Horoskop na měsíc červen 2015

Sociální sítě

tarot CísařAstro tarotový horoskop na měsíc červen má pro Vás určitá poselství. Beránkům jde vstříc velice vzrušující zpráva. Býci mohou očekávat tučný úlovek, ale pozor, jedná se o pracovní sféru. Blížencům i nepřítel přinese úspěch. Raci by měli dávat pozor na vzrůstající konflikty s partnerem. Lvíčci se poperou se svou nervozitou, někdo se snaží ukrást pozornost osoby, která je jim milá. Panny se budou snažit uchovat si alespoň kousek smyslu pro celistvost v partnerství. Pozor na polovičatost citů. Váhy se setkají s vyrovnaným stavem v pracovní oblasti, to jim zaručí včasné vyřešení úkolů. Štírům se vloudí do krve divoká vášeň, nejen ve vztazích, ale i v práci. Střelci se proletí na křídlech andělů lásky. Kozorohům hvězdy radí, aby obdarovali, protože sami budou obdarováni. Vodnářům se v lásce bude dařit, ale v práci se pokuste vykřesat trochu teplého ohně pro utužení pracovních vztahů. Ryby získají v červnu zodpovědnost za své zdraví.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Vztahy

Beránci, jde k Vám velice vzrušující zpráva. Rozhodně to bude stát za to. Očekávejte nějakou nabídku ze strany partnera. Potěší Vás událost, o které se dozví nejeden člověk. Měsíc červen je jakési upozornění, že k Vám jde důležitý a šťastný zážitek. Také se může jednat o dobré partnerské období. Dokonce půjde o vrcholnou zvěst v tom nejpozitivnějším slova smyslu.

Práce a finance

V pracovní sféře budete mít co slavit. Buď se objeví vynikající příležitost, nebo budete pozváni na super párty a ještě uděláte dobrý obchod. Počítejte s velice příjemným, pracovním ovzduším. Studentům se povede u zkoušek. Po finanční stránce se Beránkům otevře více příležitostí investovat do rehabilitace. Je dobré pečlivě vybrat tu nejvhodnější.

Zdraví

V červnu by se u Vás Beránků neměly objevit žádné závažné zdravotní problémy. Jestliže budete konat cestu k lékaři, tak hlavu vzhůru, protože o nic nejde. S veselou myslí můžete odkráčet po vyšetření domů. Může se u Vás objevit dětská nemoc (neštovice, zarděnky nebo příušnice). Pomalu blbněte v přírodě, protože hrozí přisátí klíštěte.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Vztahy

V červnu budete Býčci, ovládáni citlivou stránkou. Máte nyní více schopnosti vcítit se do druhých, smysl pro medialitu a obětavost. Dokonce vyléčíte nejednu duši svým slovem a chováním. Půjde tedy o citlivé a láskyplné období. Blízkost a přítulná oddanost Vám bude svědčit. Pokud jste nezadaní Býci, čekejte porozumění ze strany druhého pohlaví, protože oba se bude chtít o sebe opřít, myslím tím, že si budete vzájemnou oporou.

Práce a finance

Před Vámi je velice příznivé období pro uzavření výnosného obchodu. Dokonce se může jednat o tzv. „tučný úlovek“. Práce Vás tento měsíc obohatí. Býčci, očekávejte zisk. V jednání Vám může pomoci žena. Pro nezaměstnané jedince je na obzoru dobrá pracovní příležitost. Možná půjde o práci, která Vás v mysli zaměstnává již dlouhou dobu. Studentům se bude neobyčejně dařit u zkoušek.

Zdraví

Tento měsíc Vás mohou potrápit záda. Pokud máte sedavé zaměstnání, dávejte si pozor na krční páteř. Pokud jste žena-Býk a máte velká prsa, zacvičte si během pracovní pauzy. Opravdu to pomáhá. Muži si mohou protáhnout trup na obě strany. Jinak si dávejte pozor na srdce a krevní oběh. Opatrujte si cévy a také si opatrně s křečovými žílami. Pokud cítíte potíže, zajděte si k lékaři (pro jistotu).

