Astrotarotový horoskop na říjen 2018

Sociální sítě

 

načasování

Astrotarotový horoskop na měsíc říjen 2018

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Oblast lásky

V tomto měsíci se projeví něco kladného. Mezi partnery zavládne dostatečné porozumění, hluboká náklonnost, blízkost a spřízněnost duší. Pokud žijete sami, říjen je dobou, kdy pocítíte hlubokou spokojenost s tímto způsobem života. Prozatím vás čeká příprava na nové, očekávané setkání s novým partnerem.

 Oblast práce a financí

Rychlé a překvapující zprávy. Uskutečníte své záměry se slušně nasazeným tempem. Začíná proces rozvoje, investic, pracovní pohyb. Může se naskytnout služební cesta s výhodami. Studenti mohou počítat s dobrým závěrem u zkoušek. Projekty, které jste započali před tímto měsícem, jdou do finiše. Některé Berany čeká povýšení v práci.

 Oblast vědomí

Pocítíte nějaké nebezpečí a trochu obavy z nějaké blížící se příležitosti. Zde se spíše jedná o cestu do hlubin, v mýtech popisované jako vzestup do Hádova podsvětí. Pokuste se najít psychoterapeutické služby, protože vás strach nenechá spát.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Oblast lásky

V říjnu vám horoskop nabídne šťastnou událost. Můžete se zamilovat. Jde k vám doba zamilovanosti, přítulnosti, bezpečí a bezstarostný začátek nového vztahu. Jste-li s partnerem rozhádáni, pak očekávejte usmíření, hluboký cit, vzájemné porozumění, které nepotřebuje žádných slov.

 Oblast práce a financí

Budete lpět na své pozici. V říjnu očekávejte jistou strnulost v pracovní sféře. Co se týče financí, neblokujte si svou nerozhodností pohyb s penězi. Klidně můžete investovat a nebát se. Ovšem, hvězdy vám to pravděpodobně nedovolí. Nový směr se objeví až kolem zimních měsíců. Teprve tehdy vaše strnulost ustoupí.

 Oblast vědomí

Pravděpodobně máte mladé, ale docela značné sebevědomí. Osvobodíte se od upjatých myšlenek a vytvoříte si vlastní názor a náhled na současnou společnost. Dokážete se vypořádat s nejobtížnějšími problémy. Tady ale musím trochu varovat. Půjde o překonání vnitřních protikladů, jako je rozpor mezi rozumem a citem, vůlí a pudy, přáním a skutečností.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Oblast lásky

Očekávejte živý a nekomplikovaný svazek. Máte-li partnera, pak se do vašeho vztahu, mezi vás vloudí až dětská radost. Zažijete něco vyloženě bezstarostného až nezodpovědného, ale v tom kladném smyslu. Svého partnera stále poznávejte a objevujte u něho nové vlastnosti a podoby, které si zamilujete.

Oblast práce a financí

Objeví se příležitost buď pracovní, nebo začnete s velkou vervou financovat nějakou záležitost. Studentům i pracujícím slibuje říjen v této oblasti rozvoj zájmů, schopností a talentu. Je však potřeba odvahy, radosti a trochu rizika.  Risk je zisk. Očekávejte ze své strany angažovanost v určitých úkolech. Finančně to bude tak – tak.

 Oblast vědomí

Vaše podvědomí trochu utrpí částečně zdrcujícími poznatky o změnách. Budete mít pocit, že se všechno hýbe. Pravděpodobně pocítíte novou etapu života. Váš pohled na svět bude od základu jiný. Tím se uvolní myšlenky a odstraníte staré a přežité struktury. Tento měsíc se setkáte i s myšlenkami revolucionářskými a tím se náhle vyřeší zdánlivě nevyřešitelný problém. Výstižně řečeno „Heuréka – našel jsem“.

 

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Oblast lásky

Můžete cestovat i za svým partnerem. Je možné, že se objeví někdo z daleka. Pokud tedy partnera máte (manžela, manželku, přítele, přítelkyni), projdete obohacením a oživením současného partnerského vztahu. Co dodat? Jen zapáleně k lepším zítřkům. Rozjeďte se na západ, tam by mohl být ten pravý partner.

 Oblast práce a financí

Tento měsíc se připravte na nepřátelské nálady. Pracovní ovzduší naruší kolegiální neshody. Možná se setkáte s neoprávněnými výtkami od nadřízených. Pozor si také dejte na rivalitu od svých kolegů a na slovní útoky. Celý měsíc buďte ve střehu, protože k vám jde jakési ohrožení ze strany finančních pohybů. Je potřeba pročistit pracovní ovzduší i za cenu ostrého jednání.

 Oblast vědomí

Poznáte své temné stránky. Prožijete zkušenosti, nutící vás přiznat si svou závislost. Můžete se potýkat s psychickými problémy a samozřejmě si dávejte pozor na závislost, která hraničí s temnou silou (drogy, alkohol, léky…..). V říjnu můžete trpět utkvělými představami, ve kterých se budete na svět dívat nekriticky. Možná vás zastihne strach, že kolem dokola je klam.

