Horoskop na listopad 2014

Sociální sítě

Nevydařil se vám měsíc říjen? S listopadem jste to možná vyhráli. Astrotarotový horoskop napoví jak dalece jste na tom s láskou a se vztahy všeobecně, co vás čeká a nemine v pracovní a finanční oblasti a jaké máte zdravotní vyhlídky. Podzim je náchylný k depresivním stavům, ale my je hravě odbouráme radami, které vám v tomto horoskopu nabízím.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy
Máte na obzoru nový vztah, nenechejte si ho uniknout, v případě, že jste nezadaní. Jestliže již partnera máte, očekávejte potěšující okolnosti. Jste-li s partnerem rozhádaní, máte dobré vyhlídky k usmíření. V rodinných vztazích a vesměs v přátelství vám jde příjemné období.

Práce a finance
V listopadu se budete rozhodovat. Budete mít dvě nabídky – alternativy. Uvažujte racionálně. Může to znamenat, že se budete rozhodovat mezi dvěma zaměstnáními, z nichž je jedno dále od vašeho bydliště.

Zdraví
Tento měsíc se připravte na nedostatek fyzické energie. Více se věnujte četbě, meditaci, odpočinku. Přeceňováním vašich fyzických sil se můžete dočkat tělesného zhroucení a celý měsíc se budete potácet ve zdravotních problémech.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy
Partnerské vztahy se mohou v listopadu rozpadat či rozkládat. Máte před sebou těžké období změn. Vaše jistoty s partnerem se mohou otřásat v základech. Pokud jste rozhádaní, budete se hádat ještě více. Nesnažte se tedy svá přání a cíle bezohledně uplatňovat pro sebe. Vyčkejte na příhodnější měsíc. Co se týče rodinných vztahů, pokud máte starší děti, budou se chtít osamostatnit.

Práce a finance
Jsou na obzoru velké výdaje. Dávejte si pozor na to, aby vám vyšly finance na důležité věci. V pracovní sféře dojde k nedorozumění a nějaké podvodné záležitosti. Buďte nyní obezřetní a vše si racionálně projděte. Nelpěte na svých názorech, alespoň tento měsíce, protože se můžete setkat v pracovní sféře se záští a vzájemným obviňováním.

Zdraví
Zvláště tento měsíc si dávejte pozor na kotníky, holeně a nervovou soustavu. Mohou se objevit problémy s očima, a to znamená i vhodnou dobu pro operaci (laserem). Všeobecně budete mít po zdravotní stránce dobrý výhled. Listopad je pro vás měsícem slibných vyhlídek na postupné uzdravení. Také se budete cítit více při síle. Krátká dovolená by také Býkům prospěla.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy
Máte pocit, že jste mezi dvěma velkými balvany? Nevíte, jak se rozhodnout? Máte pochybnosti o svém partnerovi? Ano, tyto otázky, které si vaše podvědomí klade, jsou oprávněné. Ale pozor, nenechejte si ujít příležitost jen proto, že vás ony otázky zaměstnávají plnou myslí. Je čas jít dopředu. Máte před sebou novou a velice slibnou příležitost. Blíženci, prožili jste něco trpkého, nemáte chuť na něco nového, to je ale omyl.

Práce a finance
Vaše pracovní a finanční situace by se měla vylepšit. Dostane se vám tento měsíc příležitost pro dobré finanční vyhlídky, které budou mít delšího trvání. Jestliže jste se potýkali s nepříjemnostmi v zaměstnání, začne se vám konečně dařit a nepříjemnosti postupně zmizí.

Zdraví
Dávejte si pozor na ledviny a trávicí soustavu. Vyhněte se jídlům, která vám nedělají dobře na žaludek i žlučník. Buďte ke svému zdraví zodpovědnější. Začnete-li o sebe v listopadu lépe pečovat, vyplatí se vám to. Po zdravotní stránce se vylepší problémy, které vás trápí.

 

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy
Raci mají dobré vyhlídky na nový start v milostných záležitostech. Je vhodná doba také počít miminko. Prožijete období plné láskyplného spříznění a nové záležitosti ohledně přátelství.

Práce a finance
V listopadu využijete k prosazování svých finančních a pracovních záležitostí svého zdravého rozumu a čistého úsudku. Je vhodná doba na investování. Vhodné je dlouhodobé plánování vašich projektů. Varováním může být v této oblasti asi toto. Nesvěřujte se zbytečně druhým lidem, zvlášť těm, kterým méně důvěřujete, protože se díky nim můžete dočkat zničení toho, co si tak pilně budujete.

