Horoskop na listopad 2016

Sociální sítě

listopad-horoskopBerani, věřte svým plánům i odvážným snům. Býci, vkrádá se do vašeho života mužská energie vzdušného znamení, a to Blíženci, Váhy nebo Vodnáři. Blíženci, nová etapa a nové zážitky vás nenechají dlouho čekat. Raci, těše se na výletní měsíc. Snad si vezmete to nejlepší z listopadových cest. Lvíčci, podstatné je, abyste jednali nyní rychle a s přehledem. Panny, pohyb ve všech směrech nebo i v jednom, ale bude to velice rušné období. Váhy, po nepříliš vynikajícím listopadovém startu náhle přijde hojnost. Štíři, nechejte se vést svou volností. Máte před sebou volný pád ke štěstí. Střelci, pravděpodobně začnete úplně znova. Staré se boří, nové staví. Kozorozi, pokud jste na něčem závislí, listopad vás posune pozitivním směrem. Vodnáři, plány, kompromisy, rozhodování a uskutečnění. To vše vás nemine. Ryby, je na čase, abyste si užívali. Směle do života.

Horoskop na listopd 2016

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Kombinace těchto tří tarotových karet je pro Berany procházkou zvratů a různých úředních pochůzek. Tento měsíc nebude tak, jak doposud. Padnou důvěrně známé věci. Od manželství po pracovní projekty. Poklid a pevná víra jsou pryč. Začíná se dění. Beránci, zmobilizujte své síly a pokuste se rozběhnout změny, začněte od začátku. I hvězdy říkají, že nebude nic jen tak, dokonce se můžete setkat s mrazivou náladou, ale to jen pročistí vzduch. Pak se vám bude lépe dýchat, plánovat i milovat. Nedejte osudu nic zadarmo a postavte se za to, v co věříte.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Do nadcházejícího chladného období se malinko vloudí záblesk tepla. Býčci, očekávejte vzrušující příležitosti, které zahřejí. Podaří se vám vypustit Gina z láhve, tak si něco přejte, protože se vám to může splnit. V tomto měsíci projdete změnou života. Zde bude figurovat mužská osoba ve znamení Blíženců, Vodnáře nebo Váhy. To je pro vás podstatné, jelikož tento muž zasáhne do vašeho života a vy si musíte srovnat mentální a emocionální hladinu bytí. Naleznete v sobě velkou dávku vnitřní síly. Dojde také na odpuštění a soucit.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Už jste ledacos prožili. Chraňte si to, co jste vybudovali, protože je to vaše. Rozhodně se nevzdávejte. Nyní pocítíte větší sílu a odvahu. Věřte ve své schopnosti. Očekávejte velice pěkné výsledky, z nichž vzejde hodnotná záležitost, a to znamená určitou odměnu. Někteří Blíženci, zejména ti, co jsou narozeni v sedmdesátých letech, se mohou vrátit do školy. Nyní projdete duchovní transformací a změnou, která je nachystaná. U vás ale půjde o konec jedné životní etapy, kdy za sebou ponecháte starosti i nějaké radosti a pustíte se do nových zážitků.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Raci, přemůže vás touha, za kterou se skrývají sny a přání. Na druhou stranu se budete potýkat s určitými obavami a nejistotami. Pravděpodobně se zamilujete, ačkoliv již partnera máte. Nicméně, prožijete krásné období a vámi zmítané obavy zeslábnou. Osoba, která vám nedávno vstoupila či vstoupí do života, je pro vaši duši balzámem. Budete cítit nové vzrušení i chuť k životu. Podzimní měsíc listopad zaručí cestu, výlet nebo duševní pochod. Nevíte, co můžete očekávat do budoucna, ale kombinace karet naznačuje úspěch a splněné touhy s pozitivně naladěnou bytostí.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Lvíčci, vaše kombinace tarotových karet vyzařuje úspěch, přátelství, uzdravení i akční záležitosti. Ujasníte si své osobní i duchovní postoje k životu. Můžete důvěřovat svým přátelům. Ti zde budou pro vás. Do života vám vstoupí náhlá událost, která si bude vyžadovat rychlou pozornost. Jednejte rychle na úřadech i v osobním životě. Lékařské pochůzky dopadnou také dobře. Pro mnohé z vás se naskytne příležitost k úplnému uzdravení. Díky příležitostem svítá na lepší časy. Vaše záměry se mohou uskutečnit, proto jednejte nejen rychle, ale i poctivě.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Ačkoliv se zrozencům v Panně objevuje jakýsi rozpor v životě, lze očekávat poměrně plodné období ve všech směrech. Panny, připravte se na časté cesty. Budete ale muset počítat s mnoha věcmi, které potřebují dořešit či doladit. Příliš mnoho se u vás tento měsíc bude dít. Také se postavíte před nějakou volbu nebo učiníte důležité rozhodnutí. Zvolte hravější přístup a lehce projdete zmatkem. V pracovním životě očekávejte významný úspěch. V osobním více péče o svou rodinu. Také se naskytne příležitost si pořídit něco nového do svého obydlí. Jednejte.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Mladší lidé ve Vahách se setkají s vodním znamením, tedy Štírem, Rakem nebo Rybou, aby změřili své síly ve sportu. Ostatní Váhy se setkají s konkurencí v práci nebo v partnerském vztahu. Ale tady hrajete o vítězství. Ano, bude to pro vás Váhy trochu nepříjemné a konfliktní, ale následně počítejte s přílivem hojnosti. Dokonce zde máte i nějakou finanční odměnu, prémii či bonus. Bude se dařit i na poli obchodním. Dobře se rozvine začátek podnikání. Rada zní. Neváhejte a podnikejte. Máte příznivou dobu pro uzavření smluv i důležitých dokumentů. Rozhodujte se intuicí.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Pocítíte v sobě neklid a chuť zažít nějaké dobrodružství. Počítejte s ohnivou energií, která vámi začne prostupovat. Tyto touhy vás katapultují do rušných zážitků a ohnivých aktivit. Co poradit? Snad jen toto. Roztáhněte svá křídla a leťte. V žádném případě se nepodceňujte. Podaří se vám změnit život a budete nezávislým Štírem či nezávislou Štírkou. Změny se mohou týkat i životosprávy, kdy se vám podaří zeštíhlet a váhu si následně udržet. Prožijete mimo jiné velmi emoční záležitost, která taktéž povede k životní změně. Popravdě, začnete opět stavět nový životní směr.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Totálně nové životní hodnoty. Ano, vám Střelcům do cesty vstupují nové věci. Zahýbe to vaším nitrem a trochu i fyzicky. Něčeho se vzdáte. Trochu z toho bude bolet duše, ale ukončíte jednu fázi života, proto, abyste mohli opět začít žít. Pravděpodobně se některým z vás naskytne příležitost k odchodu od rodičů nebo se konečně odpoutáte od nehodného partnera. Místo soužení a bolesti vás čeká nové ukotvení. U některých Střelců lze čekat výpověď a přechod k podnikání nebo nové práci. S tím souvisí velice výhodné smlouvy a hodnotný začátek.

