Astro tarotový horoskop na měsíc prosinec 2018

Sociální sítě

prosinec

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Měsíc prosinec je měsícem očekávaných vánočních svátků, tudíž by měl být pro všechny z nás radostný. Beránkům radost přijde, ale také přijde doba rozjímání a klidu. Ve vztahu se budete cítit osamoceni a spíše trochu znechuceni shonem a náročným obskakováním partnera. Proto si od vztahu odpočiňte a zbytečně nevyvolávejte rozbroje. Jste ohnivé znamení, a to povede tento měsíc k výstřelkům. Ony výstřelky vás však zavedou ke klidu. Problémy tedy odsuňte stranou a hýčkejte zejména sami sebe.

Práce a finance

Beránkům se to mele i v pracovní sféře. Vcházíte pomalu a jistě do chřtánu nebezpečí klamu a podvodu co se týká obchodních praktik a projektů. Někdo kolem této sféry by chtěl získat podlým způsobem určité výhody. I vy si dávejte pozor, jakým stylem jednáte. Pokud intrikujete, vrátí se intriky vůči vám jako bumerang. Také se nevyhýbejte pracovní zodpovědnosti, hvězdy vás bohužel na tuto kolej odstaví, ale nyní si můžete své pracovní chování ohlídat. Nejen chování, ale i finance je třeba si hlídat. Buďte obezřetní, protože hrozí krádež nebo podvod, který souvisí s financemi. Než do něčeho začnete investovat, prozkoumejte věci kolem důkladněji.

 Zdraví

Tím, že na vás padne trocha stresu, který se valí z pracovních sfér, bude stagnovat žaludek. Je třeba pečovat o duchovní stránku, protože veškerá negativa sednou do oblasti břicha a mohou vyústit ve zdravotní problém. Pokud kouříte, omezte nikotin, pokud dodržujete nepravidelnou a nevhodnou stravu, prozkoumejte si to, poněvadž to nebude lehký měsíc pro udržení vitality. Organismus dostane zabrat. Dojde-li k překyselení vašeho organismu, pijte bylinkové čaje, vyvarujte se přepalovaného tuku, ostrého koření a tvrdého alkoholu. Beránci, hleďte si teda svého žaludku.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Blíží se k vám něco velkolepého. Máte-li vztah již dlouhodobý, něco krásného vás obohatí. Může se jednat o dovolenou, kterou jste si vysnili nebo o dar, který vás velice nadchne. Býčci, pokud jste sami a hledáte vhodný protějšek, máte velkou šanci ho získat někde na nějakém vánočním večírku nebo na předvánoční akci. Hvězdy slibují finančně zajištěného partnera, tedy partnera bez dluhů a bohatého. Oči mějte otevřené, býčí růžky schovejte a vykulte svá očka do prostoru. Někde tam se schovává vaše láska. Ať tak, či tak, pocítíte hluboké štěstí a uspokojení ze vztahu. A co víc, půjde o vztah trvalejší a hodnotnější.

 Práce a finance

V prosinci budou mít navrch spíše ženy – Býci, ale muži se v pracovní sféře setkají se ženou, která je velmi prakticky založená a dopomůže k úspěchům jak pracovním, tak i finančním. Vesměs se Býci dokážou nyní obrnit trpělivostí a do své práce vloží píli i tvůrčí energii. Půjde o spolehlivost, která povede k profesionálnímu vývoji. Do dalšího roku vám hvězdy slibují dobré pracovní i finanční vyhlídky. Jen se tím nechejte volně nést. Na ženách ve znamení Býka, jak je již poznamenáno, bude stát veškeré dění. Dokážou si obhájit své pracovní pozice a ulovit dobré zaměstnání. Jsou zde i jisté finanční výhody a bonusy.

