Astro tarotový horoskop na měsíc srpen 2020

Sociální sítě

a949c08249948414214dfd2e2300d1f1Astro tarotový horoskop na měsíc srpen 2020

Doba pokročila a poměry se změnily. Nyní je hlavní zdraví nás všech, abychom tady byli pro nás a abychom se mohli radovat ze života, který je i přes koronavirové vlny atraktivní, dobrodružný a krásný….přeji Vám všem příjemnou srpnovou pohodu s letními horoskopy.

 

 BERANBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Mezi Beránky tento měsíc budou dominovat ženy, tak, jako u znamení Lva. Půjde však většinou o mateřské typy. Mladé ženy budou pečovat o svého partnera více, než kdykoli jindy. Ale i jim se nabídne péče od jiných, zejména od svého milovaného, který vypadá zdánlivě chladný. Pokud uvažujete být rodičem, dejte se do toho. Mužům jde do cesty něha a láska.

 Práce a finance

Tento měsíc se Vám nebude chtít skoro nic dělat. Po dovolené, přijde ještě větší lenost. Na to si dávejte pozor, protože Vaším přičiněním se zaseknete. Máte na výběr. Buď budete bojovat pro lepší materiální pocit, kde hrají roli finance nebo se ještě více stáhnete do sebe, ale s možným rizikem, že Vám unikne zisk. Co se týká financí, mějte trpělivost. Není vhodná doba dělat unáhlená rozhodnutí. V dalším měsíci se tato omezující situace uvolní.

 Zdraví

Dominujícími potížemi budou bolesti hlavy, někdy i velké starosti nadělá migréna. Přepadne-li Vás taková bolest, masírujte si postižené místo očištěným a nabitým křišťálovým valounkem nebo dalším léčivým kamenem, a to tygřím okem. U Vás je vidět varování ohledně hlavy celkově. To znamená, dát si pozor na úrazy. Při jízdě na kole, dbejte na to, abyste měli helmu.

 

BÝK Býk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

V srpnu mohou Býky potrápit trochu děsivé sny. Pocit bolesti či viny vůči partnerovi Vás okrade o spánek. Máte strach z opuštěnosti? Trýzeň, sklíčenost ze samoty, pokud jste sami, bez partnera, pochybnosti o sobě samém Vám nyní nepomohou. I z tohoto milostného trápení lze vplout do klidných vod,…..člověk nikdy neví, kdy a kde potká toho pravého či tu pravou.

 Práce a finance

Co není pozitivní v lásce, může být skvělé v práci. Býci, zaměřte se na počátek nového projektu a vložte do něj velkou energii. Je potřeba rozvinout schopnosti, protože máte výhledově nastartováno na úspěch. Býkům se nabízí solidní smlouva na brigádnickou činnost. Veškeré rozepře v oblasti práce a financí se vyřeší ve Váš prospěch. Na obzoru se ukazují nové zdroje příjmů.

 Zdraví

Opatrujte si ledviny. Býkům hrozí tento měsíc nachlazení, které se může projevit negativně na ledvinách nebo močovém měchýři. Ženy by si měly dávat pozor na prochladnutí v oblasti vaječníků. Na druhou stranu, Býci, kteří se snaží zeštíhlet, mají velkou šanci dotáhnout svůj plán do konce.

 

 BLÍŽENCIBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Blíženci, tento měsíc je ve znamení lásky, smíření a navázání nových kontaktů, které Vám prospějí. Setkání srdcí, dalo by se nazvat. Pravděpodobně se čerstvě zamilujete a prožijete to pravé vzrušení. Zda to ovšem bude natrvalo, ukážou další měsíce. Pokud jste se svým partnerem na štíru, čekejte jakési smíření a klid. Dokonce se můžete na hodně věcech, shodnout, to Vám přinese harmonii do vztahu.

