Vánoční astrotarotový horoskop – prosinec 2019

Sociální sítě

horoskop 2019Všem přeji spoustu krásných dní plných zázraků a splněných přání, ať zdraví, štěstí a láska vás den ode dne chrání.

BERANBeran (21. března – 20. dubna)

Ve vaší hlavě budou koncem roku kolovat všelijaké myšlenky. Vánoce a shon kolem nich mohou dovést vaše myšlenkové pochody téměř k bláznovství. Milí Beránci, zastavte se a vše si pořádně naplánujte. Nenechejte si pokazit svátky a plně si užívejte jejich náplň. Celkově vás měsíc prosinec může dovést k nachlazení. Pozor si tedy dejte na hlavu a krční páteř. Při adventních návštěvách a procházkách si dopřejte s přáteli pohodu, vychutnejte svařené víno a užívejte rodinné pohody. Je třeba se v tuto chvíli zastavit a naučit se vše skloubit, jinak se budete divoce zmítat mezi prací a domovem a těsně před Štědrým dnem zjistíte, že nemáte ani jeden dárek pod stromeček. Tak jděte a bavte se pohodou.

 

BÝKBýk (21. dubna – 21. května)

Ovládnou vás chuťové buňky, jelikož jste největšími gurmány z celého zvěrokruhu. Milí Býčci, nyní nastává vaše nejoblíbenější období právě pro dobroty, které se chystají ve vánočním stylu. Prosinec je měsícem pojídání různých pokrmů, cukroví, vánoček a vůní. Utrpět může ale váš zažívací systém, proto ochutnávejte a zároveň se hlídejte. Vánoční a silvestrovské pochoutky mohou poškádlit váš žaludek, který bude napaden již od počátku tohoto měsíce jinými dobrotami. Doplňte si proto svou bylinkovou kuchyňku mátou, která dovede uklidnit poškozené zažívání. Ještě jedno varování. Pozor na žlučníkový záchvat, který se může objevit kdykoliv během prosince. Ale vy to zvládnete.

 

BLÍŽENCIBlíženci (22. května – 21. června)

Energie vzdušného živlu vás překvapí. Budete hýřit a téměř létat v povětří, které je vám vlastní. Tento měsíc se vám bude dařit. Pravděpodobně vás překvapí rodinná údálost, které bude předcházet zpráva. Po větru či po vločkách posílá osud štěstí. Očekávejte netradiční dárek a naopak i vy dokážete překvapit druhé v rodině svým vklusným a zážitkovým dárkem, kterého si užije celá vaše rodina. Svým způsobem kašlete na shon, úklid, práci, protože jste akčnější i v průběhu celého roku, tak vám to ani nepříjde. Milí Blíženci, neutíkejte od svých blízkých, ale věnujte se domácí pohodě.

 

RAKRak (22. června – 22. červenec)

Jste povahou citliví, dajní a velmi mírumilovní a snažíte se pro všechny dělat všechno správně tak, aby nikdo neměl újmu. Lítáte kolem ostatních a zapomínáte na sebe. Milí Ráčci, zastavte se, uklidněte svou mysl, své velké srdce a dopřejte si krásný prosinec a předvánoční pohodu. Vánoční shon není jednoduchou záležitostí, zvlášť pro ženy, ale odpočiňte si! Všem pomáhat nemusíte, protože to vysiluje. Po náročném roce si zasloužíte odměnu v podobě krásné pohody, dárků od srdce a relaxaci. Nyní nastává čas obskakovat vás.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Dravost, kterou jste dostali od hvězd do vínku, vás bude tento měsíc provázet v té nejsilnější podobě. Tím se každoročně stává prosinec vaším nejoblíbenějším obdobím. S pohledem na rozsvícená vánoční světla za doprovodu vůně chutného punče se dostáváte do nostalgického stavu. Vzpomínky na mládí, na čas plný fantazie uvede tento měsíc do správné nálady. Pohrajte si trochu s tvořivostí a s vrozenou dravostí si vyzdobte byt, pracoviště, cokoliv vás napadne. Milí Lvíčci, dávejte si ale více prostoru pro klid, protože se setkáte i se setresem. Ženy – Lvice se uklidní při pečení cukroví a zdobění prostředí. Úklid moc neřešte, hlavní je zdraví a pohoda.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Svátky vánoční nejsou jen o stresu, ale hlavně o pohodě. Ano, prosinec teprve začíná a vaše myšlenky se ubírají cestou necestou a náhle se nedokážete na nic soustředit. Zapomeňte na shon a pokuste si dovolit být trochu lenivější. Milé Panny, začátkem měsíce se vás dotkne lehká podrážděnost. Někde si vyjeďte, protože hvězdy vám to přejí. Čistý vzduch někde na horách či na venkově. Blížící se Vánoce oslavte se svými nejbližšími a těmi, jež máte rádi. Jste znamení, které miluje pořádek a má vše pečlivě připravené, ale pokud nestíháte, svět se nezboří. Užívejte klid, čistý vzduch a blízkost svých milovaných. Určitě se setkáte s osobou vám velmi milou a dlouho vaším zrakem neviděnou.

