HOROSKOP NA LEDEN 2017

Sociální sítě

Leden 2017

horoskop-leden-2017Od 22. prosince do 20. ledna vládne znamení Kozoroha.

Muž v Kozorohu…Na prvním místě je jeho práce pak on sám, dlouho nic a potom žena, kterou miluje. Žena by se neměla vzdávat tohoto muže. Je dobré ho prozkoumat od nitra, protože muž v Kozorohu je impozantní, zajímavý, a to i biologicky. Podle něj by měla být napsána učebnice biologie.

Žena v Kozorohu…Potkáme ji ve větší společnosti, na obchodních cestách nebo mezi přáteli, které ona dobře zná. Neznámé lidi testuje a někdy se před nimi i stáhne pryč. Žena v Kozorohu se nenechá ovlivnit výběrem milence. Okruh starých přátel proto bude velice překvapen, koho si to ta žena vlastně nabalila.

BeranBeran (21. března – 20. dubna)

Rokem 2017 otevíráte milí Beránci nové brány. Hned na začátku projdete čistkou svého života. Osud má pro vás nachystán nový životní úkol a nezvratně se mu blížíte. Staré a nefunkční záležitosti padnou a dostanou se vám nové vhledy v životě. Nemusíte se obávat, protože jistá omezení se vytrácejí. Již v roce 2016 jste něco objevili a nyní nastává změna. Můžete očekávat povýšení v práci, nové úkoly, které povedou k lepším zítřkům. V oblasti lásky prožijete vášnivý vztah, který nabude na intenzitě prožívání. Pocítíte stabilitu i jistotu v životě, ve financích i v lásce. Toto vše vás v novém roce obohatí.

Býk Býk (21. dubna – 21. května)

Vstup do roku 2017 vám milí Býčkové, trochu zamotá žena vodního znamení. Štír, Ryba nebo Rak. Půjde o citlivou osobu, ale také o ženu, která osudově zasáhne do vašeho života. Přece jenom to znamená, abyste zmírnili stres a věnovali se více svému zdraví. Tato žena může být lékařkou, která pomáhá. Setkáte se s několika nepříjemnými situacemi, které se budete snažit odvrátit. Ano, vy je odvrátíte, ale za cenu přetížení. Na druhou stranu s vámi chodí strážný anděl a ten už se postará o to, abyste jednali intuitivně a rozvážně. Také v lásce se musíte tentokrát spokojit s málem a vyčkat na vhodnou příležitost. Nicméně, osud vám nabízí naději.

 BlíženciBlíženci (22. května – 21. června)

Nač si dělat zbytečné starosti? Vždyť jste již zaseli semena úspěchů a v tomto roce začnou klíčit. Někdy kolem léta se dočkáte podnětných informací a také informací, na které jste čekali. Počítejte ale s tím, že se v průběhu roku objeví záležitosti, které musíte vyřešit ihned a nebrat žádné ohledy. Nedělejte ústupky. Setkáte se s úředníky chladnými i prospěšnými. Do osudu vám také zasáhne náhlá událost. Půjde o vášnivé, dobrodružné i neklidné výlety. Pro ženy to znamená elán i smělost vůči mužům. Zahoříte vášní. Muži – Blíženci se odváží něčeho nového. Pozor ovšem na zbrklé jednání.

 RakRak (22. června – 22. červenec)

Milí Ráčci. Tento rok nechoďte pozpátku. Věnujte veškerou svou pozornost přítomnému a budoucímu času. Rok 2017 vám nachystal dobré zprávy. Události se pohnou úspěšným směrem a dočkáte se veřejného uznání. Neváhejte. Pomůže vám mužská osoba. Jde o vysoce postaveného muže, který se postará o materiální stránku i pohodlný život. Pro ženy, pokud hledají pravou lásku, to značí nového muže na obzoru, prakticky i smyslně založeného, Pro zadané to znamená uznání od muže vysokých kvalit. Muži v Raku narození se dočkají povýšení a zlepšení finanční situace. Dluhy budou splaceny. Je tu ovšem jeden malý háček. Nebuďte ke změnám apatičtí. Jednejte a čiňte se.

 LevLev (23. července – 22. Srpna)

Lvi mohou v roce 2017 počítat s dostatečně velkou dávkou komunikace mezi úředníky. Dokonce vás čeká jednání na vyšší úrovni s osobou, která zprostředkuje důležité schůzky v pracovní či finanční oblasti. Můžete změnit práci, projdete zkouškovým obdobím a budete se rozhodovat. Osud vám naservíruje spoustu možností, ale jen jedna či dvě jsou přijatelné, tak opatrně vybírejte. Počítejte s pomocí i oporou ženy, která je vyzrálá a starší. Může se jednat o rodinného příslušníka. Ale i tato žena od vás bude vyžadovat jakousi pomoc, protože se bude potýkat s nereálnými představami.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září)

Panny, pro vás má rok 2017 připraveny výzvy. Ohebnější jedinci se mohou těšit na různá sportovní utkání. Ale i ti méně aktivní se setkají se sportovními záležitostmi. Štěstěna je na vaší straně. Kupte si los, zajděte si na nějaký sportovní zápas, protože i tam lze najít nové přátele. Pohrajete si se změnami, které k vám tento rok přicházejí. Život vás bude bavit. Opravdu, berte ho jako hru. Očekávejte pár cest nebo jednu, ale za to velice příjemnou. Ta vám přinese tolik zážitků, že na ně budete vzpomínat několik let. Některé změny jsou nevyhnutelné, ale i hezké.