 Práce a finance

Srpen si od Vás vyžádá hlubší zkoumání nad možnostmi, kterými budete nyní oplývat. Dostane se Vám velkého potenciálu energie, kterého je třeba využít. Vytvořte si bránu, která ukazuje příznivé pracovní i finanční možnosti. Je možná i pracovní cesta, takže se připravte na odjezd. Přijedete se ziskem, ale v případě, že využijete svých příležitostí.

 Zdraví

Teprve nyní se ukáže, jak dalece jste pečovali o své fyzické a duševní zdraví. Pokud jste se v této sféře zanedbávali, dopadne na Vás minulost. Chutná Vám alkohol, cigarety nebo lenost? Zamyslete se nad těmito neřestmi, protože zde jsou kořeny zdravotních problémů. Na druhou stranu, jestliže jste žili vyrovnanými poměry vůči zdraví, nemáte se čeho obávat.

 

 RAKRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Rakům se naskytne velice romantická a něžná láska. Ovšem, zatím je všechno na úplném začátku, proto je dobré o novou, srdcovou záležitost pečovat jako by to bylo malé dítě. Hodně rodin, kde alespoň jeden z partnerů je narozen ve znamení Raka, může očekávat potomstvo. V oblasti lásky získáte dobré zprávy.

 Práce a finance

V této sféře by bylo dobré zvážit, jak naložit s penězi. Dobrá organizace ve finančních záležitostech může vést k rozmnožování. Dostane se Vám několik možností, jak na to. Na obzoru se rýsuje nový dům, byt, auto, cokoliv. Máte vhodnou příležitost. Je zde šance na zaměstnání. Taktéž Vám tento měsíc projevuje náklonnost ohledně prodeje nemovitostí. Ve výsledku budete mít finanční úspěch.

 Zdraví

Dvojnásob pro znamení Raka bude tento měsíc platit varování, co se týká žaludku, střev a žlučníku. Hlídejte si, co jíte. Vybírejte kvalitnější potraviny a hlavně si vybírejte zdravější varianty. Také stres dokáže zamávat s Vaším trávením. U žen doporučuji návštěvu mamografie.

 

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

Tento měsíc Vás požene kupředu energie. Ve vztazích budou mít navrch více ženy – Lvice, než muži – Lvi. V lásce půjde spíše o tu sexuální stránku, kdy bude rozdmýchán oheň, který může pálit. Lvice se vzpruží a na svého partnera zapůsobí jako katalyzátor. Lvi se mohou spolehnout na ženu, kterou znají už delší dobu, půjde o ženu podnikavou, zralou, vášnivou, ale pozor, zadanou. Mnozí Lvíčci ve vztazích postoupí na vyšší úroveň.

 Práce a finance

Na nezaměstnané Lvy čeká nadějná pracovní činnost. Může se jednat o štědrou brigádu nebo o dlouhodobou práci, která začne růst od samého začátku. Je zapotřebí se ukázat v tom nejlepším světle a využít svých schopností. Řada Lvů začne přemýšlet nad renovací svého domova nebo o změnách týkajících se bydlení. Lze očekávat pokrok, rozvoj a solidní úspěch ve finančních operacích.

 Zdraví

Tento měsíc je dobré se zaměřit na své paže, ramena, ruce a plíce. Lvům radím, zbytečně nepřepínejte své síly. Ačkoliv jste ohnivé znamení, které má spoustu energie, je potřeba tlumit pohybovou aktivitu a zlozvyk v podobě kouření cigaret. Po psychické stránce se taktéž opatrujte, protože hrozí nervové vyčerpání. Budete potřebovat veškeré síly ke své práci a k renovaci svého domova.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Prázdniny by měly být pohodovým a odpočinkovým obdobím. U Vás je tato doba ohrožena nepříjemným střetem, hádkou, žárlivostí či nedorozuměním ve vztahu k partnerovi. Jeden z Vás odejde s bolavým srdcem. Na jak dlouho, to ukáže čas. Někdy je nutné nechat ovzduší mezi partnery provětrat a udělat tak místo novým zážitkům, které Vás jisto jistě čekají.

