Astrotarotový horoskop na červenec 2018

Sociální sítě

horosk.řervenec2018Tento měsíc vládnou Raci

Rodinný kruh je pro Raky svatyně. Chtějí věčné štěstí, věrnost a kopu dětí.

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Pro ženy

Láska: Eso holí – Ve vztahu tento měsíc čekejte velkou dávku vzpruhy. Energie se do žil pohrne jako vodopád. U svobodných žen půjde o energii vášnivou a horkou. S parným letním měsícem přibudou noční výlety a šance prožívat romantický vztah s notnou dávkou fyzické přitažlivosti. Touha, láska, dovolená, chtíč a moře akcí. Práce: král pohárů – Setkávání na úřadech. I když jde o pracovní oblast, úřadem je myšleno skoro vše, co souvisí s papírováním, lékařstvím a majetkem. Také se Raci budou pohybovat v zařízeních, kde je spravedlnost a jakási vyšší instance. Zdraví: 4 mečů – Ženy, musíte odpočívat. Teď máte možnost zcela ustoupit od pracovních záležitostí a využívat dobu klidu a rekonvalescence. Máte velkou možnost, že se zcela uzdravíte, pokud opravdu budete poslouchat rytmus těla a duše. Chtíč kvůli fyzické lásky, může skončit rychle, pokud nebudete poslouchat své tělo.

Pro muže

Láska: 6 pohárů – Láska a rozhodování. Budete mít možnost volby. Stará láska, pokud je již bez vášně a citu, půjde udělat místo lásce nové. Stane se vám něco překrásného. Zamilujete se a budete z toho žít velmi dlouho. Láska, která bude plodná a může vést k oslavám a sňatku. Nenechte si ujít radovánky, které vás příjemně obohatí. Práce: Královna pohárů – V pracovní sféře se dotknete snad i hvězdného nebe. Poroste vaše kariéra a budete vděční ženě, která vás dovede k úspěšným výšinám. Trochu uberte v práci plyn a těšte se na příjemné a harmonické ovzduší. Zdraví: 6 pohárů – Ohlídejte si srdce, cévy a nervy. Bušení ucítíte nejen v lásce, ale tlak se vám může zvýšit i po té zdravotní stránce. Nervózní můžete být tento měsíc z dětí nebo kvůli dětem. Vcelku ale to bude pro vás měsíc bez drsných karambolů.

                                                                                                          

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Pro ženy

Láska: Viselec – Láska bude stagnovat. Je to ale jen vaše osobní stagnace. Budete mít strach něco změnit nebo se pustit do situace, která vám dává pocit budoucí nejistoty. Červenec je krásný letní měsíc, ale vy se mějte na pozoru před mužem, který vás zklame. Není to však tak hrozné, jak si představujete. Práce: 4 mincí – Pravděpodobně budete trochu stagnovat i v té pracovní sféře. Dbejte více na své spoření a zbytečně nerozhazujte své naspořené peníze. Raději vyčkejte na vhodný čas, jak je upotřebit. Možná na nějakou dovolenou, která vám umí dát krásný pocit a nádherně prožitý volný čas. Zdraví: 10 mincí – někdo z rodiny vás bude potřebovat. Může to být kdokoliv. Ale vymaníte se z nepříjemností. Nejsou ani vyloučeny cesty k veterináři. Rozhodně se snažte věnovat i sami sobě. Nějaké finance byste mohli utrhnout čistě pro své zdraví. Relaxování, masáže, rehabilitace a trénování těla.

Pro muže

Láska: 3 pohárů – Možná se budete radovat. Lehké pohoštění v rodině i s partnerkou. Máte před sebou několik akcí se skleničkou v ruce. Využijte těchto událostí, ať se vám rozzáří dušička. Potřebujete něco oživit a občerstvit se opojnou šťávou života. Práce: 5 mečů – Pracujte-li s ocelí nebo se zbraněmi, pak opatrně. Můžete se pořezat a bude to bráno jako pracovní úraz. Také se mějte na pozoru před ženou, která pracuje ve vaší blízkosti. Jazyk bude mít jako břitva a citově chladná jako led. Zdraví: Královna mečů – Očekávejte léčebnou proceduru nebo radikální řešení. Se zdravotním problémem vám pomůže žena – lékařka nebo psychoterapeutka. Pozor na revmatické potíže. Mohou bolet záda a kolena. Tady by vám pomohla voda a teplo.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Pro ženy

