Horoskop na měsíc listopad 2015

Sociální sítě

Tarot 1Berani si budou hrát, a to všude, kde je teplo a příjemná atmosféra. Býci v lásce nic nemají řešit, úřední záležitosti naopak ano. Blíženci, emocionální stránka půjde do ústraní a rozum ovládne vaše jednání. Rakům hvězdy přejí spoustu energie a smířlivá gesta v partnerství. Lvíčci, nastavte radar, nějak se ztrácíte ve všech oblastech. Pannám láska nebude tento měsíc přinášet potěšení, ale v jiných oblastech se mohou těšit na dobré zprávy. Nezadaným Vahám se nabízí láska, ale se zdravím si nezahrávejte, opatrujte si tělo i duši. Štírům se nabídne nejedna tajná láska, vnitřně zažijete štěstí. Střelce bude spalovat žár. Ale všechno s mírou. Kozoroh má šanci na prožití velké lásky, ale je to velmi křehké. Vodnářům hvězdy zvěstují úsilí v práci, důvěru a podporu v partnerství. Kolem Ryb se motá stres, třes a rozruch.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Listopad Beránkům slibuje hravou náladu. Hrátky v chladném počasí nejsou špatné. K tomu se dostaví veselost a bezstarostná nálada. Na druhou stranu se potkáte s lehkovážností i nestálostí v mysli. Náladovost načechrá vaše vlnky. Pokud si opravdu chcete hrát, pak zvažte, jak dalece se to partnerovi zalíbí. Nechejte svému vztahu volný prostor. Osamoceni beránci by mohli potkat hravou osobu, jíž fascinuje váš ohnivý temperament. Ale pozor na hravost u více partnerů najednou, nemuselo by se vám to vyplatit. Lidé mají oči a velkou intuici. V pracovní sféře se pokuste najít rovnováhu. To samé udělejte s financemi. Delší čas vás potrápí žaludeční problémy. Potíže se střevy nepodceňujte. Mohou nastat problémy se slepým střevem a samozřejmě není vyloučená střevní viróza. Jedno z toho vystrkuje růžky.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Stagnující vztahy a melancholická nálada. Tento měsíc uděláte dobře, když si dopřejete klid a nic nebudete s drahou polovičkou řešit. Hvězdy vám naznačují, abyste nepodnikali žádná rozhodnutí. Bylo by to zbytečné, jen by vás to zahnalo do kouta. Došlo by i ke ztrátě energií, a to si nemůžete dovolit, jelikož jsou k vám na cestě změny ohledně zaměstnání. Místo toho se začněte hýčkat a šetřit síly na zimu. Srdce býků je v tomto období křehké a zmražené. Tento měsíc očekávejte spoustu úřední komunikace. To může vést k těm zmíněným změnám. Některé zprávy nebudou příjemné. Mohou vést až k výpovědi. Ale to je ta horší varianta. Počítejte spíše s novými úkoly, kterých nebude málo. Očekávejte pomoc druhých, to platí i pro studenty. Chraňte si své hrdlo, krk i nosohltan. Popíjejte teplé až vlažné čaje. Pokuste se jimi prolévat své hrdlo. Není příjemné se trápit s angínou nebo chraplavým hlasem.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Listopad se promění v souznění duší. Posílí se partnerské ideály a morální hodnoty. Rozhodujícím faktorem bude osobní ctnost a úcta k tomu druhému. Pokud nebudete na sebe vázáni až příliš, pak věřte, že jeden z vás má přání nebo záměr vejít do manželství či společného bydlení. Listopad je měsícem ryze podzimním, tudíž větrným a chladným. Proto se budete chtít rozehřát nejen fyzicky, ale i láskou. Něha a souznění vás tento měsíc zahřejí příjemně. S mnohými budete hovořit o pracovní i finanční přízni. Je potřeba složit zbraně a vše takticky sledovat z dáli. Může nastat nejedna ostřejší situace, ale není vhodné reagovat unáhleně, spíše diplomaticky. Studentům se nebude chtít do zkoušek, které nemají hlavu ani patu nebo nejsou záživné. Finanční záležitosti jsou tento měsíc o rozhodování. Emoce v tuto chvíli musí ustoupit. Uvažujte racionálně. V celku očekávejte vyvážené zdraví. Minulé obtíže slábnout a vy se začnete cítit docela dobře. Možná by vám mohla prospět spirituální léčba. Kdekoli v harmonickém prostředí se budete moci očistit od přebytečných energií, kterými jste prosyceni.

 RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Pocítíte tvůrčí sílu i tam, kde byste ji nečekali. Tento měsíc si zajděte na různá společenská setkání. Pokud nemáte partnera, tam určitě někoho poznáte. Hvězdy vám to slibují už delší dobu. Řešíte-li naopak problémy či těžkosti ve svém partnerství, listopad vám nabídne smířlivá gesta. Ujasníte si spoustu věcí. Jen se nevracejte do minulosti. Tam by bylo deštivo a zataženo. Hleďte přímo před sebe. Každopádně se tento měsíc dočkáte velmi plodného, pracovního období. Nová energie se vlije do vašich žil. Zejména Raci, kteří pracují na uměleckých projektech, budou zažívat pocit štěstí a spokojenosti. U dalších Raků se objeví pracovní růst a ochota pro změny. Mohou nastat nové pracovní podmínky nebo může vzniknout něco nového, něco, co může Raky vytrhnout z běžné rutiny. V otázce financí se vám otevírá možnost hypotéky nebo koupě nového domu či bytu. Taktéž se můžete těšit na finanční růst, a to i vy, kteří podnikáte z domova. Věnujte pozornost z velké části močovému měchýři a ženy ve znamení Raka budou náchylnější na prochladnutí vaječníků. Muži Raci, proplachujte své ledviny urologickým čajem. Možná pocítíte postupnou ztrátu vitality.

