Astro tarotový horoskop na měsíc únor 2020

Sociální sítě

horoskop 2020Radostná a tvořivá energie zahrne všechny Beránky. Býčci, mravenčí píle, sebereflekse a pomalé krůčky jsou vaším světlem na cestě k pozitivním pracovním nebo školním výsledkům. Blíženci milí, důvěra v partnera se tento měsíc začína upevňovat. Raci, chopte se tedy svého žezla a získejte nyní rozumnou a pevnou vládu nad svým tělem. Milí Lvíčci, ať už ženy či muži, očekávejte dobrý plat, snadný cíl a nové projekty.  Panny, proud sexuální energie plně využijte. Milé Váhy, máte velmi slibnou možnost založit si rodinu. Štíři, věřte lidem, věřte odborníkům, veřte pomocným rukám, které se otevírají pro vás. Střelci, taste meč rozhodnutí a nebojte se bránit a měnit.  Kozorozi, s důvěrou se dívejte dopředu a věřte ve své pozitivní zdraví. Vodnáři, hormony poblázní srdce i tělo. Je však otázka času, kdy se to všechno vymkne z rukou. Rybičky, sluníčko v duši i venku vám sluší.

 Beran 2BERAN (21. BŘEZNA – 20. DUBNA) ZNAMENÍ OHNIVÉ

LÁSKA – KOLO ŠTĚSTÍ

Beránci, v této oblasti vás čekají šťastné změny. Pokud jste ve vztahu, který je na trvalé a pevné bázi, pak by měl mezi vámi nastat ještě šťastnější obrat. Ti, kdo se snaží o lásku, přimět někoho k partnerství, nebo je zamilovaný a neumí to dát dotyčnému na vědomí, pak má velkou šanci se nyní odevzdat a jednat, protože je štěstí na jeho straně. Beránci, tak odvážně do toho, osud je vám v únoru nakloněn.

PRÁCE – 3 POHÁRŮ

Klidně se můžete v tuto chvíli radostně pousmát, protože k tomu budete mít důvod. Slavte! V povolání se bude dařit, nezaměstnaným Beránkům přichází práce, ukončí se s oddechem všelijaké pracovní projekty, studenti z řad Beránků vykonají studentské zkoušky a mají důvod opět slavit. Umělci – výtvarníci, malíři, hudebníci, básníci, spisovatelé, je bude tento měsíc líbat Múza ve velkém. Radostná a tvořivá energie zahrne všechny Beránky. A to bude také hnací motor pro budoucí projekty. Je na čase oslavit plodné výsleky vaší práce, stojí to za to!

ZDRAVÍ  – SPRAVEDLNOST

Po zdravotní stránce si milí Beránci ponechejte rezervy na lékařské návštěvy. Ať už se jedná o klasické kontroly, nebo se trochu budete o své zdraví více starat dlouhodobě, protože přichází doba chřipek a různých bacilů. Dbejte na své tělo psychicky i fyzicky. Srovná vás vyvážená strava a pohyb. Pozor také na kolísavý krevní tlak.

Býk2BÝK (21. DUBNA – 21. KVĚTNA) ZNAMENÍ ZEMSKÉ

LÁSKA – 7 POHÁRŮ

Milí Býčci, opatrně s láskou v únoru. Ta je ve znamení růžových brýlí a přehnaných očekávání. Trochu budete ztrácet půdu pod nohama, a tou půdou můžete propadnout. Není to ovšem tak zlé, jen byste měli být realisté. Ve vašem vztahu hrozí riziko pocitu zklamání a podvedení. Mohou vás přepadnout myšlenky o nevěře, nečestnosti ve všech partnerských vztazích, nezdravá citová závislost na partnerovi. Tyto myšlenky vás zavedou na zcestí a ztratíte se v jakýchsi divných snech. Něco tady nebude v souladu s realitou. Někteří Býčci si myslí na někoho, koho nemohou mít. Vytrvejte, nic netrvá věčně!

