výpočet budoucnosti na 1 rok

K tomuto rozboru potřebuji vaše datum narození, tedy den, měsíc, rok a to samé té osoby, se kterou máte nějaký vzájemný vztah. Dále celé vaše jméno a příjmení.

Psychické číslo vám ukáže vaše ambice, přání a touhy. Je zde zachyceno varování před určitými negativními záležitostmi. Psychické číslo má největší vliv mezi 35 až 40 rokem života. Osudové číslo je ze všech třech vypočítaných čísel nejdůležitější a největšího vlivu dosahuje po 35 roce života. Jsou zde zachycena slabá a silná místa, dobré i šťastné dny, mantra, meditace, jantra, zdraví a nemoci, přátelské a partnerské vztahy, atd. Jmenné číslo nese všeobecné informace o svém majiteli.

 

Máte dotaz?

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Komentáře jsou uzavřeny