 Zdraví

Pokud se Býkům v prosinci povede dobře, zdravotní stránka nedojde žádných akutních výkyvů. Ale je třeba si dávat trochu pozor na své tělo. Proud energie by měl plynout rovnoměrně v té mentální i fyzické sféře. Tak jako Beránci, i vy Býci mějte na zřeteli své stravovací návyky. K tomu všemu dodržujte vhodná a rozumná cvičení. Prozkoumejte jógu nebo lehký strečink. Také se často procházejte v prostředí, které vás dokáže povznést. Já vám poradím zimní přírodu, kde se setkáte s lahodným tichem. Pokuste se v tomto prostoru ticha soustředit na krásné myšlenky alespoň půl hodiny denně.

 

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Blíženci, prosinec je měsícem, který vás nadchne ve smyslu uvědomování si vlastní osobnosti a vztahů. Projdete myšlenkovou cestou, která je ovládána jasným viděním a intuicí. Vyplývá z toho jediné. Máte jasno ve vztazích a vaše partnerství berete střízlivě. V tento vánoční měsíc vám půjde více než kdy jindy o partnerskou rovnocennost. Pokud ucítíte u svého protějšku negativní vibrace, pokuste se to s ním rozumně vyřešit a slaďte se na stejnou vlnu. Rozhodně si nenechejte líbit věci, které vás raní, nebo vám nejsou vhod. Přichází zima, snažte se vnést do srdce svého partnera více tepla. Potřebuje to. Při neshodách si raději promyslete, co řeknete. Ženy v Blížencích budou ve sférách lásky rozumově na výši než muži tohoto znamení. Pokud jste sami a nemáte nikoho, s kým byste oslavili vánoce, pak nespěchejte a užívejte svátků podle sebe, protože partner vám jistojistě přijde po novém roce.

Práce a finance

Chopte se ihned ohnivé příležitosti. Dřímají ve vás totiž velké a skryté schopnosti, které vám zaručí budoucí úspěchy. Něco v sobě objevíte a rozvinete. Riziko z určitého podniku stojí za to. Posílí vaši vůli, přesvědčení, že jste udělali dobře a zahájí vnitřní zrání a růst. Máte kolem sebe schopné spolupracovníky. Jsou to lidé, kteří vás podpoří. Společně s nimi zrealizujete určité plány v pracovních oblastech. Pocítíte nejen riziko, ale i radost. Hvězdám se líbí, když mohou pohánět vaši ctižádostivost a podílí se na pracovní motivaci. Takže, věnujte se svým úkolům energicky a nepolevujte, protože jde k vám dobrá příležitost. Dočkáte se zvýšení platu nebo nových finančních zdrojů. Můžete uskutečňovat s odvahou své finanční plány.

 Zdraví

Dobrá zpráva pro Blížence. Zdravotní stav by se měl zlepšovat. Pokud trpíte jakýmikoliv potížemi, pak věřte, že je to léčitelné. Záleží na vás, jakou formu léčení si vyberete. Dokonce můžete přemýšlet nad přírodní alternativní léčbou. Posílí vás i jistá víra v její účinky. Udržujte v sobě rovnováhu čtyř živlů, a to ohně, vody, vzduchu a země. Před vámi se odkrývá pozitivnější období.

 

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Vzhledem k tomu, že se blíží vánoční svátky, máte našlápnuto k štědrým výšinám. Půjde nejen o hodnotné dary, ale o ochotu pomáhat druhým a také se dočkáte u svého partnera o toleranci, porozumění a podporu. Společně s partnerem si poskytnete dostatečný prostor k tomu, abyste se lépe připravili na svou životní budoucnost. Hvězdy vás nasměrují na správnou mléčnou dráhu, ale může se naskytnout nepatrný problém. Ten se dá však vyřešit pomocnou rukou a vytvořením velkorysého ovzduší. Přejte si tedy společně radost a štěstí. Raci, kteří hledají svou lásku a dosud nenalezli, mohou se dočkat nyní. Možná vám padne k nohám člověk, který symbolizuje vánoční překvapení. Je to svým způsobem dar z nebes. Berte a neváhejte.