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Vztahy

Blíženci, Vás červen vyzve k neobyčejné síle probádat tajemství vnitřní harmonie. Trochu si pohrajete se svou dušičkou. Z toho všeho vytryskne instinkt, který berte na vědomí. Bude se Vám to hodit vůči partnerovi nebo vůči nově příchozí lásce. Zdá se, že se v červnu dočkáte přátelského postoje i u nepřítele. Také budete zmítáni nezkrotnou vášní. Někdy to má neskutečně dalekosáhlé následky, tak pozor na to!

Práce a finance

Blíženci, pokud si myslíte, že je čas na změnu, čas vyměnit práci, nedělejte to. Vždyť máte pevné zázemí. Dokonce i ve vzdáleném horizontu máte slibné podmínky pro dobré podnikání i pracovní záležitosti všeobecně. To také znamená, že můžete s důvěrou plánovat do dalekosáhlé budoucnosti. Může se Vám naskytnout i pracovní cesta, z níž jsou dobré finanční vyhlídky. Po finanční stránce klidně investujte. V budoucnu se to vyplatí.

Zdraví

Vaše tělo i duše potřebují dobít baterky. V červnu Vám bude scházet spousta energie. Nebudete se cítit ve své kůži. Nepůjde to tam ani tam. Nenuťte se k fyzické zátěži. A když přece jenom budete muset něco dělat, tak se zkuste pohlídat a nepřežeňte to. Raději si ponechejte měsíc červen relaxačním měsícem pro četbu hezké knihy, meditaci nebo jako odpočinek. Potřebujete obnovit rovnováhu, a fyzickou dřinou ji rozhodně nevydobudete.

 RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Vztahy

Tentokrát na Vás bude doléhat příležitost zvenčí. Vlastně z okolí, protože je ve hře lásky mladá osoba. Ta se bude ovšem držet trochu zpátky. Pokud jste zadaní, očekávejte v červnu menší konflikt, spíše to ale vypadá na rozpor v milostných vztazích. Půjde o ochlazení vztahu a očekávejte nějaké výčitky. Mohou se nakupit maličkosti, které vyústí v sopečný výbuch konfliktů. Tak opatrně.

Práce a finance

Pro Raky se tento měsíc otevírají v pracovní sféře nové úkoly nebo cesta do cíle. Veškeré aktivity finišují nebo se startují nové. Studentům slibuje červen školní úspěchy, ale v případě, že se do svých příprav vyloženě zakousnou. Zažijete rušné a vysilující období. Pokud vydržíte a budete solidně pracovat na svých úkolech, můžu Vám slíbit úspěch.

Zdraví

V červnu si ponechejte klid. Zastavte své aktivity nebo je snižte na minimum. Poslouchejte, co Vám tělo chce říci. Je možné, že Vás potrápí žlučník, slinivka nebo žaludek. Aby i Vaše duše nestrádala, pokuste si vyčlenit čas sami se sebou nebo navštivte místo, kde je cítit oáza klidu. Budete se cítit lépe a rozjasníte svou duši.

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy

V osobních vztazích budete trochu nervózní. Jste ochráněni posvátným světlem. Do cesty se Vám v červnu postaví několik příležitostí navázat něco jako pouto, ale pozor na ně. Nic není takové, jaké se zdá být. Někdo Vám bude závidět osobu po Vašem boku (skrytou osobu). Proto věřte jen přátelům, kteří vědí jak pohladit. Konstelace hvězd v kombinaci s jednou z ochranných karet Vás nabádá k tomu, abyste šli duchovním směrem. Přátelé okolo Vás jsou z této sféry, věřte jim. Mezi nimi je i to pravé pohlazení po duši. Někdo to s Vámi myslí opravdu dobře.

