Astro tarotový horoskop na měsíc červen 2020

Sociální sítě
Achát Foto: Esoterické studio irissa

Achát
Foto: Esoterické studio Irissa Hlučín

Astro tarotový horoskop na měsíc červen 2020

Pro ty, kteří mají v červnu narozeniny…

Červnový měsíc je spojován s polodrahokamem ACHÁT, ať už jde o achát zelený, ohnivý nebo šedý z Botswany. Achát se vyskytuje v různých barvách. Tohoto kamene a zrozencům červnovým se týkají tyto verše:

„Kdo příjdeš tento měsíc na tuto zem,

achát jakýkoliv buď ti přínosem.

Může jím řídit svůj život dlouhý, šťastný, bohatý,

nikdy s ním strádat nebudeš, přilne k tobě, jako k němu ty.“

 

 

Beran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Beran 2

U mladých Beránků se objeví nová příležitost vycestovat. Ti starší mohou počítat s nějakou vzpruhou ohledně práce. Hvězdy se vám budou snažit po celý červen přinést dobré obchody, slibné pracovní příležitosti i finanční ohodnocení v podobě bonusů nebo prémií. Ti, kdo jsou bez práce, mohou nadějně pomýšlet na pracovní smlouvu. Něco se v tomto ohledu již rýsuje. Očekávejte účinnou pomoc druhých lidí. Dokonce, v lásce můžete očekávat upřímnou nabídku, která směřuje k trvalým hodnotám. Nejenom svobodní Beránci prožijí nevšední zážitek v osobním životě.

Býk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Býk2

Tento měsíc se u vás projeví obavy z nových změn. Nebojte se jednat. Žádná překážka by neměla být pro vás problémem při zdolávání cílů. Pravděpodobně nebudete mít chuť vejít do víru zábavy. Hvězdy vám radí si načerpat spoustu sil v přírodě, abyste byli schopni v dalších měsících udělat rázné rozhodnutí. Setkat se můžete s nějakým omezením nebo zákazem. Po finanční stránce to nebude tak jednoduché. Větší výdaje vás mohou trochu poškádlit, ale půjde jen o pár týdnů. Pokud jste sami, budete mít nutkání neriskovat svůj dosavadní život o samotě pro pár chvil milostného cvrlikání. Ale věřte, že hvězdy vás žádají o risk, který se vyplatí.

 Blíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Blíženci2

Červen pro vás chystá vítězství. Očekávejte velice dobré zprávy. Prožijete radostnou událost. Úsilí a veškeré snahy budou korunovány úspěchem. Ochutnáte příchuť slávy. O to už se hvězdy postarají. Ale neusínejte na vavřínech, ponechejte si bdělý stav. Popřípadě se běžte v průběhu června někde projít do přírody načerpat síly, ať získáte další chuť na radostnou vizi. V pracovní sféře počítejte se zadostiučiněním. Pokud vás některý z vašich kolegů hodně pozlobil, pak se nebojte kolem něho projít se zdviženou hlavou. U studentů se schyluje k výborným výsledkům ze zkoušek.

 Rak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Rak2

Tento měsíc byste měli dát najevo svou diplomatickou stránku. V pracovní sféře i v úřední oblasti se mohou objevit nějaké nepřesnosti, proto buďte trochu ostražití a vnímejte kolegy jinak, pozorněji a poslouchejte, co vůbec po vás chtějí. Záleží na tom, jak schopně dokážete argumentovat a projevovat své návrhy. Co tím hvězdy chtějí naznačit? To, že plánovat, myslet a rozumět je pro vás v následujících týdnech nejdůležitější. Také se mohou objevit problémy v oblasti lásky. Ženy v tomto znamení, opatrně na mužskou osobu ve znamení Vodnáře, Vah nebo Blíženců. Pravděpodobně budete muset požádat o pomoc někoho, aby vás usměrnil a chránil před těmito lidmi. Muži – Raci se většinou budou potýkat se starostmi v již zaběhnutém partnerství.

 Lev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Lev2

Dostane se vám příležitosti rozběhnout nějakou slibnou záležitost. Půjde přímo o gejzír energie. Pravděpodobně se naskytne nová životní cesta nebo vás očekává nově se rodící pracovní příležitost. Otevírá se tedy aktivní měsíc červen. Hvězdy vám nabídnou překvapení a radost. Pokud se obrníte trpělivostí, pak máte úspěch již předem dán. Trochu si však ohlídejte svou kostru. Po zdravotní stránce mohou nastat problémy s koleny nebo celou páteří. I krční páteř si zaslouží větší péči. Prohřívejte své kosti, ať jsou jakkoliv dlouho na světě co nejvíce přírodními slunečními paprsky.