 Práce a finance

V prosinci se dočkáte určité odměny za pracovní úsilí. Tento měsíc nebude probíhat tak hladce, ale věřte, že za dveřmi se skrývá triumf. Učiníte velký krok vpřed, který vás může posunout k samostatnosti. Uvažujete-li o podnikání, rozjeďte si své plány. Ano, úspěch je očekáván. Budou tady sice nějaké rozporuplné záležitosti, ale vy je vyřešíte. Máte schopnost se prosadit, ale to záleží na vaší odhodlanosti a ochotě riskovat. Samozřejmě, že k vám jdou i nové úkoly i zodpovědnosti. Můžete být na sebe pyšní, ale nezpychněte natolik, aby se rozjel pád. Co se týká financí, tak jste taktéž na správné vlně. Pokud udržíte své emoce na uzdě, budete mít úspěch. Toto závisí na tom, jak dalece jste ochotni dojít a předčasně se nevzdat.

 Zdraví

Kromě menšího nachlazení se nemusíte obávat nějaké velké nemoci. Ohrožení může být spíše situováno na pohybový aparát. Zdá se to být neskutečné, ale z velké radosti se dá dojít k úrazu. Proto dbejte na to, abyste nepřeceňovaly své síly při zimních sportech na horách. Hvězdy vás totiž k horám přibližují, ale také varují před srázy a náhlými pády. Nedopadne to špatně, ale spíše nepříjemně. Nebojte se, klidně se smějte, radujte, ale nepřehánějte to s tvrdým alkoholem. Dejte si svařené víno, aby zimou krev v těle netuhla.

 

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Tento měsíc vás bude ve vztahu doprovázet vyloženě ohnivý element. Máte ohromný zdroj energie v určitém člověku. Něco bude mít význam. Paprsky slunce vás zahřejí, ale vesměs půjde o důvěru k druhému. To znamená, když máte partnera, spolehněte se na něj. Pokud jste s někým ve vztahu, můžete být na něj pyšní, protože jde o partnera se silnou osobností, podnikavostí a přitažlivostí. Je zde cítit magnetická přitažlivost. Hvězdy se vám snaží říct, že si můžete navzájem důvěřovat a svůj život proslunit štěstím. Pokud partnera nemáte, hledejte tyto atributy nejprve v sobě a pak si je najděte u druhého člověka. Nyní však pocítíte oporu u rodinného krbu. Zde také sálá teplo a oheň. Vítání máte ale na dosah ruky, jen se rozhlédnout a přijmout.

 Práce a finance

Lvi a Lvice, nespokojenost a touha jít dál. Takto vás vidí hvězdné nebe. Vánoce jsou krásné, ale nemrazte si je skrze melancholické nálady. Některým z vás se může stát, že přijdete o pracovní místo, přinejlepším se přesunete jinam. Také buďte obezřetní při hledání nové práce. Pokud nemáte jistý přechod na druhý břeh, neopouštějte pevnou zem pod nohama a stůjte prozatím na stálém břehu. Tam daleko by vás mohlo potkat nečekané zklamání a finanční katastrofa.

 Zdraví

V oblasti zdraví budete na tom stejně jako Berani. Potrápí vás žaludek. Stres a roztěkanost budou vinni za zdraví, které postihne nejen střeva, ale celý zažívací trakt. Pozor si dejte hlavně na překyselení žaludku. Pokud možno, dopřejte si teplý mátový čaj. Věnujte se příjemnému a dostatečnému spánku. Přerušovaný spánek vás může připravit o schopnost soustředit se, vitalitu a dobrou náladu. Při nespavosti, kdy se budete koukat do noční oblohy, i hvězdy ve vašich očích dostanou matný lesk. Také se připravte na menší nachlazení. Z toho lze však vyváznout.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Panny, vy se můžete těšit na nový začátek slibného partnerství. Pokud ovšem partnera nemáte. Hvězdy chtějí s vámi budovat nový vztah. Ten bude plný smyslnosti, ale potřebujete se obrnit trpělivostí. U tohoto partnera očekávejte pochopení a tolerantní jednání. Je to člověk, který vás dokáže podpořit a ochránit jak finančně, tak i citově. Nesmíte ovšem polevit v usilování o jeho přízeň. Trochu by se to pokazilo. V delším partnerském soužití uděláte nové zkušenosti a najdete nové cesty, které otevírají dlouhodobé a potěšitelné vyhlídky. Hvězdy jsou nakloněny Pannám, tak si toho važte a neusínejte na vavřínech.