 VáhyVáhy (23. září – 23. října)

Někteří z vás mohou ukončit jakýmkoliv způsobem své partnerství. Tento rok se rozloučíte s jednou životní etapou a naskytne se vám další cesta vašeho bytí. Nová spojení můžete pocítit v pracovním partnerství, v přátelských vodách, ale i v milostných záležitostech. Staré věci bude těžké zanechat za svými zády, ale vy musíte jít dál. Začnete tvořit novou kapitolu života. V roce k vám míří nabídka, vydělat si peníze. Zaujměte postoj člověka, kterému se otevírají nové obzory ve všech oblastech. Návrhy a nabídky by měly být solidní a smyslné. Tak směle do roku 2017.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu)

Milí Štíři, s rokem 2017 přichází urovnání ve všech oblastech života. Nezadaní či nespokojení Štírci v partnerství utvoří další spojení. Ale to platí i pro pracovní aktivity. Osud vás spojí s novými kolegy v práci, rozjednáte absolutně nové projekty a konečně se pohnete z místa, i když se sami sebe budete ptát. Ženy naleznou oporu v muži, který jim velice pomůže a v životě podpoří. A nejen to. Tato osoba má tendence ochraňovat a usměrňovat. Pro muže Štíry je nastartovaná žena, které o ně bude pečovat celým svým srdcem. Nicméně, tento rok se musíte pevně rozhodnout pro jednu ze svých životních cest. Neseďte na dvou židlích.

 StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince)

Tento rok se bude rozhodovat a jednat v duchu, který je poznamenán logickým myšlením i jakýmsi nevyhnutelným řádem. Můžete počítat s cestami k lékařům, kde budete řešit zdravotní záležitosti. Možná se budete i trochu bránit životním zkouškám, které ale musí nutně proběhnout. Váš život se v roce 2017 pročistí. A to i způsobem, kdy do něj mohou vstoupit právní úkony. Ale také očekávejte dobré výsledky, radostnou perspektivu a příznivé stavy. Co se týče lidí a okolí, buďte více opatrní, protože se můžete setkat s osobami, které na vás budou tlačit, závidět vám a úlisně pochlebovat.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Milí Kozorozi, je na čase, abyste se poučili z chyb, které vás v minulosti trápily. Některé věci nemusí tento rok dopadnout tak, jak očekáváte. Raději se zaměřte více na pozitivní záležitosti. Nad těmi negativními mávněte rukou. Pojedete na cestu, která by vám měla přinést velice dobré finanční zprávy. Nicméně, udělejte si čas na rozhodování. Nic neuspěchejte. V roce 2017 se objeví pomoc a podpora rodiny. Přijměte tuto vzpruhu a dočkáte se klidu. Je dobré ukončit záležitosti, které nikam nevedou. Jedná se zejména o pohyb financí, investic nebo podepisování hypoték. Postupně nastane pozvolné uvolnění negativní energie.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři, očekávejte velice prosperující rok 2017. V tomto období počítejte s tím, že si dovolíte luxusnější věci, záležitosti nebo dokonce můžete prožít pár úžasných chvil spojených se známou osobností. Do cesty osudu může také vstoupit oslava křtin nebo svatba. Oslavy a mocné zprávy. Budete těžit z těchto úžasných věcí. Někteří Vodnáři se dočkají potomstva nebo pracovního povýšení. U studentů Vodnářů se očekává úspěch při velkých a závěrečných zkouškách. Je vhodný rok k upevnění svazků. Tak se pusťte s rozvahou a zdravou logikou do svých plánů.

 RabyRyby (21. února – 20. března)

Milé Ryby, v tomto roce se před vámi objeví rozcestí. Rozhodování po většinu roku 2017 bude prioritní. Ale udělejte si čas na tyto důležité věci. Do toho může řešit nespokojený vztah. Ten pravděpodobně dlouho stagnuje, proto si budete muset udělat čas na zvážení, zda má cenu v něm pokračovat nebo ne. Pečujte o své zdraví. Nejeden týden se budete potýkat s nepříjemnými zdravotními stavy. Pro změny, které na vás čekají je nutná klidná mysl a harmonie. Asi takto. Je čas opustit nepříjemné věci a přijmout ty nové a pozitivní. Ucítíte určitou melancholii a zároveň úlevu, že se tím nebudete dál zabývat.

 Jiřina Irissa

 

Štítky , .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>