Astro tarotový horoskop na měsíc říjen 2017

Sociální sítě

eso 1Berani, pozor na ztrátu energie. Čerpejte z dostatečného spánku. Býci, vítejte dobré zprávy a nové věci. Blíženci, risk je zisk. Pokuste se o něco nového, ohnivého. Raci, budete řešit bolavá kolena a ženy muže. Lvi, investujte čas i peníze. Vyplatí se vám to. Panny, i když se objeví na vaší životní pouti překážky, vždy je ustanete. Váhy, přivítáte čerstvou lásku do života. Štíři, mužská energie vám bude kladně vládnout, nebo vás potrápí. Střelci, setkáte se s návštěvami přízně, štěstí i bláznovství. Kozorozi, můžete počítat s pohodlnou radostí. Vodnáři, očekávejte velmi příjemné zprávy. Rybičky, pravděpodobně se zamilujete, ale mohou zůstat střepy.

 

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Beránci, potřebujete si pořádně odpočinout. Pravděpodobně vás nemine situace, která ždíme energii a následně i tělo a mysl. Regenerace ve vašem případě bude v říjnu důležitá. Nasbíráte síly, odpočinete si a pak zjistíte, že se dostanete dál. Bez přestávky to opravdu nelze. Ačkoliv je toto poselství mířeno pro všechny Berany, pouze ti, kteří pracují nejvíce, jsou postiženi ztrátou energie. Proto nepodceňujte spánek a odpočinek.

 BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Býčci, před vámi se otevírají nadějné obzory. Zejména v pracovní sféře máte možnost úspěšného plánování. Jedna prospěšná loď za druhou připlouvá do přístavu naděje mezi vás, pevné Býky. Nejen podnikání a práce celkově obohatí život, ale štěstí očekávejte i v jiných oblastech života. Počínaje dobrodružnou cestou přes obohacení díky novým zážitkům a materiálním skutkům a konče završením dlouhodobě naplánovaných cílů.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Blíženci, měli byste si dávat větší pozor na svá záda. Nepřeceňujte fyzické možnosti. Může se stát, že vaše kosti pocítí ohnivou smršť. Tyto nepříjemnosti ukonejší harmonie ve vztazích s kamarády, rodinou a celkově i s lidmi kolem vás. Pomůže vám také člověk ohnivého znamení, jehož energie je mužská a může to být právě Střelec, Beran nebo Lev. Také se odhodlejte k ohnivějším podnikům. Kdo neriskuje, nic nezíská.

 RakRak (22. června – 22. červenec)

Je čas pro meditaci. Alespoň pár dní v tomto měsíci věnujte sobě a svým příjemným aktivitám. Pravděpodobně vás někdo energicky vysaje. Ale také máte v sobě zakořeněnou nedůvěru, proto musíte přes svou relaxaci najít správnou cestu ven. Opatrujte si svá kolena, protože v nich pocítíte slabost. Může to být následek toho, že již máte dost fyzické námahy nebo, že se k ženám ve znamení Raka blíží muž a pohledem míří rovnou na srdce.

 LevLev (23. července – 22. Srpna)

Pravděpodobně se před vámi objeví dvě cesty. Rozhodování je na místě. Budete mít možnost si pohrát s několika příležitostmi. Mohou to být dvě rozdílné věci. Ale podstatné na tom je, že si konečně vyberete. Očekávejte harmonické dovršení svých plánů nebo pozitivní změnu v rodině. Dokonce k vám jdou i velmi dobré finanční částky. Pokud se rozhodujete ohledně toho, zda do něčeho investovat, pak se rozhodně přikloňte k velkému ANO.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Ačkoliv to pro vás Panny nebude jednoznačně jednoduché, očekávejte pozitivní změnu. Můžete se setkat s konkurencí nebo se vetře do přízně vašeho partnera někdo, koho vůbec nemusíte. Trápí vás fyzický neduh, nemoc či bolest? Pak se s tím tento měsíc vyrovnáte a opět ucítíte velký příliv energie. Uzdravujete svou duši i tělo. Štěstí je na vaší straně. Toho bezodkladně využijte, i když se na cestě za štěstím objeví překážky.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Změna v pozici citů. Staré city odcházejí a nové přicházejí. Jinak řečeno, udělejte prostor pro již započaté milostné záležitosti. Některé Váhy se zamilují a do svého života přivítají čerstvou lásku. Naplní své štěstí a okusí kouzelnou moc harmonie.  Intuitivně poznáte, jak vás život povede. Společné zájmy, porozumění a radost budou v říjnu jen vzkvétat. Stanete se pečovatelem lásky. Možná trochu zabolí to, že kvůli tomu musíte vyčistit prostor kolem sebe.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Očekávejte říjnový převrat. Nic není takové, jaké se zdá být. Možná skryté věci se kolem vás ukazují po kouskách a možná chcete změnit svůj život. Počítejte s mužem, který je kolem vás. Mužská energie ve znamení Vah, Blíženců či Vodnáře je buď protivníkem, nebo tím pravým pro vás. Pokud jste žena, budete pálit vášeň tohoto muže dobrodružstvím a dáte mu impulz k vzrušujícím nápadům. Pokud jste muž, dostane se vám příležitosti k ohnivé pomoci. Za vším je však vykřičník!

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Úřední záležitosti vás Střelce rozhodně tento měsíc neminou. Budete si něco zařizovat a počítejte s větší porcí komunikace. Během různých návštěv se můžete setkat s přízní i nepřízní, ale vždy z toho nějak vybruslíte. Střetnete se s chladnějším počasím a také to na sobě pocítíte. Vše ale půjde dobře. Náhlá rozmrzelost se obrátí ve velkou radost. Spokojenost a štěstí vám jdou naproti. Dokonce si můžete přát, máte šanci, že se přání splní.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

V říjnu vás čeká cesta. Půjdete za něčím, co vás dokonce přitahuje jako magnet. Nevíte, jak dalece dopadnete na konci této cesty. Nicméně, karty a hvězdy vám ukazují krásný výsledek. Něco tam získáte, obohatíte se a budete z toho mít velikou radost. Pohodlí se stane součástí této nastupující radosti. Soustřeďte se na duchovní i realistické cíle. Tento stav však nebude trvat věčně, proto za čas sundejte růžové brýle.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Peníze, práce, podnikání a úspěchy ve škole. Velmi silné karty s pozitivními účinky. V pracovním kolektivu se dočkáte uznání. Žena ve vyšším postavení vás obohatí dobrými zprávami. Je možné, že vaše kariéra poroste. Cokoliv budete chtít provést ve finanční oblasti, proveďte. Je pro to vhodný měsíc. Některé z Vodnářek se mohou připravit na mateřské povinnosti. A také můžete počítat v tomto směru s velmi dobrými zprávami. Dlouhodobý růst je zaručen. Měsíc říjen odstartuje tyto úžasné věci.

 RabyRyby (21. února – 20. března)

Možná se setkáte s chvilkami nespokojenosti. Pocítíte závan zkaženosti a budete to chtít napravit. Ale popřemýšlejte, zda není již pozdě slepovat to, co již nebude mít žádný efekt. Pravděpodobně půjde o vztahové záležitosti. Bolavé srdce svírá neuskutečněná láska. Nebojte se těšení, zkuste novou vzpruhu. Je to sice křehká myšlenka, ale uskutečnitelná. Nakonec uvítáte změny, které k vám jdou, a opět se začnete na lásku těšit. Domov určitě máte, tak do něj vpusťte světlo harmonie.

Jiřina Irissa

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>