Horoskop na září 2014

Sociální sítě

Léto je definitivně minulostí a čeká nás navrat do školy a do práce. Pojďme se společně podívat, jaké letošní září bude.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Tak se mi zdá, že vy Berani jakožto ohnivé znamení můžete očekávat žhavou aférku. Nabízí se počátek velice intenzivního vztahu, který bude pravděpodobně založen na živoucí sexualitě. V rodinných vztazích dávejte pozor na zbytečné výbuchy (psychické). Máte možnost s rodinou nebo se svým partnerem vyjet někam za sportem.

 

Práce a finance

Probouzí se ve vás umělecké vlohy. Tento měsíc budete oplývat dobrými nápady. Počátek nového studia, které vám dodá čerstvou inspiraci. V zaměstnání očekávejte solidní nabídky a slibné projekty. Ti Berani, kteří usilovali o nějakou dobrou pozici, mají nastartováno na úspěch. Ohledně financí očekávejte dobré vyhlídky a výhodnou investici.

 

Zdraví

Váš zdravotní stav na měsíc září bych okomentovala asi takto. Nervy budou namáhány, svaly přetěžovány. Pozor na klouby a šlachy. Pokud vás čeká sportovní měsíc, dbejte na to, abyste se zbytečně nepřetěžovali. Hrozí vám nachlazení či chřipka právě z dlouhodobé zátěže.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Pokud máte stálého partnera, pak jste jako dvě krásné energie, a to Jing a Jang. Doplňujete se navzájem a vyměňujete si své vnitřní a vnější potřeby. Očekávejte nějaký společný plán. Možná procházíte jakousi partnerskou proměnou, kdy jen zřídkakdy dochází k výměně partnera. Spíše jde o proměnu v kladném slova smyslu. Každý vztah může vzkvétat, jen najít ten správný okamžik. A tento okamžik se vám v září naskýtá.

 

Práce a finance

Býci, zde budu velice stručná. Tento měsíc buďte velice opatrní, protože vám hrozí možnost výpovědi, nepovedená dohoda, negativně ukončený projekt, při nejmenším náhlá změna, která nebude nějak pozitivní. Všechno zlé ovšem pomine. Tak hlavu vzhůru a honem k novým zítřkům. Hrozí velké výdaje.

 

Zdraví

Opatrně se svými zády. Zbytečně se nestresujte, škodí to vašemu srdíčku. Jen si dávejte pozor na cigaretový kouř, pokud holdujete této neřesti. Mohly by utrpět i vaše plíce. Tento měsíc máte šanci k odnaučení se kouření. Zkuste to! Jinak můžete očekávat docela dobrý zdravotní stav.

 

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Zlomí se ve vás něco, a to bude potřebovat velkou odvahu. Máte mnoho energie na uskutečnění svých plánů a cílů. Očekávejte sportovní klání. Máte možnost sportovat a to vám vlije do žil novou energii. Ale všeho moc škodí. Ačkoli se ve vás projevuje oheň, utlumte jeho žhavost. Nemusí se to vyplatit vám ani v osobních vztazích.

 

Práce a finance

Tak, jako Býci, i vy se budete tento měsíc potýkat s velmi negativní pracovní sférou. Může se jednat, nejen o ukončené zaměstnání, nezdařilý projekt, ale také vás zastihne nepříjemná atmosféra na pracovišti. Dejte si hlavně pozor na spolupracovníky kolem sebe. Mohli by vám nějakým způsobem škodit a vrazit dýku do zad. S financemi neriskujte. Tento měsíc s nimi raději nemanipulujte.

 

Zdraví

Zapojte se do nějakého cvičení, ale pro dobrou kondici se pokuste pravidelně chodit na procházky. Jelikož to s financemi tento měsíc nebudete mít lehké, neinvestujte moc do příliš drahých zařízení, jako jsou kupříkladu luxusní fitcentra. Zvažujte, kolik si vůbec můžete dovolit vynaložit financi na tento měsíc, protože vás možná čeká nějaká operace či lékařský zákrok, který zhltne určitou částku peněz.

