Astro tarotový horoskop na měsíc duben 2017

Sociální sítě

horoskop duben 2017Beránkům se podaří setkání s vodním živlem (Ryb, Rak, Štír). Býčkům přeje osud radost a na druhou stranu se zdravím starost. Tak opatrně se svým tělem. Blíženci budou v úředních záležitostech hodně komunikovat. Raci mohou úspěšně manipulovat s financemi. Lvíčky vyvede slunce z podsvětí. Panny pravděpodobně očekává stěhování nebo větší přesun z místa na místo. Váhy zažijí dobrodružství. Štíři se rozhodnou nakupovat krásné věci do svého příbytku. Střelcům pomůže jen trpělivost, která růže přináší. Kozorohům nezadaným je slibovaná nová láska. Nové zážitky při cestách po souši. Vodnáři se musí šetřit, hodně pít tekutin a hlídat si ledviny. Rybám se radí, aby šly do nových zážitků.

 

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Kouzelné období, které můžete v tomto měsíci prožívat, má hezké pokračování i v dalším měsíci. Jen musíte počítat s větší dávkou trpělivostí. Do hezkých záležitostí vstoupí také problémy. Týkají se silného odporu k bezpráví. Někdo vás pravděpodobně vytočí. Na druhou stranu, pokud máte v plánu investovat, pak finance těžce vydělané. Ale toto úsilí spěje k úspěchu. Také v lásce se setkáte s osobou vodního znamení (Ryba, Rak, Štír).

 

 BýkBýk (21. dubna – 21. května)

S novým začátkem přijde zkoumání, plánování a možná i přehodnocení dosavadních aktivit. Nebude to jednoduché období, ale dokážete plně vyvinout silnou vůli k prosazování vašich přání. Pohybujete se na houpačce života, kde na jedné straně máte k dispozici radost z každodenních věcí a na druhé straně si musíte dávat pozor na své zdraví. Tento měsíc vás pravděpodobně potrápí zlozvyk, díky němuž zdraví upadá.

 

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Duben vám odčerpá větší dávku energie. Naplánujte si cestu k lékaři. Je potřeba si v tomto ohledu vyřídit zdravotní resty, abyste mohli uskutečnit své plány. Vaše budoucnost závisí tedy na zdraví. Také buďte obezřetní se svým autem, pokud nějaké vlastníte. Mohou se objevit na něm nějaké problémy a oprava bude něco stát. Setkáte se tento měsíc s několika úředníky na různých úřadech. Nebojte se, vše zvládnete. Hlavně se mezi tím snažte odpočívat.

 

 RakRak (22. června – 22. červenec)

Raci, duben vás zahřeje svými roztomilými záležitostmi. Tento měsíc bude zejména bohatý na investice. Někde kolem vás se budou blýskat vaše budoucí peníze, tak mějte oči otevřené. Dostanete příležitost k investicím. Pravděpodobně budete mít nutkání si zahrát hazardní hry. Určitá šance na výhru tady je. Někteří Raci mohou očekávat důležitou rodinnou událost. Možná narození dítěte. V pracovní sféře vám jde nový projekt.

 

 LevLev (23. července – 22. srpna)

Mnoho Lvů bude skrývat svou lásku před okolím. A je to stále dokola. Jednou s tím musíte ven. Žena si dokáže ochočit lví sílu. Rozpumpuje ledové srdce a vyvede lásku z podsvětí. Muž Lvici zahřeje svou energii a nabídne jí změnu, pokud jsou partneři. Po zdravotní stránce konečně oživne lví krev a nemocní Lvi se začnou uzdravovat. Pozitivní události budou mířeny ke všem Lvům i Lvicím.

 

 PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Nezdá se vám, že je toho na vás trochu moc? Poperete se jak s pracovními nátlaky, tak s těmi soukromými. V práci se může jednat o konkurenční boj. V lásce jde do cesty sok nebo sokyně. Ale jdou i příjemné záležitosti. Nový začátek a přemístění nebo stěhování. Vlije se do vás spousty energie. Znamená to pohyblivý měsíc duben. Setkáte se sice s několika protichůdnými cíly, ale uděláte velice dobrou životní změnu, v níž začátek hraje hlavní roli.

 

 VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Váhy, dále neváhejte, protože nezadaným jedincům jde láska a slibný začátek dobrodružného vztahu. Zadaným měsíc duben slibuje stále se sbližující vztah. V něm bude hrát docela podstatnou roli ženská energie zemského znamení (Panna, Kozoroh nebo Býk). Doslova to pro některé Váhy může znamenat narození dítěte. Jiní zase mají před sebou velice dobrodružnou cestu. Rozhodně se tento měsíc nudit nebudete.

 

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Zdá se, že nebudete vědět, ke komu se přiklonit. Ať jste již ve vztahu s partnerem nebo sami, budete se muset rozhodnout mezi několika želízky v ohni. Ano, jste jako lízátko, na které se lepí jedna milostná záležitost za druhou. Pozor, ať nepřeberete. Jiným Štírkům je v dubnu dopřáno výměny partnera. Lístky starých lásek odkvétají. Těšit se ale také můžete na příjemnou koupi dekoračních věcí do svého bytu nebo domu, ale dbejte na záruční listy pro případ reklamace.

 

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pravděpodobně dojde u vás ke změně plánu. S tím v dubnu ani nebudete počítat. Půjde o neočekávanou věc a vy se musíte rychle rozhodnout. Spíše očekávejte větší vydání finančních prostředků. Náhle, neočekávaně se pokazí věc, kterou stále používáte a samozřejmě potřebujete. Někdo vám ale nabídne pomoc nebo svou spoluúčast na plánu. Tento měsíc se raději zdržte veškeré divokosti a unáhleného jednání. Vyplatí se počkat.

 

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Svobodní Kozorozi, začíná se nová životní etapa v lásce. Potkáte partnera, se kterým budete budovat nové a společné základy. Silné zastoupení v této věci mají muži onoho znamení, protože právě jim se podaří najít ženu, která je bude fascinovat. Takže muži – Kozorozi, láska v dubnu čeká. A ženy naopak se mohou těšit na radostnou událost, ta je chytne za srdce. To není vše, čekají vás cesty po souši. S tím je spojeno spoustu vyřizování.

 

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Setkáte se s osobou o dost starší. Posunete se na své životní pouti. Dubnové změny by vám měly přinést hodně životních zkušeností. Pravděpodobně vás očekává nějaká zkouška. Ta znamená jistý zásah do každodenního koloběhu. Pozor si také dávejte na svá játra a ledviny. Hodně pijte a hlavně se nenechte nikým vyvést z míry. Pokud vás zdraví netrápí, pak tímto měsícem proplujete inteligentně a vyváženě.

 

 RabyRyby (21. února – 20. března)

V dubnu budete oplývat životodárnou energií. Osud má pro vás nachystáno hned několik příležitostí, kterých se chopíte. Nic není nemožné. K tomu, abyste mohli uskutečnit své plány, potřebujete dostatečné množství prostředků, a to peníze, energii, chuť i srdce. Tento měsíc se vám toho dostane. To, co nabídne život, berte, protože se některé situace nemusí opakovat. Dostane se vám tolik vzpruhy, že uskutečníte neuvěřitelné akce.

 

Jiřina Irissa

Uložit

Uložit

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>