PRÁCE – POUTNÍK

Tento měsíc vás povede k detailům. Mravenčí píle, sebereflekce a pomalé krůčky jsou vaším světlem na cestě k pozitivním pracovním nebo školním výsledkům. Rozhodně se vám vyplatí podrobně se zabývat i těmi nejmenšími detaily. Nezaměstnaným Býkům se rýsuje pracovní příležitost, která si ale zaslouží soustředění a přehodnocování. Očekávejte tedy sice pomalý, ale za to ve výsledku úspěšný postup.

 ZDRAVÍ – CÍSAŘOVNA

Hlavní roli v této oblasti hraje krev a vše, co je s ní spojeno. Můžete očekávat návštěvy k lékařům za účelem odevzdání vzácné tělní tekutiny – krve. Čekají vás výsledky laboratorních vyšetření. Některé ženy tohoto znamení mohou mít problémy ženského – gynekologického rázu nebo naopak, mohou otěhotnět či se stát v únoru matkami. Každopádně jezte hodně vitamínů, protože vám všem Býkům hrozí chudokrevnost, zaměřte se tedy více na železo a červenou řepu.

Blíženci2BLÍŽENCI (22. KVĚTNA – 21. ČERVNA) ZNAMENÍ VZDUŠNÉ

LÁSKA – PAPEŽ

Blíženci milí, důvěra v partnera se tento měsíc začína upevňovat. Naleznete nové klíče – cesty, které slibují uklidnění rozbouřených emocí. Pocítíte více pokory k partnerskému vztahu. Blíženci, kteří hledají lásku a svého životního partnera by měli uklidnit nejpre svou mysl, protože tento měsíc si zaslouží jakési duchovní zrání, a to i před vstupem do manželství. Hodně Blíženců se v nejbližší době ožení nebo vdá.

PRÁCE – ESO MEČŮ

Obejvuje se náhlá změna, která vás povede k pracovnímu růstu. Nečekané úkoly, události, nabídky. Nové události jsou nachystány i pro Blížence, kteří hledají práci nebo ji chtějí změnit. Každopádně jednejte, školte se, přizpůsobujte se. Hvězdy i karty vás k tomu nabádají. Bude to trochu sice náročnější záležitost, ale dejte se do toho! To samé platí i pro studující Blížence.

 ZDRAVÍ – 2 MEČŮ

Popravdě, budete se cítit vyčerpaně. Psychicky vás vysávají energičtí upíři hlavně v práci a na úřadech. Hrozí vám riziko, že zbytečně vyplácáte svou energickou zdravou sílu na doraz. Nepřetahujte své tělo nadměrným pohybem a vyhýbejte se přejídání. Také budete mít tendence zavírat oči před zdravotními problémy. Nezavírejte je, pokud se objeví první příznaky nemoci, řešte je pro váš klid.

Rak2RAK (22. ČERVNA – 22. ČERVENEC) ZNAMENÍ VODNÍ

LÁSKA – PÁŽE HOLÍ

Tady dojde k báječnému zážitku. Začít to může neškodným nebo malým polibkem a skončit vzrušujícím partnerstvím. Dokonce i do skomírajících vztahů se dostává v únoru jiskra lásky, která rozžehne opětovný plamen. Je čas tedy plodit děti, radovat se z lásky, která vám Rakům dává příležitost. Nepropásněte šance, jež se před vámi otevírají. Ukazuje se vám i společné cestování, zejména hory – čerstvý vzduch.

 PRÁCE – 2 PENTAKLŮ

Milí Ráčci, v únoru budete něco měnit. Těchto nastávajících změn se vůbec nebojte. Tím se také uklidní situace v práci i na pracovišti. Přijímejte tedy změny a rovněž tak je vytvářejte. Do pracovní sféry může přijít hravá nálada. Tok kreativních myšlenek vámi bude proudit jako nezastavitelný běh vodního kola. Takže, na pořadu únorových pracovních dní je různorodost, nové podněty v doprovodu celkově radostných časů, jež ale vyžadují vaši vědomou přítomnost. Staňte se součástí změny. Vše, v této kategorii, co jsem zde napsala, se týká i finanční oblasti.