 Práce a finance

Tento měsíc se setkáte s myšlenkami, které vás zavedou do oblastí majetku. Popožene vás touha k vyjádření se k někomu, kdo si zaslouží dosáhnout trvalejší hodnoty. Začnete přemýšlet o předávání majetku. V pracovní sféře půjde o jistotu a smysl v práci. Očekávejte solidní úspěchy. Dokonce pocítíte radost z práce. Lidé ve znamení Panny budou mít potěšení z materiální stránky, to je ta radost. Dvojnásobnou radost dosáhnou panny z řad zemědělců, řemeslníků a úředníků. Proč? Hvězdy vám to sesílají z nebe. Tak to je. Zaznamenáte vhodnou příležitost rozeznat nevhodné obchodní nabídky od těch vhodných.

Zdraví

Nemáte potíže s koleny, zuby nebo kostmi? Bylo by dobré se nechat odborně vyšetřit. Hvězdy se vás snaží varovat. Mohlo by jít o revmatické onemocnění nebo artritidu. Dbejte na svá záda a krční páteř. Rozhodně nepodceňujte bolesti, které se mohou v prosinci objevit. Aby toho nebylo málo, kontrolujte si svou kůži. U Panny se může objevit ekzém, kožní alergie nebo suchá, šupinatá pokožka. Pravděpodobně se nevyhnete stresu, ale v tomto předvánočním shonu je to normální stav. Proto si vyčleňte čas na meditaci. S knihou v ruce a přírodní procházkou nic nezkazíte.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Připravte se na osobní rozhovor s partnerem. Je třeba něco vysvětlit a následně společně vyřešit. Mnohdy to není příjemné, ovšem u vás je to nezbytně nutné. Konec roku pro vás Váhy je v postupu analyzování vztahu, kde vytanou na povrch různé pochybnosti, nejasnosti, ale také se ukončí spory. Pročistí se vzduch. Očekávejte nepříjemnou hádku nebo nedorozumění ze strany partnera. Některé partnerské vazby se ale mohou rozpadnout. Tento měsíc bude nejen chladný navenek, ale kousek ledu vpluje do srdcí některých z vás. Na druhou stranu to bude určité rozčarování, které povede k rozchodu, pravděpodobně, očekávanému.

Práce a finance  

S koncem roku vás může potkat ukončení nějaké dosavadní činnosti. Proto je nezbytně nutné se podívat časem zpět a zanalyzovat všechna pro a proti, zda je opravdu nutné opustit projekt, který není dokončen nebo zaměstnání. Je zde cítit výpověď, ale na druhou stranu i přechod na další práci. Všechno se bude řešit úřední cestou. Hvězdy vás budou orientovat jiným směrem. Nastanou chvilky, kdy se opravdu budete chtít něčeho vzdát nebo nebudete mít chuť investovat peníze. Vaše intuice je nyní na místě. Není vhodná doba se zadlužit, proto si vše řádně promyslete a nechejte tyto finanční záležitosti na další měsíce. Věřte, že se tato stránka později vylepší, jen teď buďte obezřetní. Mrazivá doba netrvá věčně.