Zdraví
Mohou se objevit problémy se srdečním oběhem a krevním tlakem. Kupte si vitamíny nebo prostředky, které podporují imunitu, budete tak lépe čelit běžným onemocněním jako je například nachlazení. Pokud bojujete se závažnou nemocí, ustojíte to a naleznete dobré řešení, které vám pomůže.

 

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy
Dostane se vám příležitosti, najít citlivou duši. Nabízí se nová milostná romance. Ale pozor, osoba, kterou potkáte, může být plachá až přecitlivělá. Pokud máte dítě ve věku od sedmi do patnácti let, věnujte mu více pozornosti. Provozujte s ním více tvůrčích činností. Tento listopad se vyplatí být příjemný a otevřený vůči druhým.

Práce a finance
Pokud chcete něco změnit, můžete již plánovat. Možná je příhodná doba k realizaci a změně v zaměstnání. Tento měsíc budete mít k tomu sílu, ctižádostivost, motivaci a budete oplývat i podnikavostí. Spořte si. Jsou dobré vyhlídky na nabytí jmění.

Zdraví
Pokud se potýkáte se zdravotními problémy, v listopadu se začíná vše obracet k lepšímu. Druhou věcí je, dokázat udržovat své zlepšující zdraví v rovnováze. Otevírají se před vámi pozitivnější časy.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy
Ve vztazích osobních, milostných i rodinných očekávejte bod mrazu. Někdo vám zasadí několik ran do srdce. Raději se připravte na negativní období. Vaše srdce bude zraněno a vy se budete trápit nad nějakou láskou. Nevyužité šance a příležitosti. Z toho mrzutost a smutek. Popřípadě samota. Raději se oddejte svým koníčkům a vztahy tento měsíc neřešte a nepouštějte se do sporů s lidmi kolem sebe.

Práce a finance
Ani v práci to nebudete mít lehké. Samé starosti, řešení zdánlivě nevyřešitelných situací a samá práce. Kde nic, tu nic. Finance mizerné a budou vám chybět peníze na určité věci ke koupi. Dávejte si pozor na zloděje a do ničeho raději neinvestujte. Listopad si ponechejte beze změn. Možná vám hrozí ztráta v zaměstnání, na druhou stranu máte šanci na vyhlídky nové pracovní příležitosti (zatím).

Zdraví
Budou vás trápit kyčle a stehna. Velice se přepínáte. Když to tak shrnu, raději nic neriskujte ani v oblasti zdraví, protože vám jde do cesty nějaký úraz. Přečtěte si hezkou knihu, věnujte se nějaké zálibě mimo sport nebo si dopřejte každý den krátkou procházku v přírodě a pak se hned vraťte do svého obydlí, aby vás nezastihla pohroma.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy
Vztahy, které se vás dotýkají, signalizují nějaké tajemné rozuzlení. Podaří se vám něco hezkého. Očekávejte spřízněnost duše se svým partnerem. Vztah s partnerem je pevně položen a jistoty jsou více než jisté.

Práce a finance
Pro svou práci potřebujete tento měsíc klid. Ukazuje se vám možnost pracovat samostatně. Pokud chcete na něco vynakládat finance, pokuste se vrátit do minulých měsíců a porovnejte, zda je možné v listopadu investovat.

Zdraví
Hodně odpočívejte a v noci hlavně spěte. Spánek budete tento měsíc potřebovat jako sůl. Je uzdravující a vám prospěšný. Dávejte si pozor na chodidla a ženy na prsa. Nezanedbávejte preventivní prohlídky.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy
Nyní se vaše vztahy dostanou do rovnováhy nebo alespoň bude váš partner schopný se rozhodnout. Ve vztazích všeobecně u vás vládne harmonie. Na druhou stranu můžete v listopadu zakusit v partnerství životní zkoušku. Jestli to ustojíte, záleží na tom, zda jednáte férově. A také zkuste přemýšlet nad sebou a ujasněte si, co vlastně od tohoto vztahu očekáváte.

Práce a finance
V pracovní sféře se vám otevírá měsíc plný překvapení. Práce vás baví a peníze hřejí. Něco navíc vyděláte. Budete cítit více kreativity a fantazie. Vůči spolupracovníkům oplýváte kouzlem osobnosti a přesvědčivosti. Lidé ve vaší blízkosti se vámi nadchnou.

