Horoskop na měsíc únor 2016

Sociální sítě

štěstíAstro tarotový horoskop na měsíc únor je tady. Beránci by měli sáhnout po kurkumě, aby zažívání šlapalo dobře. Býky čeká konzervování finančních prostředků a nějakým způsobem k nim jdou nečekané peníze. Blížencům se podaří udělat v partnerství důležitý kompromis. Raci by se měli ohlížet po partnerech ve znamení svém či pod vládou vodního živle, tedy po Rakovi, Štírovi a Rybě. Lvíčci zrekapitulují svou finanční, pracovní i duchovní oblast bytí. Panny by měly dostatečně odpočívat nejen fyzicky, ale i psychicky, protože je čeká seznámení s kouzelnou osobou. Váhy by měly mít štěstí ve hře. Koupit si los by nebylo tak marné. Štíry zavede jejich hvězda k vysněnému cíli. Svou intuicí pomohou nejednomu člověku. Střelcům bude ve vztahu něco chybět, ale na druhou stranu se setkají s nějakým tajemstvím. Kozorohům při špatném našlápnutí hrozí vyvrknutý kotník, jinak se jim do žil vsákne spousta vitality. Vodnáři mohou s jasnou hlavou plánovat. Ryby se musí připravit na příliv i odliv finančních prostředků a také jim jde změna v pracovní oblasti. 

BeranBeran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Určité situace budou od vás vyžadovat pevné rozhodnutí. Ve vztahu k partnerovi si udělejte pořádek. Nastolte řád a odstraňte veškeré překážky. Láska mezi vámi se buď upevní, nebo dojde k rozpadu. Máte-li v hlavě plán, dejte se směle do toho. Čeká vás dlouhodobý úspěch po pracovní stránce a dokonce i po finanční to bude velice příjemné. Obchodníkům a manažerům se naskytne zahraniční cesta. V tomto zimním měsíci se mohou objevit potíže s klouby, koleny, se zuby a celkově i s kostmi. Hvězdy vám radí, připravte si pokrmy, které obsahují kurkumu. V čínském a indickém lékařství se toto koření používá již po tisíce let ke zmírnění bolestí zánětů kloubů, v ramenou, kolenou a kostech. Zaměřte se tedy na kurkumu.

BýkBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

Ve vztahu bude nastolen základ pevného partnerství. Při dlouhodobém vztahu se upevní pouto více než je doposud znát. Ženy v tomto znamení mohou pomýšlet na muže, který je smyslný a dá se s ním založit rodina. Pro muže Býky to znamená, že mohou zplodit potomstvo. Únor je vám nakloněn i po pracovní stránce. Můžete s důvěrou plánovat do dalekosáhlé budoucnosti. Investujte finanční prostředky do nějakého projektu, vyplatí se to. Udělejte si rezervy na horší časy. Vaše zdravotní energie by měla dosáhnout určité rovnováhy. Tím byste se Býčci, mohli dostat do velice dobré fyzické kondice. Jen jedno vám hvězdy mohou na tento měsíc poradit. Vylaďte si svůj každodenní jídelníček. K tomu by vám mohla pomoci vláknina. Podpoří dobré zažívání a udrží dobrý stav tlustého střeva. Oceňte celozrnný chléb, ten v sobě ukrývá vysoký podíl vlákniny.

BlíženciBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

Ve vašem vztahu se trochu zamračí. Vztah je potřeba vyčistit prospěšnou komunikací. Následně dojde k určitým kompromisům. V tomto ohledu to bude pro vás zajímavý měsíc, protože některé vaše obavy pramení z iracionálních a nereálných starostí. Očekávejte smířlivá setkání a nějakou dohodu, která bude probíhat v harmonickém duchu. V pracovním kolektivu by se neměla vyskytnout žádná podlost. Spolupracovat budete s lidmi, kteří si váží vás a vy jich. Studentům přejí hvězdy úspěšně složené zkoušky a následnou radost. Pravděpodobně budete mít problémy s dolními partiemi svého těla. Nepřehánějte to se sportem a raději si šetřete stehna, sedací nervy a kyčle. Co by vám hvězdy mohly poradit, je plavání.

