Astro tarotový horoskop na duben 2020

Sociální sítě

ADUBEN20Nikdo z nás nepřichází na pozemský svět sám. Rodíme se za doprovodu andělského strážce, který nás provází celým životním labyrintem. Nic nás nezastaví v cestě – ani starosti všedního dne. Každému znamení byla seslána jedna andělská karta, jejíž poselství si vezměte k srdci. Co se v srdci usadí, to také pokvete do krásy.

 

 

Beran

(21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Výsledná andělská karta pro vás Beránky je ANDĚL STRÁŽNÝ.

Zasloužíte si pomoc a pozornost svých strážných andělů. Jdou s vámi i tam, kam si myslíte, že nemohou. Cítíte-li se sami a je vám to nepříjemné, pak věřte, že sami nejste a jste vyšší mocí opatrováni.

Beran

Vztahy

Je na čase uvést si své vztahy na pravou míru. Věřte, že andělé i hvězdy jsou vám v této oblasti nakloněny. Musíte ale dávat pozor na divoké jednání. Tento měsíc se budete cítit zvláštně a neobvykle. Očekávejte lehkost v komunikaci s partnerem i s ostatními lidmi. Partnerovi věřte. Pokud žijete život bez partnera, pak vám bude tento stav nějakou dobu příjemný.

Práce a finance

V pracovní sféře se něco vyjasní. Očekávejte dobré zprávy materiální. Nebojte se, co se týče financí. Zdánlivě nelehké úkoly směřují k pozitivním závěrům, i když nervozita bude mnohonásobně vyšší. Ti, kteří nemají práci, mohou počítat se šťastnou náhodou, ale většina Beránků bude spíše nyní čekat, co se stane.

Zdraví

Starší lidé ve znamení Berana by měli být opatrní na svou páteř a srdíčko. Nepřecházejte nemoci. V tomto období je potřeba si ohlídat šelest na srdci, angínu pectoris nebo již zmíněnou páteř. Opatrnost je na místě celkově s imunitou.

Býk

(21. dubna – 21. května) znamení zemské

Výsledná andělská karta pro vás Býčky je BOŽSKÉ VEDENÍ.

Vaše intuice je nyní velkolepá. Právě teď jste vedeni shůry. Vize, sny a vnitřní hlas berte zcela vážně a řiďte se těmito božskými výzvami.

Býk

Vztahy

Osamělí Býci mají šanci potkat člověka, který je citově obohatí. Tak se milí Býčci snažte koukat kolem sebe a určitá znamení vás k tomuto člověku dovedou, i když je vše omezeno prostorem a současnou situací. Může to být někdo kolem vaší práce nebo někdo, kdo vlastní větší jmění či nemovitost. Máte možnost potkat podnikatele nebo bankéře. Ale i zadaní Býci mají šanci prožít krásný měsíc v blízkosti svého partnera.

Práce a finance

Máte-li ve svém zaměstnání ženu, která velí, je vaše šéfová, pak můžete čekávat energickou změnu. Jinak byste měli být více energičtí vy a samozřejmě převzít pracovní iniciativu a trochu se hnát kupředu, protože hrozí nějaké změny. Bude vám to ku prospěchu ohledně financí. Ve finanční sféře jednejte rychle a efektivně, protože máte šanci získat peníze.

Zdraví

S koncem zimního obdobím a přicházejícím jarem by konečně mělo přijít i jaro „do vašich těl“. Energie se však dostane do žil pozvolna. Ještě nějaký ten týden si počkejte na teplé sluneční paprsky a pak využívejte jarních dnů k procházkám na čerstvém vzduchu. Pod rouškou se špatně dýchá, ale pak se opravdu nadechněte a užívejte si vůně jara. Po zdravotní stránce však může dojít k mírné bolesti hlavy, proto preferujte léčivou sílu přírody někde o samotě.

Blíženci

(22. května – 21. června) znamení vzdušné

Výsledná andělská karta pro vás Blížence je HARMONIE.

