Tarotový horoskop na měsíc říjen 2016

Sociální sítě

milenci-1

Beran má před sebou dobré zprávy  a čas plození. Býk zažije rozpor, ale dostane se mu i podpory v podobě určitých lidí. Blížence ozáří světla reflektorů. Rak musí zkoumat nové věci. Lev má před sebou boj ducha s tělem. Pannu čeká zajímavé dobrodružsrví. Váhy by se měly spolehnout na svou komunikaci, protože v říjnu jí budou vládnout. Štír se dočká různých oslav. Střelec bude stát tváří v tvář pokušení. Kozoroh by měl zvážit, zda cestovat tam, kam ho to táhne. Vodnář se citově rozplyne. Ryby poplují ve třech.

 

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Mnozí z vás Beránků se může tento měsíc dočkat výborných zpráv ohledně rodiny. Dozvíte se zvěsti počínaje vydařenými plodnými dny až po narození dítěte. Štěstí se dostává k vám. Pokud se chcete s partnerem na něčem důležitém dohodnout, je čas se do toho pustit. Renovace bytu či domu bude konečně uzavřena a pomalu splatíte dluhy. Vše se bude dít k vaší radosti. Hvězdy jsou doprovázeny tarotovou kartou Páže Mincí, což Beránkům slibuje praktický přístup k záležitostem, které se v říjnu objeví. Realistické cíle jsou na dohled. Dostane se vám materiální či finanční pomoci a s tím spojená příležitost k novým projektům. Nezaměstnaní Berani mohou zdárně vyhlížet pracovní nabídky a konečně se vrhnout do plného pracovního nasazení.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Říjen vám nachystal samá jednání. Setkáte se s úředníky různého druhu a studenti si vyjednají své pozice u profesorů. Býčci, nyní záleží na vaší povaze, jak se zasadíte o svůj prospěch a jak dalece zanecháte stopy u ostatních lidí. Očekávejte spoustu komunikace, ale tady pozor! Ve svém jednání buďte střízliví a zachovejte si chladnou hlavu. Některým z vás se může totiž stát, že se nějaká situace vyostří, a to může zatvrdit srdíčko. Jednejte energicky, ale rozumně. V tomto měsíci budete potřebovat radu či pomoc od druhých osob. Proto neodmítejte lidi kolem sebe a nestraňte se společnosti. Zde se totiž najde podpora v podobě lidí, kteří to s vámi myslí dobře. Jsou to například lidé narození ve znamení Štíra, Ryb nebo Raka, tady jde o vodní znamení a dále půjde o přátele z řad ohnivých znamení jako je Lev, Beran nebo Střelec. Naopak si dejte pozor na znamení vzdušné, což jsou například Blíženci, Váhy a Vodnáři.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Nápadité myšlenky a kreativní řešení v pracovní sféře. Naberete spoustu pozitivní energie prostřednictvím přátelské změny. Pokud vás čeká nějaké jednání, pak se dočkáte úspěchu a z něho pramenící radosti. Nyní nastal čas, aby Blíženci zazářili ve „světlech reflektorů“. Jdou k vám pozitivní události a na vás je, abyste je využili v tom nejlepším smyslu. Hvězdné nebe nabízí jednu radu. Příliš nežonglujte s myšlenkami, protože se můžete spálit. Ochotně přijímejte tento měsíc možnosti, které se nabízí, a hlavně si věřte. Být nyní flexibilní, je důležité. Zažijete legraci a budete se více smát. Studentům se nabízí pomoc při zkouškách, jejichž výsledek je už teď korunován úspěchem. Mnoho Blíženců se setká se sportovními aktivitami. Říjen je sice měsícem podzimu, ale ve dnech, kdy zazáří říjnové slunce, zazáří i tito zrozenci.

 

RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Říjen prožijete v radovánkách. Pravděpodobně vás nemine oslava, setkání, schůzka a z toho plynoucí začátek slasti i štěstí. Každopádně můžete očekávat počátek lásky, kdy se nově zamilujete, ale tady malinko buďte opatrní a zapojte svou račí intuici. I když jsou vám v tomto směru hvězdy dost nakloněny, musíte obezřetně zkoumat svou novou lásku či objekt zájmu. To samozřejmě platí i pro obchodní partnery, kteří začínají nové projekty. Taktéž pro Raky, kteří již mají za sebou nepříjemnou zkušenost s láskou či kolegou v práci. Na první pohled se zdá být vše zcela v pořádku, ale jak se říká, „Dvakrát měř, jednou řež.“. Dokonce i studentům se bude jevit život tak, že mají vše pod kontrolou, ale je třeba se učit ze zkušeností i z omylů, kterých se Raci dopustili. Neznamená to však, že si dáte zpátečku. Zapojte odvahu, intuici i chytrost.

