Horoskop na měsíc prosinec 2015

Sociální sítě

slunceBeránci, všemu, co je nezdravé, budete holdovat s rozkoší. Býčci, vy se nalaďte na vlny štěstí, někde to štěstí poletuje. Blíženci, vaše postoje budou v prosinci projasněné. Střízlivě a s nadhledem získáte přehled o všem, co se kolem vaší osoby děje. Raci, v pracovní sféře se můžete těšit na úspěch. Lvíčci, Vánoce jsou krásné, ale nemrazte si je skrze melancholické nálady. Panny ženy – Panny, vy se moc nepřepínejte s tím předvánočním úklidem a honěním se kolem plotny. Váhy, vesměs máte komunikativní měsíc. Jsou to ale různá setkání ve smyslu úředním. Štíři, v lásce máte štěstí a bude to trvat nadále i po vánočních svátcích. Mladí Střelci vystartují jako draci. Kozorozi, kolem partnera se točí několik okouzlujících lidí. Muži Vodnáři, dejte si pozor na žárlivou náladu. Ryby, v tomto měsíci půjde o opravdovou melancholii.

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Bezprostředně se k vám blíží nějaká událost. Něco je v pohybu a blíží se rychle. Zpravidla by mělo jít o potěšující události, které vám zaručí dobré zkušenosti. Shon a stresy vás neminou, takže opatrně s vaší psychikou. Měli byste se vyvarovat i tvrdého alkoholu, přepáleného tuku a silného kouření. Je to velice špatná kombinace při těchto stresech, které k vám tento měsíc putují. V partnerství se budete cítit osamoceni a nebude to jednoduché. Ohlídejte si své moce. Pravděpodobně se budete cítit svým partnerem nemilováni, ale to je opravdu jen váš pocit. V pracovní sféře raději nic převratného nevytvářejte ani neintrikujte, mohlo by se vám to vrátit jako bumerang. Finanční záležitosti si pořádně naplánujte, třeba i několikrát zkontrolujte postup těchto plánů, protože zde hrozí úpadek nebo ztráta investic. Takže rada zní, ohlídat si své zdraví vyváženou stravou a dobrým životním stylem, nehádat se a nepouštět do zbytečných sporů.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

V prosinci se setkáte s velmi praktickými zkušenostmi. Zaručí vám to úspěch nejen ve financích a pracovní sféře, ale také v oblasti lásky. Na vánočních akcích nebo večírku můžete potkat tu pravou lásku. Budoucí partner by měl být nejen oblíbený, ale také finančně zajištěný. Bez dluhů a štědrý. Ti z vás, kteří již partnera máte, očekávejte velkolepou událost v podobě drahocenného daru nebo vysněnou cestu (dovolenou jen ve dvou). V pracovní sféře se vám poštěstí získat větší výhody či bonusy. Upřednostníte své praktické schopnosti, píli a vytrvalost. Tyto aspekty povedou k úspěšným a dlouhodobým cílům. Co se týká zdraví, tak věřte, že když budete šťastni ve vztahu i v práci, tak vaše fyzická i duševní kondice je v pohodě. Občas si zajděte do ticha zimní přírody nebo někam, kam vás to potáhne.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Projdete myšlenkovou cestou, která je ovládána jasným viděním a intuicí. Ve vztazích si uděláte jasno. Prolomíte bariéry nejasností a střízlivou stránkou vyřešíte určité srdeční záležitosti. V tento vánoční měsíc vám půjde více než kdy jindy o partnerskou rovnocennost. V případě negativních vibrací se pokuste oba sladit na stejnou vlnu. Rozhodně si nenechejte líbit věci, které vás raní, nebo vám nejsou vhod. Ženy v Blížencích budou ve sférách lásky rozumově na výši než muži tohoto znamení.  Pokud jste sami a nemáte nikoho, s kým byste oslavili vánoce, pak nespěchejte a užívejte svátků podle sebe, protože partner vám jistojistě přijde po novém roce. V pracovní sféře se dočkáte velké příležitosti. Posbírejte svou odvahu a zariskujte, rozhodně se to vyplatí. Nezaměstnaní se mohou těšit na novou pracovní příležitost, dokonce s výhodami. Rozjeďte si své finanční plány a projekty. S chutí do toho a půl je hotovo. Po zdravotní stránce to také nebude špatné. Něco se začíná lepšit, uzdravovat, léčit. Víra v uzdravení je velice silná. Preferujte i jiné léčebné alternativy než ty klasické. Dejte se do pohody a vnímejte zimní krajinu jako tichý lék na duši.

 RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Těšte se na drahocenné dary. Obdarujete a budete obdarováni. No, nejsou to pouze dary hodnotné, ale také duševní. Obohatí vás mnoho krásných zážitků. Vánoce jsou krásné, zvlášť pro Raky, kteří budou mít prospěch ze svých dárků. Potěší i to, že můžete druhým pomáhat. Podpora a pokora. To jsou dva největší tahouny tento měsíc. V pracovní sféře se můžete těšit na úspěch. Pravděpodobně je již za dveřmi, protože máte rozjeté projekty, které slibují triumf. Ale ta cesta nebude snadná, protože se na ní mohou vyskytovat určité překážky. Mohou to být finanční výdaje nebo rozpor s kolegy. Ale nic neházejte za hlavu. Máte nastartováno dobrým směrem. Vydržte. Klidně si dovolte investovat větší částku, někdo vás za to pochválí. Stres tento měsíc vymažte ze svého života. Jen si dávejte pozor na úrazy. Mohou vás potkat nečekaně i při radostných sportech. Nesnažte se přepínat.

 LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Lvi a Lvice, nespokojenost a touha jít dál. Takto vás vidí hvězdné nebe. Vánoce jsou krásné, ale nemrazte si je skrze melancholické nálady. Některým z vás se může stát, že přijdete o pracovní místo, přinejlepším se přesunete jinam. Také buďte obezřetní při hledání nového pracovního místa. Pokud nemáte jistý přechod na druhý břeh, neopouštějte pevnou zem pod nohama a stůjte prozatím na stálém břehu. Tam daleko by vás mohlo potkat nečekané zklamání a finanční katastrofa. Přerušovaný spánek vás může připravit o schopnost soustředit se, vitalitu a dobrou náladu. Při nespavosti, kdy se budete koukat do noční oblohy, i hvězdy ve vašich očích dostanou matný lesk. Také se připravte na menší nachlazení, zejména však můžete ochuravět právě tam. Jinak pozor na klouby a revma.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Máte nastartován nový vztah. Přimete pozvání na čaj nebo kávu. Pokud jste ovšem sami. Nebo si se svým partnerem nemáte už co říci. Pak tedy využijte přízni hvězd a utíkejte vstříc skvělým zítřkům. Potřebujete vzpruhu. Ale i vy, kteří máte partnera buď, dlouhodobého nebo jen krátce, se budete mít společně lépe. Nový přísun energie a nové podněty v partnerství vám jsou ku prospěchu.  V oblasti financí vás trochu nahlodají otázky typu…Komu svěřím majetek? Jak rozdělit peníze? Co s nemovitostmi? Kdo, co dostane? To jsou úvahy o zaopatření druhých. V oblasti práce očekávejte jistotu a slibné vyhlídky na trvalé úspěchy. Nezaměstnaní si mohou zdárně hledat práci. Panny, vyviňte v tomto směru více aktivit. Zdravotně vás něco rozbolí. Budou to hlavně kosti a klouby. V prosinci si na to dávejte pozor. Ženy – Panny, vy se moc nepřepínejte s tím předvánočním úklidem a honěním se kolem plotny. Hlídejte si záda a nohy.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Vesměs máte komunikativní měsíc. Jsou to ale různá setkání ve smyslu úředním. Samé vyřizování a odrážení negativních stránek. V lásce si to s partnerem vyříkejte, ale spíše diplomaticky. Neurážejte sebe ani jeho. Vše se dá vyřešit. Akorát to může vést k rozchodu, ale na druhou stranu by šlo o osvobozující konec. Počítejte s menší hádkou a větším nedorozuměním. Jestliže budete jednat střízlivě a s rozumem, tak by se měl partnerský vzduch pročistit, profiltrovat. V pracovní i finanční oblasti to budete mít stejné jako ve vztazích. Může se stát, že odejdete z pracovního místa na druhé nebo opustíte nečekaně nějaký rozdělaný projekt. Navzdory tomu, mrazivá nálada netrvá věčně. Takže věřte v naději, že se vše zlepší. Po zdravotní stránce si ohlídejte slinivku, Jako následek stresu a chladnějších událostí.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

V lásce máte štěstí a bude to trvat nadále i po vánočních svátcích. Jste silně přitažlivé znamení pro opačné pohlaví a je třeba využít příležitostí. K ostatním lidem se chováte příjemně, vyzařujete jakýsi světelný magnetismus a teplo. Pokud jste opravdu sami, nebudete sami. Vždy se najde někdo, kdo by chtěl trávit prosinec s okouzlující bytostí, jakou jste vy. V pracovní sféře to bude trochu horší. Pravděpodobně se budete muset rozloučit s jedním kolegou na pracovišti. Pokud máte vyšší postavení nebo jste Štír-podnikatel, s nelehkým srdcem a ne vlastním přičiněním raníte dobrého zaměstnance. Bohužel, on si to zaslouží. Jinak se snažte méně investovat. Neriskujte. Investice by nemusely dopadnout dobře. Pokud jste si smluvili nějaký operativní zákrok, půjde vše hladce. Hvězdy ovšem doporučují operaci lehčího rázu. Častěji si uvařte čaj z meduňky na uklidnění mysli. Jako aromaterapii doporučuji vonné svíčky obsahující skořici, vanilku a badyán. Duše se pak pohrouží do skvělé nálady.