 ZDRAVÍ – KRÁL HOLÍ

Do vašich žil začne proudit zdravá energie. Užívejte si této energie naplno a zároveň poslouchejte svůj rozum. Ti, kdo z Ráčků holdují sportu příliš, mohou počítat s nataženým svalem na nohou a s bolestí zad. Proto opatrně. Síla této energie je zdravá, ale také může na nějakou dobu vaše tělo paralyzovat. Chopte se tedy svého žezla a získejte nyní rozumnou a pevnou vládu nad svým tělem.

 Lev2LEV (23. ČERVENEC – 22. SRPNA) ZNAMENÍ OHNIVÉ

LÁSKA – POSLEDNÍ SOUD

Pokud jste nebyli zamilovaní doposud, pak nyní nastává pro vás nová láska. Osud vás vyzve k jednání, které by mohlo vytvořit nový partnerský vztah. Pokud partnera máte, dostane se vám shora ujištění, že jej milujete i s chybami, slabostmi a jeho neřestmi. Může se stát, že únor vám otevře oči, pohlédnete partnerovi hluboce do duše a konečně jej uvidíte v tom pravém světle. Zjistíte, zda to stojí za to, a kdoví, i tak jej milujete.

 PRÁCE – ESO PENTAKLŮ

Milí Lvíčci, ať už ženy či muži, očekávejte dobrý plat, snadný cíl a nové projekty. Tohle pro vás vypadá velmi dobře. Po finanční stránce se vylepší poměry. Máte šanci si vydělat více peněz než doposud. Ti, kdo čekají na práci, se dočkají pozitivních výsledků. Změna práce je také možná a studenti mohou očekávat plnohodnotný start. Můžete tento měsíc investovat jakoukoliv finanční částku bez rizik. Co začnete, s úspěchem dokončíte.

 ZDRAVÍ – PÁŽE POHÁRŮ

Pozor si dejte hlavně po hormonální stránce. Ženy Lvice, opatrně s antikoncepcí nebo nečekaným těhotenstvím. Může vás to zaskočit a hormonálně pobláznit. Některé Lvíčky čeká vyšetření štítné žlázy. Každopádně je zde léčba, která pomáhá. Nebuďte nervózní, máte před sebou docela hezký měsíc.

 Panna2PANNA (23. SRPNA – 22. ZÁŘÍ) ZNAMENÍ ZEMSKÉ

LÁSKA – ESO HOLÍ

V tomto zimním měsíci počítejte s obrovskou dávkou horké energie. Budete se cítit jako v tropickém ráji s člověkem, který umí doslova nažhavit srdce i tělo. Proud sexuální energie plně využijte. Také se ukazují temperamentní názory ve vztahu, což ale není na škodu, může se tím pročistit vzduch. Celkově jde nečekané cestování, skokový vývoj ve vztahu nebo láska v zahraničí. Touha jeden po druhém způsobí u vás milé Panny vášnivé nálady, které povedou k seberealizaci nebo po společném soužití s partnerem.

 PRÁCE – 10 PENTAKLŮ

Panny, buďte obezřetní, protože se vám rýsuje jistá pracovní příležitost. Je to pro vás velmi pozitivní období ohledně financí jak v práci, tak i v domácí sféře. Každopádně vám Pannám jde nějaký bonus, povýšení, zvýšení platu či přidání finanční částky pro život, který tímto obohatíte. Je čas, si toto dosytosti vychutnat. Studentům slibuji zaručeně úspěšně zdolané zkoušky.

 ZDRAVÍ – 10 POHÁRŮ

Pokud se budete vyhýbat stresovým situacím, pak by mělo jít tento měsíc o stabilnější zdraví. Poslouchejte své tělo a moc se nepřepínejte. Ale vzhledem k vášním, které vás čekají ve vztazích, se nebudu divit, když vám vystoupí krevní tlak do nebeských výšin. I tak si můžete dopřát vášnivým životem pocukrovaný koláč.

