Astro tarotový horoskop na květen 2020

Sociální sítě

c17c6290366294f0b1ef7ea3ac5b2c73ASTRO TAROTOVÝ HOROSKOP NA MĚSÍC KVĚTEN

2020

 Beran 2Beran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Beránci, možná se budete zmítat ve zvláštních touhách. To znamená, že láska se usadí hluboko v srdci, zahledíte se toužebně do krásných očí kouzelné bytosti. Zažijete pocit výkvětu, ale musíte být opatrní, příliš neblouznit, ono to není tento měsíc možné. Z toho pak vyplynou obavy a zmatky ve vaší hlavě. Takové poblouznění může mít za následek neradostnou zkušenost. Vydržte a letní měsíce vás potěší více.

Práce a finance

Jaro rozsévá svou krásu mezi nás a začíná tak proces transformace. Vám Beránkům se v tomto měsíci otevírá cesta k novým úkolům. Je na čase ukončit jeden projekt a psychicky se připravit na další úkoly. Velké peníze raději nyní neřešte. Spíše si naplánujte, co bude dál. Je čas měnit pro budoucnost.

Zdraví

S prvními ostřejšími slunečními paprsky můžete očekávat mírná popálení. Jarní sluníčko má silnou vůli, tak pozor na vaši kůži. Pokud se přece jenom spálíte, dopřejte si klid a léčivou moc bylinných prostředků. Dobrá je aloe vera ve zklidňující koupeli, která je účinná právě při slunečních popáleninách. Staré rady zní: přidejte jeden či dva šálky šťávy z aloe do vany s vlažnou vodou.

 Býk2

Býk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Býčci, na poli lásky se sehraje bitva. Mezi vámi a partnerem proběhne vášnivá debata i výměna názorů nabitá ohnivým temperamentem. Pravděpodobně je již dost přímé blízkosti. Pro nezadané chystá květen vášnivou lásku, pokud se ovšem smíříte s tím, že půjde jen o románek na dálku. S rouškou na ústech se ztěží plně nadechnete do květnových dnů lásky. Pokud hledáte celoživotní svazek, vyčkejte na vhodnější načasování.

Práce a finance

Před vámi se otevírají brány úspěšných obchodů, pracovních nabídek a velice slibných projektů. Býkům, kterým se nepodařilo sehnat práci, se vyplatí nastavit radary a naladit se na velice výhodnou pracovní vlnu. Finančně si také polepšíte. A trochu přepychu si můžete dovolit i v dalších měsících.

Zdraví

Potřebujete vyčistit krev. Některým Býkům nedá spát alergie. Velice dobrým pomocníkem by mohla pro vás být voda a odpočinek. Pozor také na exémy a různé vyrážky. Stres se také podepíše na Byčích nervech. Tady vám hvězdy v kombinaci s kartami radí, abyste zachovali klidnou mysl a soustředili se na rovnováhu mezi tělem a duší.

 Blíženci2

Blíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Vztahy jako lék mohou posílit duši. Tento měsíc je o hlazení duše své i ostatních. Vzájemné poznávání může vést k rostoucí lásce. Prostor pro klidné zázemí nenechá dlou na sebe čekat. Vyhněte se střetům a pozorujte situaci kolem, v okolí. Květen 2020 vás spíše povzbudí přes zábavu doma.

Práce a finance

Do své práce vložíte spoustu energie. Tady si buďte jisti, že touto vzácnou energií neplýtváte zbytečně.  Jistá odvaha k určité podnikavosti přinese své plody. Síla a odvaha je to, co vám hvězdy posílají. Finanční vzpruha zalepí nesrovnalosti a vy si můžete dopřát radost z úspěchu.

Zdraví

Blíženci, vy si své zdraví hlídejte zejména v oblasti nohou. Mohou vás dostihnout zažívací problémy a střevní potíže. Proto sebou raději noste první pomoc, a to medikamenty, které se vám budou hodit. V celku počítejte s dobrým zdravotním stavem. U Blíženců je také tento měsíc vhodná doba na odpočinek.

