Astrotarotový horoskop na září 2018

Sociální sítě

motýlTento měsíc vládnou Panny

motýlmotýl„Elegantní Panna, ať je to muž či žena, je co nejlépe informována o politickém i motýlkulturním dění. Vše dovede prakticky zpracovat. Umí řečnit i fyzicky milovat.“

Beran

Beran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

V této oblasti naleznete štědré dary. Pocítíte kouzlo domova a krbu. Dokonce bude ten pravý čas oddávat se smyslným radovánkám. Dopřejte si tedy potěšení smyslů. Využijte tohoto měsíce k uzavření sňatku nebo ke společnému bydlení. Tento měsíc by mělo u vás dojít ke zhmotnění přání. Mužům přeje v září úspěch v lásce, jde jim do života velmi praktická žena (dobrá kuchařka, tolerantní, bohatá na city, smyslná a věrná).

 Práce a finance

Tento měsíc se u vás bude jednat o integraci vzpomínek a zkušeností. Něco jako, „zpátky do školy“. Oprášíte si své vědomosti, pracovně se setkáte s kolegy, kteří již nejsou ve vaší mysli.  Pokud bylo vaším přáním zahradničit nebo v tomto ohledu splynout s přírodou a zvířaty, naskytne se možnost. Měsíc září vám nabídne finančně stabilní období. Beránci, ve své ohnivé povaze najdete smysl pro něžnou péči ve společenství s druhými, která vychází z vašeho finančního zabezpečení.

 Zdraví

Beránci, při sportu a jakékoliv pohybové aktivitě si chraňte nohy. Zejména kotníky, holeně a kolena. Taktéž věnujte zvýšenou pozornost nervové soustavě. Jelikož budete v oblasti lásky i práce docela nadšeni, mohou se vyskytnout nervové šoky. I když je to míněno v dobrém smyslu, jakýkoliv stres se podepíše na psychice. Pokud tedy pracujete v přírodě, je dobré využít přírodní terapii na nervy a ztišení nadměrných pocitů.

 

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Láska

Býci, budete muset učinit rozhodnutí v rozporu se svými city. Pokud již vztah nefunguje ve větší míře, je rozchod nebo přestávka na neurčito sice bolestná, avšak přesto nutná věc. Není potřeba takové razantnosti, pokud půjde o pouhou blbost, ale měsíc září se tedy projeví trápením v milostném životě. Jako radu vám mohu nabídnout poučení: vytěžte co nejvíce radosti a pozitiv plynoucích z milostného trápení, jen tak se pozvednete a najdete pravý poklad v jiném vztahu či myšlence, která umí posunout život k zářným výškám.

 Práce a finance

V milostném životě trable, ale v pracovní sféře se vám otevřou kouzelná vrátka. Co za nimi najdete? Uvědomění si své iniciativy, vlivu a cílevědomého zaměření. Jinými slovy, máte nastartováno k finančnímu úspěchu. Objeví se dobré vyhlídky k dokončení projektů. Velkou roli zde sehraje samozřejmě motivace a nemalé nadšení. Máte před sebou důležité úkoly? Klidně se do toho pusťte, již nyní jsou předurčeny k výborným výsledkům.

 Zdraví

V minulém měsíci jste si měli sledovat oblast ledvin, močového měchýře a vaječníků. I tento měsíc se hlídejte, dbejte také na konec trávicí soustavy. Taktéž dbejte na to, co jíte. Hlavně pozor na potraviny, které nadýmají a nedělají vám dobře. Popravdě, pokud trpíte duchovní nerovnováhou, odrazí se to na fyzickém zdraví. Tak se hoďte do klidu. Budete to potřebovat, a to i vzhledem k milostným bolístkám.

 

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Láska

Jste ochotni opustit v září své bezpečné území a zúčastnit se dění ve světě? Užívejte si života. Tento měsíc vám jde družná nálada, potěšení, zábava a radost s přáteli, samozřejmě i se svým protějškem. Nezadaní mohou vítat nové lásky a užívat si šťastných časů. Budete se cítit bezpečně, proto se snadno otevřete ostatním a ti z vás ucítí příval pozitivní energie. Vyzařovat krásu do okolí, znamená, že opíjíte svou radostí každou živou duši. Tím také léčíte druhé vztahy.