Práce a finance

V červnu si dávejte pozor na podvody a pracovní nedobré úmysly. Možná i vy kujete pikle na své spolupracovníky. V pracovním kolektivu se snažte o dorozumění, i když to nebude jednoduché. Vaším mottem bude tento měsíc: „Kdybych to neudělal já, udělá to stejně někdo jiný.“ Ve finanční oblasti raději nemanipulujte. Bude Vás svádět nákup drahého zboží. Také nevěřte moc osobám, které se s Vámi baví o penězích a investicích.

Zdraví

Měsíc červen Vás varuje před natažením svalů. Opatrně se sporty. Vy, jako zrozenci ohnivého znamení musíte na sebe dávat veliký pozor. Zejména na poranění paží, rukou, ramen, kolen a také si dávejte pozor na plíce. Pokud začínáte kašlat, už odkráčejte k lékaři. Ukočírujte si nervy. Může to souviset s city. Někdo se odvažuje navázat kontakt s osobou Vám blízkou.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Vztahy

Červen se u Vás zdá být v partnerském stavu poněkud ustrnulý. Budete zaujímat stanovisko jako je neutrál, neurčitost, nepohyblivost. Spíše bych řekla, že půjde o jednoznačný postoj k partnerovi. Tento měsíc je pro Vás nebezpečný v tom, že se ve Vašem partnerství objeví polovičatost a menší povrchnost citů. Moje rada zní. Stůjte při partnerovi, ať to stojí, co to stojí.

Práce a finance

Tento měsíc Vás bude v pracovní sféře doprovázet důvtip, rozumová čilost a bystré či rychle chápající jednání. Snadno navážete obchodní i pracovní kontakty. I při úředních jednáních očekávejte logické postupy, výhodnou taktiku a kompromis. Studenti budou na tom stejně. Dokonce se naskytne i nějaká forma výdělku prostřednictvím brigády. Na druhou stranu si dávejte pozor na chladnější stránku dalších osob. Osob, se kterými přijdete do kontaktu v práci, na úřadech i ve škole (pedagogové). Po finanční stránce využívejte svou logiku a střízlivost. City v této oblasti zcela vypusťte.

Zdraví

V červnu si pro dobrý zdravotní stav musíte vyhradit čas na reflexi, ztišení a rozjímání. Pokud jste ještě tento měsíc v pracovním presu, vytížení psychicky i fyzicky, vyděláváte a utrácíte peníze, pokuste si opravdu najít chvilku na relaxaci. Je to prosté a jednoduché a jestli-že si mou radu nevezmete k srdci, mohou se objevit zažívací problémy a na povrch se vyjeví stresy. Šetřete si energii, protože i v budoucích měsících budete mít pouze minimální rezervy fyzické a emoční energie.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vztahy

Tento měsíc uvíznete v němých nesnázích. A nyní nastala doba, vyzkoušet svého oddaného partnera, zda je Vám opravdu cele oddán. Stojí při Vás? Pomůže Vám z těch nesnází? Pokuste spolu vytvořit jeden celek a společnými silami se z těch problému vymanit. Je to jen na Vás, utvořit trvale důvěryhodný svazek.

Práce a finance

Je možné, že se v práci setkáte tento měsíc s úkolem, který není až tak jednoduchý. Ale vy se s ním dokážete dobře poprat. Jde Vám vyrovnanost, a vše splníte s klidným řešením. V kolektivu očekávejte dorozumění, příjemné a harmonické pracovní ovzduší. Může se Vám také stát, že přijde stresující situace. Takovou záležitost budete řešit s vyrovnaným klidem, to zaručí úspěšné zakončení. Důležité pro Vás nyní bude, soustředit se na výzvy.

Zdraví

Tak jako Panny, tak i Vy Váhy musíte zklidnit nervy. Vašemu fyzickému i mentálnímu zdraví v tomto měsíci prospěje určitá forma meditace. Jelikož jste znamení Vzdušné, potřebujete spoustu venkovního prostoru. Příroda a středně dlouhé procházky i projížďky na kole Vám dodají potřebnou dávku endorfinů. Ovšem, dejte si při těchto aktivitách pozor na svá chodidla, která mohou trpět při chůzi.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Vztahy

Štíři budou v červnu zmítáni touhami, předtuchami a jasnovidnými sny. Budete se rozhodovat mezi vícero partnery. Pozor však na výběr. Projdete uličkou obav, starostí, touhy a přetvářky. Vybírejte opatrně, protože ten Váš protějšek (protějšků) není takový, jaký se zdá být. To samé platí i o Vašich přátelích. Opatrně mezi nimi volte. Očekávejte utajený vztah, vztah za noci, večerní schůzky. Jsou krásné, vzrušující, ale opatrnost je na místě.

