Horoskop na měsíc prosinec 2016

Sociální sítě

milenci-1Beránci, očekávejte zdařilé záležitosti a zaslouženou odměnu. Býčci, kouzlo života naleznete i v malých věcech. Blíženci, představte si, že máte před sebou energický start do života. Ráčci, jste zbožňováni. Lvíčci, hvězdy vám pomohou rozpustit trápení. Panny, opatrujte své zdraví a zaměřte se na bylinnou kúru. Váhy, myslete pozitivně a odvrátíte nesmyslné záležitosti, které se na vás sypou. Štírci, slaďte si své finanční pochody a říkejte si, čím více utrácím, tím více mám. Střelci, adrenalinový dárek vás nemine. Kozorozi, peníze budete mít, se zdravím ale nehazardujte. Vodnáři, dořešte si veškeré úřední věci do konce roku 2016. Rybičky, potkáte se s úspěchem.

 

 

Beran Beran (21. března – 20. dubna)

Dobrá zpráva je na cestě. V tento vánoční měsíc vás čeká ocenění. Velká odměna, povýšení, zdařilé zkoušky, zvýšená podnikavost a samozřejmě velká radost vás nemine. Berani – muži budete se těšit přízni smyslné ženy, velice hloubavé, vřelé a prakticky založené. Udělejte si čas na lidi kolem sebe a vše řešte smysluplně a s přehledem.

 

BýkBýk (21. dubna – 21. května)

Býčci, po finanční stránce budete na tom velice dobře. Očekávejte obohacující život nejen materiálně, ale i citově. Štěstí v rodině, krásně strávené chvíle s blízkými a něco nového jde tento měsíc k vám. Je čas se pohnout novým směrem. V příštím roce se budete věnovat smysluplnější práci. Všímejte si i malých věcí kolem vás. V nich lze najít kouzlo života.

 

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Milí Blíženci, dovolte si odpočívat. Načerpejte spoustu sil a pak se pusťte do nových aktivit. Máte před sebou dobře nastartovanou budoucnost. Zbytečně se nestresujte. Vánoce jsou přece svátky klidu, pohody a rozjímání. Čerstvá energie vám zaručí duchovní růst a lepší intuici. V příštím roce se dočkáte zlepšení ve všech směrech.

 

RakRak (22. června – 22. červenec)

Bude od vás vyžadováno soustředění. Stanete se Raky charizmatickými, motivujícími a s vůdcovskými sklony. Pravděpodobně se dočkáte užitečných rad od člověka, kterému můžete věřit. Máte před sebou měsíc plný oslav a radosti. Společnost vás miluje. Klidně se otevřete a bez obav řekněte, co máte na srdci.

 

LevLev (23. července – 22. Srpna)

Čekejte krásnou cestu k osvícení. Budete se z něčeho radovat, spokojeně rozjímat a vděčně přijímat to, co k vám v prosinci přijde. Obavy ze života se rozplynou daleko ve hvězdách. Jen jedna malá výtka je tu pro vás. Třpyt vánočních hvězd se bude prolínat s příležitostmi, které vám osud nabídne. Opatrně zkoumejte. Půjde o složitější rozhodnutí.

PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Pár osob si najde o Vánocích cestu k vám. Jste připraveni přijmout do svého života nové osoby. Život se bude zdát kouzelný. S trochou nostalgie pocítíte na sobě emocionální i duchovní růst. Po zdravotní stránce se opatrujte. Dopřejte si klidový režim. Je třeba pít bylinkové čaje, ať vystrnadíte rýmu. „Držte se teplého krbu.“

VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Celý prosinec vás povede morálka a ochrana. Dostanete šanci někoho vést či být mu oporou. Někteří muži – Váhy se mohou pyšnit titulem “hrdý otec“. V určitých dnech tohoto měsíce se setkáte s osobami, které vám mohou zkřížit plány. Současně s tím se bude hodně věcí dít najednou. Nenechejte se rozladit. Štěstí je na vaší straně. Stačí jen myslet pozitivně.

 

ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Uděláte někoho šťastným, a to tím, že ho obdarujete dárkem z lásky. Taktéž vás čeká nelehké rozhodování v obchodní či podnikatelské sféře. V tomto ohledu musíte nalézt rovnováhu peněz. Je to jednoduché. Moc neutrácejte a nebuďte příliš opatrní. Trochu vás ovládne panika, ale zbytečně se neobávejte. Vše se podaří. Očekávejte zlepšující se zdravotní stav.

 

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Pokud jste se potýkali s nepříjemnými situacemi, pak vězte, že věci se v prosinci zlepšují. Dokonce se můžete těšit na výlet, ze kterého si přinesete krásný zážitek. Najdete skupinku lidí, se kterými si budete velmi rozumět. Studentům se bude hodně dařit ve škole. Možná dostanete pod vánoční stromeček oblíbenou knihu nebo poukázku k adrenalinovému dobrodružství.

 

KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Ve finančních věcech očekávejte tento měsíc úspěch. Dá se říci, že hojnost vás nemine. Dokonce si můžete dělat dlouhodobé plány. Ovšem se zdravím si nezahrávejte. Pokud se nebudete oblékat dostatečně teple, pak se nevyhnete nachlazení, které by mohlo znepříjemnit vánoční svátky. Tak opatrně. Ve vaší blízkosti se budou nacházet lidé, kteří jsou milí, ale také nějak nemocní na duši.

 

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

V prosinci naleznete svůj vysněný klid. Oddejte se tichému zvonění vánočních ozdob a přemýšlejte nad tím, co ještě musíte zařídit, abyste nevpadli do stresových situací. Ano, očekávejte úřední pochůzky. Jsou to záležitosti, které byste měli vyřešit ještě před koncem tohoto roku.

 

RabyRyby (21. února – 20. Března)

Kolem žen v Rybách narozených potuluje se tento měsíc nápadník. Podle všeho jde o muže vysokého postavení. Ale dámy, pozor na nerozumnou volbu. Nemusí to být ten pravý. Naopak muži tohoto znamení budou zdolávat životní zkoušku. Ocitnou se v rozporu s něčím, co nečekali. Úspěch je však na dosah. Vše se dá zvládnout.

 

Jiřina Irissa

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>