 Práce a finance

Tento měsíc u vás převládne vlažné období. Při určitých střetech a rozhodováních se nebudete umět přiklonit na jednu či druhou stranu. Pravděpodobně se toho na vás valí tolik, než stačíte unést. Také nyní zacházejte s financemi opatrně. Očekávejte sloučení několika lidí do jednoho celku. Zajímavá bude pro vás vidina budoucnosti. Nastal ovšem čas jednat. Výsledek bude pravděpodobně pozitivní.

 Zdraví

Ohlídejte si paže, ramena, dlaně a vesměs celé ruce. Mohou nastat potíže s klouby. Pokud holdujete neřesti, jako jsou cigarety, omezte je na minimum. Pracujete-li v prašném prostředí, snažte se ve volných chvílích procházet se po borových hájích. Co to pro vás znamená? Že si máte opatrovat své plíce.

 

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Láska

Měsíc září bude ve vztazích prosluněn harmonií. Budete se bavit, smát se, radovat. Je vhodná doba pro račí oslavy. Ženám jde muž vodního znamení (Štír, Ryba nebo Rak), plný intuice, něžnosti. Mužům také přichází osudová partnerka z řady vodního znamení. Ale i těm zadaným přeje láska. Láska, která dále pokvete.

 Práce a finance

Ať už vědomě či nevědomě, může u vás dojít k náhlému ukončení dosavadní činnosti. Pokuste se řešit pracovní situace s chladnou hlavou a obrňte se trpělivostí. Tento měsíc buďte obezřetní, protože se budete pravděpodobně potýkat s alarmem, který signalizuje výpověď. Pokud se necítíte ve finančních záležitostech dostatečně pevně, situaci nevyhrocujte a raději určité věci tohoto typu nechejte uzrát do dalšího měsíce. Pokud možno, nevynakládejte žádné zbytečné výdaje. Tato finanční či pracovní krize nebude trvat věčně.

 Zdraví

Raci, stále se budete potýkat s nevolností žaludku, ale mohou se vás dotknout i jiné oblasti, a to zejména žlučník, na který pomohou bylinky. I u vás se může v tomto měsíci dostavit stres a narušit tak nervovou soustavu. Hlídejte si střeva, mohou nastat potíže. Pokud vyjedete na cesty, ohlídejte si to, co jíte. Doporučuji lehkou stravu postavenou na čerstvé zelenině, ovoci a bylinkách. Meduňka vás uklidní i na duši.

 

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Láska

Tento měsíc vám nejdou žádné klamy ani iluze. Prostě harmonie ve vztazích. Ve lvích srdcích nastane období klidu a spíše se budete více věnovat své rodině jako celku. Pečovat o své děti a starší rodiče je vaším úkolem na září. Dostanete odměnu v podobě uznání, vděku a láskyplnějšího jednání. I dobrým slovem lze potěšit. Lvíčci, pokud máte před svatbou, zakládejte rodiny. Máte to ve hvězdách. Nezadaní, dlouhodobé přátelství se mění v něco více. Očekávejte pohlazení.

 Práce a finance

V září by se vám mělo dostat v této oblasti jasného úsudku. Veškeré finanční transakce a pracovní pohyby se z vaší strany odvíjí myšlenkovitě a s rozvahou. To je správné. Pokud plánujete něco důležitého, průběh plánování určité události proběhne za použití zdravého rozumu. Pravděpodobně se ve vaší duši i mysli objeví otázky “Jak vydělávám peníze?“ „Jsem spokojen či spokojená?“. Tyto peníze mají smysl pouze tehdy, jsou-li vydělávány s radostí.

