Dětské náramky s elegantními andělíčky

S    A N D Ě L E M   pestrých náramků  N A    C E S T Á CH

celé náramkyDětské náramky z barevných kuliček a z drahých polodrahokamů doprovázené elegantními andělíčky mají své kouzlo. Jsou milé a každá z těch barev podává vibrující informace o vlastnostech tohoto šperku. Ve šperkovnici každé malé slečny by se těšil krásný náramek popřípadě náramky její přízně. Ve svém Esoterickém studiu Irissa mohu nabídnout kolekci barevných, svěžích, energicky vibrujících a rozkošných náramků, jejichž fungující vlastnosti ocení právě malé slečny.

 

Číst dále

Drahé kameny a znamení zvěrokruhu

znamení zvěrokruhuZnamení zvěrokruhu s kameny

Všechny tyto kameny a kamenné výrobky jsou vysoce vibrační a kvalitní. Již v dávných dobách lidé rozpoznali a hojně využívali vztah mezi kameny a planetami. Jsou však známé různé prameny, které pojednávají o této problematice a nejsou zcela jednotné. Proto  máme na výběr z několika druhů drahých kamenů, a to je dobře. Významná osobnost středověku Hildegarda von Bingen byla mimo jiné ctěná jako velká znalkyně drahých kamenů. Podle ní mají drahokamy nemalou duchovní moc. Kameny podle znamení zvěrokruhu mají svou účinnost právě pro nás a jsou nám šité na míru.

S pomocí následujícího a docela podrobného seznamu získáte jistý přehled o zařazení jednotlivých drahých kamenů ke svému znamení. Podle potřeby a intuice si vyberte jeden či více a užívejte si jejich vibrací.

Léčivé drahé kameny, z nich šperky (přívěsky, náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, kamenné zvonkohry, kamenné svícny, drúzy) – v Esoterickém studiu Irissa jsou k dispozici tyto tučně označené, a zakoupit si je můžete zde za bezkonkurenční cenu každou středu od 9.00 – do 14. 00 hod., nebo po domluvě na: tel. 732 365 244, esoterika@irissa.cz

Číst dále

Ochranná meditace s ametystem

Ametyst 1Ochranná meditace s ametystem

Pokud máte pocit, že vás ohrožují ničivé energie, lidé, kteří vám ubírají síly, osoby s pomlouvačnými sklony a falešným jednáním, vezměte si velký kámen ametyst nebo větší ametystovou drůzu. Uprostřed čela si představte malou fialovou květinu, která roste a rozšiřuje se. Vizualizujte si tento proces a mějte v mozku a v celé hlavě pocit zaplnění fialovým světlem z těchto lístků. Na malou chvíli si zafixujte onen obraz. Pak nechejte fialové světlo při té představě stoupat vzhůru k temeni. Pocítíte-li lehký tlak, pak je to známkou toho, že jste ohrožení cizí energií a vlastní je utlumena. Je proto dobré, abyste ve své vizualizaci pokračovali a cítili, jak fialové světlo tryská z temene vzhůru jako voda ve fontáně a rozlévá se po stranách tak, že utvoří ochranný obal, vajíčko, štít kolem vašeho těla. Soustřeďte se na to, jak fialové paprsky září a vytváří intenzivní energický plášť, skrze nějž neprojde nic negativního.

Tuto meditaci praktikujte vždy, když vás ohrozí slabost a setkáte se s osobami, které ubírají jakkoliv energii.

Číst dále

Krásná a účinná srdce z polodrahokamů jako dárek

rubinKrásná a velká srdce z léčivých polodrahokamů v podobě přívěsků si můžete pořídit v Esoterickém studiu Irissa v Hlučíně viz. adresa na tomto webu v sekci kontakt nebo si je můžete objednat na telefonním čísle 732 365 244 za velmi příjemnou a bezkonkurenční cenu. Jako dárek potěší všechna lidská srdce.

Číst dále

Lapis – lazuli

LAPISLAPIS – LAZULI

Popis

Jde o kámen kouzelníků a krásných žen. Ve starém Egyptě se stal poslem nebes pro jeho modrou barvu. Od nepaměti byl v mnoha kulturách zpracováván jako šperk, amulet, ozdobný předmět a pečetidlo. Symbolizoval moc a bohatství. Dneska je tento kámen ceněn ve vztahu k přátelství, lásky a moudrosti. U nás není známo žádné naleziště. V zahraničí se lapis – lazulli nachází zejména v Afghánistánu, Pákistánu, Chile, Rusku, Barmě, Indii.

Číst dále

Síla kamenů – Hematit

hematitiHEMATIT

Popis

Hematit znali již Babyloňané a ctili ho jako talisman štěstí a úspěchu. Byl v prstenu talismanem černokněžníků, pomocí něhož se kreslily magické kruhy a znaky a také se jím vyvolávaly mocné síly. Až ve středověku se používal jako levný materiál na šperky, pečetní prsteny a náramky. U nás se nalézá v Hradišti a Horní Blatné. Zahraničními nalezišti jsou USA, Brazílie, Venezuela, Kanada, Chile, Austrálie.

 

Číst dále

Síla kamenů – Tyrkenit

tyrkenitTYRKENIT  (HOWLIT MODRÝ)

Popis

Jde o barevný magnezit imitující přírodní tyrkys. V roce 1868 byl objeven v Novém Skotsku Henrym Howem, proto dostal tento kámen jméno howlit. Lidé si oblíbili howlit modrý i tyrkenit barvy tyrkysově modré. Jde o levnější náhražku tyrkysu s velice účinnými vlastnostmi. Tyto vibrační vlastnosti, které na člověka působí, jsou pro lidské zdraví nepostradatelné. Naleziště: USA, Kanada, Německo, Rusko, Turecko.

Číst dále