Horoskop na prosinec 2014

Sociální sítě

Vánoční měsíc prosinec otevíra astrotarotový horoskop pro dvanáct znamení zvěrokruhu. Měl by to být čas plný lásky, krásy a Božího požehnání. Některým z vás hvězdy přejí více či méně toho nebo onoho. Někomu jdou změny hned a někomu život změnám nedává zelenou. Ale každý z nás by se měl alespoň pár minut denně zamyslet nad naší osobní situací a vyslat do Vesmíru pozitivní myšlenky.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé
Vztahy
Obávám se, že tento měsíc nebude pro vás lehký, co se týče srdečních záležitostí. Spousta Beranů čeká rozchod, někteří z vás se budou potýkat s rozvodovými papíry a poohlížet se v této oblasti po odborné pomoci. Některým z vás se tato situace vyhne, pokud nebudete zásadně prosazovat svá přání. Počkejte nějakou dobu a tento měsíc raději preferujte klid a vyhněte se hádkám a konfliktům.

Práce a finance
Tento měsíc budete mít velice příznivé podmínky k finančním operacím. Pusťte se do velkolepých plánů. Co se týče pracovních projektů, nabídne se vám velkolepá kariéra. Nezaměstnaní Berani mohou očekávat novou pracovní vyhlídku.

Zdraví
V prosinci si dávejte pozor na své ledviny. Mohou se objevit potíže s močovým měchýřem a menší nachlazení tomu dá korunu. Ženy, dbejte na prevenci pohlavních orgánů a vrhněte se na brusinky. Očekávejte dobré vyhlídky na otěhotnění. Tento měsíc je pro vás Beránky v tomto směru jako stvořený.

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské
Vztahy
V prosinci budete více snít než bdít. Vztahy budou napjaté a iluzionistické. Sníte o partnerovi snů, ve skutečnosti takový není. Trochu se budete trápit. Znamení hledejte ve svých nočních snech. Vy, nezadaní máte tak šanci vidět svého budoucího partnera. Tak si ohlídejte své sny. Ti, kteří zadaní jsou, mohou na svého miláčka žárlit.

Práce a finance
Tento měsíc by se vám měly penízky pohrnout do kapsy. Neminou vás odměny a samozřejmě je vhodná doba k výběru většího finančního obnosu. Pokud máte tendence něco podniknout v pracovní sféře, podnikněte, máte k tomu příhodné dny. Je vhodná doba pro vás i na půjčky. Nebojte se toho.

Zdraví
Pokud máte nějaké zdravotní problémy včetně těch vleklých, máte před sebou dobré vyhlídky na pozitivní průběh těchto problémů. Rány se vám budou hojit v prosinci lépe než v jiných měsících. Při doživotním onemocnění nemáte sice naději na úplné vyléčení, ale může vás potěšit zmírnění nepříjemných stavů.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné
Vztahy
V prosinci vás čekají časté návštěvy, kde budete komunikovat na intelektuální úrovni. Do vztahů všeobecně, tedy i těch rodinných a kamarádských se promítne myšlenková mapa a komunikovat budete s rozumem a vše si řádně raději promyslíte. Trochu ostřejší jednání ze strany partnera neuškodí. Tak trochu si to zasloužíte. Zbrklé chování vám může uškodit a narušit rodinný stav. Tak pozor!

Práce a finance
Rozmyslete si dobře, zda jsou pro vás tento měsíc na prvním místě koníčky a práce než rodina. Je potřeba sladit rodinu a být spolu v užším kruhu. Ačkoli schází finance. Domácí prostředí je důležitější, alespoň poslední měsíc v roce 2014.

Zdraví
Tento měsíc můžete trochu váhat, zda jít k lékaři či ne. Objeví se potíže s končetinami. Hrozí revmatické bolesti kloubů. Zaměřte svou pozornost na ramena, kolena a vesměs na celé obě horní končetiny.

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní
Vztahy
Hned na začátku prosince se setkáte s velkým potenciálem své energie. Je to dobré pro nový start do milostného života. Sex a láska nabudou na síle. Prožijete s partnerem intenzivní chvíle radosti a štěstí. Užijte si to! Tento měsíc k vám jde partner plný energie, může dojít k vášnivému vzplanutí. Nyní neřešte, zda to bude mít dlouhého trvání či nikoliv. Prostě se tento měsíc radujte.

Práce a finance
V práci se vám naskytnou situace, v podobě slibů nadřízeného, ale jejich naplnění se nemusíte dočkat. Také očekávejte docela hodně práce. Nepřepínejte se jen proto, že váš šéf chce po vás nemožné.

Zdraví
Váš zdravotní stav se dostává pomalinku do pozitivních sfér. je také možné, že navštívíte lékaře. Jde vám totiž cesta za zdravím, která je prospěšná.

