AMETYST – kámen duchovních vibrací

Sociální sítě

AMETYST1AMETYST Majitele chrání před psychickými útoky, utišuje veškerou bolest, a to fyzickou, citovou i duševní. Mírní žal a přináší hluboký a klidný spánek. Jde o kámen, který přináší štěstí milencům. Ruší magická zaříkadla. Pokud chceme očišťovat a ozdravovat bytový prostor, použije se větší ametystová geoda (drúza) společně s křišťálem a růženínem.

V oblasti zdraví: Posiluje srdce a nervy, působí na nespavost, bolesti hlavy, migrény (nejobvyklejší působení), v takových případech se ametyst přikládá na třetí oko nebo se jím masíruje spánek, čelo i zátylek, padání vlasů, pomáhá proti cukrovce, odstraňuje otoky, léčí rány, působí blahodárně na zažívací trakt, zvyšuje nízký krevní tlak, u dětí tiší zlostné chování, záchvaty vzteku a výbuchy hysterie.

Je příznivý pro jedince narozené ve znamení Vodnáře, Střelce, Ryby, Panny, Kozoroha, Skopce. Omývá se pod proudem vlažné vody či přes noc v misce vody nejlépe společně s křišťálem. Na slunci ztrácí ametyst barvu, proto jej nabíjíme za denního světla z dosahu přímého slunce.

Další výrobky z ametystu: runy, šperky (náramky, dlouhé i krátké náhrdelníky, surové kameny, svícny, balíčky….)

RunyRuny 2Runy 3

 

 Ametyst 2

Ametys t3

 

Ametyst 6

 

 

Ametyst 10Ametyst 7Ametyst 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K zakoupení v Esoterickém studiu Irissa v Hlučíně na adrese Celní 1486 každé úterý od 9.00 do 11.00 a od 13.00 do 15.00 hodin, popř. kontakt na tel. č. 732 365 244.

Štítky , , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>