Zasloužíte si pocit klidu a štěstí. Situace, která trápí mnoho lidí včetně vás, je v dohlednu pozitivně ukončena. Vás i vaši rodinu zalije harmonie čistého světla.

Blíženci

Vztahy

Trochu zamračeno až oblačno. Spíše to bude o náladovosti. Nic se vám nebude chtít. Rozruší vás také nějaká nepříjemná událost v osobních vztazích i v rodině, která je vzdálená. Partner přijde s nějakou novou záležitostí a možná dojde i na příjemné novinky v nejbližší rodině.

Práce a finance

Duben vám nabídne v této nelehké situaci pomoc. Hvězdy i karty slibují jakýsi zdar „dar“ na poli finančním, ale také v úředních sférách. Kolegové vás mají v oblibě a dokonce můžete očekávat příjemné změny. Pravdou je, že se vám v této oblasti změní plány.

Zdraví

Blíženci, vy si své zdraví hlídejte zejména na krátkých cestách. Pokud někam vycházíte, tak vyjděte opravdu s ochranou. Mohou vás dostihnout zažívací problémy a střevní potíže. Proto sebou raději noste první pomoc, ať už v jakékoliv podobě. V celku počítejte s dobrým zdravotním stavem.

Rak

(22. června – 22. července) znamení vodní

Výsledná andělská karta pro vás Ráčky je MEDITACE.

Právě nyní je pro vás důležitá meditace. Do této meditace můžete zapojit modlitbu a následně se radovat z budoucích časů. Klidně pokládejte andělům své otázky a poslouchejte, jak a jaké odpovědi vám dají.

Rak

Vztahy

Rakům hvězdy vzkazují, že je potřeba být velice opatrný, protože láska je nevyzpytatelná. Někdo Raka může poranit a nebude to lehké období. Doba emocionálního léčení trvá nějaký čas. Tento měsíc raději nemyslete na lásku a odeberte se do meditativních výšin. S pěknou knihou v ruce si vytvoříte lepší vztah než teď s nějakým partnerem nebo partnerkou. Prozatím buďte doma.

Práce a finance

V práci očekávejte nějakou výzvu. Budete bojovat o místo, prestiž nebo perspektivní úkol. Snažte se. Některým z vás jde v brzké době do cesty pracovní pohovor, ale přes překážky se dostanete až za dva měsíce. Rozhodně se nevzdávejte. I ve financích nepolevujte. To, co chcete, nebude zadarmo.

Zdraví

Do vašeho zdravotního stavu se promítne nespavost, pocity úzkosti a obavy. To bude mít za následek malinko narušenou psychiku. Je třeba více relaxovat a naplňovat svou duši radostí, tím, co vás momentálně baví. I v této nepříjemné době zkuste nějak zapomenout na čas. Hlídejte si mimo jiné oblast žlučníku a žaludku. Opět se jedná o důsledek stresů a nespavosti.

Lev

(23. července – 22. srpna) znamení ohnivé

Výsledná andělská karta pro vás Lvíčky je SAMOTA.

Určitý čas v tomto měsíci věnujte sami sobě a svému zamyšlení. Je čas pro uspořádání života a svých priorit. Nikdo jiný vám v tom nepomůže. Jen si k sobě přivolejte anděla a ten už cestu do nitra vašeho srdce ukáže.

Lev

Vztahy

Muži – Lvi, máte šanci být sami se svými myšlenkami a přemýšlet, jak to bude dál. Je to citlivá situace a už delší dobu vás něco žere. U žen – Lvic se bude potulovat muž se srdcem na dlani. Nabídne lásku. Síly přitažlivosti začnou fungovat právě i na ty z vás, které jste zadané.

Práce a finance

V pracovní oblasti si dávejte pozor na lidi, kteří se snaží vás vyšplouchnout. Nějak se budou vymlouvat a trochu se vyhýbat místu, na kterém pracujete. Pozor i na izolaci a osamocení. Možná ucítíte i pocity falše u někoho ze svých spolupracovníků. Nenechte se nikým balamutit. Raději vsaďte na konkrétní cíl a možná je dobré se zabývat myšlenkou, zda není lepší přestoupit na jiné pracovní místo.

