Astro tarotový horoskop na leden 2021

Sociální sítě

Leden horoskop 2021Do tohoto Nového roku vstupujeme s číslem, které nám dává všem výslednou pětku. Je to číslo takřka osudové a nadějné nejen pro jedince, ale i pro celou lidskou populaci. Pětka je nositelem jemnosti, moudrosti, laskavosti, intuice, rozhledu, pohotovosti a štěstí. Pod pětkou zvládneme tento rok schopně a logicky uvažovat i systematicky jednat. Dostaneme se z mnoha krizových situací, a to i těch zdravotních. Dosáhneme zpět materiálních úspěchů a dostane se nám uznání a ocenění výše postavených lidí. Přijde láska a milostné vztahy se rozvinou v pozitivní energii, kterou Vám všem přeji i já.

PF 2021

Ať štěstí a zdraví provází náš každý krok, přeji Vám zdravý i úspěšný celý tento Nový rok.

Beran 2Beran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Počátek roku bude ve znamení rozporuplných zpráv. Nějaká vzrušující událost přijde k vám. Může se jednat o tajnou lásku, která vám přináší podivuhodné informace. Ale je to dřina, dobývat se až k vašemu vyprahlému srdci. Jinak očekávejte trochu zablokovanou komunikaci s partnerem. Je potřeba vyjít si do společnosti a setkat se s přáteli, protože samota na vás bude doléhat.

Práce a finance

Rozporuplné zprávy očekávejte nejen ve vztazích, ale také v pracovní i finanční sféře. V lednu jde k vám zpráva, která nebude veselá. Můžete se setkst se starostmi a potýkat se i s nějakým zdržením. Rozhodně se nepouštějte do finančních operací a nedělejte unáhlená rozhodnutí. Je to jen malá přestávka.

 Zdraví

Hvězdy ví, co je pro vás dobré. Vrátíte se do kondice a vaše energie bude plynout lehce v duchovní, citové, mentální i fyzické oblasti. Snadno se zapojíte do správného způsobu stravování i cvičení. Uvařte si čaj z meduňkových listů. Jde o bylinku, která má blahodárné účinky na náš organismus. Jednu lžící meduňky zalijte 0,5l vroucí vody, zakryjte poklicí a luhujte cca 10 minut.  Poté scedíte a osladíte, nejlépe však medem. Když vás přepadne (covidová) slabost, pak se obrňte trpělivostí s každodenním pitím zázvorového čaje slazeného medem.

Býk2Býk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Leden bude pro vás Býky zkouškovým obdobím, a to zejména v partnerských vztazích. Setkáte se s negativní situací, kterou musíte řešit. Některé Býky čeká jednání s právníkem v oblasti partnerského vyrovnání. Bude vás spousta. I láska bolí. Ale jste dost silní na to, pokořit smutek a vejít do slunečných, lednových dní s nadějí plné lásky.

Práce a finance

V této oblasti očekávejte finanční pomoc od muže. Hvězdy k vám pošlou příjemného člověka. Může to být schopný úředník, právník, nadřízený či někdo, kdo vám finančně vypomůže. Máte-li starosti, pak se zbytečně nestresujte. Vše dobře dopadne. Dokonce se nemusíte bát investovat do nějakého většího projektu, i když to zrovna nebude jednoduché.

 Zdraví

Zdravotní potíže se mohou dostavit tento měsíc v oblasti močového měchýře a vaječníků. Zejména ženy tohoto znamení mohou lehce prochladnout. Proto hvězdy doporučují bylinkový čaj na tyto bolístky a potíže.

Blíženci2 Blíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Manželství nebo vztah jemu podobný vám dá v lednu pěkně zabrat. Do dění se vloží děti, které mohou nadělat kopu starostí, ale očekávejte i rodinné radosti. Všechno negativní se koncem lednového měsíce změní v pozitivní. To znamená, že i zdánlivě nevyřešitelné problémy se dají do pohybu a vše se v dobré obrátí.