 Rak2

Rak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Otevírají se vám reálné možnosti najít pevný partnerský vztah. Pokud nemáte pevný partnerský vztah, poohlédněte se po zemském znamení. Právě u osoby narozené ve znamení Býka, Panny nebo Kozoroha můžete nalézt štěstí a pohodu. Máte-li partnera, pak očekávejte vzrušující zážitek, a to takový, který přinese trvalou hodnotu.

Práce a finance

Jste na správné cestě. V oblasti zaměstnání vás hvězdy posunou dál. Vývoj se zdá být slibný a můžete očekávat úspěch. Ale tímto ještě nekončí. Kdosi vás v práci povzbudí. Můžete se najednou ocitnout na pracovní cestě, která zvedne prestiž ve vašem osobním životě. Dejte do koloběhu finanční částku a ona se vám rozmnoží. V této situaci však buďte opatrní, protože tam venku, každý kope sám za sebe.

Zdraví

Zdraví je velice důležité. Po psychické stránce Vám bude lépe, jestliže se budete věnovat relaxaci. Na depresivní stavy je dobrá třezalka tečkovaná. Po celá staletí byla užívána jako pomocný lék při úzkostných stavech i stresu. Dále by vám třezalka mohla být nápomocna při neklidném spánku a nedostatku energie. Pokud ovšem berete silné léky na duši, třezalka není vhodnou bylinkou. To si raději uvařte čaj z meduňky.

Lev2 Lev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Dostáváte od života smysluplnou příležitost k trvalému partnerskému vztahu. Je to příležitost, která již dávno zakořenila ve vašem srdci, ale jaksi se vám nedostává odvahy zalévat a živit šanci. Vzchopte se. Některým ohnivým Lvům jde plodné období. Je velká pravděpodobnost, že Lvice otěhotní a Lvi zplodí potomka.

Práce a finance

Vyjít z jeskyně a pustit se do práce! Do žil horkokrevných Lvů se vlije nová krev. Setkáte se s motivací, která vás posune pracovně na vyšší úroveň. Jste středem všeho. Dostává se vám velké podpory z hvězdných výšin.  Je čas se rozhodnout a hnát se za svým cílem. Máte podporu v určitých lidech, tak si to nepokazte. Tento měsíc je jen o vás a vaší síle.

Zdraví

Budete se potýkat s bolestmi celé pohybové soustavy. Proto opatrně se sportem a velkou námahou. Svaly by vám mohla uvolnit vrbová kůra. Napomáhá proti bolestem zad, šíje, kloubů a svalů. Tato léčivá rostlina je také nazývanou jako „rostlinný aspirin“ a pomohla by vám také při bolestech hlavy a ke snížení horečky.

Panna2

Panna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Tak jako Beránci, i Panny mohou očekávat květnovou lásku. Tady je ale větší riziko, že do procesu vzájemného poznávání vstoupí neodkladné úkoly, které s láskou nemají nc společného. Jen letmé vzplanutí si nyní můžete dovolit. Pak přijde vystřízlivění a návrat na zem. Dlouhodobé vztahy se vzpruží koncem května.

Práce a finance

V práci by mělo být uděláno vše pro vyrovnaní stavu, a pokud ne, pak se o to musíte postarat vy. Kolegové se na vás budou obracet s radou.  Nastolte přátelské a harmonické ovzduší. Těžší úkoly řešte v klidu a s rozumem. Pomůžete hodně lidem v zaměstnání i mimo něj. Peníze utrácejte s rozvahou. V této věci budete mít pocit, že za vás rozhodují vyšší duchovní síly.

Zdraví

Panny, nastartujte své trávení aromatickou bylinou nazývanou máta peprná. Rozchoďte své dolní končetiny a hýbejte se. Stres se může podepsat i na vašem srdci, tak opatrně. Krev začněte čistit přírodními potravinami. Vám karty s hvězdami nabízí červenou řepu. Já nabízím relaxování v blízkosti osoby vám nejbližší.

