Astro tarotový horoskop na měsíc listopad 2020

Sociální sítě

Roh hojnostiASTRO TAROTOVÝ HOROSKOP NA MĚSÍC LISTOPAD 2020

 Beran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivéBeran 2

Vztahy

Listopad Beránkům slibuje hravou náladu. Když se pod práh domu dostane trocha chladu, nebudete chtít vytáhnout ven ani paty. Na jedné straně pocítíte bezstarostné a veselé období, na druhé straně se ukáže lehkovážnost i nestálost v mysli. Právě tento měsíc se u Beránků objeví náladovost ve vztazích. Pokud si opravdu chcete hrát, pak zvažte, jak dalece se to partnerovi zalíbí. Nechejte svému vztahu volný prostor. Pokud žijete sami, pak je možné, že potkáte hravou osobu, jíž fascinuje váš ohnivý temperament. Jedno varování pro zadané Beránky. Nepřipusťte si hru se dvěma partnery najednou. Ono se vám to může lehce přihodit.

Práce a finance

Máte pocit, že vás práce baví? Oslovily vás přidělené úkoly? Tento měsíc se budete potýkat s polovičatým plněním svých povinností. Je zde cítit jakási nerozhodnost nebo spíše neschopnost se jasně rozhodnout. Na druhou stranu se k vám blíží smluvní záležitost. Uzavřete dohodu nebo pracovní partnerství. Uzavřít dohodu je jedna věc, ta druhá je oddanost, píle a chuť dosáhnout úspěchu. Toto platí i pro finanční transakce. Zde odhoďte nedůvěru v úřady a pokuste se najít rovnováhu.

 Zdraví

Tento měsíc vás potrápí problémy se žaludkem. S tím souvisí poruchy trávení i horní část trávicí soustavy. Taktéž si dávejte pozor na svá střeva. Potíže se střevy nepodceňujte. Může se jednat o střevní virózu. U vás nelze vyloučit ani problém se slepým střevem. Jinak se tento měsíc nemusíte obávat o svůj zdravotní stav, ten by měl být docela vyrovnaný.

 Býk2Býk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

Váš vztah s partnerem bude potřebovat oddech. Listopad je pro Býky v oblasti lásky tak trochu stagnující. Nejlépe uděláte, když si dopřejete klid a nic nebudete s drahou polovičkou řešit. Problémy se snažte alespoň tento měsíc odsunout, tím vám hvězdy naznačují, abyste nepodnikali žádná rozhodnutí. Veškerá nucenost by vedla k hádkám a ztrátě energií. Místo toho se začněte hýčkat a šetřit síly na zimní období. Někteří Býčci zažijí partnerské odloučení, to však neznamená nutný konec, jen dočasné znovunabytí energie, samozřejmě i té erotické. Srdce býků je v tomto období křehké a zmražené.

 Práce a finance

Tento měsíc vede k úřední komunikaci a následným změnám. V nespokojeném zaměstnání se můžete setkat s různorodými pocity u sebe i svých kolegů. Zasáhnou zde zprávy, které rozhýbou změny. Některým z vás se může stát, že podá výpověď, změní celkově povolání nebo prostě jen převezme nové úkoly. V případě opuštění zaměstnání budete mít pocit, že opouštíte něco známého a již vybudovaného a s nejistotou a někdy s úzkostí se přibližujete k jiným břehům. Nic se však nebojte, při této cestě můžete počítat s cennou pomocí. To, co platí pro práci, platí i pro finanční oblast a samozřejmě i studenty.

 Zdraví

Tento měsíc buďte zvlášť opatrní na svůj krk nebo hrdlo. Hvězdy se snaží naznačit, že se budete prát s angínou nebo chraplavým hlasem. Noste šály, šátky, roláky. Zvýšené teplotě se také nevyhnete, proto si již nyní pořiďte nějakou imunitní či vitamínovou bombu. Asi by nebylo příjemné bojovat s ohněm v krku. Býkům, kteří trpí chronickou rýmou nebo podobným onemocněním doporučuji proplachovat nosohltan mořskou vodou. Pozor na dnešní pandemickou situaci, ať se nesetkáte s nepříjemnými situacemi.