Práce a finance

V práci vás něco zbrzdí. Možná se bude jednat o nemoc. I finančně na tom nebudete tak dobře. Ale v únoru se pomalu zvednete. Taktéž očekávejte neradostnou zprávu. Hvězdy vám radí, vezměte si pořádnou dovolenou a užijte si zimní měsíc s plnou parádou. Pokud uposlechnete hlas zářivých hvězd, tak se vyhnete nepříjemným situacím. Rada na leden zní, že se nemáte zbytečně nervovat. I smutek lze obrátit ve veselost.

 Zdraví

Některým Blížencům se blíží operativní zákrok, který ale dopadne dobře. Samozřejmě, že budete určitou dobu nervózní, ale uklidněte se nějakou meditativní činností. Tou může být procházka někde v lese, mezi stromy, které vám dodají spoustu energie a do určité míry ozdraví vaše tělo i mysl.

Rak2Rak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Ve vaší blízkosti se bude nacházet osoba, která není tak upřímná. Proto si udržujte odstup. Zkontaktuje vás a posléze bude chtít s vámi navázat přímý kontakt, setkání. Je to lákavé, ale následky by mohly být nepříjemné. Láska v lednu trochu umrzne. Ale ničeho se nebojte, vyvede vás z toho jiná osoba, které je kolem čtyřiceti let. Tou osobou je žena. V jakém smyslu, to si přeberte sami.

 Práce a finance

V pracovní sféře očekávejte dobrou náladu a příjemný kolektiv. Je zřejmé, že se kolem vás bude pohybovat mladý muž i mladá žena. Ti jsou ku pomoci. Dočkáte se od nich milého překvapení. Pokud vás donedávna trápily finanční problémy, nevěste hlavu, protože tato situace odezní a vy si posléze můžete dovolit rozjet své plány.

 Zdraví

Raci by si měli dávat pozor na svá kolena. Tak Ráčci, dbejte celkově na pohybový aparát. Pozor na úrazy při zimních sportech. Tento měsíc je to u vás hlavně o kostech a kloubech. Patří zde zmíněná kolena, kotníky, holeně a lokty. Jinak by měl být leden v celku pozitivní.

Lev2 Lev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Pohyb v lásce a ve vztazích všeobecně. Některé zprávy povedou ke změnám a některým z vás se nebude chtít ani hýbat duší. Je čas zrání a prohlubování vašeho vztahu. Načechrejte si svou lví hřívu a směle se pusťte do dalšího bádání. Zkoumejte dál duši partnera, ale pozor, kolem vašeho protějšku se točí jiný zájemce, a to může mrzet. Nedejte si vzít hezké chvíle.

 Práce a finance

Leden by mohl být pro vás velice šťastným v pracovní sféře. Po zdánlivě nekonečných a úzkostných stavech vychází slunečná pohoda. Přítel vám pomůže udat směr, jít musíte pak sami. Očekávejte úspěšná jednání a studenti se dočkají výborných výsledků u zkoušek. Je možné, že uspějete u konkurzního řízení.

 Zdraví

Pokud jste v minulých měsících cítili značné zdravotní problémy, mělo by se vše pomalu obracet do pozitivních sfér. Zdravotní stav se zlepšuje a můžete očekávat větší příliv energie. Kontrolujte si kolem sebe lidi, kteří vás mohou energeticky vysát. Udržujte si zdravotní rovnováhu tím, že budete přijímat zdravou stravu.

Panna2Panna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Dlouhodobé vztahy začnou mírně vysychat. Pramen lásky se stane iluzí, ale hvězdy nechtějí, abyste se trápili. Posílají vám naději „na přežití“. Navzdory nadějným vyhlídkám, rada pro vás v této oblasti je na místě. Ať se děje, co se děje, hlavu vzhůru a myslete na budoucí úspěchy. Partner by vás měl podpořit, ovšem až v jarních měsících.

 Práce a finance

I zde se zdá být pro vás měsíc leden jako jedna velká starost. Pokud si hledáte práci, obrňte se trpělivostí. Jdou k vám zprávy, a to písemné. Tedy, očekávejte úřední dopis. V žádném případě není vhodná doba začít s renovací domu či bytu. Počkejte na vhodnější měsíc. Prozatím nechejte odpočívat sebe i peněženku.