 

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Oblast lásky

V osobním vztahu se teď musíte snažit najít rovnovážnou osu. Pevnost přátelství, které zraje, spolehlivost člověka, který je v podnikatelském stavu a kouzlo pevnosti by mělo být podstatné. Většinou jde Lvům založení rodiny. Pokud nemáte tu jistotu, že se nějaký takový váš protějšek kolem nachází, pak se můžete potýkat se žárlivostí.

 Oblast práce a financí

Myšlenkami jste na pochodu k novému směru. Někteří Lvi by se rádi odpoutali od starých a přežitých struktur v zaměstnání. Říjen pro několik z vás je odrazovým můstkem změnit práci. Ale nevydávejte se za hranice nejistých zítřků, protože cíl se zdá být v nedohlednu. Vyčkejte na pravý čas.

 Oblast vědomí

Něco vás posune dopředu životem. Stále jste v nějakém světle, které chrání auru. Hluboké poznání čistí vědomí a tento měsíc změníte mínění o lidech. Od října budete všichni ve znamení Lva bojovat s životními zkouškami a změnami. Toto vše se bude dít několik měsíců. Měli byste se oprostit od obav a zbytečného strachu jednat. Nejtěžší kroky k novému životu se změní ve štěstí pro dlouhou a slunečnou budoucnost.

 

PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Oblast lásky

Tento měsíc je obdobím, která se naplní city. Hlavně ženy mohou pomýšlet na lásku a citlivé zacházení ze strany partnera. Budete schopni víc než kdy jindy se vcítit do přání, tužeb, ale i obav přítele (manžela, partnera) a naopak. Jakési nutkání vás ochotně povede k porozumění a pomoci svému partnerovi. Pravděpodobně se dočkáte romantického měsíce, v němž dáte najevo své city a otevřete se hlubokému prožitku. Ale pozor na sentimentální blouznění.

 Oblast práce a financí

Říjen je obestřen činností, která je poznamenána dobrými vyhlídkami. Může to značit počátek nějaké perspektivní dráhy, nebo pomýšlení na dobrou pracovní záležitost. Také finanční záležitosti jsou zrozeny pod šťastnou hvězdou. Takže úspěchy a šťastný průběh můžete očekávat.

 Oblast vědomí

Nenechte se ovlivnit názory druhých lidí. Jednejte přesvědčivě za sebe. Pár dní v tomto měsíci vyhledávejte samotu. Tato samota tkví v meditačních technikách. Jednu z nich si podle svého uvážení vyberte. Může to být procházka v přírodě, dvě hodiny četby oblíbené duchovní knihy nebo meditace s příjemnou hudbou. Výsledkem těchto aspektů pak bude váš růst životní moudrosti, odvahy, síly a jednoznačnosti.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Oblast lásky

Blýská se vám na šťastné časy. V říjnu očekávejte průlom v lásce i ve vztazích celkově. Budete se cítit jistě a bezpečně. To vám otevře bránu spokojeného soužití se svým partnerem. Nezadané Váhy mohou být hrdé na svá přátelství i lásky. Jde o měsíc radostného a společného podnikání, ve kterém je spousta nových kontaktů. Dokonce půjde o jakousi bezstarostnost.

 Oblast práce a financí

Povede vás nutkání dosáhnout určitého postavení, z něhož vyplyne smysl pro solidní a trvalé jistoty. Zažijete radost z práce, zodpovědně a trpělivě projdete různými úkoly, které se mohou týkat řemeslnických prací a práce s financemi. Velice dobře vám tento měsíc bude fungovat intuice, proto neváhejte manipulovat se svými penězi. Nezaměstnaným se nabídne práce v kolektivu.

 Oblast vědomí

V říjnu proberete duchovní záležitosti a budete se snažit v nich nalézt smysl života. Život všeobecně nabídne zkoušky vaší víry a hierarchii hodnot. Na povrch vystoupí morální schopnost dobra od zla. Tak dokážete vyčlenit vše špatné a požitkářské.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Oblast lásky

Pozor na nebezpečnou polovičatost. Budete se rozhodovat. Ano, mám to učinit, ne, nemám to učinit. V partnerství bude důležité se rozhodnout dobře. Také se můžete rozhodovat mezi dvěma partnery. A teď vyvstane otázka, se kterým z nich budete plout svým životem. Hrozí odumření starého nebo dlouhotrvajícího vztahu.

 Oblast práce a financí

V pracovní sféře se projeví vysoké duchovní síly. Budete se snažit intenzivně citově prožívat i všední pracovní den. Klidně si dopřejte fantazii, spontánní nápady, přání a nové věci. Naroste tvořivost a kreativita. Mnohým Štírům se naskytne nový pracovní začátek, práce se stane srdcovou záležitostí a můžete očekávat pomoc starší a velice dobré osoby z řad mužů. Zaměřte se na zaměstnání v oblasti hudby, vámi vlastní terapie nebo sociálních věd.