Zdraví

Dejte si pozor na svou kostru. Od hlavy k patě jste ohroženi. Pokud vás někdo rozruší, zamává to s nervovou soustavou. Proto pozor, ať se nerozsypete. Také můžete náhle onemocnět. Ale odežeňme zlé pryč, i když opatrnost je na místě, vzhledem k vleklému zdravotnímu stavu, který vás pravděpodobně sužuje. Ať už jsou to klouby, páteř, srdce či cévy.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Láska

Vaše vztahy by se měly dát na pravou míru. A co obnáší ta správná míra? Soulad duše, těla i celkového ducha. To znamená, že víte, co od svého partnera, milence či manžela chcete. Zanechejte podezřívavých gest i žárlivost. Tento měsíc není pro negativa místo. Přirozeně a s lehkostí vyzařujete mír a harmonii. Nad vámi bdí andělé. Po vás se chce jediné, a to, abyste těmto andělům naslouchali a žádali o štěstí. Září si utvoříte pěkné a váš vztah se stane mnohým jako příklad.

 Práce a finance

Pracovně se vám bude dařit. Jen zapojte do svého jednání více autority a vytvořte si pevnou základnu nebo strukturu. Pokud jste bez zaměstnání, září vám nabídne dobrou a slibnou příležitost najít práci, která vás nadchne. Setkáte se s autoritativní osobou, pravděpodobně budete řešit pracovní záležitosti se šéfem, který pomůže. Na druhou stranu, bylo by dobré jít příkladem druhým lidem ve smyslu disciplíny, vytrvalosti a odhodlanosti. Finanční operace jsou nastartovány k úspěchům. Své záměry dotáhnete do konce.

 Zdraví

Vaše zdravotní stránka se bude trochu vylepšovat. Pokud podstoupíte vyšetření, může jich být i více, uleví se vám a naleznete svůj klid. Opatrujte si ledviny. Pomohou i bylinky. Přírodní alternativa v léčení je také dobrou cestou. Někdo vám podá v této oblasti pomocnou ruku.

 

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Láska

Pokud máte již delší dobu ve vztazích problémy a skřípe to, je na čase si vyjasnit okolnosti. Bude to pro vás osvobozující. S rozmyslem si promluvte. Vytvořte si vztahovou rozvahu a dbejte na rozumovou stránku. Je správná doba k řešení, a to znamená, že máte šanci se v partnerství posunout dále. Pokud cítíte, že problémy jsou vyostřeny na nejvyšší úroveň, nemá smysl ve vztahu zůstávat. V tomto případě půjde o jistý rozchod, kterému předcházely střízlivé a chladnější city.

Práce a finance 

V září se raději vyhněte důležitým projektům i jednáním. Pokud možno, přesuňte si služební cesty a těchto pár zářijových týdnu věnujte lehké pracovní činnosti. Studenti by si měli přesunout zkoušky, protože hrozí neúspěch. Váhy hledající dobrou práci by měly chvíli počkat na vhodnější měsíc. Na pracovišti v kolektivu dojde ke konfliktu. Dokonce hrozí i finanční ztráta kvůli neopatrným transakcím. Nic do bankovních institucí nevkládejte a nedělejte důležitá rozhodnutí. Počkejte si na listopadový měsíc. Ono to může souviset i s nepřízněmi v partnerských vztazích a tyto negativní aspekty se odrazí právě i v ostatních oblastech života.

 Zdraví

Důležitá hodnocení ve vztazích a klidný nenásilný výkon v práci si zaslouží meditativní přístup. V oblasti zdraví se budete cítit tajemně. Vzhledem k problémům, které se na vás valí, je dobré se pozastavit a zameditovat si. Nic špatného by po zdravotní stránce Váhám nemělo hrozit. Jen si dávejte pozor na chodidla a věnujte dostatečnou péči spodní části těla.

 

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Láska

Štíři, jste jedním z dalších znamení, kterým v září bude vládnout harmonie. Životní úroveň v citové oblasti vzroste. To znamená, že se budete koupat ve vnitřním bohatství lásky a krásných prožitcích. Otevřete své oči a vnímejte i ta zdánlivě nepodstatná gesta ve vztazích s partnerem, milencem či manželem. Také je vhodná doba pro příjemné návštěvy v okruhu rodiny a samozřejmě si zajděte občas do kina či do divadla. Kulturní zážitek vás nadchne a vy se naladíte na příjemnou notu.