 

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Jde vám do cesty osoba vlivná, autoritativní a materialisticky založená. Budete mít co do činění s mužem, který vás tento měsíc nadchne a podá pomocnou ruku. Bude to nejen k jeho prospěchu, ale i ku prospěchu celé vaší rodiny. Může to být otec, strýc nebo partner.

 

Práce a finance

Vyčerpání a stres na vás doléhá více, než minulý měsíc. Máte pocit, že vám nic nevychází. Cítíte uvíznutí a jste na mrtvém bodě. Nesnažte se postupovat dál, protože se vystavujete lehkomyslnému riziku. Potřebujete klid, meditaci a možná i lékaře. Raci, pokud nemáte ještě nevyčerpanou dovolenou, pokuste se touto formou odreagovat a nasbírat síly. Pak se s vervou pusťte do svých úkolů, o kterých si nyní budete myslet, že jsou nezvladatelné a neřešitelné. Je také možné, že jste si nastřádali tolik financí, abyste je mohly s přehledem utratit.

 

Zdraví

Tady hrozí malá duševní nemoc z nervů. Jde o tzv. duševní otřes. Tento měsíc se tedy nerozčilujte. Bolesti kloubů a revma se projeví v docela silné bolesti. Hrozí vám i lehké onemocnění (nachlazení, již zmiňované revma a bolest svalů).

 

 

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Vaše osobní vztahy jsou na tom docela dobře. Promítne se v nich čestnost, energie a odvaha. Pozor však na větší sílu prosazování se. Velká síla by mohla uškodit druhým. V záři máte tendence riskovat, a to proto, abyste mohli prosadit své cíle. Budete je uskutečňovat s odvahou a velkou intenzitou. Očekávejte vztah náruživý a temperamentní.

 

Práce a finance

Tento měsíc máte nakročeno správným směrem. Něco se povede. A to, co se zdaří, vyústí v povýšení nebo popularitu. Jde mi informace, že v září si upevníte svou pozici v zaměstnání. Po usilovné práci „sklidíte plody“. Někdo vám může něco slíbit a následně to splní. Očekávejte úspěch v práci, na veřejných vystoupeních nebo ve škole. Pokud jste momentálně bez místa, máte šanci ho nalézt nyní v září. Je vhodná doba i pro vaše finance a jejich budoucí rozmnožení.

 

Zdraví

Lvi, očekávejte lékařský zákrok. Nebo vás zdravotní stav dovede k lékaři. Jen, aby to nebylo na dva týdny, což se mi u vás ukázalo. Tento měsíc budete brát z posledních rezerv své fyzické energie. Takže se raději oddejte klidnému září.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

V rodině (mezi manželi) očekávejte ze své strany racionální jednání, které je řízeno rozumem. Čili rozum vítězí nad srdcem. Popřípadě může tento měsíc pro vás znamenat ve vztazích mileneckých obrat a vzájemnou souhru s novým partnerem, kde vás čekají nová poznání a zkušenosti. Může se naskytnout nečekaná cesta k vodě a může to být cesta večerní či noční (milenecká).

 

Práce a finance

Kde to vázne? Musíte si ujasnit svou pracovní pozici. Kde chcete vlastně fungovat? Tak se budete ptát ohledně svého zaměstnání. Stále hledáte něco, co není nasnadě. Možná jste trochu znepokojeni a musíte řešit jakési problémy druhých. Očekávejte menší výdaje. Budete volit, zda koupit to, či ono a zřeknete se z vlastní vůle právě toho, či onoho.

 

Zdraví

Pokud jste se v předešlých měsících věnovali zdravým návykům, máte nastartováno k harmonizaci zdravotního stavu. Také pravidelným sportem se dostanete do zdravé rovnováhy. Panny, vy, které se věnujete nebo do budoucna věnovat budete učení v oblasti zdraví, máte velice dobré vyhlídky na úspěchy v tomto oboru.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Budete v souladu s mnoha lidmi. Očekávejte nová setkání a seznámení. Je zde velmi bohatá výměna, mezi vámi a vaším partnerem. Také se vám může naskytnout nějaká pozdní dovolená. Tento měsíc však zdá se být pro vás i menším varováním ohledně stereotypu, který na vás může dolehnout. Jestliže budete lpět na tom, že vám je dobře u rodinného krbu, zakořeníte v této pozici natolik, až vás zastihne nuda.