 Blíženci2Blíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Pro vás nyní nastává období rostoucí vzájemné náklonnosti a důvěry. Měly by se posílit společné ideály a morální hodnoty. Rozhodujícím faktorem ve vašem partnerství se stane osobní ctnost a úcta k tomu druhému. Pokud nejste vázáni na společné soužití, pak věřte, že jeden z vás má přání nebo záměr vejít do manželství či společného bydlení. Listopad je měsícem ryze podzimním, tudíž větrným a chladným. Proto v mnoha Blížencích budou převládat pocity teplého vědomí, že o vás partner začne pečovat s láskou a že vámi propluje spřízněnost duší, než sexuální výbuch. Samozřejmě se zdržujte doma u teplého krbu nebo je zde možnost navštívit útulné prostředí vybrané restaurace, kde se svou drahou polovičkou strávíte příjemný listopadový večer.

 Práce a finance

S mnohými budete hovořit o pracovní i finanční přízni. Je potřeba složit zbraně a vše takticky sledovat z povzdálí. Může nastat nejedna ostřejší situace, ale není vhodné reagovat unáhleně, spíše diplomaticky. V pracovní sféře vás mohou nahlodat myšlenky nerozhodnosti a určité pochybnosti o tom, jak dál. Hrozí zde nebezpečí, že přestanete vnímat svou vlastní intuici. Tento měsíc ustojíte, nebojte se, ale s rozvahou a trpělivostí čekejte na správnou příležitost. I studentům se nebude chtít do zkoušek, které nemají hlavu ani patu nebo nejsou záživné. Finanční záležitosti jsou tento měsíc o rozhodování. Toto rozhodování by mělo být řešeno v rámci racionálního uvažování. Emoce v tuto chvíli musí ustoupit.

 Zdraví

Do vašeho zdravotního vztahu vstoupí vyrovnanost. Minulé obtíže začnou slábnout a vy se začnete cítit docela dobře. Možná by vám mohla prospět spirituální léčba. Kdekoli v harmonickém prostředí se budete moci očistit od přebytečných energií, kterými jste prosyceni. Jsou to energie dobré, ale i špatné. Vaše zdraví taktéž může být následkem minulých činů. Pokud jste tělo trápili různými neřestmi (kouřením, alkoholem, povalečstvím…), pak nyní ucítíte, do jaké míry máte opotřebované tělo.

Rak2Rak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Skupinově navštívíte kulturní akce a budete mít radost. Pocítíte tvůrčí sílu. Pokud jste zamilovaní, pak věřte, že je čas si užívat. Řešíte-li problémy či těžkosti ve svém partnerství, listopad vám nabídne smířlivá gesta. Pokud jste správně nasměrovaní a nepůjdete po zadu jako rak, nýbrž jako správné znamení Raka využijete příhodného měsíce a svých tvůrčích schopností, pak se dočkáte spokojeného soužití, které povede k jednostranné výhodě. Dokonce se objevují možnosti, o jakých se vám nesnilo.

 Práce a finance

Každopádně se tento měsíc dočkáte velmi plodného, pracovního období. Nová energie se vlije do vašich žil. Zejména Raci, kteří pracují na svých projektech, kde je zaangažovaná umělecká kompozice, budou zažívat pocit štěstí a spokojenosti. Takové blaho se rozlije mezi techniky, inženýry nebo návrháře různých směrů. U dalších Raků se objeví také překvapující růst a ochota pro změny. Mohou nastat nové pracovní podmínky nebo může vzniknout něco nového, něco, co může Raky vytrhnout z běžné rutiny. V otázce financí se vám otevírá možnost hypotéky nebo koupě nového domu či bytu. Taktéž se můžete těšit na finanční růst, a to i vy, kteří podnikáte z domova.