 

LevLev (23. července – 22. srpna) znamení ohnivé

Měsíc říjen vládne novým obzorům i perspektivám. Král zvířat si hledá pravé místo k lovu, odpočinku i k pozorování. Mnohým Lvům se bude chtít opustit staré břehy. Kdyby to šlo tak jednoduše. Prozatím musíte být v pozici pozorovatele. Po vašem boku je však několik lidí, kteří za vámi stojí a podporují vás. Jen se trochu zaseknete ve svém jednání a pocítíte jakousi nudu. Pravděpodobně nebudete mít náladu přijmout určité možnosti, které se v tomto měsíci naskytnou. Hodláte se opravdu jen dívat. Stačí tak málo. Přijmout nabízené alternativy a odvážit se těch nových břehů beze strachu a studu. Hvězdy mají v úmyslu vás dovést ke štěstí i úspěchu. Opusťte negativní nebo neutrální myšlenky o tom, jak je život fádní a nudný. A ještě jedna rada. Ohlédněte se za svou minulostí a podívejte se, zda nemáte zpoždění. Pokud ano, pak s chutí začněte bojovat. Úspěch by se měl dostavit.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Pravděpodobně vám něco chybělo. Podvědomě cítíte, že se v říjnu setkáte s velice hezkým dobrodružstvím. Hvězdám není jedno, že zabřednete do stereotypního života. Akce, které se nabízejí, budou mít smysl. U některých z vás se dočkáte nového bydlení, založení rodiny nebo započnete novou práci. Zdravotní záležitosti neodkládejte. Pokud něco zabolí, vydejte se cestou uzdravování. V tuto dobu je pro vás vhodné užívání bylinek ve formě čajů nebo tinktur. Obklopte se zelenou barvou a procházejte se častěji na čerstvém vzduchu, který dává pocítit měsíc říjen. Finanční transakce jsou taktéž důležité. Máte praktického ducha, a když se spojí s vaší povahou i výborná konstelace, pak neváhejte investovat, nakupovat a obklopovat se příjemnými věcmi. Pak stačí už jen trpělivě očekávat radosti všedních i nevšedních dnů.

 