 Práce a finance

Tento měsíc Vám jdou finanční výdaje. Ale bude to ku prospěchu. Nebojte se investovat, nebudete se cítit ochuzeni. Snažte se ale o vyvážená rozhodnutí, nic nevyřizujte pod nátlakem. V žádném případě nepostupujte divoce, unáhleně a v negativním stavu. Pokud budete v klidu, máte vytýčen cíl, není co řešit a bez obtíží se svými penězi manipulujte.

 Zdraví

Dejte se do klidu. Srpen by měl být pro Vás měsícem dovolené, volna, oddechu a zejména meditace. Rozjímejte třeba s knihou v ruce. Vynechejte elektroniku a ruch velkoměsta. Zajděte si do přírody. Vaše duše si žádá určitou reflexi. Vyléčíte si tím bolavá místa. Vždyť, jaká duše, takové fyzické zdraví.

 

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Někde, za Vašimi zády se potuluje konkurence v lásce. Je na čase s tím něco dělat. Pokuste se pro svého partnera nějakým způsobem zatraktivnit nebo zkrášlit. Máte šanci se Vašemu partnerovi zalíbit. Jinak, ve vztahu to může trochu skřípat, protože nebudete chtít ustoupit ze svých názorů. Nějak se vytrácí tolerantnost. Potíže, které se v srpnu namanou, byste měli řešit pozitivními a hodnotnými záležitostmi.

Práce a finance  

Jde Vám solidní úspěch. Jde o to, že vše, co tak pečlivě plánujete, se v srpnu projeví v té nejlepší podobě. Vynaložené úsilí stojí za to. Je vhodná doba začít ukládat stranou (spořit si) nějaké peníze. Tyto finance mohou sloužit pro případ, že se Vám v budoucnu nebude dařit. Ale Vám se daří, držte se toho!

 Zdraví

Milé Váhy, jdeme od zdola. Mám pro Vás varování, které se týká kotníků. Zde si dávejte pozor na výrony. Při turistice si zpevněte obuv. Dalším nebezpečím je úraz holeních kostí. Chápu, nemůžete chodit celý srpen s ochrannými pomůckami na nohou. Jak by to vypadalo, že? Ale občas si vzpomeňte na tato slova. Oči si chraňte také, hlavně sítnici. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, je na čase, aby pomalu odcházely.

 

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Štíři v tomto prázdninovém měsíci propadnou svobodě. To je docela dobré, protože si vyčistí mysl. To jim dá trochu volnosti k prožití radostného dobrodružství. Entuziazmus bude Štíry doprovázet na cestě k novému vztahu nebo zavane mezi partnery čerstvý vítr. Nebude jim chybět důvěra, otevřenost, odvaha a optimismus. Ve své dobrodružné touze pomohou člověku, který je mu blízký.

 Práce a finance

V srpnu se Vám bude v pracovní sféře velice dařit. Nejen, že dojdete k naplnění kasičky, ale pocítíte ve své práci srdce a přítulnost. Zapůsobíte na spoustu lidí harmonicky a to samé se stane i Vám. Projdete cestou nadějných vyhlídek do budoucnosti. Citově i duchovně se posunete dále. Jen malé varování. Citlivá stránka bude mít větší váhu než myšlenky na finanční stabilitu.

 Zdraví

Pokud se Vám Štírům zdá, že ne a ne vyjít ze svých zdravotních problémů, nezoufejte, osud je Vám v této oblasti nakloněn. Mnozí Štírci by měli být se svým zdravím spokojeni. Energie vzroste a měsíc srpen si můžete užívat na plné obrátky.

 

 STŘELEC 1Střelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Krásné oslavy s milencem. Dočkáte se daru od přítele, manžela nebo od někoho, komu na Vás záleží. Srpen je ve znamení večírků a užívání si. Takže v této oblasti očekávejte lásku. Také může jít o konkrétní událost, jako je například svatba, narození miminka nebo návštěvy zábavních podniků, které Vám přinesou štěstí.