 Zdraví

Tento měsíc si sledujte spodní část bříška. Věnujte pozornost z velké části močovému měchýři a ženy ve znamení Raka budou náchylnější na prochladnutí vaječníků. Některé ženy mohou podstoupit operační zákrok v oblasti pohlavních orgánů. Muži Raci, proplachujte své ledviny urologickým čajem. Možná pocítíte postupnou ztrátu vitality. I vůně vás dokáže léčit. Zkoumejte vůni z bylin. Bylinka, která ve vás zanechá příjemný pocit, je ta pravá pro pozvolné uzdravení.

 Lev2Lev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Hvězdy se na spousty Lvů dívají s mírným smutkem. Máte pocit samoty a už tím trpí vaše srdce. Extrémně se u některých z vás objeví hluboké trápení. Může to naznačovat jistou osamělost bez stálého partnera. Tady máte pocit, že z této situace nelze najít východisko. On ten partner někde je, ale vy nejste schopni nastavit radar na lásku. U Lvů, kteří mají životního druha, se objeví tento měsíc starosti a porážky. Tady bych radila zachovat si jasnou mysl a s důvěrou hledět do budoucnosti. A naopak varuji před vzájemnou agresí, kdy jste pod tlakem a vzdalujete se od své lásky. Někdo vás udělá šťastným, ale ten váš, již zmíněný radar se musí aktivovat. K tomu máte nasazeny i jakési brýle strachu. Sejměte je z očí a uvidíte bez obav potencionálního partnera, který stojí přímo před vámi.

 Práce a finance

Lvíčci, ani zde vás hvězdy moc nepotěší. V práci se musíte připravit na nějaký převrat. Ono se to pročistí, ale chvíli bude ta čistka trvat. Může se jednat o ukončení dosavadní činnosti nebo psychicky nezvládnete jakýsi úkol. Dokončujete jednu fázi a začíná druhá, i když není jednoduché proplouvat obavami. To samé mohou očekávat studenti. Dřina, pot a nervy. Tento měsíc se smiřte s nesnadnými záležitostmi. Pokuste se veškeré trápení pustit daleko do Vesmíru, tam, kde se přemění v radost a jistotu. Přijde pomoc od člověka ve znamení Štíra. Může to být učitel nebo někdo, kdo vás podpoří a nastartuje do nové oblasti. Jedno varování hvězd. V listopadu nepodnikejte žádné finanční transakce, které se týkají dlouhodobého výhledu!

 Zdraví

Tento měsíc zvažte, zda je dobré podnikat delší trasy, a to pěšky. Lvi jsou totiž ohroženi v oblasti kyčlí, stehen a sedacích nervů. No, se zadečkem mohou nastat problémy. Více, než kdy jindy se vám ukazují nehody způsobené neobratností. Pokud najdete vyrovnaný přístup k fyzickému zdraví, duchovní pohoda vás nemine.

 Panna2Panna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Žijete-li v partnerském vztahu, který ubírá energii hádkami a žárlivostí, pak raději zvažte, zda by nebylo dobré na tento měsíc ustoupit. Mnohým Pannám bude lépe o samotě. Vztah projde zatěžkávací zkouškou. Ani domluva nebude nic platná. Prostě nechejte listopad plynout časem. I ta samota pomine. Barevné listí ze stromu opadá a za nějaký čas roztaje sníh, který pokryje holé větve. Pak přijde jaro a začnou rašit nové lístky. Z nich se pak stanou krásně zelené listy, které značí veselost a oslavu přírodního bytí na tomto světě. Právě takto se mohou cítit muži a ženy zrozené ve znamení Panny. Trocha zablokované komunikace by vás neměla vyvést z míry.

 Práce a finance

Milostné záležitosti vás tento měsíc ubíjí, ale pracovní naopak nabíjí. Dostanete příležitost k velice dobré realizaci. Plány, nápady a veškeré myšlenky budou potřebovat vaši podporu. Do toho všeho se připlete ctižádost, podnikavost i motivace. A kdy začít? No právě teď! Mnohým Pannám se otevírá brána nové kariéry či zaměstnání. Poskočíte o stupeň výše. V tuto dobu se dokážete s nadšením věnovat zadaným úkolům. Ve finanční oblasti je dobré se zabývat rozmnožováním peněz. Více investovat tak, aby se finance vracely několikanásobně zpět. Hrajte sportku, loterii či cokoli, co má společného s finančními výhrami.