Panna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Panna2

Je čas změnit jakoukoliv oblast ve vašem životě. Nabízí se proměna snad ve všech směrech. Ovšem, musíte počítat s trochou melancholie či neškodné bolesti, která je pro takovou změnu nutná. Hvězdy chystají mix života. Berte to tak, že dnes něco končí nebo uplynulo, ale zítra něco nového začíná nebo se rozvíjí. Pravděpodobně se rodí nový a perspektivní vztah. Ukončete veškeré negativní pocity a začněte žít. Jde k vám partner, který vás nadchne a vyvede do výšin blaha a může jít o člověka ve znamení Štíra, Raka nebo Rybu, ale pravděpodobně je to člověk narozený v podzimních měsících. Je to něco zajímavého, co si prozatím nedovedete představit. Pokud žijete s partnerem, měnit budete hromadně jednu společnou věc.

 Váhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Váhy2

Červen bude pro vás velice příjemným překvapením. Pokud vás donedávna trápily starosti a potýkali jste se s nesváry, pak věřte, že projdete těmito týdny jako  byste šlapali po měkkém koberci. Smířlivá gesta a harmonická nálada se objeví téměř ve všech oblastech. Nejvíce však počítejte s příjemnou náladou v oblasti lásky a citů. Může se stát, že se zamilujete. Pohodový vztah vám obohatí citový život. V osobních vztazích očekávejte splynutí duší a velkolepou pomoc. Užívejte si toho, protože pozemský čas je pomíjivý. Tou správnou větou tohoto měsíce pro Váhy je následující. Hlava i srdce jsou v potěšitelné náladě.

 Štír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Štír2

Štírům polichotí druhé pohlaví. Očekávejte tedy potěšitelnou událost, a to takovou, která vás velice obšťastní. V pracovní sféře si počkejte na chválu a uznání. Kdosi chce s vámi úzce spolupracovat. Pokud máte starosti, pak se dočkáte smířlivého gesta. Měsíc červen je o lásce a právě vy budete mít příležitost se zamilovat. Je to poměrně čerstvá záležitost. Všeobecně do vztahu zavane pohoda. Některým Štírům hvězdy přejí sňatku. Buďte přístupní k těmto událostem, protože hvězdy mají rády třpyt, který vychází z duše člověka. Připravte se na vyznání lásky. Udělejte vše pro to, aby to nebylo jen krátkodobé vzplanutí.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Střelec

To, co k vám jde tento měsíc, je velice slibné. Počítejte však s pomalým růstem a tím i s trpělivostí. Pokud jste něco rozjeli v pracovní či finanční sféře, tak očekávejte pomalý růst. Je vhodná doba na finanční vklady, které mají dlouhodobý charakter. Hvězdy vás ujišťují, že si máte spořit na horší časy. Ukládejte si bokem finanční prostředky, které v budoucnosti krásně zainvestujete. Věřte, že trpělivost růže přináší. Možná budete několik dní jako na trní, ale zmíněná trpělivost se vám vyplatí. Proto nejednejte zbrkle a nenechte se strhnout k ukvapené činnosti. Čas pracuje pro vás.

 Kozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Kozoroh2

Tento měsíc se budete řídit instinktem. Pocítíte trochu nerozhodnosti, proto je dobré využít duchovních zásahů a najít tak klid a rovnováhu. Hvězdy si s vámi pohrají, a to v dobrém slova smyslu. V pracovní oblasti zvolíte hravější přístup k určitým situacím. Nic nemůže rozházet životní tempo. Studenti se mohou těšit na vzdálená místa a počítat s dobře nastartovanou brigádou. Pokud vám něco nepůjde, zkoušejte to znova a znova. Ve výsledku by se to mělo podařit s úspěchem. Možná jen trocha varování. Nedělejte spoustu věcí najednou, protože ani jednu z nich pak nedotáhnete do konce. Jen si pohrávejte s možnostmi, které hvězdy servírují.

 Vodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vodnář2

Zdá se, že tento měsíc dovršíte jednu i více záležitostí. Věci se pohnou kupředu a je zaručen úspěch. Vodnářům se nabídne cestování. Pomalinku se připravujte na dobrodružství. Někdo z vás pojede dál a někdo bude konat cestu v rámci státu. Pro ty, kteří hledají uplatnění nebo nějaké usazení v pracovní oblasti, vypovídá tento měsíc o štěstí. Je zde možnost postoupit na vyšší úroveň. Co se týče duchovní stránky, veškeré strachy uvnitř vaší bytosti zmizí. Naleznete duchovní střed. Své zdraví si ohlídejte v oblasti krevního oběhu. Tam je dobré dbát na prevenci ohledně cukrovky a krevního tlaku. Věnujte se sportu, který nežádá od vás ostré pohyby a divoké úkony.

 Ryby (21. února – 20. března) znamení vodní

Ryby2

Před sebou máte měsíc, který se naplní kreativitou a kouzelnými událostmi. Setkáte se s osobami na vysoce duchovní úrovni. To vás nakopne správným směrem. Prohlubte si život meditací a iniciativou. Najděte správnou rovnováhu v tomto jednání, nic si nevynucujte ostrými prostředky. Dále očekávejte úřední jednání, kde využijete svou chytrost a komunikativní obratnost. V budoucnu vám přinese radost šťastné naplnění určitá zájmová činnost. Zřejmě vás čeká cesta do světa. Je vhodná doba vyzkoušet i nové obzory, proto důvěřujte hvězdám.

 :-) Jiřina Irissa

Esoterické studio Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>