 

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Tento měsíc si obezřetně sledujte své zdraví. Může vás bolet pár kostí a potrápit záda. Revma je také nepříjemná věc, proto se udržujte v teple. V listopadu se pravděpodobně nevyhnete cestě k lékaři. Ale nic se nestrachujte. Mělo by to být v pořádku. Obtížná situace se náhle posune pozitivním směrem. Hlavně si musíte jít pro pomoc. Pro ty z vás, kteří kouříte nebo se léčíte ze závislosti, by mohl nastat obrat k lepšímu. Každopádně neotálejte s pomocí. V pracovní sféře se může objevit člověk, který si nebude brát servítky. Z jeho strany nečekejte taktní jednání. Některé úřední záležitosti mohou mít i zpoždění.

 

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Nebudete vědět, kam dříve skočit. Po delší době se u vás projeví elán a chuť opravdově žít a něco podniknout. Na druhou stranu se před vámi objeví překážka v podobě strachu či někoho, kdo bude potřebovat vaši oporu a pomoc. Záleží na rozhodnutí, které k vám jde. Buď půjdete do rizik, projdete cestou nejistoty a zpřetrháte svazující pouta nebo se dáte jinou cestou. Nic ale nedělejte unáhleně. Pravděpodobně bude nutné učinit jistý kompromis a dohodnout nějaká pravidla, a to jak v osobním životě, tak i v tom profesním. Možná je dobré se nechat vést možnostmi, které se mohou tento měsíc objevit.

RabyRyby (21. února – 20. března)

Máte před sebou krásnou tarotovou kombinaci. Elán a plán na listopad již máte v myšlenkách uchycen. Pohrajete si s různými možnostmi, jak strávit listopad. Záleží tedy na vás, kam půjdete, pojedete či co rozjedete. Očekávejte nějakou návštěvu domů. A že vás někdo také pozve, o tom ani nepochybujte. Užívejte si zábavy jak je libo. Někdo kolem bude mít velkou oslavu (křtiny, kulaté narozeniny, svatbu nebo podnikovou akci). Rybám je dán nyní pobyt v kolektivu žen. Muži – Ryby se mohou těšit společnosti sympatických a přitažlivých žen. Ženy – Ryby zdivočí na dámské jízdě.

 

Jiřina Irissa

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>