ASTROLOGIE LÁSKY – BLÍŽENCI

Sociální sítě

BlíženciASTROLOGIE LÁSKY

Blíženci 

Žena Blíženec – smyslný energický zdroj

Tato žena by si v lásce měla více věřit. V pravý čas se objeví vysněný princ a odveze svou ženu v Blížencích do svého krásného zámku. Pro víkendové líbánky by se vzdala spousty věcí, ale jen po dobu těch líbánek, které musí být časté. Do vztahů se může vrhat po hlavě, a to rovnou buď mezi ledové kry, nebo do teplých vln Karibiku. Vztahy jsou u této ženy dobrodružnou cestou. Ta cesta má ale smyslný náboj

Muž Blíženec – rozmarný milovník žen

Pokud žije tento muž ve vztahu, pak je možné, že jeho partnerka bude často překvapována jeho rozmary v milostných akcích. Ona třeba s tím nepočítá, když muž Blíženec v mžiku ženu uchopí nečekaným způsobem. Jeho milovaný protějšek by měl mít explozivní dávku fantazie zkombinovanou s nepřeberným množstvím energie.

Blíženci ve vztahu k…

…Beranovi 

Beran je obestřen tajemstvím, horkou přitažlivostí a nápaditostí. To přitahuje Blížence a ten se může vydat s tímto partnerem na dobrodružnou cestu určité části společného života. Jde o vzrušující pár, ale pozor! Beránci nenechávají sebou vláčet. Oni přesně ví, co chtějí a Blíženci by to měli poznat. Proto je tento vztah i o trpělivosti a trochu i o jasnovidectví.

…Býkovi 

Obě tato znamení mají rády společnost a rádi navštěvují různá kulturní zařízení od sportovní haly po koncertní sály. Když Blíženec pozve Býka na večeři, udělá krásnou věc. Ale při dlouhodobém soužití se navršují záležitosti, které ty dva názorově oddělují. A pokud se Blíženec překoná a dojde k toleranci, pak mohou oba zkusit spolu žít.

…Blíženci

Oba jsou si vzájemně sympatičtí, ale jejich spojení na té vážnější úrovni nebude sladěné, jak by mělo být. Společně strávený čas může být vzrušující, a to v pozitivním i negativním smyslu. Předhánějí se v různých nápadech, názorech a někdy se i radují z výsledků. Občas to zajiskří a hned je tady extrémní situace. Tento partnerský vztah nebude nudný, ale mnoho vzruchu může vyvolat prapodivné nálady.

…Raku 

Tito dva mají k sobě velmi blízko. Rádi si zaflirtují na duchovní úrovni, ale to nutně neznamená, že si něco spolu vážně začnou. Rak dovede Blížence nadchnout svým kultivovaným jednáním a rozumem. Blíženec má rád energické výstupy a docela energické špásování, ale Rak spíše preferuje jemnou stránku lásky na dlouhodobé úrovni, protože on je mimořádně senzitivní a v sexuální oblasti empatický.

…Lvu 

Blíženci by měli v lásce se Lvem jednat opatrně. Tento vztah je jako divoká džungle. Lvovi náleží královská hříva, ale parohy by mu neslušely. A Blíženci se zase musí mít na pozoru před Lvím řevem a ohnivou energií, kterou můžeme přirovnat k vysokému napětí. Ale zase na druhou stranu, proč by si ti dva nemohli přece jenom věřit? Může se to stát. Výjimka potvrzuje pravidlo.

…Panně 

Pokud to mezi nimi zajiskří, pak Blíženec musí počítat s tím, že Panna se od něho nenechá ovlivnit. Zdrženlivá a introvertní Panna je naprostým protikladem dynamického Blížence, protože toto znamení má rádo spontánní aktivitu a lehkost života. Panna jde do hloubky, a pro nečekané akce nemá tedy pochopení. Často působí uzavřeně a Blíženci, zvlášť muži si musí dávat pozor na opatrnost k získání partnerčina srdce i těla.

…Váhám 

Trochu přiostříme. Pokud jde o erotickou fantazii, jsou na tom oba přibližně stejně. Jen malý rozdíl můžeme mezi nimi spatřit. Váhy si totiž nevěří tolik, jako Blíženec, který má rád žhavé chvilky. Rozumí si v ložnici, u stolu i ve společnosti. Občas si ale musí nechat volný prostor každý sám pro sebe. Pak by mohlo fungovat i dlouholeté manželství.

… Štírovi 

Kombinace těchto dvou znamení je docela zvláštní a dobrodružná. Štír umí být docela otevřený a partner v Blížencích dokáže v této tajemné knize číst. Ale po čase ve vztahu zavládne ledový vítr. Když to Blíženec s něčím v životě přežene, Štír se stáhne a tiše pláče. V nejhorším případě bodne partnera svým bodcem. Krátký románek bude hezký a podnětný, ale chce-li být se Štírem, pak ho nesmí využívat.

…Střelci 

Oheň potřebuje dostatek vzduchu, aby se mohl rychleji a dostatečně rozpálit. A to je právě Střelec, který Blíženci umí dát podnět k zajímavému partnerskému vztahu. I když se po čase milostný vztah mezi nimi může rozpadnout, jako kamarádi mohou zůstat po zbytek života. Po létech se jejich vášeň opět rozhoří.

…Kozorohovi 

Jejich vztah naučí každého z nich být vytrvalejším a zkušenějším. Je to jakási zkouška životem ve dvou. Milostný románek je osudem tolerován. Blíženec se bez rozmyslu může pustit s Kozorohem do akce. Ve společném životě se ale Blíženec bude cítit jako ve vězení. Je dobré si popovídat o všem, ale v tomto vztahu to asi neklapne. Nebýt fyzické přitažlivosti, ti dva by se ani spolu nebavili.

…Vodnáři 

Blíženec si s Vodnářem přijde na své. Našel partnera pro společnost i na toulky světem či domovinou. Oba přitahují takové věci, jako jsou exotika a dálky. Vodnář je někdy tajemný, ale až do hloubky věří v duchovní síly. Blíženec nachází ve Vodnáři opravdového spojence. Tato partnerská kombinace je velmi příznivá v oblasti mezilidských vztahů, ale co se týče financí, je to katastrofa. Kdyby neexistovaly peníze, tito dva by měli šanci být nejlepšími milenci.

…Rybě 

Ryba potřebuje důvěru, trpělivost a stabilní vztah, až potom může Blíženci věřit. K manželství však ani během času nedojde, protože Blíženec neumí dostatečně reagovat na rybí náladu a ostatní její změny. Ačkoliv Ryba může během společného soužití partnera překvapit nejen v té milostné sféře, ale i v soužití jako takovém. Mohla by existovat vzácnost, kdy Blíženec s Rybou oslaví zlatou svatbu.

Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>