Zdraví

Obklopte se barvami zářivě žluté a zlaté. Na fyzickou kondici je dobrá červená barva. Momentálně se ale musíte vzchopit po mentální a psychické stránce. Fyzicky se nyní nemůžete hnout z místa, ale pak se rozběhněte a utíkejte, jak jen to bude možné.

Panna

(23. srpna – 22. září) znamení zemské

Výsledná andělská karta pro vás Panny je ROMANCE.

Dostane se vám velké touhy po lásce a vášni. Je dobré ale počkat na tu pravou lásku. Ještě není čas. Časem vládne Vesmír. Ten se postará o správné a osudové ladění v partnerském vztahu.

Panna

Vztahy

Pokud se u vás v minulých měsících objevily problémy s láskou, pak nastal čas vztahy prožívat o to intenzivněji. Nastává doba upevňování, proto se nesnažte uhýbat z cesty. Máte možnost nyní učinit krok k vyzrálejší formě partnerství. Poodkryjete roušku tajemství i roušku, co máte na ústech i u svého milého nebo milé. Tím dáte průchod nejen bacilům, ale i vřelým citům.

Práce a finance

Tento měsíc si udělejte jakousi rekapitulaci a pak popřemýšlejte, jak to bude dál. Ono se vám spousta věcí od dubna změní. Není zde žádné rozčilování. Pokud máte před nějakým úředním rozhodnutím, pak očekávejte úspěšná zakončení. S klidem také investujte do rodiny. Hvězdy vám nabídnou nějakou materiální kompenzaci.

Zdraví

Tento měsíc se oddávejte klidnému režimu, pokud to jen bude možné. Může se objevit nějaký skrytý neduh, který docela potrápí nejen fyzické tělo, ale i to duševní. Veškeré důležité záležitosti řešte v harmonii, protože může nastat komplikace s cévními příhodami. Zejména ženy – Panny by si měly dávat pozor na vrchní část těla (plíce, srdce, štítná žláza).

Váhy

(23. září – 23. října) znamení vzdušné

Výsledná andělská karta pro vás Váhy je ROVNOVÁHA.

Poslouchejte hvězdné rady tohoto horoskopu a postarejte se o rovnoměrné rozdělení svého času mezi práci, hru, spiritualitu, cvičení a vztahy.

Váhy

Vztahy

Hvězdy vám nechtěně prodlužují pocit nechutenství v lásce. Budete to muset ještě nějakou dobu vydržet. Možná se budete cítit stále zklamáni a ztraceni ve víru času. Vydržte nynější situaci a těšte se na přespříští měsíc. Není na místě postupovat k vyšším úrovni vztahu. Obrňte se před negativní událostí, kterou vám partnerství nese.

Práce a finance

Nadměrné myšlenky na vztah, ve kterém je mrzutost se do vašeho pracovního prostředí nevkradou. Máte to jasně odděleno. Proto očekávejte spravedlivá jednání ze strany kolegů a celkově v práci. Také se kolegiálně dohodnete na nějakém postupu a každopádně vše děláte dobře.

Zdraví

Lidé ve znamení Vah mohou očekávat po zdravotní stránce významné události. Překvapivě se objeví vzpruha a vy se budete cítit lépe. Některým z vás se ale může vrátit neočekávaný problém, který se ovšem dá vyřešit. Ať tak či tak, více se pohybujte v přírodě. Ta má velice léčivé účinky. Raději si sami vyjděte do přírody.

Štír

(24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Výsledná andělská karta pro vás Štírci je OKOUZLENÍ.

Napněte tětivu a vystřelte z luku šíp. Ten se zabodne přímo do černého. Očekávejte krásu, lásku, požehnání, štěstí, radost a slast. Na svět pohlédnete jako na kouzelné místo. Přichází zázračná síla andělů.