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Většina Lvů pocítí melancholii v srdečních záležitostech. Extrémně se u některých z vás objeví hluboké trápení. Může to naznačovat jistou osamělost bez stálého partnera. Tady máte pocit, že z této situace nelze najít východisko. On ten partner někde je, ale vy nejste schopni nastavit radar na lásku. U Lvů, kteří mají životního druha, se objeví tento měsíc starosti a porážky. Tady bych radila zachovat si jasnou mysl a s důvěrou hledět do budoucnosti. A naopak varuji před vzájemnou agresí, kdy jste pod tlakem a vzdalujete se od své lásky. Někdo vás udělá šťastným, ale ten váš, již zmíněný radar se musí aktivovat. K tomu máte nasazeny i jakési brýle strachu. Sejměte je z očí a uvidíte bez obav potencionálního partnera, který stojí přímo před vámi. Lvíčci, ani zde vás hvězdy moc nepotěší. V práci se musíte připravit na nějaký převrat. Ono se to pročistí, ale chvíli bude ta čistka trvat. To samé mohou očekávat studenti. Pokuste se veškeré trápení pustit daleko do Vesmíru, tam, kde se přemění v radost a jistotu. V listopadu nepodnikejte žádné finanční transakce, které se týkají dlouhodobého výhledu! Tento měsíc zvažte, zda je dobré podnikat delší trasy, a to pěšky. Lvi jsou totiž ohroženi v oblasti kyčlí, stehen a sedacích nervů. No, se zadečkem mohou nastat problémy.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Žijete-li v partnerském vztahu, který ubírá energii hádkami a žárlivostí, pak raději zvažte, zda by nebylo dobré na tento měsíc ustoupit. Mnohým Pannám bude lépe o samotě. Vztah projde zatěžkávací zkouškou. Ani domluva nebude nic platná. Prostě nechejte listopad plynout časem. I ta samota pomine. Barevné listí ze stromu opadá a za nějaký čas roztaje sníh, který pokryje holé větve. Pak přijde jaro a začnou rašit nové lístky. Z nich se pak stanou krásně zelené listy, které značí veselost a oslavu přírodního bytí na tomto světě. Právě takto se mohou cítit muži a ženy zrozené ve znamení Panny. Milostné záležitosti vás tento měsíc ubíjí, ale pracovní naopak nabíjí. Dostanete příležitost k velice dobré realizaci. Plány, nápady a veškeré myšlenky budou potřebovat vaši podporu. Ve finanční oblasti je dobré se zabývat rozmnožováním peněz. Více investovat tak, aby se finance vracely několikanásobně zpět. Hrajte sportku, loterii či cokoli, co má společného s finančními výhrami. Pannám může podzimní měsíc listopad způsobit bolesti hlavy. Od mírných až po ty silnější migrény. Taktéž vám jde lehčí forma onemocnění, ale to klidně můžete sprovodit účinnými bylinkovými čaji, jako je například čaj z černého bezu nebo z lipového květu, ovšem u něho opatrně, jelikož velké množství pití lipového čaje může způsobit nebo zhoršit bolesti hlavy.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Potká vás láska, která v sobě nese znaky zamilovanosti, pohody a klidu. Nezadaní mají velkou šanci se zamilovat a prožít vztah plný bezstarostných dní. Zadaným Váhám přináší listopad nový vývoj ve vztahu. Svět se pro vás zbarví. Noví lidé ve vašem životě budou působit jako dar a přinesou štěstí. Také sny mohou hodně napovědět. Ráno si zapište svůj sen a zkoumejte jeho hloubku. Toto poselství může být velice užitečné. V tomto měsíci zaregistrujete velký příliv intuice. Očekávejte úspěšné zprávy a některé mohou být překvapivé. Vše půjde nečekaně rychle. Některé Váhy čeká povýšení v práci. Studentům slibují hvězdy úspěch a chuť zabojovat. Rychle se dozvíte výsledek. Do žil se vám vlije aktivní a pozitivní energie. Pokud chcete investovat, proveďte to co nejdříve.  Váhy, vy si obzvlášť dávejte pozor na náhle vzniklý špatný zdravotní stav. Buďte tedy obezřetní a ke svému zdraví opatrní, protože se zdravotní problém objeví příliš rychle a nelze se mu vyhnout. Jako radu, vám mohu nabídnout to, že si zakoupíte léčivé byliny pro čaj, který navodí lahodnou a příjemnou pohodu.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Co budete cítit, se vám začne velice líbit. Štírům se naskýtá cesta plná štěstí a naplněného vztahu. Jakkoliv svobodným tohoto znamení se nabídne možnost zásnub či svatebního návrhu. Do cesty vstupuje nebo již vstoupil partner, který je hodný a rád by se o vás postaral. Je tu někdo, kdo si zaslouží vaši pozornost. Dokonce i tajná láska vás vyvede z míry. Stojí za to být trpělivým a vytrvalým Štírem, protože ta láska je opravdová ba dokonce vyzrálá. Začnete kolem sebe šířit okouzlení a harmonii. Potíže, krize v partnerství a neshody se přetvoří v upevněný svazek plný lásky a pohody. Rodina bude pro vás na prvním místě. Muži v tomto znamení zaznamenají úspěch u žen. Staré cíle a názory přezkoumejte. Ve své práci se stanete moudrým člověkem. Nasbíráte zkušenosti a naleznete veškeré vědění. Většina z vás může pracovat samostatně nebo nějakým způsobem odděleně od svých kolegů. Hvězdy chtějí pro vás klid na práci, což zaručí vážnost, schopnost dobře se rozhodnout a přemýšlivost. Dostanete úkol, který je určen pouze vám. Ohledně financí si udělejte čas na plánování. Zvažte, kolik jste kdy vydali a kolik byste do budoucna vydávali dále. Zainteresujte do tohoto procesu i veškeré příjmy. Kolik jste kdy získali a kolik získáte v budoucnosti. Od kotníků po nervy. Skoro všechno si v listopadu ohlídejte. Nic méně kosti budou na tom hůř.