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení vzdušné

Bude to pro vás trochu nápor. Pokud chcete docílit toho, čeho jste si předsevzali, musíte rozpustit komunikační bariéry se svými blízkými i kolegy v práci. Úkoly v pracovním i studijním životě vyřešíte diplomatickou cestou. Spoléhat se budete na svou výřečnost a inteligenci. Mnohé Váhy se setkají s cizím jazykem. To znamená, že se naskytne konverzace s cizinci. Otestujte si již nyní svou jazykovou vybavenost. Nakonec k vám přijde materiální úspěch. Může jít o povýšení v práci, finanční prémie či bonus v podobě úlev. Každopádně očekávejte, že se v říjnu váš život obohatí. Ale opět je zde připomenutí, že půjde o náročný měsíc. Dovršíte jednu věc a nastane další. Spíše než svaly, zapojte tento měsíc mozek a řeč. Také očekávejte pochůzky za úřady. I tady ovládáte svou komunikaci s jistým plánem a pevným postojem.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Tento měsíc se na vás valí spousta záležitostí k vyřízení. Měli byste zpomalit. Ale neotáčet se k té hromadě akcí zády. K některým pocítíte chuť a k jiným zase odpor. Dokonce jsou k vám namířeny jisté výhody, kterých by bylo škoda nevyužít. Udělejte si plán, jak vše zvládnout bez stresů, kde se odráží i časový pres. Můžete se setkat s názory lidí, kteří vás nepřesvědčí. Budete bránit nejen své myšlenky, ale i území. To se týká pracovní oblasti, i té milostné. Hvězdy chtějí, abyste byli šťastnými Štíry, proto se dočkáte radostných událostí. Neminou vás oslavy různých druhů. Prožijete příjemné chvíle u sklenky vína od oslav přes srdečné schůzky,  až po nečekaná shledání. Čas oslav je tady. S kolegy v práci se nakonec shodnete na nějakém kompromisu a dokonce jde k vám pozvánka na společenskou událost.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Život Střelce se v tomto měsíci bude potýkat s pokušením všeho druhu. Za každým rohem něco číhá. Pokud se jedná o práci a podnikání, pak je to velice dobré. V tomto případě se dravost a vytrvalost vyplatí. Střelci, zkoumejte tedy vlastní nitro, názory i cíle, kterým věříte. Pokud ovšem nastane pokušení v oblasti lásky, pak se připravte na tučnou dávku závislosti. Jestliže žijete v dlouhodobém partnerském svazku, budete se pravděpodobně cítit jako ve vězení. Může nastat situace, kdy si spletete tělesnou touhu s láskou. Mnozí Střelci se mohou potýkat právě s pokušením, která má za následek nevěru. Proto pozor na následky a bezesné noci. Studentům hvězdy vzkazují, že se nemají tolik upínat na myšlenku, která je obestřená pýchou. Měli by zůstat pevně nohama na zemi. Milí studenti, lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Tento měsíc se nespokojíte se vztahy, které vás pojí s rodinou, přáteli i sami se sebou. Dojde k rozhodování. Přijdou situace, kdy budete řešit i záležitosti, o kterých si myslíte, že ještě nedozrál pravý čas k jejich dokončení. Situace si ovšem žádá své. To je ale jen jedna stránka pro váš horoskop. Ta druhá je o trochu lepší. Mnohým Kozorohům se naskytne seznámení, které jste si snad vymodlili. Nějakou dobu to bude fungovat, ale po čase se do tohoto vztahu vloudí menší dávka nespokojenosti a vy budete nuceni buď se s touto situací spokojit, nebo se odebrat k jiným břehům. Je dobré se spojit se svým já, zjistit, co od vztahů chcete a jaké hodnoty jsou pro vás důležité. Pravděpodobně budete muset přijmout za své nové hodnoty, pokud chcete, aby vztahy fungovaly. Očekávejte říjnové cestování. Možná se to vaše cestování nebude líbit lidem, kterým na vás záleží.

 

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Střetnete se s konkurenčním jednáním. Půjde ale o city. Nebude to konkurence v pracovní sféře, nýbrž v lásce. Partnera si musíte ohlídat. Kolem vašeho protějšku se potuluje obdivovatel. Může se ale stát, že se tento měsíc seznámíte s náročnými podmínkami, které dokážou vyždímat z člověka spoustu energie. Zdraví někoho blízkého je křehké. Vodnáři se proto budou potýkat se silnými emocemi. Studenti, kteří jsou v tomto znamení narozeni, mohou dobývat úspěchů ve sportovních utkáních. Nicméně, i ve sportu půjde o emoční záležitosti. To znamená, že vy, sportovci budete litovat svého soupeře. Všichni Vodnáři se setkají v říjnu s protichůdnými cíli. Mohlo by to znamenat, že do života vstoupí nový člověk, milenec – milenka, kamarád – kamarádka nebo se narodí děťátko. Všechny tyto nově rostoucí záležitosti potřebují péči a ochranu. To proto, aby se vše dobře vyvíjelo. Trochu s tím budete bojovat, ale vytrvalost je schopnost úspěšných lidí.

RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Ryby, máte-li před sebou veřejné vystoupení, pořádně se na něj připravte. Budete se potýkat nejen s úspěchem, ale i s dávkou nesprávně volených slov. Tím je myšlena i konverzace mezi přáteli a známými. Pozorujte, s kým komunikujete, s jakou skupinou se stýkáte a jaké komunikační prostředky volíte. Pravděpodobně se vyostří nějaká situace mezi partnery. Do vztahu vstupuje třetí osoba. Může to být osoba z vaší strany nebo ze strany partnera. Je dobré si pročistit vztahy v lásce i v rodině. Trochu melancholické nálady zde nastane, ale dobrou diplomacií to dokážete odvrátit. Můžete očekávat podzimní cestu. Této cestě bude ale předcházet starost. Tak si udělejte pořádek v rodině a pak klidně plujte v poklidných vodách.

Jiřina Irissa 

www.irissa.cz

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>