Horoskop na měsíc červenec 2016

Sociální sítě

milenciTentokrát s hvězdami na cestách

Máte neodolatelnou chuť prožít neobvyklé dobrodružství na cestách? Uchopte hvězdu za uzdu nevšedních dní a nechejte se unášet tím, co vám hvězdné nebe plné třpytu nabízí. Společná romantická dovolená má obrovskou moc upevnit vztah více, než kdy byl. Prázdniny nabízí studentům místa, odkud si přivezou nesmazatelné vzpomínky a budou nabiti neskutečnou touhou vrátit se za rok zpět ke kouzelným zážitkům.

Pro každé znamení zvěrokruhu je určená hvězda na měsíc červenec. A tento měsíc se setkáte s cestami za historií, plážemi či v rámci svého okolí, neboť i zde je plno krás a nabídek k úžasným dobrodružstvím.

„Nechám tebou se vést.“ Věta, která připomíná sounáležitost s hvězdou, jež nám byla v době zrození osudem přisouzená.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Dovolená bude pro vás takovým osudovým darem. Očekávejte překvapení, které nabízí spoustu zážitků i těch adrenalinových. Pravděpodobně půjde o měsíc, který je štědrý k vaší osobě a hvězdy v tomto ohledu přejí. Z cest přivezete hodnotný dar. Ten nabude hodnoty lásky plného obdarování. Dovedete spojit oslavu s cestováním a dovolenou. Doporučení hvězd: velice romantická dovolená pro Berany by mohla být Florencie v Itálii. Je to město kouzelné s renesančními paláci a kostely.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Hvězda vás povede k vodě či po vodě. Namiřte svůj cestovní cíl do jiné země. Tam, kde voda utěší vaše touhy. Očekávejte na té cestě i drobné výlety. Alespoň trochu se oddálíte od ruchu všedních dní. Až přijedete zpět do svých bydlišť, pak začnete přemýšlet o svém každodenním životě. Nyní si ale nedělejte těžkou hlavu. Doporučení hvězd: jděte (jeďte) tam, kde se rozvíjí krása panenské přírody a poklidný běh života. Třeba i na venkov. Pokud volíte tato místa, pak je vhodné se v této době stravovat tak, jako naši předci.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

V červenci se věnujte cestám duchovního poznání. Navštivte katedrály, historické budovy, centra, která obepínají kulturní památky a uvádějí svou historii. Pravděpodobně při těchto prázdninových návštěvách zjistíte, kde je váš smysl života a naleznete skutečný cíl bytí. Podstatou těchto cest bude i debatování s lidmi o filozofických a náboženských záležitostech. Doporučení hvězd: vaše dovolená musí mít styl a vzruch. Atmosféra velkých měst umocní vaši touhu po čemkoliv. Pokud nebažíte zrovna po památkách, velkoměsta v zahraničí by mohla být pravým dobrodružstvím.

 RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Budete se těšit přízni vzácných květin a bylin. Příroda je mocnou čarodějkou pro zraněnou duši. Hvězdy vás zavedou tam, kde je spousta dobrého a zralého ovoce, kde rostou květiny pestrých barev. Můžete očekávat prázdninovou cestu k rodině, do svého rodného bydliště a potkáte se svými blízkými i přáteli, které jste neviděli tak dlouho. Doporučení hvězd: do rodného bydliště, ale i za romantikou do Benátek. Itálie, kde vám rozproudí krev nejeden muž z tamního prostředí. Pro milence či partnery jsou vítečné laguny.

Lev Lev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vynaložte svou sluneční energii na místa, která vás nadchnou. V podstatě se můžete vypravit do všech čtyř světových stran. Směr východ – cesty, kde se hodně přemýšlí i kulturní památky. Směr západ – cesty po zemi i turistika. Směr jih – cesty, kde je spousta slunce i zahraničí u moře. Směr sever – cesty, kde je slyšet vodopád a proud sladkovodních mas. Doporučení hvězd: skály, kamenné masy a jeskyně vás do sytosti ukojí. Ale i Praha je významné prostředí z pohledu malebné a středověké architektury.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Zasloužíte si radostné cesty. Budete vítáni tak, že vaše srdíčko pookřeje. Červenec tedy využijte k cestám, kde najdete historickou a kulturní hodnotu. Očekávejte zasloužené volno, spokojenost a k tomu i veselou mysl. Čas relaxace a odpočinku nastal po určité práci, třebaže je jasné, že poté musí nastat návrat ke každodenní rutině. Doporučení hvězd: Francie a v ní Paříž, romantické místo k vášnivým radovánkám. Je to ideální místo pro elegantní a náročné Panny. A muži mohou lovit ryby ve sladkovodních vodách. Jezera a přehrady utěší bolavou mysl, pokud je nějak zraněná.

  VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení vzdušné

Tento měsíc se budete potýkat s nedostatkem finančních prostředků. Očekávejte velké výdaje, pokud jedete na dovolenou. Hvězdy radí na, jeďte na cesty ve druhém prázdninovém měsíci. Tam, kde byste chtěli vycestovat, prozatím není bezpečno. Může vás potkat chladnější počasí a tím i aktivity v zastřešených prostorách. Jakou akci vymyslíte, to už je na vás. Doporučení hvězd: ano, možná se vyplatí jet za dramatickou exotickou krásou Egypta. Zejména pro Váhy, které by rády požádaly své protějšky o ruku. Na březích magického Nilu bude schváleno Ano.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Tento měsíc využívejte v tom nejlepším slova smyslu. Půjde o velice pozitivní energii. Vaše prázdninová cesta dostane náboj. U žen se připlétá mužská část, která přejímá vedení., ale na druhou stranu se Štírkám povede velice dobře. U mužů Štírů jde o silnou vůli se prosadit a jít za svým. Celkově půjde o vytrvalost a odhodlání projít křížem krážem i ten nejhrbolatější terén. Doporučení hvězd: vášnivý a náruživý Štír by rád nejen hrbolatý terén, ale silně ho přitahuje menší nebezpečí v exotických krajích. A taková karnevalová atmosféra není k zahození.

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Jak jste se chovali po celý rok, kolik jste si vydělali na dovolenou, jak dalece jste ochraňovali své zdraví? Toto jsou otázky, které musí být zodpovězeny vašemu svědomí. To proto, abyste se mohli pustit bez problémů i na ty nejdelší cesty. Tento horoskop nejlépe vystihuje známé přísloví: “Jak zaseješ, tak sklidíš.“ Doporučení hvězd: stačí osedlat koně a projíždět se po zelených pláních nebo dalekých prériích. Toto nadchne svobodného Střelce, neboť on miluje volnost.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské

Ať doma či na cestách odkryjete nějaké tajemství. V červenci se začne vyvíjet vaše intuice. Může se stát, že při balení narazíte na něco, co jste už přestali hledat, neboť se to nenašlo. I u mužů Kozorohů se rozvine ženská intuice. Na dovolené vás upoutají památky, zejména ty, které jsou spojené se starým božstvem. Doporučení hvězd: hvězdy zapůsobí na Kozorohy okouzlením monumentálních staveb a nejmocnějších měst. Velká města v Řecku, Rusku i ve Francii vás ohromí.

  VodnářVodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné

Ještě nevíte, kam na dovolenou? Nyní je vhodná doba učinit volbu a přijmout obtížné rozhodnutí. Volba tkví v tom, že buď se budete držet tradičních cest a dovolených nebo zariskujete a pojedete tam, kde jste ještě nikde nebyli. Volte podle svého. To, co je již zavedeno a funguje dobře nebo to, co je vámi ještě neprozkoumáno a zaručuje nové poznatky. Doporučení hvězd: Vodnáře očaruje nevšední a ohromí nevšední krása památek a krajiny indického subkontinentu. Navštívit jeden z tamních chrámů by byl zážitek zážitků.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Stanete se svědky klevetění a babských povídaček. Na své prázdninové cestě se setkáte s lidmi, kterým se pusa nezavře. Budete hodně přemýšlet o tom, zda jet tam nebo tam. Klidu se pravděpodobně tento měsíc vyhnete. Na druhou stranu tam, kam pojedete, posouváte své hranice bytí. Naleznete totiž svůj smysl. Potkáte tam něco, co vás nakopne do života. Doporučení hvězd: voda, voda, voda. Máte na výběr. Buď to bude bazén, řeka, vodopád nebo mořská hlubina. Jste vodomilné znamení a romantická dovolená na zapomenutém ostrůvku ve Středozemním moři není k zahození.

 Jiřina Irissa pro Vás s láskou

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>