ASTROLOGIE LÁSKY – RAK

Sociální sítě

RakAstrologie lásky

Rak  

Žena Rak – neodolatelná a smyslná

Žena v Raku má své fantazie. Představuje si, jak je obklopena svou velkou rodinou, milujícím manželem, nádhernými dětmi, skvělými bratry, báječnými sestrami a dokonce i kočkami a psy na svém venkovském sídle někdy v 18. století. Bez lásky by se cítila nešťastně. Je smyslnou duší, která dokáže neodolatelně přitahovat muže. Vzájemná láska, to je pro ni.

Muž Rak – romantik se srdcem na dlani

Jeho nejcitlivější zónou při doteku jsou záda. Umí se při své zamilovanosti roztavit natolik, že je schopen dát partnerce vše. Za to od této ženy očekává to, aby ho vědomě a neustále povzbuzovala. Rád by nějakou chytrou amazonku s dlouhými nebo krátkými vlasy polapil ve spletitých ulicích. To je jeho fantazie.

Rak ve vztahu k…

…Beranovi 

Beran by rád měl všechno hned pod kontrolou, takže Rak nemá skoro žádnou možnost přemýšlet a než se vzpamatuje, je už v dobrodružném zápřahu svého partnera. Důležité pak je, aby se oba sladili, protože tato kombinace je docela zvláštní. Ale všichni ví, že protiklady se přitahují. Když si jednou Rak s Beranem něco začne, hned tak se neopustí.

…Býkovi ♥ 

Býk působí na Raka tím, že oplývá více praktickými vlastnostmi než působivou fantazií, kterou Raci milují. Na druhou stranu to Býk Rakovi vynahradí svou dobromyslností. Časem se připojí svádění, které by mohlo dát těm dvou šanci do společného života. Avšak v dlouhodobém vztahu se Rak začne trochu dusit pod tíhou Býkovy netrpělivosti.

…Blíženci 

Nejlepší kombinace pro krátkodobý románek. Blíženec je zajímavý druh v tomto znamení zvěrokruhu. Tento vztah může Raka obohatit právě proto, že Blíženci jsou všestranní, chytří, mají fantazii a jsou dobrými partnery pro cestovní radovánky. Časem ale Rak zjišťuje, že potřebuje k sobě partnera spolehlivého a jistého pro pevný svazek. Při dlouhodobém vztahu je to pro Raka opravdu náročné.

…Raku 

Buď to mezi oběma zajiskří a začnou se vzájemně přitahovat, nebo se hned dají do rozporu a posléze si jdou z cesty. Proč tomu tak je? Emocionálně jsou na tom podobně, a to by šlo. Mohou zažít mimořádně harmonické partnerství. V opačném případě jejich stejně silná senzibilita dokáže narušit skvělou harmonii a oba se stáhnou do svého krunýře. To značí spoustu problémů, výčitek i hádek.

…Lvu 

Rak je Lvem zprvu fascinován. Přirozená síla a majestátní povaha Lva dokáže Raka dostat. Naopak Lev umí regulovat náladovost svého račího partnera. Mohlo by to být docela pěkné partnerství a také manželství. Čas ukáže, na kolik se oba dokážou milovat. Ale může Slunce jít ruku v ruce s Měsícem? Ponechejme oběma otevřenou bránu, ať se vzájemně rozhodnou.

…Panně 

Rak může pomýšlet na seznámení s Pannou tehdy, když se odhodlá chopit iniciativy. To bude stát za to. Trpělivá i konzervativní Panna roztaje. Je zapotřebí, aby obě tato znamení k sobě našla cestu plnou důvěry a citlivosti. Harmonické soužití tady je možné, ale může se stát, že partnerství bude občas nudné v ložnici. Proto by bylo dobré, kdyby Panna dostávala občas nápady, jak Raka nadchnout.

…Váhám 

Člověk ve Váhách si udržuje určitý odstup nejen v životě, ale i v lásce. A mnohdy se ani nepovzbuzuje k flirtování. Jenomže Rak je zvědavé znamení a rád prozkoumává neznámá území, tudíž mu nedělá problém zkoumat snad budoucího partnera ve znamení Vah. I když se mu podaří Váhy rozhoupat k lásce, později se Rak stáhne. V komunikaci totiž později chybí láska i sympatie.

… Štírovi 

Rak ve Štírovi poznává člověka, který má jistou sílu a nebezpečné přitahování. Láska mezi nimi je senzitivní a současně i vášnivá. Štír dokáže o partnera v Raku pečovat, ale mívá sklon k extrémním výpadkům, což není tak zcela podle račího vkusu. Emoce u těchto dvou jsou v jejich společném soužití tím podstatným, ale pokud dojde k přemíře, pak mohou mezi nimi létat jiskry.

…Střelci 

Jsou to dvě rozdílná znamení. Každý z nich má nastaven v lásce jiný cíl. Ale pokud se jejich hvězdné dráhy zkříží, mohla by fungovat mezi nimi kamarádská harmonie. Problém je v tom, že Střelec neumí Rakovi sdělit své romantické pocity. Proto tento vztah není zcela naplněn rozkoší, kterou by Rak zažíval třeba se Štírem či Rybou. Všechna tato vodní znamení mají stejnou podstatu, a to fantazii, kterou umí v lásce zhmotnit.

…Kozorohovi 

Pokud Rak vládne kouzlům slov, pak má z poloviny vyhráno. Komunikace ve vleku zajímavého rozhovoru dokáže střízlivého a zdrženlivého kozoroha upoutat. Rak potřebuje docela velký potenciál něžností, a to mu Kozoroh v průběhu partnerství neposkytne v dostatečné míře. Proto se stává, že tato hvězdná znamení spolu nemusí zůstat jako dlouholetí partneři.

…Vodnáři 

Pokud je Rak stále sám, může zkusit lásku vyhledat po internetu. Vodnář by mohl být tím pravým partnerem v případě, že Rak inklinuje k technickým záležitostem. Chladná hlava Vodnáře se dokáže vyrovnat na kratší čas s vášnivou láskou Raka. Ale do budoucna však toto partnerství nemá nejlepší vyhlídky. Zatímco Rak hledá pevný domácí klid, Vodnář si nechává svou nezávislost.

…Rybě 

Tady možná dojde až k nadpřirozené komunikaci. Pokud teda vzplane jiskra, pak Ryby, které žijí po většinou ve světě fantazií, mohou Raka nadchnout velkým ohněm. Bohatství emocionality u těchto znamení je nevyčerpatelné. Mohou se celý život poznávat a stále se navzájem fascinovat. Vztah bude také fungovat, pokud Rak dá Rybě dost životního prostoru.

Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>