Láska: Královna holí – Stane se z vás tento měsíc žena, která vyzařuje oheň, energii a vášeň. Tím přitáhnete k sobě muže. Představte si několik čmeláků, kteří by s chutí pilovali sladkou květinu. Červená barva vám v tomto měsíci dodá hodně sil, odvahy a průbojnosti. Rozhodně nyní nebuďte v lásce líné a přijímejte společenské akce s muži. Práce: 5 mincí – V pracovní sféře buď naopak opatrní. Může vám hrozit újma nebo menší ztráta. Také se můžete setkat s nepochopením kolegů. S financemi to také nebude nějak slavné. Hlídejte si majetek, máte v této oblasti více ztráty než obvykle. Zdraví: 3 mečů – Zdá se, že jen láska vás v červenci natisíckrát potěší. Ohledně zdraví si hlídejte krev, srdce a páteř. Vyvarujte se stresovým situacím a uklidněte mysl, tělo i duši. Pak se vše uklidní.

Pro muže

Láska: Měsíc – Tento měsíc se setkáte s bludnými představami. Láska není taková, jaká se vám zdá být. Pokud teprve lásku hledáte, tento měsíc přijde pouze klam a mámení. V nočních hodinách se setkáte tváří tvář s obavami, které vám klidu nepřidají. V hlavě vznikne zmatek, ale pouze v hlavě. V reálném světě nemusíte mít obavy. Práce: 10 mečů – Něco se v této sféře může pošramotit a tím nenávratně poškodit. Může se stát, že ukončíte činnost, která vás nebaví, a přejdete na zcela něco jiného. S ukončením nějakého úkolu by měly přijít nové změny a odejít tak trápení. Některým Blížencům hvězdy a Tarot doporučují vyloženě zanechat pracovního nasazení a uklidnit situaci, jinak by to mohlo skončit velkým nezdarem.

Zdraví: 2 mincí – Nehrajte si se svým zdravím. Ono to na chvíli bude v pořádku, ale po čase se objeví zdravotní problémy. Několikrát se tento koloběh bude opakovat, ale s tímto procesem přichází opotřebení oběhových orgánů a celkového zdraví vůbec. Změňte životosprávu nebo si zažádejte o pobyt v lázních.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Pro ženy

Láska: Poslední soud – To, co provádíte v lásce své lásce, může být použito proti vám. Tedy, činíte-li dobro, pak očekávejte jen to nejlepší. Radost, štěstí a příjemnou partnerovu náklonnost. V opačném případě očekávejte nepříjemnosti, mrzutosti a hádky. Ale nebojte se, máte nad svou láskou velkou ochranu. Svobodné ženy mohou očekávat tento měsíc osudové štěstí. Práce: 7 mincí – Abyste na tomto poli mohli mít úspěch, okovejte se notnou dávkou trpělivostí. Jen pomalu před dychtivým jednáním. Tím si můžete uškodit. Plánujte, přepisujte a pomalu zkoumejte. Také opatrně s brigádami, pokud nějakou chcete sehnat. Zjistěte si co nejvíce informací.  Zdraví: 10 holí – Záda, záda a zase záda. Je čas navštívit masážní salón. Pozor na prudké pohyby, aby se vám neudělalo špatně. Pravděpodobně budete tak akční a energičtí, až se vám poslední dny tohoto měsíce bude zdát, že je toho moc.

Pro muže

Láska: 7 pohárů – Zasáhnou vás iluze o krásné lásce. Možná se v červenci potrápíte romantikou a bude vás to stát srdce. I láska někdy bolí, proto si nestavějte vzdušné zámky. Pouze zlehka poznávejte. I snění vás může dostihnout. Více snění, málo práce a nakonec přichází tvrdý pád do reality. Ale můžete si zajít i do kina. Tam je pro vás nachystán ten pravý film a z něj si vezmete inspiraci. Práce: 3 holí – Máte před sebou několik velmi příjemných obchodních zpráv. Čekají vás nadějné vyhlídky na práci i na finanční operace. Nebojte se jednat a pracovat na svých plánech. Je čas množit peníze. Také se vám může dostat velkého finančního ohodnocení. Zdraví: Rytíř mečů – Pozor na řezné nástroje. Dojde k vám informace ohledně chirurgického zákroku nebo budete pečovat o jakoukoliv nemocnou osobu. Trochu to potrápí, ale vše je o zvyku. Lékařské prostředí a chirurgická ocel je tento měsíc výstražným znamením i pro vás.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Pro ženy