Váhy2VÁHY (23. ZÁŘÍ – 23. ŘÍJNA) ZNAMENÍ VZDUŠNÉ

LÁSKA – KRÁLOVNA PENTAKLŮ

Láska, která prochází zkouškami. Pravděpodobně osud vám, svobodným Váhám nabídne rovnocenného partnera. Rovnocennost je tento měsíc více znát i v delším partnerském vztahu. Ale je dobré se připravit na vnitřní boj a zlomové události, které tento vztah prověří. Milé Váhy, máte velmi slibnou možnost založit si rodinu. V podvědobí se usadila myšlenka u svobodných, uzavřít oficiální vztah. Životní změna je na dosah vašich snah.

 PRÁCE – VISELEC

V práci se na vás chystá nesnesitelná nuda či obrovská stagnace. Ten pocit může trápit vaši duši i tělo. Raději se držte zpátky všech záměrů, nevykonávejte práci, která nějak nejde přes vaše přesvědčení, a hlavně se pokuste více relaxovat. Takováto situace by neměla trvat dlouho. Ti, kdo hledají zaměstnání, počkejte, zatím se nic nehýbe ve váš prospěch. Víte, v čem je problém? V tom, že se u vás nahromadilo něco, co zatěžovalo váš život už delší dobu a pomaličku došlo k umrtvení a k těmto stavům. Také do ničeho v únoru neinvestujte. A studenti vlastními chybami mohou upadnout do neúspěšných vod.

 ZDRAVÍ – VŮZ

Pevně vemte své otěže zdraví do svých rukou. Nespoléhejte se pouze a jen na lékaře a zdravotnická zařízení. Pokuste se o přírodní alternativní léčbu, nadopujte se vitamíny a zmírněte stresy léčivými bylinkami. Budete-li opravdu chtít, zvládnete ukočírovat veškeré nemoci. Pozor na cesty, cestování v únoru, můžete se infikovat chřipkou nebo nějakým respiračním potvorem. Na cestu se tedy vybavte potřebnými léky.

 Štír2ŠTÍR (24. ŘÍJNA – 22. LISTOPADU) ZNAMENÍ VODNÍ

LÁSKA – 8 HOLÍ

Milí Štírci, máte pocit, že se nic neděje? Nebuďte si tímto přesvědčením tak jisti, protože osud se již rozhýbal, jen se to doposud ještě neprojevilo, a na vás je, abyste ta znamení hledali právě tento měsíc. Ve vašich vztazích dochází k revoluci. V dlouhodobém partnerství dokážete pročistit vzduch, zažehnout plamínek lásky a urychlit události, které se jen a jen vlečou. Nová energie, nový vztah nebo romantický zážitek, který vám vezme dech a zanechá ve vás nezapomenutelný prožitek. Něco se stane, něco moc hezkého, jen počkejte, až šípy dopadnou. Je čas si přát a dopřávat.

 PRÁCE – MILENCI

Očekávejte příznivé události. Vaše projekty se dočkají pozitivních smluv, úspěšných zakončení i správných rozhodnutí. V pracovním prostředí se atmosféra ponese v duchu milých, přátelských i otevřených mezilidských vztahů. Vaše srdce vůči ostatním je poctivé, čisté, důvěryhodné a pro mnohé se stanete spasitelem či spasitelkou. Věřte, že jste na správném místě, jiné nehledejte. Některým Štírům se ovšem naskytnou dvě možnosti, a budou mít možnost výběru mezi tou a touto prací. Pak nastává moment, kdy musí zapojit výhradně intuici, city a srdce. Půjde o výzvu, jakousi zkoušku, která signalizuje úspěch.

 ZDRAVÍ – 6 MEČŮ

Pokud jste se doposud necítili ve své kůži, je na čase s tím něco udělat. Každopádně se vaše zdraví pohupuje v nejistých vodách. Zkuste to jinak a pak se setkáte s potěšitelnými zdravotními úspěchy. Oddejte se sportu, jiné stravě, změňte svůj životní styl a bojujte, osud je vám nakloněn nyní vyřešit většinu zdravotních problémů. Sami na to nebudete. Věřte lidem, věřte odborníkům, veřte pomocným rukám, které se otevírají pro vás.