 Práce a finance

Veškeré pracovní i finanční projekty, které v září započnete, jsou zrozeny pod šťastnou hvězdou. Zaručí vám to dlouhodobé trvání a spokojenost. Navážete nové obchodní styky a služební cesty se projeví jako zdařilé podniky. Pokud jste v nedávné minulosti započali nějaké podnikání nebo rozjeli pracovní projekt, věřte, že takto dobře zasazená semena již tento měsíc ponesou šťavnaté plody. Také důvěřujte ve slibnou finanční stabilitu. Štírci, kteří se ještě nedokázali zrekreovat, mají možnost nyní. Dovolená v září je pro vás vhodnou variantou, jak nabrat síly k dalším pracovním krokům.

 Zdraví

Trápí vás nějaké onemocnění nebo máte nevyřešený zdravotní problém? Nemějte obavy. Jdou k vám pozitivní znamení. Uzdravovací proces již hvězdy řeší za vás. Velkolepá bude spíše proměna těla ve smyslu krásy. Co to pro Štíry znamená? Hlavně ženy by neměly zanedbávat svou fyzičku. Zapojte do svého života sport. Jsou vám nakloněny masáže a je možná i plastická operace.

 

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Láska

Střelcům nyní půjde ve vztazích hlavně o věrnost, pevnost, smyslnost a dobrý charakter. Kouzlo nového a neznámého vás lákat nebude. Spolehlivost a intimní blízkost je důležitá. Ženy se budou tento měsíc cítit docela dobře v přítomnosti muže, který je narozen ve znamení Býka, Kozoroha a Panny. Pocítíte silnou rozkoš a smyslnost. Intimita se vám stane prioritou. Je vhodná doba pro založení rodiny, ale to je možné v případě, že máte pocit jistoty a bezpečí. Pokud jsou tyto aspekty ohroženy, je nutné dávat pozor na příliš silnou žárlivost.

 Práce a finance

Střelci, tento měsíc si dejte pozor na rozladěnost, mrzutost a nesváry. Tato oblast se více bude naklánět k žákům a studentům. Souvisí to s končícími prázdninami. Mnohým se vyloženě nebude chtít do školy a samozřejmě se tento vzdor podepíše na nových zářijových dnech. Ale i Střelci, kteří se vrací z dovolených, budou mít docela problém s opětovným začleněním do práce. V pracovním kolektivu může nastat situace, kdy se ohnivý Střelec neomaleně urazí a přijde tak o dobrou příležitost, která mu slibuje pěkný výdělek.

Zdraví

Ledviny jsou tento měsíc ve zdravotní sféře ohroženou oblastí pro Střelce. Neúměrné pojídání nezdravých potravin vás dovede k nepříjemnému nadýmání. Proto dobře volte potraviny. Střelkyně mohou otěhotnět, půjde o krásnou záležitost.

 

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Láska

Pokud vaše soužití s partnerem trvá delší dobu a vše se zdá být v pohodě, postoupíte na vyšší úroveň. To znamená, že se rozhodnete pro společné bydlení nebo svatbu. Půjde o zralejší přístup bytí v partnerském vztahu. Kozorozi v pozici samostatných jednotek mohou konečně nalézt svůj vysněný protějšek. Zažijete krásné a vzrušující pocity lásky. Je čas sbírat milostné zkušenosti a neusnout na vavřínech. Je to počátek štěstí, které se musí pilovat. Zralé postoupení vztahu je taktéž počátkem štěstí, které se musí rozšiřovat.

 Práce a finance

Určitá situace vás zavede k novým břehům. Můžete přestoupit na jiné pracovní místo v rámci jednoho podniku. Mnohým Kozorohům se stane to, že dají výpověď z pracovního poměru a začnou pracovat úplně jinde nebo začnou pracovat v něčem úplně jiném, ale jisté je, že výsledek bude úspěšný. A tady platí, že, než se seznámíte s něčím novým, musíte se odloučit od toho starého. A ten úspěch tví v tom, že vám bude někdo nápomocen buď radou, nebo odborným úkonem. Je také možná pracovní nabídka v zahraničí. Nyní nastane možnost urovnání finančních záležitostí, jakožto i dlužných částek.