Práce a finance

Pokud jste žena a máte vlastní podnik, jistojistě Vás nadchne práce. Zapojíte se do ní s takovou vervou a energií, že to z Vás bude zářit. Přitáhnete k sobě mnoho osob. Pokud jste muž, ve Vašem pracovním prostředí se nachází žena ohnivého temperamentu a nemusí to být pouze pracovní vztah. Jinak budete v práci zrát a vyvíjet se. Je dobré si začít spořit. Už máte základ.

Zdraví

Štíři a Štírky, jste pekelně vášniví lidé. Tak pozor na svou krev. Může se Vás vařit. Ale jo to myšleno spíše v pozitivním smyslu. Potřebujete se nějakým způsobem (náruživě) vybít. Dávejte si pozor na různá zranění, protože v červnu budete překypovat silnou energií. To může mít za následek bolesti kolenou a kloubů. Také se u Vás mohou projevit určité alergické reakce. Místo divokého sportu volte raději kalanetiku nebo jógu.

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Vztahy

Střelci a Střelkyně, věnujete dostatečnou pozornost svému partnerovi? Tento měsíc si dávejte pozor na umrtvení vztahu. Můžete se střetnout s nějakou nepříjemnou překážkou v milostné sféře. Budete zmítání jakýmsi neopodstatněným strachem. Odvažte se, nebojte se projevit svému partnerovi. Odhoďte stud v milování a proleťte se na andělských křídlech lásky. Nebojte se otevřít.

Práce a finance

Pravděpodobně se tento měsíc ocitnete v nelehké a komplikované situaci. Můžete se setkat se zlobou svých spolupracovníků a také s jejich uštěpačnými poznámkami. Dokonce Vám hrozí i výpověď z práce, ale jen kvůli spolupracovníkům, proto se snažte vydržet a dát se do rovnováhy. Pořiďte si ochranný kámen, což je křišťál. Pokud ho budete každý den mnout ve svých dlaních, bude do Vás vkládat tu nejčistší a nejpozitivnější energii, tím se ubráníte pomluvám a uštěpačným poznámkám kolegů v práci. Do ničeho neinvestujte a raději vydržte na příhodnější měsíc.

Zdraví

V tomto období Vám mohou natékat kotníky a lýtka. Nepodceňujte onemocnění ledvin. Raději si zajděte s takovými potížemi k lékaři. Jinak si dávejte pozor na holeně a nervovou soustavu. Kdo ze Střelců má problém s očima, je vhodná doba pro jednání. Navštivte očního lékaře. Můžete mít potíže se sítnicí oka. Jinak se zdá, že červen pro Vás v oblasti zdraví bude mít dobré vyhlídky na zmírnění nebo úplné vyléčení určitých nemocí.

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Vztahy

Máte chuť být tolerantní? Tento měsíc klidně buďte. Svými city obdarujete své milé a oni Vás budou velice milovat. A dostanete-li od nich hodnotný dar, budete milovat vy je. Dočkáte se také oboustranné pomoci nebo opory. „Dej, dám Ti taky.“ To by mělo být Vaše motto měsíce června 2015.

Práce a finance

Pravděpodobně půjde tento měsíc o rozhodování v pracovní oblasti. Kdo, kdy, s kým, kam, proč a jaký to má pro mne význam? Tyto otázky Vás budou v červnu zaměstnávat. Takže v práci buďte vnímaví ke svým kolegům, abyste něco nepropásli. Máte-li pocit, že díky své práci ztrácíte spoustu životní energie, bylo by dobré zvážit veškerá pro a proti. Sami se rozhodněte, zda změnit zaměstnání nebo zůstat.