 Oblast vědomí

Vaše podvědomí je nastartováno na údiv, tak, jako ho popisuje Platón. Údiv je počátkem veškerého poznání. Naleznete hluboké poznání a životní moudrost. Myšlenkami se vraťte do období dětství a prožívejte radosti, veselte se. Říjen vám odkryje netušené možnosti radosti.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Oblast lásky

V tomto měsíci vás okouzlí láska. Bude to opojení, které ovšem na druhou stranu varuje před krutým vystřízlivěním. Pravděpodobně nepůjde o pevný základ vztahu. Pokud již trvalý vztah máte, může se stát, že vám spadnou růžové brýle. Příliš neočekávejte, abyste nebyli zklamáni.

 Oblast práce a financí

Jde vidět, že vám tento měsíc pocítíte energii. V práci se budete ohánět, ale bystrost vám nebude chybět. Malé varování…..celou pracovní záležitost berte vážně. Co se týká financí, peníze přijdou a posléze odejdou.

Oblast vědomí

Důkladně rozeberte svůj život. Dojdete k pochopení určitých zákonů, i těch karmických. Můžete se točit stále dokola ve víru určitých zkoušek a nenaleznete klid. Zkoušky, které vám život nabízí, jsou dobré k učení a zrání.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Oblast lásky

S partnerem utvoříte pevnou dvojici. Na tomto se dá stavět krásný a slibný vztah. S důvěrou hleďte do své vztahové budoucnosti. Pokud žijete sami, tento měsíc vám nabídne šanci k vytvoření vnějších i vnitřních podmínek k navázání jistého a pevného partnerského vztahu.

 Oblast práce a financí

Máte nějaké finanční či pracovní plány? Jděte do toho. Vše se bude dobře vyvíjet. S úspěchem očekávejte úsvit. Někdo vás podpoří a v těchto pracovních záležitostech i pomůže. Budete mít možnost uskutečnit své plány. Financujte nebo darujte.

 Oblast vědomí

Sněte, oddávejte se fantaziím a klidně si vizualizujte své pozice. Pocítíte krásu uvnitř a samozřejmě ji můžete vyzařovat ven do okolí. Tvůrčí fantazie a obraz vaší duše bude tento měsíc v kurzu. Možná poodkryjete závoj svého podvědomí a najdete pravý poklad. Jste prostoupeni určitým tajemstvím.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Oblast lásky

Ve vztahu vás očekávají vnější i vnitřní změny, což někdy vede ke značně rozdílným prožitkům. Někteří Vodnáři změní nejen život, ale i svého partnera, a to proto, aby se dostali k novým břehům. Někteří z řad Vodnářů však mohou změnit pouze své myšlení a ustoupí od svých výhrad, aby prožívali se svým partnerem kvalitní život. Může to být společné bydlení nebo shodnutí se na založení rodiny.

Oblast práce a financí

Něco významného můžete v práci dosáhnout. U studentů jsou to zdařilé zkoušky a u nezaměstnaných je říjen měsícem nalezení toho, čeho doufali. Oslavy, společnost a radost. To jsou atributy, které vás nakopnou do dalších měsíců.

 Oblast vědomí

Pokuste se dát rovnováhy, zejména svou duši i tělo. Pro vaši mysl to bude důležité. Vyrovnanost nezpůsobí ztrátu energie a nervy. Budete vědět, co chcete a samozřejmě sladíte sebe se světem.

 

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Oblast lásky

V říjnu získáte hodnotné a trvalé zkušenosti se svým partnerem. Taktéž můžete tyto zkušenosti vyfasovat i s jiným člověkem než je váš partner. Jde o navázání jednoho smyslného zážitku, který může skončit trvalým partnerstvím nebo pevným základem.

 Oblast práce a financí

Možná vás dostihne nedostatek odvahy jednat a povede to k určitému pesimismu. Nevzdávejte to. Pokud nemáte práci, zbytečně se netrapte, tyto strasti by vám mohly ukrátit spánek a prožívali byste bezesné noci a hrůzy s nočními můrami. Důležitá finanční rozhodnutí odložte na jiný měsíc. Hvězdy varují před unáhleností.

 Oblast vědomí

Setkáte se s novými názory a poznatky, které vás vyzdvihnou. Souvisí to s životními zkušenostmi a trpělivostí. Rozhodně zatněte tento měsíc zuby a vydržte. Duchovní růst se nastartoval. Život vás naučí to, že věci nejsou stejné celý život a je potřeba jít dál i za cenu zrodu, který je bolavý. Výsledek se bude odrážet ve vašich touhách a duši.

 

Jiřina Irissa

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>