 Zdraví

V září budete dostatečně čelit jakémukoliv zdravotnímu problému s vyrovnaností. Tento měsíc je váš zdravotní stav v dobrém rozpoložení. A pokud něco Kozorohy potrápí, je to srdeční slabost a trochu i záda. Se zády se dá pracovat. Masáže a fyzioterapeutická cvičení mohou dost pomoci.

 

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Láska

Vodnáři, po kostrbatém rozhodování a naléhání se otevírají veselé a prosluněné časy. Do vztahu vejde harmonie a spousta energie. Nestihli jste dovolenou v minulých měsících? Tak nezoufejte, máte možnost tento měsíc. Prožijete šťastnou dovolenou. Pokud jste se s partnerem v nedávné době poštěkali, jasné světlo nové energie rozptýlí temné mraky. Partner bude o vás něžně pečovat. Osud přeje pozitivním vztahům. Také se dočkáte velkorysé nabídky, která vás jistě oslní.

 Práce a finance

Ptejte se sami sebe, co chcete v zaměstnání změnit a zda vás nynější situace naplňuje. Máte možnost kariérního postupu? Čeho chcete dosáhnout? Pokuste se přehodnotit dosavadní postoje ke svým kolegům a šéfům. Pokud podnikáte a jste sami svými pány, udělejte si klid na myšlenky ohledně pracovních záležitostí. Je čas selektovat, vybírat a přemýšlet. Koneckonců i sbírat pracovní zkušenosti, které se vám budou v budoucnu hodit. O financích platí to samé. Zvažte, na co chcete finance upotřebit a jakým směrem je vydáte. Je dobré si spořit na vyšší věk.

 Zdraví

Zažíváte stresy? Pokud cítíte tlak v bříšku, rozhodně to nepodceňujte. Dokonce může jít o problémy se slepým střevem. Potrápí vás žaludek. Jestliže kouříte a jíte velice nezdravě, jste ohrožený druh Vodnářů, co se týká žaludečních vředů. Pocítíte nespavost a menší úzkost. Tyto záležitosti se mohou odrazit na schopnost soustředění a na dobré náladě i citové odolnosti. Ženy, hlídejte si prsa. Pokud vás čeká cesta na vyšetření prsou, neváhejte.

 

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Láska

Ouvej! Dbejte na větší harmonii ve vztahu k partnerovi. Tento měsíc se budete potýkat s urážkami i ránami pod pás. Obrňte se trpělivostí. Nebude to pro vás jednoduché období. Dokonce se vás partner pokusí obalamutit. Nefunkční vztah se pravděpodobně rozpadne. Pokud jste již měli nějaké starosti dříve, nesnažte se lepit rány, ony stejně mokvají. Toto období se snažte vydržet, je možné, že se vám do milostného života vkrádá třetí osoba. Ale ani jeden nebudete mít klid.

 Práce a finance

Rybičky – jste velice pracovité a občas horlivě zapálené pro nějakou oblast v pracovní sféře. Máte také schopnost k vedení lidí. Ale spíše se tento měsíc více nadřou sportovci, nebo sportovně založení lidé. Dokonce napilno budou mít záchranáři (hasiči, zdravotníci, vojáci i policisté). Co je ovšem slabinou horlivých Ryb? Nedostatek smyslu pro plynutí času. Bohužel, září je takto nastartováno. Může to vést k chybnému plánování. Finanční záležitosti se posunou vpřed. Také vám jde na pomoc právnická osoba (dědictví či události ohledně nemovitostí).

 Zdraví

Tak jako Vodnáři i vy sledujte oblast bříška. Dále si ohlídejte močový měchýř, který vás v září potrápí. Pocítíte tlaky ve střevech a také se můžete setkat se zdravotním problémem v oblasti pohlavních orgánů. Nic chladného nejezte a nepijte. Raději méně studené. Pravděpodobně se nevyhnete rýmě a problémům s nosohltanem.

 

Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>