StřelecSTŘELEC (23. LISTOPADU – 21. PROSINCE) ZNAMENÍ OHNIVÉ

LÁSKA – 9 POHÁRŮ

Milí Střelci, štěstí v lásce vás v únoru nemine. Budete pociťovat milostnou závrať, neuvěřitelné chvilky štěstí a radost. To, co vás čeká v lásce, si intenzivně prociťte, protože takové chvíle netrvají dlouho. Mimo těchto radostí se také připravte na velmi příjemné společenské události, díky nimž se dobře pobavíte. Do chladných vztahů zavane proud jižních teplých větrů, to znamená, že je čas řešit určité problémy vzniklé mezi partnery. Shrnuto: smyslná láska nebo opojné usmíření.

 PRÁCE – PÁŽE MEČŮ

Do pracovní sféry se vstupem zimního měsíce přichází trochu mrazivá nálada i na pracoviště. Mezi kolegy to může skřípat, objevují se zde pomluvy, tak se na ostré situace připravte. Hodně budete řešit pracovní úkoly, je třeba se dobře připravit i na tomto poli. Některým Střelcům může únor přinést změnu pracovního místa. Tato změna ale není na škodu. Dojde totiž k závanu čerstvého vzduchu. V tomto případě si opravdu řekněte, že je čas jít dál.  Studentům nastává období zkoušek, učení, studijního zařizování a samozřejmě i nápor. Taste meč rozhodnutí a nebojte se bránit a měnit. Přichází proces důležitých studií, hlavně pro ty mladé Stčelce.

 ZDRAVÍ – 4 POHÁRŮ

Ohledně zdraví vás potrápí spíše stav nejistoty a nechuti. Pozor si hlavně dejte na nudu, náladové situace a obavy z toho, že nic pro mě nemá cenu. Střevní problémy, problémy se žaludkem a zažíváním, nechutenství a ztráta eregie může vyústit v melancholii. Tento měsíc je u Střelců vidět více alkoholu – kocovina a zlozvyků v oblasti špatných stravovacích návyků.

 Kozoroh2KOZOROH (22. PROSINCE – 20. LEDNA) ZNAMENÍ ZEMSKÉ

LÁSKA – 5 MEČŮ

V pratnerství mohou nastat citové boje, urážky, hádky, nedorozumění. Vy rozhodně nepokračujte v těchto rozepřích, vedlo by to jen k dalším výbuchům a dokonce i ztrátám. Tady se zdá, že si své slovo vydobijete, ale za cenu hořkého vítězství. Některým Kozorohům se díky nově vyjeveným událostem a skrytým věcem může rozpadnout vztah. Já vás nabádám, pokuste se to napravit, a pokud se vám to podaří, budete do smrti spolu a napraveni.

 PRÁCE – SVĚT

Co v lásce chybí, v práci se dostane. Na tomto pracovním poli slavte. Některé z Kozorohů čeká výhodné cestování, které povede ke zdárným výsledkům. Před sebou máte příležitost dokončit své projekty, naléz novou práci, která vás baví a spolehnout se na kolektiv. I práce v zahraničí je výhodná. Investovat můžete bez obav. Zahraniční tansakce jsou také příhodné a do budoucnosti využijete dosud nabité zkušenosti.

 ZDRAVÍ – 6 POHÁRŮ

Čeká-li vás operace, ať už čehokoli, nebojte se. Máte před sebou zelené pastviny zdraví. Nemocní Kozorozi se pozvolna uzdravují. Budete se cítit jako znovuzrození. Naberete dostatečnou imunitu tak, abyste mohli čelit infekčním onemocněním. Nechoďte však cestou minulosti, tedy zpět, protože vás tyto myšlenky mohou dostat do nálad, kdy vám bylo špatně, a to vy nechcete. S důvěrou se dívejte dopředu a věřte ve své pozitivní zdraví.