Zdraví
Zde je potřeba sledovat žaludek, prsa a lymfatický systém. Více spánku vám neuškodí. V době úplňku se budete cítit velice citliví. Přerušovaný spánek či nespavost u vás může způsobit nesoustředěnost a menší vitalitu.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy
Pokud máte obavy ve vztahu k partnerovi, nemějte je. Tento měsíc máte ve znamení potvrzení lásky a oddanosti ze strany partnera. Čekají vás veselé dny. Je čas plodit miminko. Jde vám oslava a následná radost. Jste prostě na výsluní.

Práce a finance
Vztahy máte krásné. S prací a penězi je to horší. Listopad vám není příliš nakloněn v tomto směru. Budete se potýkat s docela velkými obavami, že přijdete o místo, nebo neuspějete u zkoušek. Budete se trápit neblahými myšlenkami.

Zdraví
Můžete zaznamenat lehká onemocnění (nachlazení, rýma, kašel). Vesměs vás v listopadu nebude trápit vážné onemocnění. Myslete pozitivně a takový vás čeká i zdravotní stav. Možná vás trochu potrápí bolesti minulých činů (přetěžování kloubů, svalů a šlach).

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské

Vztahy
Pozor na neuspokojené touhy. Jste žárliví? Raději se přesvědčte. Mohou vzniknout různá nedorozumění. Partner vás přitahuje. Pokud nemáte partnera, přitáhnete ho. Touha je v listopadu větší než v minulých měsících. Tady však pozor na stavění vzdušných zámků a iluzí. Partner se vám nemusí jevit tak, jak vypadá.

Práce a finance
Budete rozhodovat o věci, která se vám příčí. Není však cesty zpět. Znamená to, že dostanete třeba úkol, který vám nejde nebo není po chuti. Můžete očekávat nepříjemný, ale úřední pohovor, který je nutný. Nevyhnete se kritice v zaměstnání a bolestné zkušenosti. Ve finanční oblasti pozor na závažnou ztrátu (nechtěné výdaje či okradení). Nemusíte získat tolik očekávané „prémie“.

Zdraví
Ohrožují vás dědičné vlivy. Pozor i na nervovou soustavu. Věnujte se více dechovým cvičením a při rozrušení počítejte do stovky. A zdá se, že měsíc listopad je vám nakloněn svou energií. Elán a vitalita bude na lepší úrovni než v říjnu. Možná budete trochu nejistí v oblasti zdraví, ale to je pouze zdánlivý pocit.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné

Vztahy
Možná vám jde zasloužený klid. Ticho po pěšině. Vztahy nebudou tak intenzivní. Očekávejte přátelská a klidná setkání. Na obzoru jsou nové a potěšitelné známosti. Pokud se chystáte k novému partnerskému vztahu, máte šanci prožít štěstí. Veškeré vztahy jsou pod ochranou.

Práce a finance
Sklidíte to, co jste zaseli. Nějaké drobné nazbyt. Očekávejte změnu v zaměstnání a postupné zlepšení finanční situace. Máte záměr, který uskutečníte. Pokud budete jednat férově, dočkáte se zaslouženého úspěchu.

Zdraví
V listopadu vás nebude trápit větší nemoc. Zdravotní stav by měl být dobrý po celý měsíc. Pokud očekáváte větší lékařský zásah, mělo by vše dopadnout dobře.

 

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy
Nyní se dostanete do situace, která vás dostane. Budete vydáni na milost a nemilost proudu dosavadního stavu. Je potřeba provětrat partnerství. Dejte si pozor, aby váš vztah neuvíznul ve slepé uličce. To, co bylo kdysi zdrojem radosti, rozkoše a inspirace, jako by zamrzalo. Zbytečně nebojujte a nebraňte se změnám. Tento měsíc nechejte vztahy tak, jak jsou a svět vás odmění v dalších měsících láskou a uznáním.

Práce a finance
Očekávejte změny a následně novou tvořivost. Nahromadí se vám spousta energie, které je zapotřebí nějakým způsobem uplatnit. Překvapí vás nové návrhy a nápady. Nová oblast pracovních úkolů a nový start vám nabízí listopad.

Zdraví
Není čas na plození dětí. Vyčkejte na jiný měsíc. Budete se potýkat se zhoršeným zdravotním stavem. Zaměřte svou pozornost na ramena a plíce. Kašel vás může vyčerpat. Pokud kouříte, zabrzděte, nejlépe však udělate, když se zbavíte tohoto zlozvyku, který vám naruší v listopadu plíce ještě víc. Také si dávejte pozor na nervové vyčerpání.

 

 

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z: PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>