 Zdraví

V lednu vás Panny malinko podráždí ramena. Nepřehánějte to ve sportu. Vánoční svátky pomalu ztrácí tento měsíc svůj lesk a vy budete mít po celý rok spoustu času si zajít občas zacvičit. Najděte si kolektivní sporty, aby vás to mohlo inspirovat k úspěchům. Psychika by měla být už lepší.

Váhy2Váhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Pravděpodobně se budete muset rozhodnout. Trochu vás rozesmutní partner, protože nesplní vaše očekávání. Nebo změníte partnera. Abyste mohli prožít novou lásku, musíte se vzdát té staré, i když vás to potrápí. Je čas jít dál. Leden je měsícem nového roku a vy se odvažte zdárného kroku.

Práce a finance  

I v pracovní sféře vás potrápí starosti. S nimi se můžete potýkat dva roky. Samé zařizování, odvracení nepříjemností a nespokojenost vedení vám mohou odčerpat ty správné síly. Energie bude ubývat, proto se raději nepouštějte do sporu a vše řešte plánovitě a diplomaticky, jinak tvrdě narazíte. Prožijete jednu pracovní zkušenost, ale cennou.

 Zdraví

Jestli vás bolí srdíčko z tělesného pohledu, pak dbejte na dostatečný klid a věnujte se svému krevnímu tlaku, který může být v lednu kolísavý. Pokud cítíte bolest srdce z oblasti duševní, pak je tady jediná rada hvězdných seskupení. Zachovejte si chladnou hlavu, moc nepřemýšlejte a dejte si za úkol bojovat za svou lásku tělem i duší. Obrovské odhodlání dokáže pohnout vesmírnými tělesy i kvůli vám.

Štír2 Štír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Smutné zprávy se náhle mění ve šťastné zvěsti. Dlouho očekávaná událost vám přinese hojnost v lásce. Ačkoliv je leden opředen zimou a sněhem, vaše srdce roztaje pod teplým medem. Očekávejte tedy medové dny a mileneckou náruč plnou rozkošného mazlení. Máte srdce na pravém místě, ale jednu osobu zradíte kvůli druhé osobě. Na to si dávejte pozor.

 Práce a finance

Velké věci se kolem vás budou dít, a to v pozitivním smyslu. Pracovní trpělivost se začíná vyplácet. Očekávejte sladké plody své práce. Dokonce získáte více, než si myslíte. Tento měsíc využijte k vysokým cílům. Máte možnost úspěšně manipulovat se svými financemi. Vyplatí se riskovat a zkoušet štěstí ve hře. Větší zisk peněz pomalu změní váš životní standart.

 Zdraví

V lednu vás nejvíce potrápí bolesti hlavy. Může to souviset s krční páteří, proto dbejte nyní více na tuto oblast. Je vskutku nepříjemné, když bolí hlava. Nevybírejte si zátěžová cvičení. Spíše se orientujte na lehký strečink nebo jógu. Menší onemocnění můžete ignorovat, protože budete mít sílu překonat banální nachlazení a nemít žádné následky.

Střelec Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Stabilní prostředí vám zaručí nějaká žena. Pro ženy ve znamení Střelce, to může být příbuzná. Pro muže je to žena, která se umí postarat o domácnost a bude se podílet na vašem štěstí. Pokud vás trápí nějaký neduh, vše se v lednu vyřeší. Dokonce můžete očekávat překvapení v podobě dárku, který je určen vám. Vánoce jsou už pryč, ale radost přetrvá.

 Práce a finance

Hvězdy vás varují před nesprávným rozhodnutím. Měli byste počkat na vhodnou dobu. Nic v lednu neuspěchejte, i kdyby vás tlačil čas. Výsledek by se míjel účinkem. Je zde nebezpečí podvodu. To platí jak pro práci, tak i pro finanční sféru. Musíte vydržet určitý nápor. Je třeba se obrnit trpělivostí.