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé
Vztahy
Více, než fyzický vztah je nyní dobré hledat vztah duchovně zaměřený. Na druhou stranu, pokuste se tento měsíc zamyslet nad tím, zda by nebylo lepší, ponechat nějakou dobu světské záležitosti stranou a věnovat se spíše meditativní stránce života. To ovšem platí pro ty, kteří nejsou zadaní. Ti, kteří mají snoubence, mohou s klidem uvažovat o svatbě. A Lvi, kteří již v manželství jsou, povedou mezi sebou duchovní rozpravu a jako dobře fungující pár se dočkají hezkého rozjímání.

Práce a finance
Prosinec je váš šťastný měsíc na investování a rozmnožení bohatství. Před vámi je velká pracovní vize, která má někdy v budoucnu nastartováno na úspěch. Pokud máte v plánu změnit zaměstnání, je vhodná doba jednat. Prosinec je slibný měsíc pro úřední záležitosti vás lvů.

Zdraví
Co třeba udělat něco pro zdraví pořádnou meditací nebo delší dovolenou? Vaše tělo potřebuje klid a mysl pobrat rozumné myšlenky. Pro vás je prosinec vhodným měsícem na delší procházky přírodou, a to tam, kde není moc přelidněno. Ale pozor na svá chodidla. Ta vás budou tento měsíc trápit. Pořiďte si na ně dobré mazání.

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské
Vztahy
Necítíte se nějak stísněně? Mějte oči otevřené, protože si váš partner cení spíše vaší finanční stránky, než vaší duše. V prosinci budete muset vydat nějaké peníze, abyste vy Panny uspokojily svého partnera, a to vás možná bude trápit. Ve vašem srdci může vzrůst nedůvěra k druhému pohlaví. A tady vám radím, mějte k lidem otevřenou mysl. Buďte opatrní v srdečních záležitostech.

Práce a finance
Finanční situace je velice dobrá. Vaše plány vycházejí jako po másle. Tento měsíc očekávejte ustálení. Dokonce i půjčka je vhodná. Zdá se, že myslíte na dalekosáhlé časy, kdy budete potřebovat každou korunu. Jdou vám změny v životě, tak se nějakou tou korunkou zaopatřete.

Zdraví
Váš zdravotní stav není moc dobrý. Musíte se hlídat od hlavy až po paty. Pravděpodobně se zdravotní problém objeví náhle a je potřeba ho také rychle vyřešit. Je možné, že vás dostihne duševní otřes. To znamená, že se zamilujete až po uši, bohužel, vaše láska bude mít překážky. Duši může vyléčit jen čas. Úzkost a melancholie se projeví zejména o vánočních svátcích.

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské
Vztahy
V prosinci vás čeká změna ve vztazích, a to jak vnitřní, tak vnější. Svým způsobem jsou tyto změny pozitivní, ale vy se budete cítit nejistě. S odvahou se do těchto změn pusťte. Tento měsíc se vám nabízí cesta za láskou (fyzicky). Myslete nejen na svůj milostný život, ale i na ten partnerův.

Práce a finance
V prosinci očekávejte v pracovní oblasti velkou pomoc a oporu starší ženy. Může to být žena ve znamení Střelce, Lva nebo Berana. Jde o osobu se silnou energií a velice bystrou. Možná vám pomůže k samostatné pracovní činnosti, která slibuje úspěchy, ale také jde o činnost zodpovědnou. Pokud máte z čeho, spořte si. Je příznivá doba s tím začít.

Zdraví
Hlídejte si ledviny a žaludek. Pozor na střeva a slinivku. O svátcích dbejte na střídmou stravu, hrozí vám žlučníkový záchvat. Také vám hrozí nadýmání, ale to nemusíte tolik řešit, není to závažná věc. Váhy, doslova a do písmene budete tento měsíc za své zdraví zodpovědní.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní
Vztahy
Vám vyšla karta přání a radosti. Společně s prosincovou konstelací hvězd se dočkáte toho, co vás uspokojí. Pokud uvažujete o stěhování ke svému partnerovi, udělejte to. Nabízí se i počátek velmi smyslného vztahu. Pokud máte partnera a uvažujete v prosinci o cestě, doporučovala bych romantické místo. V celku Štírům přeje tento měsíc harmonie a láska.

Práce a finance
V prosinci budete milí Štíři pečlivě plánovat svou finanční stránku života. Po zanalyzování situace je potřeba uvážlivě zhodnotit okolnosti stavu a je třeba se měnící situaci přizpůsobit. Máte v tomto měsíci úspěch, kterému předcházelo promyšlené plánování jak po finanční stránce, tak i po té pracovní.