Váhy2

Váhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Komunikace s partnerem uvízne na mrtvém bodě. Je na vás, jak se z této zabředlé situace dostanete. Nečekejte na nic a učiňte změnu. Buďte rozhodní, protože na vás se partner spoléhá. Ať je to společně plánovaná dovolená u nás, bydlení, pokud ještě spolu nežijete, nebo založení rodiny. Možná je nemocná vaše duše a potřebuje lásku, a to do slova a do písmene.

Práce a finance 

V této oblasti bude vyžadováno od vás rychle se rozhodnout. Tak, jako v lásce i zde musíte učinit změnu. Ráznou a myšlenkově na úrovni. Než to učiníte, naplánujte si důležité kroky. Možná to bude zarážející, ale nutné. Dokážete to, i když půjde o tvrdé řešení. Ve výsledku zvítězíte a vybojujete sobě i ostatním dobré podmínky pro další profesní růst. To samé platí pro studenty, zejména ty, které čeká velká zkouška.

Zdraví

V celku se zdá, že hvězdy jsou k vám mírné, co se týče zdraví. Jen si malinko pohlídejte nervovou soustavu. Pro uklidnění můžete mít doma v zásobě heřmánek. Čaj z této lahodné bylinky vám vykouzlí příjemnou pohodu.

 Štír2

Štír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Prožijete veselou a dobrosrdečnou náladu ve společnosti zajímavého člověka. Jde o velice šikovnou osobu. Dokonce i přitažlivost vás oba dostane do neodolatelných výšin radostí. Také se u některých zrozenců ve znamení Štíra objeví sklony k mateřství. Půjde o touhu uzavřít manželství a založit si rodinu. Tady ale trpělivost růže přináší.

Práce a finance

Pracovní nasazení by se mělo vyplatit. Máte před sebou úspěch. Dostane se vám podpory a pomoci. Uskutečníte cíle. Proto si směle naplánujte svou pracovní kariéru do budoucna. Je vhodná doba investic, nerozpakujte se a hospodařte s penězi praktickým způsobem. I zde se objeví pomoc a podpora, a to i taková, která udeří jako „blesk z čistého nebe“. Někteří Štíři stále mohou pracovat z domu.

Zdraví

Potrápí vás kolena, kotníky, ramena, lokty a trochu i hlava. Tyto bolesti pomůže zmírnit ostřejší mastička, která se aplikuje na bolestivé místo. Věnujte se mírnému cvičení, ale nepřetěžujte pohybový aparát náročnými cviky. Chůze a plavání je ten nejlepší způsob, kdy posílíte nejen celkový stav kloubů, ale i svaly.

 Střelec

Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Střelci, připravte se na vnitřní a vnější změny. Emocionální rozpolcenost vás donutí změnit životní postoj k partnerovi. Ačkoliv to nebude jednoduché, je třeba se rozhodnout a postoupit vztah na vyšší úroveň. Jestliže problémy s partnerem přetrvávají, je čas se odpoutat a nalézt štěstí jinde. V budoucích měsících se již ozývá potenciální partner pro život.

Práce a finance

Tento měsíc se vyplatí kontrolovat peněženku i bankovní účet. Budete se potýkat s nemalými výdaji a také s tím může být spousta starostí. V zaměstnání si pohlídejte psychickou pohodu, protože čas omezení vám ubral něco z peněženky a banky. Prožijete nejednu stresovou situaci. Květen se zdá být pro vás Střelce velice náročný na čas i energii. Ale zvládnete to.

Zdraví

Střelci, máte hvězdnou ochranu. Pokud se potýkáte s nějakými zdravotními potížemi, pak se nemusíte strachovat. Zmírní se nepříjemné stavy a bude lépe. Můžete pocítit mírné bolesti očí. Tady je na místě spíše více odpočívat a nepřepínat svůj zrak. Nejlépe se budete cítit ve vodní lázi. Ohnivé znamení potřebuje vodní lék.