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Mladí Střelci vystartují jako draci. Dravost, žádná hravost. Prostořekost druhým škodí. Dávejte si na pozor na to, jak a s kým komunikujete. Na druhou stranu, proč si nevyřešit jisté problémy a nevyčistit ovzduší ostřejším jednáním. Jen, pokud to nikomu neublíží, můžete svůj temperament projevit tímto způsobem. V pracovní sféře budete mít pocit tísně, že se nemusí zdařit projekt nebo nějaká zkouška nebo vás oslabí strach učinit nějaké rozhodnutí. Potřebujete být s určitou situací konfrontováni, abyste postoupili vpřed. Pocit ze ztráty zaměstnání nebo tísnivý instinkt z vás udělá trosku. Dejte si na to pozor. Každopádně se nebojte projít údolím strachu. Mějte na paměti, že odvážným štěstí přeje. A to platí i pro finanční oblast. Štěstí byste potřebovali i v oblasti zdraví. Žádné vážné onemocnění vám nehrozí, ale mírněte se ve sportovních hrách a sportech celkově. Nečekaný úraz kyčle nebo sedacích nervů vám může způsobit nepříjemné stavy. Ovšem nemocní Střelci by měli postupně sílit a uzdravovat se.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

V lásce se budete snažit vyřešit konflikt. Ale stůjte si za svými názory. Nenechejte si vzít od partnera svoje přesvědčení. Dívejte se kolem sebe a pozorujte osoby stejného pohlaví, jako jste vy. Kolem partnera se točí několik okouzlujících lidí. Ale tady pozor. Půjde spíše o žárlivce nebo závistivce. Lépe řečeno, závidět a žárlit budou na vás. Je to taková neškodná konkurence. Ale ta dovede také potrápit. Spíše se tento měsíc zaměřte na pracovní sféru, protože dostanete možnost se svým životním partnerem spolupracovat v obchodní sféře. Zamyslete se nad podnikáním a rozhodněte, co by bylo dobré a jak takovou záležitost rozjet. Dejte si to Jako dárek nebo překvapení pod vánoční stromeček. Pravděpodobně dostanete nápad rozjet rodinnou firmu. Když už jsme zabrousili do té pracovní sféry, pak některým kozorohům se naskytne volba zaměstnání nebo nových projektů. Jestli pocítíte nadšení, energii a elán, pak neváhejte a dejte se do toho. Ke svému tělu se však chovejte s úctou, protože k vám jdou potíže s cévami a srdíčkem. Není potřeba se rozčilovat. Všechno má své řešení.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Ženy ve znamení Vodnáře se dočkají dvoření od mužů taktéž ve znamení Vodnáře nebo ve Váhách či Blíženců. Muži Vodnáři, dejte si pozor na žárlivou náladu. Pravděpodobně bude opodstatněná, protože se kolem vašich žen točí jiní muži. Milostný vztah, který trochu ochladne, bude potřebovat čas na rozmyšlenou. Musíte si objasnit, jestli je možné fungovat tak jako doposud nebo zda by nebylo lepší vztah rozpustit. Oba vás rozladí nějaká zpráva. Ta spustí mezi vámi očistný proces. Řešení je blízko a bude velice osvobozující. Hledáte-li práci nebo nevíte, jakým směrem se dát, pak se zaměřte na takové povolání, které má své opodstatnění v hudbě. Prosinec se zdá být velice citlivý. Proto se setkáte na svém pracovišti se sentimentální náladou. Mezi vámi a některým z vašich kolegů se objeví romantická láska. U mnohých Vodnářů se objeví psychosomatické problémy. Většina nemocí vzniká v hlavě a posléze nastává sesypání organismu. Proto se snažte vyvážit stresy a pohodu. Dodejte si klid menší dovolenou.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

V manželství či v dlouhodobém partnerství se již projevuje nuda. I to je jedna z příčin, kdy se rozhodnete vztah opustit. Pro vás je to životní zkouška. Ustojíte a přiznáte si upřímně své nezvyklé chování nebo se od všeho osvobodíte. V tomto měsíci půjde o opravdovou melancholii. Jelikož se blíží vánoční svátky, je jasné, že budete chtít své blízké a kamarády obdarovat. Prosinec je ovšem i o jiných výdajích. Budete muset nejprve provést důležité finanční operace a pak se vrhnout na vánoční nákupy. Druhou věci je to, že se vám nenaskytne dostatek peněz. Počítejte více či méně se starostmi v zaměstnání. Obrňte se trpělivosti, protože z učení se stane mučení. V tomto zimním měsíci si hlídejte celou hlavu. Hrozí vám nevolnost z přepínání kvůli velkému množství stresových situací. Čaj z meduňky vás dostane do pohody.

Krásné Vánoce Vám ze srdíčka přeje Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>