 Práce a finance

V srpnu se Vám naskytne nejedna příležitost, která zajistí finanční úspěch. Budete hnáni jakousi motivací a horlivým nadšením. Můžete investovat a provádět transakce. Máte k tomu otevřenou cestu. V pracovní sféře Vás čeká odměna. Stanete se na nějakou dobu pilířem v kolektivu.

Zdraví

Takové malé varování pro Vás. Tento měsíc dávejte pozor na oblast břicha. U žen jsou to vaječníky a u mužů močový měchýř. Mohou Vás potrápit zažívací problémy. Ještě jednu zajímavou věc. Chraňte si svůj nos. Mohlo by dojít ke spálení od sluníčka nebo se střetnete třeba s tvrdým míčem.

 

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

V některých vztazích s Vámi kozorohy se partneři setkají s dychtivou a rebelskou náladou. Budete zapálení pro dobrodružství, které se v tomto prázdninovém měsíci ukáže. Pravděpodobně nebude mít taková romance dlouhého trvání. Milenci budou pro sebe pálit, ale v září city ochladnou. S takovou rychlou láskou se můžete setkat i na dovolené či na cestách.

 Práce a finance

Pokud budete chtít nějaké peníze, dostanete příležitost je získat. Někdo Vám nabídne pomocnou ruku. Setkáte se s porozuměním a pochopením Vaší situace. Dokonce můžete investovat do Vámi příjemné záležitosti a samozřejmě Vás očekává harmonická nálada na pracovišti.

 Zdraví

Jestliže máte zdravotní problémy, nebojte se. Archanděl Rafael Vás vede k zelenému a léčivému světlu. To znamená, že se tento měsíc dočkáte uzdravujícího procesu. Možná se ale nevyhnete cestě k lékaři.

 

 vodnář1Vodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Postavíte se tváří v tvář nějakým partnerským obavám. Snad jste v minulém měsíci učinily nějaké změny ve vztazích. Nyní počítejte s opatrností a žárlivostí. Kdosi Vás rozruší. Odkryje se nějaké tajemství. Pak by měl být klid.

 Práce a finance

Blíží se k Vám finanční stabilita. Zajistěte rodinu, budete to do budoucna potřebovat. Finanční zabezpečení bude pro Vás znamenat určitý klid a harmonii. Co se týká pracovní oblasti, pokuste se vrátit v čase a zavzpomínejte na úvahy ohledně změny zaměstnání. Něco se již rýsuje, ale větší obrysy to dostane až na podzim.

 Zdraví

Po zdravotní stránce by mělo být docela fajn. Dokonce se Vám vrátí energie a nadšení. Pozor však na příliš velkou energii, ať si nepřivodíte úraz. V tomto měsíci se můžete setkat s nějakou dětskou nemocí. Takže pozor i na neštovice.

 

 RybyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

V partnerství zavládne klid a pohoda. Příjemný zážitek v srpnu Vás obšťastní a samozřejmě oblaží Vaši duši a srdce. Pokud jste si s partnerem v poslední době nerozuměli, máte optimistické vyhlídky na uzdravení vztahu. Jestliže jste svobodné Rybičky, u vody (moře nebo rybník, co na tom záleží, hlavně, že se šťastně zamilujete) se setkáte se svým pravým protějškem.

 Práce a finance

V srpnu se Vám rýsují výdaje. Dejte si pozor na zloděje. Pravděpodobně budete mít chuť rezignovat, co se týká navyšování příjmu. Spíše budete řešit situaci v milostném vztahu, ale v tom pozitivním smyslu. Bohužel, dopad to bude mít právě na ty finance. Jinak řečeno, více se budete tento měsíc věnovat partnerovi než svým investicím.

 Zdraví

Trochu Vás potrápí bolest ve vztahu k pohybovému aparátu. Je dobré si jít častěji zaplavat nebo využít přírodní alternativy v procesu léčení. Kryjte si kolena a zuby. Mohou se objevit problémy s odvápněním kostí.

Jiřina Irissa  :-) 

Esoterické studio Irissa

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>