Zdraví

Červen může být v oblasti zdraví spokojeným měsícem. V celku se přizpůsobíte životním standardům a dokonce vydržíte i lékařské postupy, pokud Vás opravdu trápí nějaké neblahé onemocnění. Ti z Vás, kteří mají v úmyslu podstoupit nějaký chirurgický (operativní) zákrok, budou s výsledkem spokojeni.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Vztahy

Ve vztazích očekávejte ohnivou náladu. Náladu prozářenou sluncem a radostí. Někdo k Vám vysílá příjemné a lidské teplo. Oddejte se těmto skvostným pocitům lásky. Možná Vás ještě v červnu někdo vykolejí, ale v tom dobrém. Váš partner je přitažlivý a je to osobnost, tak s ním také zacházejte. Rozhodně si užívejte prosluněných radostí života v milostných sférách.

Práce a finance

V práci očekávejte střízlivé jednání a jakési ochlazení z vyšších míst. Dokonce i spolupracovníci mohou být vůči Vám záludní. Tak pozor na ně. V červnu buďte raději více, než kdy jindy obezřetnější. Dokonce se Vám může stát, že tyto chladné a nepopulární aspekty mohou narušit osobní život. Raději se věnujte myšlenkám o novém zaměstnání. A delší dobu máte ve svém pracovním kolektivu jakéhosi záškodníka. Do ničeho raději neinvestujte, bylo by to od Vás zbrklé jednání…..

Zdraví

V oblasti zdraví jde o pozitivní záležitost. Pokud máte nyní vyrovnaný život, podepíše se to i na Vaší mentální a psychické stránce. V tomto měsíci Vám by možná mohla prospět spirituální léčba. Pokud konzumujete nadmíru alkoholu nebo holdujete cigaretám, zmírněte. Tělo se pak stane opotřebovaným. Pokud se spíše více hýbete a sportujete, dočkáte se ve stáří pevného zdraví.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vztahy

Pokud se u Vás v tomto měsíci červnu vyskytne partnerský problém, vyřešte ho s rozumem. Oplýváte bohatstvím myšlenek a schopností, rychle chápat. Netrapte se zbytečnými pochybnostmi ve vztahu. Zaobírejte se myšlenkou rovnocenného vztahu. Zachovejte si ale jistou nezávislost na svém partnerovi. Možná se setkáte i s trochou jízlivého jednání a prostořekostí. Tak opatrně.

Práce a finance

Pokud jste započali nějakou novou pracovní činnost, máte výborné a nadějné vyhlídky na úspěch. Jednání, obchodní či pracovní kontakty jsou poznamenány skvělými vyhlídkami. Studentům se rovněž bude dařit. Máte také dobře nastavené učební procesy, protože jste připraveni postoupit dále. Máte nadějné vyhlídky zvládnout i přijímací zkoušky na vysokou či Vámi vybranou školu. Máte problémy s financemi? Nebojte, Vaše obavy se rozplynou. Dokonce Vám konstelace hvězd s tarotovou kartou Hvězda přináší perspektivní příjmy na delší dobu. V červnu se Vám také otevírá možnost víkendového pobytu někde v přírodě, tam, kde je voda (jezero, mlýn, potok, řeka, ale žádné moře).

Zdraví

Ryby by se měly zaměřit na své ledviny. Také s trávicím traktem se mohou objevit potíže, A to od začátku až do konce. A když myslím do konce, tak myslím doslovně i tam…Jezte v tomto měsíci pouze to, co Vás nadměrně nenadýmá. Myslím, že jste ve zdraví docela ukázněné Rybičky. V červnu si dáte na svém zdraví záležet a převezmete za tuto oblast odpovědnost.

 

Poznámka: Obrázky znamení zvěrokruhu jsou převzaty z: PARKEROVI, JULIA A DEREK Horoskopy lásky. 1998. 52 s.

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>