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Vládnete nyní neskonale nadrzlou komunikací. Usmějte se a rozdávejte srdce na dlani a komunikujte trochu mileji, ať ti druzí poznají, že si z nich neděláte srandu. Málokdo se vyhne frontám v supermárketech a netrpělivost je na světě. Hodně věcí vám může tento měsíc lézt na nervy. Těmi velkými nákupy raději pověřte někoho ze svých blízkých a věnujte se tu a tam relaxaci, zapojte meditační cvičení a zpomalte myšlenky. Projděte se vánočním městem bez toho, aníž byste museli nakupovat. Milé Váhy, to zvládnete, jen utlumte své emoce a držte na uzdě své nervy. Vánoce jsou tady a vy se dáte do rovnováhy.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Z listopadu převládá shon, ale pokud jste již začali s úklidem dříve, pak není důvod se stresovat. Vše se uklidňuje a během prosince načerpáte spoustu křišťálově pozitivní energie, která vás oblaží velkou dávkou štěstí. V práci dokončíte vše tak, jak si představujete. Dokonce přichází úleva ohledně zdravotního stavu. Milí Štíři, přes vánoční svátky můžete myslet na projekty, které budete chtít v příštím roce rozjet. Při těchto myšlenkách nezapomenete i na své blízké, protože vaše blízkost je rozveselí, nabije energií a pod vaším letmým políbením jejich tváře rozkvetou jako růžová poupátka. Přinesete třpyt do prosincových dní. Těšte se.

 

STŘELEC 1Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Vaše výzdoba celého obydlí bude perfektní, máte totiž kreativní myšlení a jste velmi zruční. Nicméně, dávejte pozor, ať to trošku nepřeženete s vůněmi. Lidé kolem vás se cítí dobře, ale právě díky těm výrazným vůním může nejednoho blízkého bolet hlava. Všeho tedy s mírou. Milí Střelci, tento měsíc prožijete bez velkých problémů, tak se ničeho nebojte a směle vyjděte vstříc nadcházející vánoční atmosféře. Pokud pocítíte více stresu, pak si dejte dobrý nápoj nebo vaječný likér a oddejte se rozjímání. S dobře naladěnou myslí dokážete o Vánocích dělat skoro zázraky.

 

Kozoroh

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

V životě to nemáte mmoc lehké, stále s ěčím bojujete. Tento měsíc ale bude pro vás docela příjemný. Dozvíte se něco, co vás velmi potěší. Pokud jste s někým rozhádaní, pak věřte, že vám hvězdy otevírají cesty k usmíření a následné radosti. Někdo vám může v tentou kouzelný čas vyznat lásku nebo řekne, že vás má rád. Obavy se rozplynou a vy se můžete krásně těšit na nadcházející vánoční svátky. Milí Kozorozi, co jste nebyli schopni přes rok stihnout dořešit, se nyní nějakým příležitosným způsobem ukončí a vy pocítíte úlevu. Při záři svíček se zrelaxujte a uklidněte mysl.

vodnář1Vodnář (21. ledna – 20. února)

Potřebujete nabrat spoustu energie. Někdo vám ji totiž vysaje. Nenechávejte všechno na poslední chvíli, protože nebudete stíhat. První týden se budete cítít trochu více unavení a ten druhý už se ozve volání o pomoc. Pozor na nemoci spojené se ztrátou energie. Je potřeba se zastavit. Milí Vodnáři, jestliže jste něco nestihli podle vašich představ, pak to nevadí. Prostě to dokončíte jindy. Udělejte jen to, co je nyní nejdůležitěší. Nevynakládejte zbytečnou energii na něco, co může počkat. Pamatujte, že svátky jsou nejen o shonu, ale i o klidu. Silvestr už bude mnohem optimističtější z celého měsíce. A Nový rok? Ten začne pro vás skvěle!

RybyRyby (21. února – 20. března)

Tento měsíc očekávejte neočekávanou návštěvu. Kdosi z minulosti vás překvapí. Bude to milé setkání s příjemnými chvilkami. Budete šťastní a obohacení krásnými zážitky. Mějte doma proto zásoby jídla a pití. Návštěvy, které k vám míří v tento kouzelný měsíc, jsou opravdu vzácné. Společenost přátel a rodiny budete nyní potřebovat. Zvedne vám to náladu a dozvíte se něco moc pěkného. Milé Rybičky, pravděpodobně přichází nové události do Nového roku.

 

Vaše Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>