Štír

Vztahy

Budete mít důvod ke spokojenému partnerskému vztahu. Do života vám může vstoupit harmonie a klid. Ať už se jedná o cokoliv ve vztahu, je to velice příjemné a povzbudivé. Oslavujte a vychutnávejte měsíc štěstí. Pozor však na samotu osamocených Štírů. Zde hrozí pocit méněcennosti a melancholie. Pomozte si plyšovým medvídkem. To bude pro vás nyní ten nejbližší partner.

Práce a finance

Máte před sebou radostnou událost v pracovní oblasti, ale na ni si ještě trochu počkáte. Na co sáhnete, to se podaří. Očekávejte úspěch, o kterém se vám ani nesnilo. Možná se objeví něco, co jste nějakou dobu přehlíželi a co vás nyní hodně obohatí. Stanete se populárním člověkem a bude o vás veliký zájem.

Zdraví

Štírům hvězdy pomohou hlavně v oblasti páteře. Ano, milí Štíři, mohou vás skolit migrény a to vyústí v nepříjemné stavy pohybového aparátu. Proto se ničím nenechejte rozvyklat. Je dobré se věnovat teplé lázni ve vaně. Provádějte tyto domácí lázeňské terapie každý druhý den. Budete se cítit lépe. Mělo by se vám ulevit.

Střelec

(23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Výsledná andělská karta pro vás Střelce je STUDIUM.

Více, než kdy jindy se nyní zabýváte studiem či učením. Vytěžte z toho, co nejvíce. Andělé vás vedou k osobnímu rozvoji. Nové dovednosti a poznatky vám pomohou do budoucích dnů. Nyní se však zaměřte na přítomný okamžik.

Střelec

Vztahy

Otevírají se vám brány nadějí a radostí. Pokud jste svobodní, pak očekávejte osudového partnera. Takový je právě nastartovaný přímo k vám, ale ještě si počkejte. Zdraví je přednější. Je tady naděje na velice pěkný a dlouhodobý vztah. Střelci, kteří mají vztah již delší dobu, mohou vzhlížet k radostem, které je čekají. Očekávejte společné a divoké aktivity.

Práce a finance

V této oblasti budete muset něco strávit. Možná se pokazí určitá záležitost a nedokončíte projekt včas, ne však vlastní vinou. No, těžko plakat nad rozlitým mlékem. Řešení je nablízku. Ale rozhodně nestřádejte další plány, pokud ty staré nejsou v pořádku. Tento měsíc nevkládejte větší sumu peněz do bankovních sektorů. Vyčkejte na vhodnější měsíc.

Zdraví

Tiché rozjímání a klid je v tomto měsíci u Střelců nezbytně nutné. Těžko se to říká sportovcům a těmto ohnivým lidem v tento čas omezení, ale duben je ve znamení meditace a reflexe, tudíž je potřeba toho využít. Třeba si studujte pro vás potřebnou literaturu, choďte plouživými kroky po lese nebo se častěji oddávejte spánku. Jen se tento měsíc fyzicky nepřepínejte.

Kozoroh

(22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Výsledná andělská karta pro vás Kozorohy je PRAVDA A INTEGRITA.

Andělé vás tento měsíc povedou k pravdě a upřímnosti. Jestliže ve vašem životě něco nefunguje, odevzdejte to Vesmíru a žijte dál. Ten pravý čas přijde. K zázrakům dochází vždy, když obtížnou situaci odevzdáte a upřímně se radujete.

Kozoroh

Vztahy

Do oblasti lásky a vztahů se vloudí tak trochu střízlivá stránka. Romance a flirtování se tento měsíc konat nebude. Ale na druhou stranu se upevní partnerský svazek a vložíte do něho morální hodnoty. Upevnění vztahu by mohlo přijít až v létě. Nyní nastává nový proces a přehodnocování starých zvyků.

Práce a finance

Střízlivá stránka se objeví nejen v lásce, ale i v pracovní sféře, financích a studiích. Rozhodně si dávejte pozor na finanční záležitosti a počkejte s tím na další měsíc. Velké změny nedělejte v dubnu, spíše se odvažte koncem jara a počátkem léta. V práci očekávejte střet s kolegy nebo s něčím, co nebude jednoduché řešit. Možná nějaký čas strávíte doma. Opatrnost je na místě.

