O mně

Jak to začalo?

Někdy to už tak bývá, když dospívající dívka chce zažít něco zvláštního, pro mnohé lidi „imaginárního“. Je dychtivá po tajemném učení a toužebně očekává, co vše se dočte o středověkém světě mágů, alchymistů, o zaklínadlech, astrologii a magických rostlinách, talismanech či amuletech a dokonce i o minulých životech a astrálním cestování.

V mém životě nastal obrat právě v období dospívání. O esoteriku jsem se začala zajímat hlouběji. Později jsem zjistila, odkud všechno to tajemné toužení pocházelo. Dokonce vidím, když chci i něco, co ostatní vidět nemohou. Věci se ve světě často vyvíjejí nečekaně a záhadně.

Narodila jsem se ve znamení Štíra a mým osudovým číslem je číslo 5, což je pro tuto cestu zajímavá kombinace. Co víc, jsem pokračovatelka svého rodu, odkud pocházejí ženy vědmy a bylinkářky. A přes tyto vrozené schopnosti, intuici, tajemství, touhu a energii, která musela být mnohdy krocena, jsem se dostala až sem.

Během již zmíněného dospívání jsem navštívila pár vykládačů karet i z řad mužů, ale nejsilnější duchovní zralost této oblasti sálala ze starší, milé (lidové) kartářky – cikánky. Byla to ona, kdo mne nasměroval cestou, po které již kráčím 25 let. Poznala sílu a kouzlo mé energie.

Koníček je to zajímavý a velice inspirující. Dnes se tomu věnuji profesionálně. Každý člověk potřebuje svůj časový úsek k tomu, aby našel vnitřní jistotu, že to, co bude dělat, bude dělat s uspokojením a láskou. A tak se stalo, že jsem své oblíbené karty nosila skoro vždy a všude. A skoro vždy a všude pomáhali druhým svou radou a věštbou v různých oblastech života.

Jak to pokračovalo?

Okolo mne se nacházeli lidé na jedné straně zvědaví, tudíž se chtěli dozvědět co nejvíce a přicházeli za mnou. Na druhé straně to byli lidé, kteří se stavěli k tomu, co dělám, skeptičtěji. Postupem času i oni zjistili, že na těchto věcech z esoterického světa něco asi bude. Své zážitky vyprávěli dál svým známým, přátelům a stále více jich mělo zájem mne navštívit.

Jak to je?

„Věštění je umění, ale žádné čáry“

Ať je to Tarot, astrologie, numerologie, či ať jsou to obrázkové, žolíkové nebo andělské karty, vždy zde hraje důležitou roli etika, intuice a čistota duše vykládajícího.

Dnes považuji své nadání za požehnání a snažím se žít v souladu s touto částí svého osudu i jako pokračovatelka rodu žen, které těmito schopnostmi oplývaly a prostřednictvím kterých lidem pomáhali. Nic se neděje z čistého nebe. Vždy jsme to my, kteří svými vlastními energiemi a vibracemi dopouštíme, že se věci dějí, jen je třeba někoho, kdo by je interpretoval.

              S láskou Irissa

Chcete se na něco zeptat?

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Komentáře jsou uzavřeny