Horoskop na měsíc listopad 2017

Sociální sítě

partner dušeVnímejte krásu svého tajemství a nenechávejte na sobě znát pocit negativity, neboť vždy se najde něco, co zpříjemní život…..Jiřina Irissa

 

 

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Ohnivé znamení může prožít ohnivé dobrodružství. Naskytne se vám totiž příležitost k něčemu, co vás obšťastní. Velkou roli v tom může hrát zralá žena. Také někdo mladší se pohybuje kolem vás a celkově očekávejte společnost, jako jsou například narozeniny nebo setkání s přáteli, kolegy či s novou láskou. Ale všechno má i své meze. Posléze budete potřebovat vypnout a utišit veškeré dění. Toto vše vás potká v listopadu.

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Že by tajná výprava? Před někým se budete přetvařovat, aby někdo, třeba doma nepoznal, co máte v úmyslu učinit. Jedete tajně za láskou a za velkou příležitostí. Je to pro vás nová situace. A ti Býci z vás, kteří hledají svou vyvolenou, pak dostanou chuť dobývat ženu ponejvíce z řad vodního znamení (Štír, Ryba, Rak). Jednoduše, omámí vás kouzelná bytost. Muži a ženy v Býku narozeny se budou těšit z přízně partnera. Láskou, úsměvem a vášní vás oblaží někdo milý.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Dozvíte se nějaké nové informace o situaci, která vás zve na cestu poznání. Jdete k novým břehům. Je čas se rozloučit se starými vzorci a odpoutat se od břehu. Na těch nových březích vás čeká úspěch, ale zcela jistě to vy nevíte. Jen potřebujete být trochu trpěliví, protože to nebude hned v tomto měsíci, i když se už něco začne rozvíjet. Počítejte se sedmiměsíční budoucností. Pak už jen budete vzpomínat na časy minulé.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Je čas na změnu. Malinko to u vás bude váznout, ale také si dávejte pozor na běžná onemocnění. Vzhledem k tomu, že je již chladnější roční období, je dobré si chránit ledviny, močový měchýř a hlavně nohy. Pak se opět budete cítit lépe. Ovšem, nebude to trvat dlouho, protože vás někdo energicky blokuje, vyčerpává a vyloženě vysává jako upír. Ani takový stav nebude dlouho trvat. Opět se dostane vaše energie do rovnováhy.

 LevLev (23. července – 22. Srpna)

Jste vítáni a vítat také budete. Buď naleznete svého vysněného partnera, nebo se setkáte s někým příjemným. Mezi vámi bude tento měsíc panovat harmonie a to obohatí nejen duši, ale i materiální stránku vašeho bytí. Opět se vrátíte na místo, kde jste dlouho nebyli. Prožijete nějaké oslavy a pocítíte velikou radost. Už to nebude dlouho trvat a domluvíte se i na smluvních podmínkách pro nové věci.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Budete mít nějakou pochůzku k moudrému muži. Ať jste žena či muž, půjde o velikou pomoc. Je možné, že se budete muset smířit s určitou porážkou. A právě zde vám pomůže ona mužská síla v podobě solidního a důvěryhodného člověka. Na konci měsíce se nebojte. Měla by se vyřešit i ta nejvypjatější situace. Rychlá změna způsobí u některých stěhování, cestování, pohyb nebo nový začátek. Překážky navzdory nepřízni počátečních listopadových dní by měly padnout.

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Můžete být na sebe hrdí, protože se vám něco podaří v práci, vítězně vybruslíte z negativních událostí a upevníte si pozici. Díky pevné morálce a spravedlivému jednání se dočkáte velmi příjemných výsledků. Rychle až téměř nečekaně pocítíte úlevu. Spousta zpráv by měla být z pracovní sféry, ale i v osobním životě si nebudete moci stěžovat. Výše postavený muž vám dodá odvahy k budoucímu podnikání.

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Co kdysi plálo zářivým štěstím, tento měsíc uhasíná v popelu. Štíři, čeká vás nezbytné rozhodnutí a tím i ukončení bolestných událostí nebo vztahu, který vás dlouho trápil a pozbyl veškerý cit i lásku. Je to konec očišťující, ukončuje situace nesnesitelné a následně přináší úlevu. Je to jakási duchovní smrt učiněná myšlenkami. Ve vztazích ukončíte dlouhodobé soužití s partnerem a začnete prožívat štěstí s jiným, ovšem pozor na růžové brýle. Ocitne se kolem vás spousta potenciálních partnerů.

 

 Střelec Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci z řad studentů by se měli vyvarovat unáhlených jednání. Na vše je určen čas. Zrovna teď není příhodná doba na velká rozhodnutí. Pozor tedy na to, ať zpětně svých činů později nelitujete. Dokážete zmírnit své jednání i emoce. Osud vás nenechá padnout. Ovládnete svou intuici, moudrost, trpělivost a neskutečně silnou sebedůvěru. Ano, možná jste to měli udělat dříve jinak, ale existují i další cesty k osvícení vašeho ducha. Tato cesta je před vámi, našlápněte.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Čekejte štěstí z nových událostí. Do cesty vám vstupuje něco, co si budete hýčkat a starat se o to, vyživovat a z toho se budete těšit velmi dlouho. V kombinaci s krásnými kartami Krále a Královny to znamená, že půjde o lásku, cit, harmonii, štěstí ve vztahu. Nezadaní jedinci poznají velkou lásku a začnou spolu vážně chodit. U již zadaných by se mělo jednat o povýšení jejich vztahu. Mohou spolu začít bydlet, slavit svatbu, plodit děti. Také si můžete pořídit domů oblíbenou věc a užívat si jejich vlastností.

VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Tento měsíc se odhodláte cestovat. Na té cestě si vyřídíte to, co bude potřeba zařídit. Vykonáte pochůzku k lékaři nebo k úředníkům. Možná se setkáte v pracovní sféře i s konkurencí, proto se připravte na takové zdravé soupeření. Měli byste ze sebe vydat toho co nejvíce. Ukažte, že na to máte. Jednoduché to být nemusí, ale úspěšně zakončíte záležitosti, které nejsou tak příjemné. Naopak, započnete nové, ale pozitivnější.

RabyRyby (21. února – 20. března)

Svobodným Rybičkám slibuje listopad nového partnera. Kdo by nechtěl několikrát za život potkat bláznivou lásku. Samotný měsíc je pro vás povzbuzující. Do života vám vstupují nové události, perspektivní změny, ale vše si musíte uhlídat, pokud toužíte po šťastnějším životě. I v pracovní sféře očekávejte pozitivní záležitosti. Je potřeba neusínat na vavřínech a pro dokonalý úspěch se dále snažit.

Jiřina Irissa

 

Uložit

Uložit

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>