Zdraví

Dostane se vám spousta energie. Značně se uleví zdravotnímu stavu, který není na tom dobře. Leden je měsícem zimním, tudíž se očekává respirační onemocnění, nelze vyloučit i covid, mráz a chlad, a to vy dokážete překonat. Zima ohnivému střelci svědčí. Potřebujete dodat ruměnec do tváří, a to se podaří v případě, že si zabruslíte nebo zalyžujete. Prostě zima, sport a výsledkem bude zdraví.

Kozoroh2 Kozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Očekávejte velmi hezké chvíle s partnerem. Prim ve vztahu budou hrát ženy ve znamení Kozoroha. Pokud jste s partnerem krátký čas, hvězdy přejí společnému bydlení. Je čas vztah upevnit. Svobodným Kozorohům vchází do života láska. Navážete nový vztah. Citová vazba ve vztahu bude mít dlouhého trvání.

 Práce a finance

V pracovní sféře dbejte na trpělivost a diplomatické jednání. Nic neuspěchejte, jelikož se může stát, že vaše rozhodnutí přijde na zmar. Jestliže chcete být v lednu úspěšní, budete muset překousnout několik negativních zpráv. Ale řešit se snažte až v dalším měsíci.

 Zdraví

Vy se zaměřte na oblast rukou. V ohrožení jsou ramena, paže, lokty a zápěstí. V ohrožení jsou také plíce, proto si dávejte pozor na znečištěné ovzduší. Rozhodně nepodceňujte onemocnění průdušek a celkové nachlazení. Usedněte někde do teplé kavárny nebo čajovny, kde se budete rozplývat nad neuvěřitelně lahodným čajem nebo kávou, která n akopne do života i mrtvolku.

Vodnář2Vodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Ve vztazích nastávají citové změny. Změny by měly být pozitivní a směřují ke zlepšení situace. Pravděpodobně se vám splní velké přání. Některé Vodnářky se budou radovat z otěhotnění. Ale pozor na iluze. Při příchodu nové lásky si ponechejte trochu respektu. Může se stát, že si nasadíte růžové brýle.

 Práce a finance

V pracovní sféře se dočkáte také změn. Tyto změny mohou být dobré, ale někdy se to zasekne. Všímejte si spolupracovníků kolem sebe. Mladší muž, asi tak okolo třiceti let vám dokáže velice dobře poradit. Dokonce byste měli dát na radu této osoby i v oblasti financí. Budete mít nutkání si zakoupit los. Kupte, ale jen tak, pro radost.

 Zdraví

Ačkoliv je již řádka dní po vánočních svátcích a Silvestru, je potřeba si hlídat zažívání. Nenavykli jste až příliš na neodolatelné dobroty? Tak rychle ubrat a šup na nějaký tělocvik. Vytvořte si rovnováhu v jídelníčku. Zapojte do něj více zeleniny, čerstvého ovoce a dostatek vlákniny. Té karantény využívejte s pohybem. Jste kreativní a určitě Vás něco napadne.

Ryby2 Ryby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Že by nemoc z lásky? Na obzoru tohoto měsíce se objevují náznaky tajných schůzek. Dotyčné Rybky ví, co tím myslím. Je možné, že žijete s partnerem, který vás vysává. Energie chybí a vy jste se ocitli téměř na nule, proto také nějaký ten tajný výlet s někým, kdo vám tu energii vrátí.

 Práce a finance

Celou zimu očekávejte zprávy. Lednem počínaje a lednem příštího roku konče. Zprávy to budou úřední také svazující. Na druhou stranu půjde o zprávy vesměs pozitivní. Převažovat by měly přínosné dohody a zprávy ohledně práce, zaměstnání. Dokonce se dočkáte v této oblasti i milého překvapení.

 Zdraví

Tento měsíc se na vás Rybičkách pozná, jak jste poslouchali nejen své tělo, ale i duši. Buď přiberete dvě, tři kila nebo se nechtěně dostanete do současných zdravotních potíží. Pokud jste jednali bez jasného úsudku a v rozporu se svými instinkty, pak se nemůžete ničemu divit. V opačném případě se Vám povede lépe.

Jiřina Irissa 😉

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>