Láska: 7 holí – Proč se bráníte nově přicházející lásce? Někdo po vás touží a vy si toho buď nebudete vážit, nebo ho odmítáte s jistotou. Pochopitelně, pokud jste zadané Lvice a milujete svého partnera, není dobré odcházet z pevně osídlených míst. Svobodným dámám se nebude chtít vstupovat do vztahu, alespoň ne tento měsíc. Práce: Kolo štěstí – Vnímejte různá znamení kolem sebe. Mohou se objevit finanční vzestupy, dobré pracovní místo i pochvaly. V červenci na vás čeká velké pracovní štěstí. Pevně se této myšlenky chyťte a užívejte si svých pracovních úspěchů. Zdraví: Smrt – Mohou vás bolet kosti. Celá kostra se bude třást v základech. Pozor si hlavně dejte na nedostatek vápníku a dostatečně pijte.

Pro muže

Láska: 3 mincí – Vynaložíte značné úsilí na tom, abyste mohli začít nějaký vztah. Pokud ve vztahu již jste, čekejte na něm spoustu práce. Je tu jistá naděje na budoucnost v lásce, ale občas je dobré tuto lásku oživit a nechat rozkvétat. Hlavně se do ní nenuťte a neberte ji jako samozřejmost. Práce: 6 holí – Hrdě a se vztyčenou hlavou jeďte vstříc k velkým úspěchům. O tomto se dozví více lidí a chvály na vás nebudou brát konce. Případný pracovní konkurz vyhrajete. Při plnění úkolů se blýsknete nejen před svými nadřízenými, ale i před blízkými kolegy. Zdraví: 2 holí – V oblasti zdraví se budete muset spolehnout na svou intuici. Zkuste sami zhodnotit, zda vás něco trápí a do jaké míry to trápení je. Rozhodně se nevyhnete kloubním potížím a při změně počasí pocítíte nepříjemné tlaky v kostech.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pro ženy

Láska: Eso pohárů – Nová láska na obzoru. Když ne nová láska, tak příjemná setkání, návštěvy a posezení u kávy nebo čaje s příjemným mužem. Velmi vás rozradostní něco nového a nečekaného. V dlouhodobém partnerském vztahu vás očekává krásné období. Nezmeškejte příležitost zažít romantickou náladu. Cit a soucit. To jsou hlavní atributy tohoto měsíce pro vás. Práce: Páže pohárů – I v pracovní sféře očekávejte příjemné prostředí. To vám umožní vaši kolegové. Dokážou vám pomoci, poradit a příjemně i překvapit. Spřátelit se můžete i s mladším kolegou nebo kolegyní. To vám pomůže zazářit. Stanete se středem pozornosti. Zdraví: 9 pohárů – Pokud vás trápí zdravotní problémy, uvolněte se a nebojte se. Rozhodně vše dobře dopadne. Tento měsíc je pro vás vhodná doba si udělat čas na relax někde u moře. Dokonce se vám podaří léčit své neduhy jistými tekutinami.

Pro muže

Láska: Mnich –  Lásku najdete, ale ne v tomto měsíci. Je třeba získat nadhled, uvědomit si, jaké má mít vaše partnerka priority a získat čas. Myšlenkami si tvoříte osud. Ženu svých snů si namalujte ve svých představách a ona se objeví na osudové cestě. Většina mužů v Panně se bude cítit lépe o samotě, ale to se může za měsíc změnit. Práce: 5 holí – Očekávejte konkurenci. Buď budete ti, kteří budou bojovat o své pozice nebo se stanete pozorovatelem a rozhodujícím konkurentů. Toto soupeření nebude jednoduché, bude si to žádat oběť v podobě ztracené energie. Tak opatrně, ať se neroztopíte v potu úsilí. Zdraví: Blázen – Tak trochu se musíte hlídat, a to hlavně v přírodě. Při turistických výpravách přichází nejedno dobrodružství. Můžete šlápnout vedle a hned je z toho průšvih. Pozor si dávejte také na dětské nemoci, mezi něž se řadí spálničky, neštovice a podobné neduhy. Ale jinak vás bude doprovázet zdravotní štěstí.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Pro ženy