Zdraví

Opatrujte si svá bedra a nenakládejte si tolik povinností, které jsou duševního rázu. Máte před sebou měsíc, který vám nabídne spoustu záležitostí na vyřizování. Pod touto tíhou vám může poklesnout hladina energie. Raději odpočívejte. Dále si hlídejte krk, ramena a krční páteř. Tyto oblasti dost potrápí.

Vodnář

(21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Výsledná andělská karta pro vás Vodnáře je SÍLA.

Síla vás nesmí ohrožovat. Ba naopak. Andělé vám ukážou sílu uvnitř vás. Zanedlouho se objeví ve vašich žilách energie. Dovolte si zazářit a celý svět pozná, jaké divy umíte. Ještě se o vás uslyší.

Vodnář

Vztahy

Očekávejte harmonické spojení. Osamoceni Vodnáři pokračují volně dál. S ohnivým znamením (Beranem, Lvem a Střelcem) byste válčili a nakonec si velice ublížili. Zemské znamení (Býka, Kozoroha a Panny) vás potrápí. Se vzdušným znamením (Vodnářem, Váhou a Blížencem) můžete také dobře vyjít. Počkejte si na lásku ve znamení (Štíra, Ryb nebo Raka).

Práce a finance

Hvězdy vás varují před nepříjemným jednáním či mrazivou komunikací. Budete hodně vyřizovat. Některým Vodnářům hrozí výpověď nebo dočasná a nedobrovolná pauza v zaměstnání. Vše se později ustálí, ale pozor na nervy. Potřebujete nasbírat síly na obranu.

Zdraví

Mnoho Vodnářů pocítí určitý tlak na žaludku, žlučníku nebo slinivce. Proto si tento měsíc bedlivě hlídejte tuto oblast. Nemusí jít o pouhé nic, berte to vážně. Pokud budou problémy přetrvávat, raději navštivte odborného lékaře. Můžete mít potíže i s nadýmáním. Pozor na to, co jíte. Máte tendence se přejídat a je zde náznak problému s nadváhou. Do budoucna by to mohl být nezáviděníhodný problém.

Ryby

(21. února – 20. března) znamení vodní

Výsledná andělská karta pro vás Rybičky je PÉČE O TĚLO.

Andělé naléhají na vás, abyste o své tělo pečovali s úctou a láskou. Pochroumaná duše vrací úder tělu. Vyhýbejte se jedům, koronaviru, špatným potravinám a pravidelně se hýbejte. Tělo je nástroj, který, když je dobře naladěn, vyzařuje větší harmonii.

Ryby

Vztahy

Jakoby váš partnerský vztah uvízl na mělčině. Jste Rybička na suchu a nikam se neposouváte. Váš partner se vzdálí buď časově, nebo prostorově. Svobodným a osamoceným Rybám hvězdy říkají, aby změnily svůj postoj k hledání partnera. Zda je to ten pravý, ještě není známo. Vyčkejte s námluvami na vhodnou dobu. Nyní se hlavně starejte o své tělo a zdraví.

Práce a finance

V práci vás potká nečekaná zpráva. Jde o velmi pozitivní záležitost. Můžete si přivydělat. Příležitost, která se v dubnu nabízí je možná krátkodobá, ale užitečná. Něco vás bude hodně motivovat. V oblasti financí se raději připravte na to, zda je rozumné tolik investovat. Přece jenom není vhodná doba.

Zdraví

V oblasti zdraví neočekávejte extrémní zvraty. V celku se vám Rybám povede docela dobře. Jen si trochu ohlídejte svou páteř. Více pohybu v přírodě zapůsobí něco jako zázrak na vaše bolavá záda, ale i nachlazení zmírněte svým dobrým přístupem ke svému fyzickému i duševnímu tělu. Nadýchat se čerstvého vzduchu bude vhodné, až se zbavíte ochranné roušky.

 

 Od srdce Jiřina Irissa  😉 

 

 

 

 

 

 

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>