 Zdraví

Pannám může podzimní měsíc listopad způsobit bolesti hlavy. Od mírných až po ty silnější migrény. Proto je dobré si dát pozor na studený vítr, který je pro toto období typický. Panny, chraňte si tedy uši, oči i nos. Moc se nepřetěžujte. Celkově by vás bolel celý člověk. Vyhýbejte se zátěžovým cvičením. Taktéž vám jde lehčí forma onemocnění, ale to klidně můžete sprovodit účinnými bylinkovými čaji, jako je například čaj z černého bezu nebo z lipového květu, ovšem u něho opatrně, jelikož velké množství pití lipového čaje může způsobit nebo zhoršit bolesti hlavy.

 Váhy2Váhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Potká vás láska, která v sobě nese znaky zamilovanosti, pohody a klidu. Nezadaní mají velkou šanci se zamilovat a prožít vztah plný bezstarostných dní. Zadaným Váhám přináší listopad nový vývoj ve vztahu. Svět se pro vás zbarví. Prožijete nekomplikovaný svazek, ale pozor na velký sentiment. Pravděpodobně jste dozráli pro hlubokou lásku. Pokud je tomu tak, pak jste otevřeni k založení rodiny. Seznámili jste se s partnerem nedávno? Pak očekávejte seznámení vašich rodin. Noví lidé ve vašem životě budou působit jako dar a přinesou štěstí. Také sny mohou hodně napovědět. Proto si všímejte nočních vhledů. Pokuste se ráno na sen vzpomenout a napsat si jej. Jeho poselství může být velice užitečné. Lidé v tomto znamení na sobě pocítí intuitivní záblesky mnohem více než jindy.

Práce a finance  

Ženou se k vám úspěšné zprávy. Také tomu nebude chybět překvapivá reakce. Tento měsíc se uskuteční vaše pracovní, studijní nebo finanční záměry či plány. Právě nastává čas rozvoje. Také to může pro vás znamenat, že se nacházíte ve stádiu brzkého ukončení nějaké záležitosti. Právě tady překvapí rychlost. Půjde to nečekaně rychle. Některé Váhy čeká povýšení v práci. Studentům slibují hvězdy úspěch a chuť zabojovat. Rychle se dozví výsledek. Do žil se vám vlije aktivní a pozitivní energie. Uskutečňujte své cíle zdárně. Pokud chcete investovat, proveďte to co nejdříve.

 Zdraví

Váhy, vy si obzvlášť dávejte pozor na náhle vzniklý špatný zdravotní stav. Cokoliv vás může tento měsíc ohrozit. Buďte tedy obezřetní a ke svému zdraví opatrní, protože se zdravotní problém objeví příliš rychle a nelze se mu vyhnout. Jako radu, vám mohu nabídnout to, že si zakoupíte léčivé byliny pro čaj, který navodí lahodnou a příjemnou pohodu. Myslím tím třeba ovocnou směs nebo meduňku pro uklidnění.

 Štír2Štír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Co budete cítit, se vám začne velice líbit. Štírům se naskýtá cesta plná štěstí a naplněného vztahu. Jakkoliv svobodným tohoto znamení se nabídne možnost zásnub či svatebního návrhu. Do cesty vstupuje nebo již vstoupil partner, který je hodný a rád by se o vás postaral. Je tu někdo, kdo si zaslouží vaši pozornost. Dokonce i tajná láska vás vyvede z míry. Stojí za to být trpělivým a vytrvalým Štírem, protože ta láska je opravdová ba dokonce vyzrálá. Začnete kolem sebe šířit okouzlení a harmonii. Potíže, krize v partnerství a neshody se přetvoří v upevněný svazek plný lásky a pohody. Rodina bude pro vás na prvním místě. Muži v tomto znamení zaznamenají úspěch u žen.