Láska Císařovna – Je čas na miminko. Co k tomu víc dodat? Nezadaným ženám ve znamení Váhy přichází měsíc plný plodné lásky a zadané ženy se mohou těšit na radostné zážitky. Společné bydlení, zkrášlování domu či bytu a příjemně zářivý červenec ve společnosti dobrého partnera. Práce: Velekněz – V této sféře se uklidněte a klidně si pohrajte s myšlenkou, že někomu ze svých kolegů pomůžete. Jste na dobré cestě povýšit a být někomu velkou oporou. V zaměstnání najdete spřízněnou duši. Také vás může čekat velmi dobrá smlouva a nadějné výsledky pro zakončení důležitých projektů. Zdraví: Císař – Uklidnění v práci vám pomůže zklidnit zrychlený tep. Psychicky byste na tom měli být dobře, ale fyzicky vás může rozbolet hlava a vše, co je na ní i v ní. Tak pozor si hlavně dejte na uši, nos, čelo, mandle v krku a zátylek. Nastydnete-li, pak si dopřejte klidový režim a čaj, který snesete. Dodržujte pitný režim.

Pro muže

Láska: Král holí – Do existujícího vztahu zasáhne činorodě jeden muž. Buď vás povede na správnou cestu, nebo zavede na rozcestí. Podle energie tarotové karty a hvězdného postavení to vypadá na upřímnou pomoc. Zkuste vynaložit trochu více úsilí. Pro lásku bojujte a vybojujte si v partnerství pevnější a ohnivější pozici. Práce: 9 holí – Tady to půjde tento měsíc trochu ztuha. Je možné, že se vám vrací jedna a tatáž záležitost, kterou potřebujete již nadobro vyřešit, ale neudělejte tu samou chybu. Poučte se a v této pracovní věci vše udělejte na ruby nebo úplně jinak. Ti, kteří absolvují konkurz na pracovní místo, by měli více zabojovat. Zdraví: Svět – V oblasti zdraví vás čeká cestování. Cesta za lékaři nebo cesta do jiného prostředí. Toto vám jistě pomůže. Spousta mužů ve znamení Váhy má problémy s plícemi i průduškami, a proto by bylo dobré volit dovolenou k moři nebo na hory.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Pro ženy

Láska: 2 pohárů – Láska jako z románu. Některé Štírky čekají výšiny, harmonická setkání a pomoc partnera. Každopádně budete na lásku dva. Opětovaná láska se blíží. Jisté fyzické a spřízněné sblížení v červenci je možné. Nenechejte si ujít tuto příležitost. Práce: Síla – V povolání se statečně s něčím poperete a zvítězíte. Máte odvahu se pustit do nových projektů a úkolů. Hvězdy vám pomohou najít správný směr. Možná budete muset vynaložit nemalé úsilí na svou pracovní pozici. Nebojte, máte vášeň pro svou práci, a to se u nadřízených cení. Podnikatelky se mohou těšit na větší zájem okolí o vás, pracovně samozřejmě. Zdraví: 2 mečů –  Po zdravotní stránce to nebude tak jednoduché. Budete se smiřovat s něčím, co potřebuje uklidnit. Mohou to být zuby, kosti, oči nebo kůže. Řešení se nalezne pro vás velmi brzy. Pro to, abyste se cítili milé Štírky dobře, budete muset tento měsíc obětovat nějakou finanční částku.

Pro muže

Láska: 9 mečů – Láska vás nenechá spát. Je zde cítit nervozita a touha, která vás může ničit. V červenci vás obestře trochu strach z toho, že budete opuštěni partnerkou nebo, že nový objekt vás nebude chtít. Toto jsou ale zbytečné obavy. V klidu užívejte dobu krásných prázdnin a dovolené. Práce: Spravedlnost – V pracovní oblasti se pokusíte o kompromisní jednání se svými nadřízenými a kolegy v práci. Je třeba vyřešit vše spravedlivě, abyste si mohli trochu od té práce odpočinout. U studentů to bude trochu jiné. Budou plánovat různé brigády a zajišťovat si tak finanční prospěch.  Zdraví: Rytíř holí – Pozor na horkou vodu, slunce a příliš dusné prostředí. Potřebujete trochu vlhkosti, chladnější podnebí a pohyb v dobře klimatizovaném prostoru. Také vás mohou potrápit kolena. Každopádně si dávejte pozor na vysoký výdej energie a dodejte svému tělu komfort, který potřebuje.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pro ženy