 RakRak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Pokud proplouváte životem bez partnera, pak máte možnost tento měsíc začít nový vztah. Jdou k vám potencionální partneři ve znamení Ryb, Štíra nebo Raka. Pokud již partnera máte, zažijete krásné chvíle a možná by mohlo započít plodné období. Máte dispozice k založení rodiny. V rámci zaměstnání vás může čekat pracovní cesta. Ale pozor na rychlé jednání. Nebuďte roztržití, protože rychlost může vnést zmatek do rozumu. Pozor na konkurenci, ale ustojíte to. Výdaje, které tento měsíc vynaložíte, by se měly vyplatit. Trochu vás potrápí stresy. Stres neznamená jen to, že se nervujete z negativních situací, ale i z těch pozitivních. K nim může patřit přílišná radost z dalekých cest, svatba, zásnuby, křtiny, promoce a spousta jiných akcí.

LevLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Vztahy budou takové, jako je tento únorový měsíc. Dávejte si pozor na svou komunikaci s partnerem, protože nebude lehké uhájit vlastní partnerskou pozici. Ve vztahu může zavládnout mrazivá nálada. Očekávejte zprávy, které se vám nemusí zalíbit. Mohlo by dojít i ke zdržení určitých záležitostí. Měsíc únor se zdá být pro vás trochu stabilnější. Spíše se zaměříte na rekapitulaci svých finančních, pracovních a úředních záležitostí. Uděláte si pořádek v těchto věcech a pak se můžete s chutí dát do plánování pro budoucnost. Prozatím vám hvězdy dopřejí finanční a pracovní bezpečí. Budete mít chuť si zasportovat. No, hvězdy vám to mohou nyní dopřát. Jen malé varování. Moc to s tím sportem nepřehánějte. Pozor tedy na přetažení šlach a svalů.

 PannaPanna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Máte-li pomyšlení na novou lásku, jste docela volní a váš objekt touhy je někde poblíž, pak neváhejte a jděte do vztahu. Únor se zdá být pro vás kouzelný. Máte veškeré prostředky k tomu, abyste dosáhly úspěchu v lásce. Panny, které trápí partnerské problémy, mohou očekávat náhlý obrat a zlepšení vztahu. Hvězdné cesty vás zavedou na různé nákupy. Tady by bylo ale lépe zvážit kolik nakoupit a co nakoupit. Rozhodně je dobré jednat s rozumem a emoční stránku ponechat zatím stranou. Nedostatek odpočinku a naopak spousta stresových situací může podráždit vaši slinivku a játra. V těchto případech vám může pomoci čaj z heřmánku. Je to nejlepší uklidňující rostlina na světě.

VáhyVáhy (23. září – 23. října) znamení zemské

Budete postaveni před důležité rozhodování. Naskytne se vám výběr z několika možností. Na jednu stranu je to dobré, ale na druhou stranu složité. Pokud si vybíráte mezi dvěma partnery, pak volte podle své intuice. Máte chuť nebo nutkání si koupit los? Tak směle do toho, protože hvězdy jsou vám v tomto směru docela nakloněny. Nebude to nějak závratná výše, ale přece jenom máte tento měsíc štěstí ve hře. Dostane se vám několik výzev. Nové úkoly se pohrnou a nastartují vás k lepšímu životnímu stylu. Ledviny a nadýmání. To jsou dvě zdravotní oblasti, které si tento měsíc musíte ohlídat. Při nadýmání či plynatosti si nastrouhejte čerstvý zázvor a smíchejte s trochou citronové šťávy. Pokud vás trápí ledviny, vyhněte se nadměrnému pití minerálních vod a častému solení.

 ŠtírŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Pro vás mají hvězdy jedno podstatné varování. Nedělejte unáhlená rozhodnutí a ve vztazích se nechovejte impulzivně. Na velké změny není vhodná doba. Čekejte lepší načasování. Máte nad sebou hvězdu, která vás zavede k vysněným cílům. Někomu pomůžete nalézt rovnováhu svým intuitivním přístupem. V pracovní sféře najdete určité řešení a vy můžete začít pracovat na nové věci. Tak trochu počítejte se změnami. Změny se týkají také finančních operací a investic. V únoru vás potrápí trochu migréna, při nejmenším jen bolesti hlavy. Ale hvězdy si umí s tímto trápením poradit. Pokud nastanou takovéto bolesti, pomohl by vám kozlík lékařský, a to jeho výtažek. A pokud máte nervy na pochodu, pak si uvařte čaj z heřmánku, který je považován za všeobecné nervové tonikum ke zmírnění stresu a utišení bolesti hlavy.

StřelecStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

V partnerství to mnohdy není jednoduché. I vy se ocitnete po emoční stránce na slepé koleji. Pozitivní znamení, jak nalézt ztracenou rovnováhu, hledejte ve svých snech. Budete mít pocit, že vám něco chybí a setkáte se s tajemstvím. Možná se setkáte s láskou, na kterou jste léta již přestali myslet. Dejte si pozor na dluhy a různé finanční resty. Hvězdy vás varují před flegmatickým jednáním nejen ve finanční oblasti, ale i v pracovní sféře. Fyzioterapeutická léčba zapůsobí blahodárně na vaše záda. Pak vzhůru k alternativním prostředkům. Některým Střelcům se ozve trochu srdíčko. To vše ale může způsobit stres a honba za spoustou úkolů. Proto si dopřejte hodně blahodárného spánku a častý klid.

 KozorohKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

Únor je měsícem, který vám a vašemu partnerovi nabízí velkolepé plány. Partnerství má velmi dobré vyhlídky na dlouhodobou budoucnost, ve které je štěstí a radost. Pokud ale bude váš vztah dlouho jednotvárný, hvězda mezi vámi může blednout, proto již tento měsíc plánujte různé akce, děti, renovace ve společné domácnosti a další věci. V tomto měsíci se nemusíte bát, že své peníze nějakým způsobem promrháte. Budete si svou pokladničku hlídat jako oko v hlavě. Uvážlivě investujete a také s úspěchem. Pokud jste se dostali z nepříjemné chřipky či angíny, pak věřte, že únor bude ještě lepší. Vrátí se vám vitalita a síla. Jediné, co může skolit Kozorohy, je špatné našlápnutí a následné vymknutí kotníku. Proto dbejte na své nohy a dobrou koordinaci těla.

 VodnářVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Budete mít docela velkou potřebu moralizovat vztah. Pokud máte partnera a nejste svobodnými Vodnáři, pak se společně odeberte na společenské akce. Potřebujete jít mezi lidi a bavit se. Rozšíříte si okruh společných přátel, kteří vám budou ku prospěchu. Pokud jste svobodní, pak máte velkou šanci nalézt spřízněného partnera. S jasným rozumem vás očekává plánování. Jestliže se u vás objevila v nedávné době myšlenka na něco nového, pak se jí chyťte a pokuste se o bližší zkoumání. Přicházejí události, které vás mohou dostat z rutiny pracovního života. Vodnáři, dejte si pozor na náhlé odpadnutí. Vaše tělesná schránka bude potřebovat spoustu energie, která nyní v únoru zeslabuje. Síly načerpejte někde na horách a nechejte se zdravě unavit.

 RabyRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Hvězdy se s vámi budou tento měsíc radovat. Očekávejte příjemné překvapení. Oslavujte a užívejte si tyto týdny, co jen hrdlo ráčí. Ta radost je pomíjivá, proto využijte čas, který vám hvězdy darovaly pro splnění přání. V únoru se docela dost budete muset soustředit na své financování. Musíte se ujistit, že dokážete s penězi hospodařit tak, aby přinášely prospěch nejen vám, ale i celé rodině. Očekávejte jejich příliv i odliv. Hvězdy radí ponechat si bokem nějakou částku na horší časy. Co se práce týče, učiníte rozhodnutí. Mnohým Rybám se nebude chtít ani sportovat. Mohou to způsobit bolesti v nohou, zejména na chodidlech. Tato oblast je tento měsíc citlivější.

Vaše Jiřina Irissa

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>