Astro tarotový horoskop na měsíc březen 2017

Sociální sítě

Luna SlunceHoroskop na březen 2017

Beránci, tento měsíc přeje cestování. Utečete tím domácím nepříjemnostem. Býčci, oslaďte si život radostmi. Čekejte příjemné zprávy a nový start. Blíženci, výletem s rodinou spustíte příjemnou náladu. Výletem se povzbudíte. Ráčci, máte před sebou duchovní měsíc. Meditujte a poučte se ze zkušeností nedávno minulých. Lvíčci, využívejte darů osudu. Tento měsíc by měl být šťastný. Panny, procházky vám neuškodí. Potřebujete nabrat sílu. Váhy, potřebujete nutně velkou dávku trpělivosti. Ale moc neváhejte. Štírci, pěkně se pobavíte. Na cestách něco hezkého poznáte. Střelci, odvažte se na hory. Rzovíjet se můžete i mezi kopci. Kozorozi, v březnu se věnujte finančním prostředkům. Výdaje nebudou tak závratné. Vodnáři, čeká vás rušnější měsíc. Nějaké lékařské pochůzky, ale v celku dobrý březen. Rybičky, nové pocity štěstí a úsměv na tváři. Ten vám vykouzlí kouzelná osoba, která vám dodá štěstí.

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Jakkoliv se vám bude zdát tento měsíc rozmrzelý, věřte, že je to jen váš pocit. Dávejte si pozor na zaslepenost, díky níž můžete zanedbat hezké věci. Až se tohoto pocitu zbavíte, otevřou se před vámi brány prospěšnosti. Znenadání se objeví někdo, kdo bude ochoten pomoci a příjemně strávíte zbytek března. Jede k vám návštěva. Nebo budou cestovat Beránci? Každopádně buďte připraveni.

 

 BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Na obzoru je změna. Budete mít možnost si pohrát s nabízenými možnostmi. Jedna i druhá možnost vám slibuje budoucí úrodu. Je také čas, abyste si zkrášlili obydlí novými a pěknými věcmi. Nábytek, renovace, nákup nemovitosti, něco z toho se vám v březnu nabídne. Tento měsíc budete mimo jiné upevňovat své závazky, plánovat a zároveň nově startovat. Dočkáte se radostných událostí a příjemných zpráv.

 

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Něco se vám nezdá na vztazích doma i na pracovišti? Je třeba změnit postoje a vykličkovat z myšlenek, které nemají nic s pozitivním jednáním. Oprostíte se od starých záležitostí, které zadržují vaše plány, a konečně se ocitnete na jiném břehu. Až se zbavíte pichlavých okovů, pak se připravte na výlet se svým partnerem nebo s rodinou. Po rušném začátku čekejte příjemný konec měsíce.

 

Rak Rak (22. června – 22. červenec)

Tento měsíc se vám dostane víry, která umí podržet v časech potíží a životních porážek. S něčím takovým se v březnu setkáte. Tím více se upnete na naději. Pokuste si v duchu odříkat modlitbu nebo alespoň přijměte pozitivní myšlenky za své a objeví se cesta ven z nepříjemností. Nakonec ustojíte těžkou situaci. Váš zdravotní stav se bude lepšit. Očekávejte příliv slunečné energie, ale předtím se o to snažte.

 

Lev Lev (23. července – 22. Srpna)

Březen je pro vás Lvíčky časem oslav a radovánek. Někteří se dočkají narození dítěte a pořádně to oslaví. Další Lvi mohou očekávat svatební veselosti. Každopádně se budete mít fajn. Nemocným slibuje osud návrat ke zdraví. Pomalinku se zvednete i v jiných oblastech života. Svět ve vašich očích bude krásnější a veselejší. Využívejte situací, které se nabídnou. Ten pocit nebude trvat věčně. Sily začnou opět ubývat a budete se cítit jako na houpačce.