Zdraví
Trochu vás potrápí žaludek, lymfatická soustava a prsa, zejména ženy budou pociťovat v ňadrech napětí. Pozor na neustálý stres, který může vyvolat poruchy trávení. Jinak vás nečeká žádný negativní převrat v oblasti zdraví.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé
Vztahy
Vzhledem k tomu, že jste znamení ohnivé, bude tento měsíc pro vás trochu chladnější. Ochladí se city k partnerovi. Srdeční záležitosti budete řešit rozhodněji a ve vztahu dojde k rovnocennosti. Ledacos si nedáte líbit a partner pocítí z vaší strany trochu toho nezájmu, ironie a prostořekosti. Tak si pohlídejte svůj vztah a pozor na svou pusinku.

Práce a finance
Střelci, dávejte si pozor na své finance, hrozí okradení, a to znamená, hlídat si svou peněženku jako oko v hlavě. V práci očekávejte jisté zklamání či rozmrzelost. Možná se nebude dařit, nebo vám někdo něco slíbí, ale nesplní.

Zdraví
Je potřeba si hlídat oblast břicha, střev, nosu, pohlavních orgánů a močového měchýře. Jinak může tento měsíc značit zejména nemoc, která odchází. Tělesnou bolest, kterou prožíváte, ponenáhlu začnete ztrácet. Jen se ještě v lednu 2015 ozvou starší bolístky.

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské
Vztahy
Tak trochu vás někdo v tento vánoční měsíc zazlobí. Někdo se o vás bude snažit, ale vy nehodláte otevřít oči. Rozhlédněte se pozorně, vždyť se vám nabízí možnost lásky, ale to pravděpodobně nebudete brát v úvahu. Pokud máte stálého partnera, může se stát, že vaše partnerství bude pomalu přesyceno a vztah se stane nudou a ve svém nitru zůstanete sami.

Práce a finance
Pravděpodobně se vám v prosinci docela dobře zvedne finanční situace. Budete mít možnost si vydělat nějaké penízky na víc. Bohužel, tyto peníze rychle utratíte. Snad za dárky? Možná nějaká ta prémie jde k vám.

Zdraví
Krátkodobá zdravotní krize. Kozorožci, vy máte náběh na prochladnutí. Mimo to si dávejte pozor na kyčle, kolena a sedací nervy (zadeček). V práci vám hrozí nějaký úraz zmíněných oblastí. Moc nesportujte, protože i zde vám hrozí úraz. Jinak, duše by měla být v pohodě. Tedy psychický stav vaší osobnosti by měl být vyrovnaný.

VodnářVodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné
Vztahy
Váš vztah se pomalu dostává do normálu. Stále máte před sebou dobrou vyhlídku s partnerem. Můžete zažít nějaké žhavější dobrodružství. Prosinec je plný změn, které vás povedou k rozjasnění duše, tento jas se přenese i na druhé pohlaví. Partner se bude ve vaší blízkosti cítit dobře.

Práce a finance
Dostanete šanci začít uskutečňovat své finanční plány. Jde vám do cesty příležitost, kterou by bylo škoda pustit nebo propásnout. Navíc, máte k tomu potřebnou energii. Ale možná to budete cítit jako risk, ale nehrozí žádný pád. Nabízí se vám odkudsi nový a další zdroj příjmů. V očekávání je i slibná smlouva.

Zdraví
Věřte, že vám žádné velké zdravotní potíže nehrozí. Naopak, tento měsíc očekávejte od sebe více energie, entuziasmu a dětské radosti. I když pocítíte trochu slabosti, poukazuje to jen na duševní zemětřesení ze srdcových záležitostí.

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní
Vztahy
V prosinci očekávejte milé Ryby vzrušující událost, která stojí za to, oslavit ji. Je vhodná doba k početí. Plodné období a láskyplný měsíc tomu nasvědčuje. Jestliže se snažíte změnit život (milostný), máte nakročeno správným směrem. Jde vám radost přes cestu, tak se jí chopte a za každou cenu ji nepouštějte, bylo by to škoda.

Práce a finance
Pokud jste se rozhodla nějakou pracovní situaci změnit, jste na dobré cestě k finančním úspěchům. Rodinná, finanční tíseň odchází. Pravděpodobně si budete přivydělávat tvůrčí způsobem, takovým, který vás uspokojí. Jde vám tento měsíc finanční obohacení.

Zdraví
I vás mohou v prosinci potrápit trochu ledviny. Tato oblast je pro většinu znamení zvěrokruhu alarmem. Dejte si pozor na nadýmání krátce po konzumaci potravin, které vám dělají paseku. Vesměs by vám nemělo nic vážného hrozit.

 

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z: PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>