Kozoroh2 Kozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Vztahy budou poznamenány obavami. Je dobré se zaměřit na sebe a věnovat pozornost duševní očistě. Nelehké období časem vystřídá radost, jen si musíte počkat. Zklamání a potíže jsou součástí života a potká to každého. Nyní se s tím musíte vypořádat vy. Než si nechat ubírat síly ze zklamání, tak se raději zaměřte na radostná očekávání.

Práce a finance

Uvítáte samostatnou práci. Dobrovolně se budete zajímat o nové pracovní nabídky. Také se dočkáte komunikace s velice aktivními kolegy, ale dávejte si pozor na přehnané úsilí. Několik z vás dostane chuť podnikat. Proč ne? Zkuste to. Hvězdy vám cestu ukážou.

Zdraví

Kozorohům jdou květnové koupele. Pokud možno, využijte návštěv v blahodárných lázních, kde perličkové koupele uleví vašemu bolavému tělu. Ale tento měsíc to zřejmě nebude možné, proto se pokuste vytvořit si alternativu v domácím prostředí. Potřebujete zmírnit nepříjemné stavy. I masáže léčivými mastmi a olejíčky se ukážou dosti prospěšné. Přidejte léčivé kameny a jděte se uzdravovat.

Vodnář2

Vodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Některým Vodnářům se objeví v cestě za láskou osoba z řad kolegů. Někde ve skupině přátel se můžete pobavit a dodat tak svému životu smysl, ale tento měsíc jen v myšlenkách. Počkejte si na lepší načasování. U mužů Vodnářů půjde o partnera vrstevníka. Mezi partnery, kteří spolu žijí velice dlouho, zavládne světlo harmonie, ale i nějaký zdravotní neduh.

Práce a finance

Pokud nebudete patřit mezi Vodnáře, kteří se pohorují nad svými pracovními záležitostmi, pak se můžete těšit na dobré pracovní vyhlídky. Finančně vám vypomůže osoba, ale dávejte pozor, abyste zbytečně neutráceli. Zvláštní covi stav ještě bude nějakou dobu trvat. Mladí Vodnáři by si měli rozmyslet, kde a za co peníze utratí. Trochu nelehkovážné zacházení s financemi může mít neblahé následky.

Zdraví

Vodnáři potřebují restartovat své tělo. Potřebujete se dostat z mínusových čísel na nulu a pak zvlétnout do plusových výšin. Pro organismus a celkově pro mozek je nejlepší chroupat i ořechy. Spousta antioxidačního selenu vám zvedne náladu a upraví rovnováhu těla i duše. Je to velice prospěšný stopový prvek – antioxidant blokující volné radikály a chránící náš organismus.

Ryby2

Ryby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Pravděpodobně bude jeden pár od vás potřebovat pomocnou ruku nebo jim poskytnete azyl. Vtah těchto dvou lidí není snadný. Vám se to vrátí v lásce. Mělo by vás potkat štěstí, ale tento měsíc to ještě nebude. Spíše se ukáže, jak velké máte srdce a jak jste solidární. Ovšem pozor na sliby. Ty se plní pouze o Vánocích.

Práce a finance

Pracovní budoucnost je květnová, ale vás to spíše čeká kolem podzimu. Pocítíte soulad se spolupracovníky, nadřízenými i s podřízenými. Příjemného jednání se dočkáte i na různých úřadech. Je vám nakloněna hvězda úspěchu. Penízky vynakládejte nyní spíše na rodinu, děti, a pokud to bude jen možné, kupte si něco pro sebe.

Zdraví

Rybám tento měsíc prospěje rostlinka, která se u nás vyskytuje docela hojně. Jde o pampelišku, dříve nazývanou také smetánku lékařskou. Potrápí-li vás zažívací problémy spojené s játry či žlučníkem, pak je tato rostlinka vhodným doplňkem.

 

Jiřina Irissa 😉

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>