Witch tarot – 3 Kamenů

Sociální sítě

3 Kamenů3 KAMENŮ = 3 MINCÍ

Numerologická trojka: 3 představuje tvůrčí akt jako výsledek, výsledek sjednocení dvou protikladných principů. Jde tedy o naplnění, konečné vyjádření, růst a vývoj. Trojka jako taková je symbolem tzv. střední cesty, která je harmonická a došlo k ní tvůrčím procesem. Poselstvím 3 je toto: Semeno se promění v zrno, květ v plod.

V astrologii: Jupiter/Mars – úspěšné konání nebo přechod planety Saturn přes jeho umístění v kořenovém horoskopu jako vstup do nového životního období.

V mytologii: Heraklés, pronikající s každým ze dvanácti úkolů, které mu byly uloženy, hlouběji do tajemství života.

Afirmace pro vztahovou oblast: „Pronikám do všech dimenzí našeho vztahu a tím se přibližuji partnerovi.“

Všeobecně: Je dobré se obrnit trpělivostí a věřit v příznivý vývoj. To, do čeho se pustíte, vzkvétá. Jde o kartu růstu a dovedností. Pokud tato kata padne ve výkladu na práci, slibuje finanční odměnu nebo pracovní povýšení. Bude však vyžadováno tvůrčí zdokonalování. nesmíte usnout na vavřínech. Pokud máte potřebu si něco pořídit do domácnosti, karta slibuje, že to, co si koupíte a co zrenovujete, bude k užitku a zkrášlí váš domov.

 

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>