 Vodnář2VODNÁŘ (21. LEDNA – 20. ÚNORA) ZNAMENÍ VZDUŠNÉ

LÁSKA – PÁŽE POHÁRŮ

Milí Vodnáři, setkáte se s něžnými gesty a možnou šancí na lásku. Můžete se bouřlivě zamilovat. V dlouhodobém vztahu dojde na velkorysé jednání, mezi které může patřit nabídka k sňatku, nebo rozhodnutí založit rodinu. Únor vám slibuje obrovské oživení partnerského vztahu a prohloubí se mezi vámi blízká intimita. No, ale také pozor u těch Vodnářů, kteří mají vyhlídnutou láskyplnou oběť pro svou zamilovanou náladu, protože by mohlo jít o vášnivou lásku jako mezi Romeem a Julií. Hormony poblázní srdce i tělo. Je však otázka času, kdy se to všechno vymkne z rukou.

 PRÁCE – VĚŽ

V pracovní sféře vám do života vstoupí nové pracovní výzvy. A víte proč? Protože již to nefunkční a nepřijatelné padá a vy začnete tvořit od základů. Ono to může přijít všechno náhle. Nebudu předstírat, o práci také můžete přijít, ale nová vám už jde naproti. Změna to je velká a má dalekosáhlé důsledky pro vaši budoucnost. Někde tam v horizontu budoucnosti je úspěch. Chtěli jste investovat do nějakých záležitostí? Nedělejte to, počkejte na lepší období.

 ZDRAVÍ – 3 HOLÍ

V klidu čekejte, buďte trpěliví, pokud máte před verdiktem lékařských výsledků. Jsou to ale dobré zprávy. Nezapomeňte být připraveni na možnost nějakého lékařského zásahu, který je pro vás příslibem dobrého zdraví. Bude vám lépe. Odpočívejte, potřebuje to vaše srdíčko. Zbytečně nevyhledávejte přelidněná místa a nepodceňujte důležité hygienické návyky.

Ryby2RYBY (21. ÚNORA – 20. BŘEZNA) ZNAMENÍ VODNÍ

LÁSKA – SLUNCE

Rybičky, sluníčko v duši i venku vám sluší. Máte před sebou radostný měsíc únor. Pokud vás ve vztahu něco trápilo a stále trápí, pak dojde k vyjasnění i usmíření. Ti, kdo partnera nemají nebo touží po lásce, mají velkou šanci prožít lásku se vším všudy. Polibky, společná noc, svatba nebo rozhodnutí mít dítě. Mezi mužem a ženou proplouvá nyní snadná a jasná komunikace.

 PRÁCE – MÍRNOST

V práci se uklidněte, pozvolna plánujte a hlavně se těšte. Dopřejte si nové myšlenky. Máte zelenou a šéf vás pochválí. Jste nejen pod duchovní ochranou, ale také i pod ochranou svých nadřízených. Je čas věnovat se sociálním záležitostem. Pokud hledáte práci, objevuje se něco v sociální oblasti, kde můžete pomoci různé skupině lidí z řad dětí i seniorů. Charakter práce je hluboký, harmonie prostoupí kolektivem i prostředím a vzájemná spolupráce vám přinese sladké ovoce. V této době se zaměřte i na kompromisy. Studentům slibuje měsíc únor um i rozum.

 ZDRAVÍ – 5 PENTAKLŮ

Rybičky, dochází vám energie a životní síla. Je potřeba hledat úrodnou půdu plnou zdravého nadšení. Ke ztrátě energie se může přidat hrozba úrazu. Pokud jedete na hory, lyžujte opatrně. Oslabený organnismus vás dožene k lékaři. Vyležet se, vypotit se a nadopovat se vitamíny. Hodně Ryb, ačkoliv je vodního živlu by nemělo podceňovat teplo nohou a celkově končetin. Moc studené vody se nedoporučuje. Udržujte se v teple a suchu.

Zpracovala s láskou pro vás Jiřina Irissa

Esoterické studio Irissa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>