Láska: 4 pohárů – Partner vás pravděpodobně bude trochu nudit. Ať udělá cokoliv, vy se nehnete z místa. Jen budete přemýšlet, zda to má cenu nebo ne. Názorově se nestřetnete a ve vaší hlavě se budou rodit spíše nereálné myšlenky, jak byste partnera změnili nebo ho popřípadě vyměnili. Práce: 8 mincí – Po pracovní stránce můžete čekat úspěch, ale ten vám nespadne jen tak do klína. Už máte něco za sebou, tak jen čekat, jak se věci budou odehrávat a pak můžete sbírat své plody. Je čas přemýšlení, plánování a mezi tím i odpočinek. Zdraví: 8 holí – Vše zde půjde hladce. Dostanete pár pozitivní zpráv a rychle se začnete ze zdravotních problémů zotavovat. Energií nabitá duše i tělo vás nasměruje k aktivním úkonům. Vše je v pořádku a můžete si i dopřávat tento měsíc gastronomických zážitků, jak je libo. Ale přece jenom apeluji, všeho s mírou.

Pro muže

Láska: Páže mečů – Když chcete něco ve svém partnerství změnit, pak jděte podle strategického plánu. Tento měsíc, co se lásky týče, byste měli více myslet. Pokud máte vztah s partnerkou v pořádku, vše by mělo fungovat dobře a podle plánu. V opačném případě může přijít vyhrocená situace a bouřka. Práce: Královna mincí –  Zde budou vládnout ženy. Přichází chvíle, kdy se budete muset poddat názorům jisté ženy v postavení, nebo ustoupíte ženě, která je v pracovní sféře zralejší. Jinak se nemusíte obávat. Také máte před sebou pracovní jednání, které je pevné a slibuje finanční úspěch. Zdraví: Mírnost – Omezte všechno, co by vám na zdraví škodilo. Intuice vás povede správnými cestami. Je to pro vás měsíc léčivý a velmi se vám uleví. Nikam tedy nespěchejte, za ničím se nehoňte.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pro ženy

Láska: Hvězda – Ačkoliv se to může zdát nemožné, stačí jen natáhnout ruku k nebesům a imaginárně si sáhnout na hvězdu přání. Klidně si ji v představách z té noční oblohy vezměte a radujte se z výsledků, které se vám budou líbit. Máte totiž před sebou velmi pěkný měsíc v lásce i partnerství. Pokud je vztah nemocen, je čas ho uzdravit. Práce: Eso mečů – V práci se budete muset naučit něco nového. Čeká vás náročný začátek. Možná i nějaké zaučení nebo kurz. Zapojíte myšlení a dostanete potřebné informace k provedení úkolů. Tento měsíc zavládne mezi vámi a vedením v zaměstnání komunikace. Nenechte se zastrašit a trochu bojujte. Měli byste vyhrát jakýsi spor. Nicméně, musíte se na to připravit. Zdraví: Král mincí – Jednat nebudete pouze v pracovní sféře, ale také i v oblasti zdravotní. Mužská energie by vám měla pomoci od neduhů. Rozhodně tomuto člověku věřte a poslouchejte jeho rady.

Pro muže

Láska: 5 pohárů – Dávejte pozor, abyste ve vztahu něco nepokazili. Pak už by bylo pozdě plakat nad rozlitým mlékem. Nemá cenu se hádat a vyvolávat partnerské rozepře. Možná se k vám někdo obrátí zády, ale vy se z toho dokážete dostat, půjdete-li dál a nebudete pátrat proč. Pokud je již vztah bez života, přijde nový a krásnější. Práce: Rytíř pohárů – V práci očekávejte velmi pěknou a harmonickou náladu. Možná vás tam potká nová láska. Je tam někdo, kdo se po vás dívá a sní o vaši společné lásce. Žádná iluze to není. Něco nebo někdo vám zpříjemní nebo zútulní pracovní prostředí. Zdraví: Rytíř mincí – Ohledně zdraví se trápit nebudete. Jen si připravte naditou peněženku dostatečnými financemi. Tento měsíc vás čeká terapie nebo léčebná kúra, která sice bude stát peníze, ale ulevíte svému tělu i duši.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Pro ženy