 

Práce a finance

V pracovní sféře dojde k pozitivní změně. Vy budete mít za úkol, vybrat si ty nejlepší okamžiky z této změny. Protože koloběh života jde neustálým tempem, musíte počítat s budoucím obratem, který nemusí být tak pozitivní jako nyní. Myslete tedy na budoucí zítřky a střádejte si co nejvíce financí.

 

Zdraví

Je pravděpodobné, že vás čeká důležitý lékařský zákrok. Možná půjdete na operaci nebo vás trápí chronická nemoc a následně dlouhodobá léčba, která bude působit jen malinko. Je třeba hledat jiné alternativy v léčení. Dbejte tedy na své zdraví, protože máte sklon tento měsíc k onemocnění.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Štíři, vy se nezdáte! Budete muset krotit v sobě divoké zvíře. Střetnete se s osobou, která vám dá zabrat, a to v dobrém slova smyslu. Očekávejte náruživý a vášnivý sexuální kontakt. Váš chtíč žije, a to je pro někoho jiného něco neuskutečnitelného. Vám jde právě tato uskutečnitelnost do osudu. Vůbec se ale neznepokojujte tím, že jste amorální. Naopak, užívejte tento měsíc plnými doušky.

 

Práce a finance

Pracovní tempo bude v rovnováze. Očekávejte nové pracovní kontakty, seznámíte a potkáte se s novými lidmi. Naskytne se i dobrá spolupráce, která vám vynese nějakou příjemnou finanční částku nebo hmotné ocenění. Září je příslibem pro vaši prosperitu. Mnoho peněz však nevydávejte zbrkle. Naskytne se vám i cesta. Může se jednat o pracovní záležitost spojenou s odpočinkem.

Zdraví

Je dobré tento měsíc investovat do svého zdraví. Možná dostanete nutkání začít s pravidelným cvičením nebo budete potřebovat nějakou ozdravnou kůru. Také budete muset podstoupit nějaké preventivní prohlídky, což nyní vychází na návštěvu zubního lékaře. Také se pravděpodobně můžete rozhodovat pro nějaký volný termín a uvolnit se z práce ohledně lékařského zákroku či návštěvy ordinace.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Ve vztazích se vám objevuje autoritativní osoba, a to muž. S touto výše postavenou osobou se vy Střelci v září setkáte. Pravděpodobně je o muže ve znamení Býka, Kozoroha nebo Panny. Je zde prostor pro materiální zabezpečení. Tento muž je k vám velice přátelský. Půjde o neocenitelnou pomoc z pohledu citové stránky.

 

Práce a finance

Střelci, vy si už nemůžete dopřávat tolik klidu, jelikož se budete potýkat s velkou konkurencí. Musíte nyní ukázat, co ve vás je. Očekávejte různé výzvy v pracovním procesu. Jde vám nový pracovní úkol nebo zakázka. Dávejte si pozor na konflikty v práci, ale berte to sportovně. Na poli obchodního jednání se vám může stát, že se střetnete s nedorozuměním. S penězi tento měsíc zacházejte opatrně. Nastane i nepředvídatelný výdaj. Nerozjíždějte další finanční transakce, pokud si nebudete jisti konečným vyřešením těch minulých.

 

Zdraví

Pokud vás trápí nějaké zdravotní potíže, dostanete příležitost se nějakým způsobem zbavit jejich příčin, ovšem, to musíte jít k lékaři a vezměte si sebou větší finanční obnos. Tento měsíc vám také může přijít zpráva ohledně vašeho zdravotního stavu. Dávejte pozor na lehká a běžná onemocnění, jako je například prochladnutí či jen rýma.