 Práce a finance

Staré cíle a názory přezkoumejte. Ve své práci se stanete moudrým člověkem. Nasbíráte zkušenosti a naleznete veškeré vědění. Většina z vás může pracovat samostatně nebo nějakým způsobem odděleně od svých kolegů. Ale to neznamená, že je vše špatně. Ba naopak. Hvězdy chtějí pro vás klid na práci, což zaručí vážnost, schopnost dobře se rozhodnout a přemýšlivost. Takovéto atributy povedou k velké spokojenosti. Nebo dostanete úkol, který je určen pouze vám. Také jistý stupeň reflexe nebo meditace vám dopomůže k úctyhodným pracovním výsledkům. Ohledně financí si udělejte čas na plánování. Zvažte, kolik jste kdy vydali a kolik byste do budoucna vydávali dále. Zainteresujte do tohoto procesu i veškeré příjmy. Kolik jste kdy získali a kolik získáte v budoucnosti.

 Zdraví

Od kotníků po nervy. Skoro všechno si v listopadu ohlídejte. Nic méně, očekávejte pevnější zdraví, ale pokud se vyhnete studené vodě. To proto, aby vás neskolilo revmatické onemocnění. Klouby a kosti, zejména kosti nohou si obezřetně hlídejte.

 Štír2Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Ve vašem vztahu zavládne velká náruživost a vášeň. Ale všeho s mírou. No, hvězdy vás někdy navedou k drastickým výbuchům. Troufám si naznačit, že váš chtíč žije. To se ovšem nemusí bezpodmínečně týkat jen tělesnosti. Náruživost se ve vašem partnerství může objevit v podobě hádek. Tyto temperamentní výstupy podtrhnou oheň, kterým vy, jako Střelci vládnete. Konfliktům se lze vyhnout, pokud máte za partnera osobu, který umí žhavou situaci zklidnit. Podporu tedy čekejte od partnerů narozených ve znamení Štíra, Raka nebo Ryby, tedy těch, kteří vládnou vodnímu živlu.

 Práce a finance

Dá se říci, že spějete k mistrovskému dílu. Je to ovšem na počátku. Něco se rozjíždí a tento rozjezd slibuje velice dobře nastartovanou kariéru v pracovní činnosti. Taktéž finanční záležitosti se budou rozvíjet s úspěchem. Neváhejte a investujte. Studentům narozeným v tomto znamení jdou úspěšná zakončení zkoušek a samozřejmě, že i nadále mohou pomýšlet na vyšší mety.

Zdraví

K tomu, abyste měli úspěšný listopad, ať už v lásce, partnerských vztazích, pracovní, finanční sféře či v oblasti zdraví, zklidněte svou mysl a pokuste si najít chvíle k relaxování. Může to být lehký strečink, celková masáž těla s vonnými olejíčky nebo pouhá procházka v přírodě. To vše dokáže nabudit dobrý psychický stav a tím pádem i vyrovnaný stav fyzický. Uhaste svůj oheň pohodou.

 Kozoroh2Kozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Je na čase otevřeně projevovat city vůči svému partnerovi. Při konfliktech, které nebyly jednoduché, vám v tomto měsíci jde harmonický vztah. Je možné, že jste byli sžíráni žárlivostí. Je lépe věřit a neprověřovat. To platí pouze v oblasti lásky. Imaginární pouta, kterými jste svazovali svého životního druha, padnou. A v takovémto osvobození vykvete mezi vámi opravdová láska. Abych to celé shrnula. Důležitá je důvěra. V listopadu vejdete do spokojeného soužití. Nezadaným Kozorohům se objeví láska, se kterou musí nakládat opatrně, jelikož půjde o velice křehkou srdeční záležitost. A zde by se měla krotit žárlivost a pěstovat důvěra.

 Práce a finance

Pomalu jsou k vám směrovány nové úkoly. Také je možné, že nastoupíte na nové místo. Ať to bude tak nebo tak, můžete se těšit na začátek nějaké slibné práce. Mnozí Kozorozi budou vysloveně bažit po studijním sebevzdělání. Mohou se ocitnout na nějakém kurzu, projít školením nebo si zvýšit jistý stupeň vzdělání či kvalifikaci. Samozřejmě, že nic není zadarmo. Peníze budou zde hrát docela důležitou roli. Čím více finančních prostředků Kozorozi na svá studia vynaloží, tím bude jejich výuka kvalitnější. Takže studia spojená s určitými výdaji. Nic méně, půjde o velmi výhodnou situaci, která nastartuje dobře placené pracovní místo.