Láska: 10 pohárů – V rodinném kruhu se budete mít moc dobře. Máte-li s rodinou naplánovanou dovolenou, pak to bude doba snů a zážitků. Užijete si vše do těch nejmenších detailů. Vy, kteří přemítáte nad tím, zda se vdát, pak plánujte svou svatbu, protože červenec je vám k tomu pozitivně nakloněn. Práce: Král pohárů – V práci vám pomůže mužská síla. Získala jste náklonnost dobrého muže. Je to kolega nebo pomocník radou a podporovatel v tom, co děláte. Každopádně se nebojte vyslovit svůj názor. Vodnářky, které hledají práci, mohou doufat v to, že je podpoří muž velkého srdce. Zdraví: Eso mincí – Očekávejte počátek uzdravování. Uzdravovací proces se bude vyvíjet velmi pozitivně a polehoučku. Vůbec s tím nespěchejte. Všechno potřebuje dozrát. Každopádně se zaměřte na zelenou barvu. Ta vás dokáže léčit.

Pro muže

Láska: 8 pohárů – Je na čase se vzepřít nepokojům, hádkám a nedorozuměním. Když vás něco trápí, řekněte to partnerce. Pokud vás nepochopí a nebude vstřícná, pak nemá smysl, abyste dále setrvávali v tomto komplikovaném a nepokojném vztahu. Jděte vstříc novým zítřkům. Ale řešení máte před sebou, jen se pozorně dívejte kolem sebe. Práce: Ďábel – Pravděpodobně budete na nějaké pracovní činnosti tak viset, až se z toho může stát závislost. Tento měsíc vás to nepohne z místa. Nějakého úkolu se nebudete chtít vzdát. Podnikáte-li, pak se těšte na úspěchy ve svém podnikání. Zdraví: Slunce – Prosluněná nálada prosákne i do hloubky vaší duše. Zdržujte se chladu a vyhledávejte sluneční paprsky. Tím je myšleno, že máte používat bio lampu nebo i teplo na své kosti. To by vám velmi pomohlo na revma. Každopádně i přírodní sluníčko s mírou lze aplikovat na klouby a bolavá bedra.

 

RabyRyby (21. února – 20. března)

Pro ženy

Láska: 4 holí – Jste stále vítaná do srdce vašeho partnera. Vždy se budete setkávat a odcházet od sebe. Ale tento měsíc se na něčem důležitém domluvíte. Každopádně budete mít štěstí, protože o prázdninovém měsíci se setkáte s někým vám milým. Je čas domácích oslav a partnerova přízně. Práce: Věž – V práci se něco zboří. Staré hodnoty, plány či projekty. Budete muset od začátku budovat něco nového. Podívejte se časem vzad a odkliďte trosky padlých starých trámů. Udělejte prostor pro novou práci, ale nejprve si vše důkladně naplánujte, ať můžete posléze v klidu pracovat. Zdraví: Spravedlnost – Tento měsíc u vás nastává nastolení prastarých přírodních zákonů. Své tělo dejte do rovnováhy a použijte k tomu alternativní léčbu. Ale musíte se rozhodnout teď hned! Přírodní léčba je někdy zdlouhavá, ale za to účinná.

Pro muže

Láska: 9 mincí – Láska je pro vás nyní jakýmsi snem. Buď potkáte partnerku svých představ, nebo získáte se současnou partnerkou obohacující zkušenost společného bytí. Rozhodně si pořiďte něco hezkého do svého obydlí. Cokoliv si můžete nyní koupit. Budete oba na stejné vlně, a to je velmi příjemné. I společná dovolená je pro vás dva bohatstvím. Práce: 8 mečů – V práci vás čeká taková pasivita, kterou není ani třeba komentovat. Každopádně se dejte do klidu. Stejně v této sféře nic nezměníte. Jsou tady zábrany podnikat a něco výživnějšího dělat. Tento měsíc si vezměte dovolenou a relaxujte. Pak i pracovní překážky se rozplynou. Zdraví: Vůz – konejte svou zdravotní povinnost. Zajděte si na kontrolu nebo si zajeďte někam k pramenům. Voda vám udělá v červenci dobře a dokážete načerpat spoustu energie. Cest za zdravím není nikdy dost.

 

Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>