KozorohKozoroh (22. prosince – 20 ledna) znamení zemské

Vztahy

Ve vztazích vás nemine konflikt a přetvářka. Můžete se setkat s bezohledností a urážkami. Máte před sebou mnoho vyřizování s mnoha lidmi. I citově se budete potýkat s negativními stránkami svého partnera. Pokud máte děti, mohou vám způsobit nemalé problémy.

                       

Práce a finance

Přestala vás zajímat práce? Nemáte totiž dostatek energie. Jako by vám něco chybělo. Peníze, které vám jdou, půjdou obratem do investování nevábných záležitostí. Dejte si pozor na ztrátu svých peněz. Kolem se může vyskytovat zloděj nebo někdo, kdo by vás mohl po finanční stránce oklamat. Nenechejte se nalákat na různé půjčky.

 

Zdraví

Takže Kozorozi, mějte na paměti, že vám tento měsíc hrozí onemocnění v oblasti hrdla a také se mohou naskytnout problémy s rameny, koleny a vesměs s celým pohybovým aparátem. Pokud povolíte ve své životosprávě, budete muset další měsíc na sobě o to víc zapracovat, neboť si přivodíte z tohoto měsíce důsledky svého nesprávného stravování a (ne)cvičení.


VodnářVodnář (21. ledna – 20 února) znamení vzdušné

Vztahy

Vodnáři, obávám se, že tento měsíc nebude podle vašich představ. Ve vztazích všeobecně se můžete setkat s výčitkami, a to jak otevřenými, tak skrytými. Budete se potýkat s těžkopádnou a zablokovanou komunikací. Proto bych radila asi toto. Choďte tento měsíc více do přírody a na delší procházky. Zkuste být tolerantnější ke svému partnerovi. Pokud budete mít potřebu výčitek, či pocitu viny, zkuste si vzpomenout na to, co jsem vám zde napsala a raději rozjímejte.

 

Práce a finance

Možná si budete stavět vzdušné zámky. Ale nabídne se mnoho příležitostí k tomu, aby se vaše finanční situace zlepšila. Opatrně vybírejte a zvažujte, která by byla ta nejlepší. Spíše neočekávejte mnoho, aby u vás pak nenastalo zklamání. Omezte se na to, co je pro vás tento měsíc dosažitelné. Raději více práce, málo snění.

Zdraví

U vás se objevuje zlepšení zdravotního stavu. Pokud jste vy, Vodnáři podstoupili cestu či dovolenou v letních měsících, bude to samozřejmě to, co vás dalo do kupy. Nyní očekávejte postupné zlepšení. Žijte život bez stresu a pokuste se uvolnit.

 

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Rybičky, máte potřebu se o někoho opřít. Ale dolehne na vás jakási vztahová melancholie. Potřebuje to vzrušení a rozptyl. Co takhle vypnout a zajít se pobavit, jinak se omezíte pouze na nudu ve vztazích. Pak je zde někdo, kdo ve vás zanechal stopy minulosti. Máte potřebu se sblížit s někým, kdo vám chybí. Na takové stavy pomůže jen to, že si vyrazíte s přáteli, ale pozor, mělo by to být alespoň čtyřikrát za měsíc září.

 

Práce a finance

V září bude některý z vašich kolegů oslavovat. Nebo se naskytne příležitost k dobrému zaměstnání, to rozhodně berte důsledně na vědomí. Máte příležitost se tento měsíc řádně a lehce vypořádat se s nesnadnými úkoly. Můžete se dočkat i povýšení či zvednutí platu. Je vhodná doba investovat.

 

Zdraví

V září budete tak trochu na měkko. Jde o to, že se na povrch vynoří nějaká dávná vzpomínka a vaše duše bude proplouvat ve vlnách emoční nálady. To samozřejmě zanechá na vaší duši hlubší citové ranky. Pohlazení bude v září nasnadě. Jinak si dejte pozor na žaludek, bude jako na vodě.

 

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z:PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>