 Zdraví

Nejlepším řešením pro vás Váhy je to, abyste v prosinci nic nedělali. Ale to nejde. Pohyb zde máte hvězdami nastolen, jen musíte být trochu víc ostražití než ostatní znamení Zvěrokruhu. V oblasti zdraví vám jde ztišení hormonů. Opravdu se vyhněte nesmyslnému utrácení peněz, nehoňte se tak za prací a nepřehánějte to s úklidem. Stres nadělá veliké škody v organismu a zanechá neblahé následky na fyzickém těle. Takto nahromaděné negativum se vám může usadit na slinivce. Proto apelujte na meditace a klid.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Štírům a Štírkám se bude v lásce opět dařit. Hvězdy vám přejí a vůbec se nevychylují ze své dráhy. Stále se bude dařit. V lásce máte štěstí a bude to trvat nadále i po vánočních svátcích. Proto se vezte na nádherné mléčné dráze plné rozkoší s naplněnými touhami. Jste silně přitažlivé znamení pro opačné pohlaví a je třeba využít příležitostí. Vztahy doma, mezi manželi či partnery budou obohaceny o šťastné zážitky. K ostatním lidem se chováte příjemně, vyzařujete jakýsi světelný magnetismus a teplo. U rodinného krbu v tento vánoční měsíc očekávejte vnitřní radost a pocit jistoty. Pokud jste opravdu sami, nebudete sami. Vždy se najde někdo, kdo by chtěl trávit prosinec s okouzlující bytostí, jakou jste vy.

Práce a finance

Ve vztazích vévodíte. V pracovní sféře se budete muset rozhodovat. Někomu zraníte srdce. Ale nejste na vině vy, půjde o situaci, kterou budete muset rozseknout. Někdo půjde z kola ven. Bohužel, je to tak. Ze své pozice musíte počítat s tím, že tvrdě zkritizujete svého kolegu, kterého si jinak vážíte. Projdete velkou zátěží a navalí se na vás spousta úkolů. Některé z nich nebudou příjemné. V tomto měsíci častěji odvrátíte spoustu negativní energie. Ve finanční sféře může dojít k citlivé ztrátě peněz. Na konci prosince však očekávejte úsvit. Záležitosti v tomto směru se vylepší a vy můžete věřit ve zdárné zítřky.

 Zdraví

Ani problémy v práci by vás neměly skolit. Po zdravotní stránce budete spíše v klidu. Snažte se rozjímat a finanční ztrátu neřešte. Vždyť je řešení na blízku a půjde to samo. Pokud jste si smluvili nějaký operativní zákrok, půjde vše hladce. Hvězdy ovšem doporučují operaci lehčího rázu. Častěji si uvařte čaj z meduňky na uklidnění mysli. Jako aromaterapii doporučuji vonné svíčky obsahující skořici, vanilku a badyán. Duše se pak pohrouží do skvělé nálady.

 

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Tak, jako Váhy i vy Střelci se v prosinci budete potýkat s nějakým konfliktem. Příčinou může být váš partner nebo vy samotní. Můžete mít pocit přímého ohrožení vztahu. No, nálada začne trochu mrazit. Projeví se to náhlým ochlazením citů, kdy mezi vámi propluje výměna názorů, výčitky, zklamání, neporozumění nebo i výbuch zlosti. Abych střelce jen nestrašila, musím také podotknout, že vám hvězdy dávají příležitost tímto způsobem hodně vyjasnit a daný vztah nově utvářet. Osamoceni Střelci, vyvarujte se ostré společnosti. Zejména mladí lidé tohoto znamení – do 25 let se setkají s urážlivým chováním. Komunikace může být konfliktní. Vše se dá ale řešit s rozumem a diplomacií.

Práce a finance

Jak zmírnit vaše obavy? Hvězdy vám poradí. Jsou to jen představy, které sžírají duši. Strach by neměl být opodstatněný. Nejistota v pracovní sféře, selhání u zkoušek, nelehká pracovní pozice a další obavy vás tento měsíc potrápí. I když někde v hloubi duše víte, že tento strach není opravdový, není možné se ho zbavit. Spíše půjde o pocit úzkosti, trému, nebo neblahé tušení. Nebojte se tento strach přijmout. Musíte jím projít, aby vaše duše měla klid. Vyhnout se nepříjemným situacím nelze. Posbírejte veškerou odvahu ke skoku vpřed. Směle do nových projektů, zkoušek a nového zaměstnání. Mohou nastat změny, kterým se bojíte vyjít vstříc. Touto konfrontací musíte projít, abyste se posunuli. Tedy i riskovat finanční operace. Některé pracující střelce v noci překvapí služby o vánočních svátcích. Každý by měl být o vánocích s rodinou, ale některým to nevyjde, prostě musí. Jinak by se ostatních zbrzdil chod života u druhých lidí.