 Zdraví

Pominu-li potíže s průduškami, pak máte docela dobře našlápnuto k energickým výškám. Dostane se vám spousta energie k tomu, abyste se buď vyléčili, nebo tuto hvězdnou nabídku využili ke sportovním výkonům. Tak i tak přijde zdravotní pohoda.

 Vodnář2Vodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Vy a partner se dohodnete na vzájemné podpoře. Nepůjde jen o citovou oblast, ale i materiální. Listopad je měsícem, ve kterém si nadělíte podzimní toleranci a porozumění vůči sobě. Poskytnete si dostatečný prostor volnosti a tím váš vztah tolik nezevšední. I v krizových situacích jeden druhého podržíte. Očekávejte společenské události, a to takové, které vás oba naplní a udělají radost. Pokud jste čerstvě zamilovaní či žijete spolu krátce, pak se bude váš vztah vyvíjet a nadále rozšiřovat. Svobodným Vodnářům se dostane velkého daru lásky. Přijměte jej, ale také dávejte.

 Práce a finance

V pracovní sféře půjde pravděpodobně o konkurenci nebo jakýsi vnitřní konflikt. Někteří Vodnáři projdou konkurzním řízením. Tady se opravdu připravte, protože vás to bude stát úsilí. Jiní Vodnáři budou muset obhajovat svou pracovní pověst nebo postoj. No, půjde o tvrdší oříšek. A aby toho nebylo málo, kolem vás se začnou motat závistivci a žárlivci, kteří mají v úmyslu vystrnadit vás z pracovních úkolů. Rozhodně se rvěte o to, co je vaše a nebuďte lehkomyslní. Setkáte se s tvrdou realitou. Z toho všeho plynou obavy o vaše nervové zdraví.

 Zdraví

Váš zdravotní stav se bude zdát momentálně dobrý. V případě, že se cítíte nemocní nebo se potýkáte s chronickou záležitostí, pak věřte, že se pomalu uzdravujete. Vodnáři, kteří se připravují na operaci nebo na cestu k lékaři, mohou očekávat dobrý vývoj a příjemné zprávy. Některým Vodnářům se změní léčebný proces. Tento proces je dobrý a přinese určité výhody.

 Ryby2Ryby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Listopad vám slibuje položení základu pevného partnerského vztahu. Poté, co budou zaseta semínka lásky, můžete pomýšlet na vážné věci jako je založení rodiny, stavění rodinného domu nebo u svobodných svatba. Některé Ryby zaplaví pocit štěstí a souznění s druhou osobou. Svobodní naleznou hlubokou radost a trvalé spojení s novým partnerem. Ze strany milované osoby se dočkáte slov uznání a dokonce vám nabídne něco moc příjemného. Tady už nelze co dodat. Jen to, že některým Rybkám se poštěstí nalézt toho pravého nebo tu pravou mezi kolegy v práci. Mějte tedy oči otevřené.

 Práce a finance

Malinko byste se měli nyní kontrolovat. Vaše finanční záležitost nebude v listopadu vůbec lehká. V tísnivé situaci se ocitnete hned, jakmile mozek dostane volno. V tuto chvíli buďte nad věcí a nepodnikejte žádné změny či finanční operace. Pokud se cítíte ve svém zaměstnání bídně, a to dlouhodobě, zvažte, zda je vhodné v něm nadále setrvávat. V opačném případě se obrňte trpělivosti a vyčkejte na příhodnější dobu (měsíc). Prozatím dělejte myšlenkové plány a vizualizujte si úspěšný výsledek.

 Zdraví

Listopad bude pro vás měsícem, který může vyvolat stresy, nervy, probdělé noci. Potřebujete spoustu spánku. Spánek vám dodá ozdravnou energii. Nedostatek takovéto energie způsobí náladovost, nesoustředěnost, nedostatek citlivého jednání i zdravotní potíže. Ty se mohou zakořenit v lymfatickém systému.

Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>