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Ve vašem vztahu zavládne velká náruživost a vášeň. Ale všeho s mírou. Váš chtíč žije. To se ovšem nemusí bezpodmínečně týkat jen tělesnosti. Chtít se hádat. To se vám tento měsíc může stát. Tento temperamentní výstup podtrhne oheň, kterým jste symbolizováni. Konfliktům se lze vyhnout, pokud máte za partnera osobu, která umí žhavou situaci zklidnit. Podporu tedy čekejte od partnerů narozených ve znamení Štíra, Raka nebo Ryby, tedy těch, kteří vládnou vodnímu živlu. Něco se rozjíždí a tento rozjezd slibuje velice dobře nastartovanou kariéru v pracovní činnosti. I finanční záležitosti se budou rozvíjet s úspěchem. Neváhejte a investujte. Studentům narozeným v tomto znamení jdou úspěšná zakončení zkoušek a samozřejmě, že i nadále mohou pomýšlet na vyšší mety. K tomu, abyste měli úspěšný listopad, ať už v lásce, partnerských vztazích, pracovní, finanční sféře či v oblasti zdraví, zklidněte svou mysl a pokuste si najít chvíle k relaxování. Uhaste svůj oheň pohodou.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Je na čase otevřeně projevovat city vůči svému partnerovi. Při konfliktech, které nebyly jednoduché, vám v tomto měsíci jde harmonický vztah. Je možné, že jste byli sžíráni žárlivostí. Je lépe věřit a neprověřovat. To platí pouze v oblasti lásky. Imaginární pouta, kterými jste svazovali svého životního druha, padnou. A v takovémto osvobození vykvete mezi vámi opravdová láska. Nezadaným Kozorohům se objeví láska, se kterou musí nakládat opatrně, jelikož půjde o velice křehkou srdeční záležitost. A zde by se měla krotit žárlivost a pěstovat důvěra.  Menšími kroky jdou k vám nové úkoly. Také je možné, že nastoupíte na nové místo. Ať to bude tak nebo tak, můžete se těšit na začátek nějaké slibné práce. Očekávejte nějaké školení, kurz, další sebevzdělání. Nic ale není zadarmo.  Peníze budou zde hrát docela důležitou roli. Čím více finančních prostředků Kozorozi na svá studia vynaloží, tím bude jejich výuka kvalitnější. V oblasti zdraví vás potrápí menší problémy s průduškami. Dostane se vám spousta energie k tomu, abyste se buď vyléčili, nebo tuto hvězdnou nabídku využili ke sportovním výkonům. Sportem ku zdraví.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

S partnerem se dohodnete na vzájemné podpoře. Nepůjde jen o citovou oblast, ale i materiální. Listopad je měsícem, ve kterém si nadělíte podzimní toleranci a porozumění vůči sobě. Poskytnete si dostatečný prostor volnosti a tím váš vztah tolik nezevšední. I v krizových situacích jeden druhého podržíte. Očekávejte společenské události, které vás naplní. Pokud jste čerstvě zamilovaní či žijete spolu krátce, pak se bude váš vztah vyvíjet a nadále rozšiřovat. V pracovní sféře půjde pravděpodobně o konkurenci nebo jakýsi vnitřní konflikt. Někteří Vodnáři projdou konkurzním řízením. Tady se opravdu připravte, protože vás to bude stát úsilí. Jiní Vodnáři budou muset obhajovat svou pracovní pověst nebo postoj. Váš zdravotní stav se bude zdát momentálně dobrý. V případě, že se cítíte nemocní nebo se potýkáte s chronickou záležitostí, pak věřte, že se pomalu uzdravujete. Vodnáři, kteří se připravují na operaci nebo na cestu k lékaři, mohou očekávat dobrý vývoj a příjemné zprávy. Popřípadě očekávejte vhodný léčebný proces.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Listopad vám slibuje položení základu pevného partnerského vztahu. Poté, co budou zaseta semínka lásky, můžete pomýšlet na vážné věci jako je založení rodiny, stavění rodinného domu nebo u svobodných svatba. Některé Ryby zaplaví pocit štěstí a souznění s druhou osobou. Svobodní naleznou hlubokou radost a trvalé spojení s novým partnerem. Ze strany milované osoby se dočkáte slov uznání a dokonce vám nabídne něco moc příjemného. Vaše finanční záležitost nebude v listopadu vůbec lehká. V tísnivé situaci se ocitnete hned, jakmile mozek dostane volno. V tuto chvíli buďte nad věcí a nepodnikejte žádné změny či finanční operace. Pokud se cítíte ve svém zaměstnání bídně, a to dlouhodobě, zvažte, zda je vhodné v něm nadále setrvávat. V opačném případě se obrňte trpělivosti a vyčkejte na příhodnější dobu. Může na vás doléhat listopadový stres, třes z nervů i bezesné noci. Potřebujete spoustu spánku. Spánek vám dodá ozdravnou energii, jinak dojde k náladovosti a nepříjemným střetům, což pak následně sedne na slinivku nebo na žaludek.

Jiřina  Irissa

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>