Zdraví

Před námi je zimní měsíc, tak si dávejte pozor na úrazy. Mohou tím trpět i svaly, a to zejména sedací a stehenní. Když chcete sportovat, tak s rozumem. Kromě lehkého nachlazení vám nehrozí téměř žádné onemocnění. Střelci, kteří se déle potýkali s nemocí, mohou očekávat jemné vyrovnání zdravotního stavu. Psychika by měla být v normě. Snažte se více relaxovat a samozřejmě se nerozčilujte.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Prosinec je zimní měsíc, a ve vašem srdci se utvoří zimní nálada. Budete si bránit zuby nehty své názory, neustoupíte ani o krok. Hvězdy se vás snaží nasměrovat spíše racionální směrem a chtějí, abyste se věnovali více pracovním záležitostem. Pravděpodobně dojde k ohrožení partnerství. Možná dojde k rušení vašeho vztahu ze strany někoho třetího. Jestliže hledáte partnera pro život a máte ho již vyhlédnutého, tak se setkáte s konkurencí. Budete se míjet s žárlivým protivníkem. Do tohoto milostného dění zapojte rozum a chovejte se ke svému budoucímu partnerovi s určitým odstupem. Jste – li delší dobu v partnerském vztahu, braňte si svou pozici. Nenechejte řádit škůdce ve svém rajonu.

 Práce a finance

V pracovní záležitosti půjde o rozhodování. Před vámi vyvstane volba, kterou musíte učinit. Může se jednat o zhodnocení dosavadního povolání. Nabízí se nové a lepší zaměstnání. Volte jasně a řiďte se srdcem. Je dobré se přizpůsobit situaci, ale pod podmínkou, že se vám nová práce nebo úkol bude líbit, že se budete cítit dobře v určitém prostředí. Jinak to nemá žádný efekt. Každopádně máte na výběr. Dokonce můžete tento měsíc očekávat obchodní partnerství nebo sepíšete výhodnou smlouvu. Pokud máte rodinnou firmu, pak je tady možnost, že se obchodně spojíte se svým milostným partnerem. Učiníte společnou dohodu. Domluvíte se na určité finanční transakci ohledně společného podnikání, a to vše s úspěšným cílem. Některé Kozorohy napadne myšlenka, že by mohl se svým partnerem podnikat.

 Zdraví

V tento čas se rozhodně dobře oblékejte. Není příjemné onemocnět v době, kdy budete řešit spoustu záležitostí. Hlavně si nastartujte imunitu. Jezte a pijte spoustu vitamínů. Předejdete tak oparům na rtech. Pokud máte sedavé zaměstnání, častěji se protahujte, hrozí bolesti zad a zkřivení páteře. Mohou vás bolet lýtka a tady apelujte na pozornost, jelikož středem vaší pozornosti jsou cévy a srdíčko. Vhněte se stresům a raději si napusťte vanu plnou voňavé pěny nebo ozdravné soli.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Ženám ve znamení Vodnáře se bude tento měsíc dvořit muž taktéž ve znamení Vodnáře nebo ve Váhách či Blíženců. Muži Vodnáři, dejte si pozor na svou žárlivost. Pravděpodobně bude opodstatněná, protože se kolem vašich žen točí cizí, mužské energie. Jinak ve vás hvězdy probudí aktivitu, která pročistí partnerství. Milostný vztah, který trochu ochladne, bude potřebovat čas na rozmyšlenou. Musíte si objasnit, jestli je možné fungovat tak jako doposud nebo zda by nebylo lepší vztah rozpustit. Oba vás rozladí nějaká zpráva. Ta spustí mezi vámi očistný proces. Řešení je blízko a bude velice osvobozující.