 

 PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Malinko vás doženou obavy. Ty mohou okrádat o spánek a klid. Naskytnou se nemalé starosti. Tak trochu se může jednat o vaši psychiku. Ohlídejte si své srdíčko a páteř.  Nezakrnět a nepřetěžovat. Zajděte si do probouzející se jarní přírody. Tam vám bude lépe. Stačí se nadechnout čerstvého vzduchu a svět se hned rozzáří. Trápení ustoupí po velmi nadějných zprávách, které koncem března můžete očekávat.

 

 VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Něco vás zbrzdí. Intuice je silným nosičem jemno hmotné energie. Proto se řiďte svými pocity. Kolem vás se totiž mihne člověk neupřímného charakteru. Vypadá to na kolegy v práci. Tam už dlouho někdo proti vám brojí. Dokonce se budete v této oblasti rozhodovat. Chce to čas. Tento měsíc se ještě nic nevyřeší. Pomalu, ale jistě se vymotáte ze spárů falešných osob. Pravděpodobně vás čekají dvě cesty. Vykonejte je a najdete klid.

 

Štír Štír (24. října – 22. listopadu)

Je čas něco dělat. Aktivita, energie, vzrušující období a rychlé zprávy. Máte před sebou hezký měsíc a cestování. Doslova a do písmene se jedná o vás. Stanete se středem pozornosti a bude potřeba komunikace s různými lidmi, hlavně ale s těmi mladšími. Pomůže to rozvoji v pracovní sféře. Pokud máte děti, velice vás potěší. Pokud jste žena – Štír, pak do cesty vstupuje mladý nápadník. Pokud jste muž – Štír, najdete ženu líbeznou a příjemnou.

 

Střelec Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Máte moc hezký březen. Chystejte se cestovat. Spojíte užitečné s příjemným. Něco vás velice potěší právě na těch cestách. V rodinném kruhu se budete cítit dobře. Zažijete příjemné chvíle doma i venku. Ke konci měsíce vyvinete více aktivity pro dobrou věc. Získáte tím uznání, které jde ruku v ruce s úspěchem. Cítíte horský vzduch a vidíte vrcholky kopců? Tak to je to pravé. Tam se pravděpodobně v březnu ocitnete.

 

Kozoroh Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Tento měsíc se vám rýsuje vyřizování. Úřední záležitosti na sebe nenechají dlouho čekat. Bude potřeba vašeho podpisu na důležitý dokument. Dohody, smlouvy, jednání a možná i lékařská prohlídka Kozorohy nemine. Ale nemějte obavy, dojdete k dobrým závěrům. Najdou se i finanční prostředky na zaplacení veškerých výdajů. Jen se musíte smířit s tím, že březen se ponese v duchu ústupků a přemýšlení. Vydržte to.

 

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Březen pro vás nachystal pracovitější podmínky. Trocha dřiny a pot na čele. To pocítíte. Ale vše je na dobré cestě. Máte před sebou docela pozitivní rozruch. Rušný měsíc se postará o váš pohyb. Také ale počítejte s cestou k lékaři i k lékařce. Rozhodně se nebudete nudit, protože budete tam i tam. Lidé vás potřebují, važte si toho. Časem se dočkáte milé odplaty. Držte se.

Raby Ryby (21. února – 20. března)

Vrátíte se v čase nazpět. To proto, abyste milé Rybičky zjistili, že je dobré vytáhnout své zkušenosti, dovednosti a poznatky pro budoucí práci. V lásce očekávejte vzpruhu. Pocítíte velkou chuť pro nové poznání. Máte před sebou příjemný měsíc Březen. Ten zaručí pevnost v zaměstnání a postup. Bdí nad vámi ochránce duchovních sfér. Aby se vám vedlo, jednejte s lidmi upřímně a s úctou. Uvidíte, že se setkáte s úspěchem a dobrými zprávami. Život by měl být alespoň nějakou dobu v rovnováze.


Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>