 Práce a finance

Až skončí tento rok, bude se vám stýskat po období, které nastolí velmi příjemné pracovní ovzduší, klidnou a uvolněnou atmosféru. V takto harmonickém prostředí lze hravě plnit veškeré úkoly. Hledáte-li práci nebo nevíte, jakým směrem se dát, pak se zaměřte na takové povolání, které má své opodstatnění v hudbě. Prosinec se zdá být velice citlivý. Proto se setkáte na svém pracovišti se sentimentální náladou. Je potřeba citlivého zacházení. Nic špatného by se nemělo stát. Mezi vámi a některým z vašich kolegů se objeví romantická láska. Vzniknou sympatie a v myšlenkách zavládne rozruch. Ve finanční sféře se nemusíte bát o své peníze. Potřebujte-li založit, neváhejte požádat o pomoc.

 Zdraví

Vyvarujte se nepříjemného chladu. Pokud napadne sníh, neválejte se v něm polonazí. Je velmi pravděpodobné, že by vám to zkomplikovalo vánoční svátky. Mějte na paměti, že i z lehkého nachlazení a rýmy se může vyklubat náhlé onemocnění jako je například zápal plic. Jste-li sportovci a chystáte se na hory, pak buďte na sebe opatrní. Zdravotní problém může nastat rychle až nečekaně. U mnohých Vodnářů se objeví psychosomatické problémy. Většina nemocí vzniká v hlavě a posléze nastává sesypání organismu. Proto se snažte vyvážit stresy a pohodu. Dodejte si klid menší dovolenou.

 

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Prosinec má být měsícem laskavým a krásným. Pomineme-li tedy předvánoční shon. Ovšem milé Rybky, proč si kazíte cestu do ráje? Zanecháte v někom stopy bolesti a zklamání. Hvězdy vás malinko naklánějí na dráhu ztroskotání nějakého důležitého svazku nebo pro vás zajímavé nabídky. Je to ale vaší vinou. Buď nebudete chtít vidět za obzory lásky, nebo prostě nemáte potřebu mít rádi někoho, kdo se připletl do osudové cesty. Může nastat i druhá varianta, a to, že zraněni budete vy. Takové rány se hojí jen pomalu a vše potřebuje čas. Zeptejte se, jakou měrou k tomu přispívám já. V manželství či v dlouhodobém partnerství se již projevuje nuda. I to je jedna z příčin, kdy se rozhodnete vztah opustit. Pro vás je to životní zkouška. Ustojíte a přiznáte si upřímně své nezvyklé chování nebo se od všeho osvobodíte. V tomto měsíci půjde o opravdovou melancholii.

 Práce a finance

Jelikož se blíží vánoční svátky, je jasné, že budete chtít své blízké a kamarády obdarovat. Prosinec je ovšem i o jiných výdajích. Budete muset nejprve provést důležité finanční operace a pak se vrhnout na vánoční nákupy. Druhou věci je to, že se vám nenaskytne dostatek peněz. Počítejte více či méně se starostmi v zaměstnání. Problémy se mohou vztahovat na jednotlivé pracovní plány a obchodní záležitosti. Jedním slovem shrnuto „nejistota“. Studentům půjde o důležité zkoušky. Na toto se obzvlášť připravte. Obrňte se trpělivosti, protože z učení se stane mučení. Nemusí to vyjít na poprvé.

 Zdraví

V tomto zimním měsíci si hlídejte celou hlavu. Hrozí vám nevolnost z přepínání kvůli velkému množství stresových situací. V tomto případě si uvařte čaj z meduňky. Nejen, že krásně provoní ovzduší, ale i pohladí nervy. Dále si hlídejte svou páteř. Od krku dolů mohou nastat bolesti. Tady radím lehké cvičení. Na škodu by nebylo navštívit fyzioterapeuta nebo salón s masážemi. Jestliže problémy budou trvat déle než dva týdny, objednejte se k odborníkovi.

Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>