Horoskop na měsíc září 2015

Sociální sítě

Různé (na stránky do prostoru 2) Beránci si mohou dopřát smyslová potěšení, nechám na vás fantazii. Býci budou dokopáni k pracovním výšinám, kde čeká úspěch. Blíženci budou rozdávat veselou náladu, a to hlavně v blízkosti rodiny. Raci, zejména mladí se setkají s citlivou osobou a starší Raci očekávají zářijovou pohodu. Lvi budou mít v oblasti financí spoustu otázek. Pannám se otevře intuice, kterou jim pošlou andělé. Váhy budou trochu zuřit, ale to se odbourá meditací. Štíři se mohou koupat v bohatství citů a požitků. Střelcům hrozí žárlivost ze strany partnera. Kozorozi posbírají milostné zkušenosti, ale je třeba neusnout na vavřínech. Vodnářům přeje pozitivní vztah. Rybičky, nemrskejte svými ocásky.

BeranBeran - královna pentaklů Beran (21. března – 20. dubna) znamení ohnivé

Láska má své kouzlo. Zde naleznete štědré dary. Očekávejte smyslné radovánky. Dopřejte si tedy potěšení smyslů. Tento měsíc přeje k uzavření sňatku nebo ke společnému bydlení. Přání v lásce se vám může splnit. Muži – Beránci se setkají s praktickou ženou. Půjde o osobu, která vám zajistí dobré jídlo, pití, pohodu a lásku. V pracovní a finanční sféře očekávejte možnost, využít svých minulých dovedností nebo zkušeností. Práci si hledejte v přírodě. Může to být zahradnictví, práce v lese nebo někde u vody. Finanční usedlost vás nadnese. V oblasti zdraví si chraňte prakticky celé tělo. Při sportu a jakékoliv pohybové aktivitě si chraňte nohy. Mohou vás chytit nervy. Nebo můžete zažít nervový šok, ale tady se počítá i ten radostný šok. Je to svým způsobem stres. Snažte se proto dostat do rovnováhy svou mysl.

BýkBýk - velekněžkaBýk (21. dubna – 21. května) znamení zemské

V lásce zvažte všechna pro a proti. Je možné zůstávat ve vztahu, když je nefunkční? Rozchod nebo alespoň přestávka by neuškodila. Potřebujete si vyčistit hlavu a duši. Pokud se jedná o blbost, není potřeba dělat unáhlená rozhodnutí. Ono by se to mělo samo provětrat. Potíže v lásce však nenaruší pracovní vzestup a finanční stabilitu. Máte nastartováno k finančnímu úspěchu. Objeví se dobré vyhlídky k dokončení projektů. Velkou roli zde sehraje samozřejmě motivace a nemalé nadšení. Zdravotně byste si měly sledovat oblast ledvin, močový měchýř a vaječníky. Dávejte si pozor na potraviny, které nadýmají a nedělají vám dobře. Jestliže trpíte duchovní nerovnováhou, odrazí se to na fyzickém zdraví. Buďte v klidu. Rozhodně si zajděte s přáteli na nějaké sportovní utkání nebo cvičení.

 BlíženciBlíženci - slunceBlíženci (22. května – 21. června) znamení vzdušné

lásce vám jdou přátelská posezení, příjemné nálady, krásná harmonie. Váš partner od vás očekává spoustu sluníčka, které ohřeje duši. Přátelé se budou cítit ve vaší společnosti dobře. Je možné, že se setkáte s osobou, která také umí čistit duši od stínů. V oblasti práce a financí se budete potýkat s vlažnou náladou. Nic nebude tak studené ani horké. Možná vás tato situace bude nutit k rezignaci. Mozek pojme jen to, na co stačí. Proto zapojte diplomacii a se vším zacházejte opatrně. Ve zdravotní sféře se zaměřte na své klouby. Mohou nastat potíže s pohybem. Máte-li neřesti, jako jsou cigarety, omezte je a vyhýbejte se prostředí, ve kterém je kouř a prach. Plíce by to nerozdýchaly.

RakRak - král pohárů Rak (22. června – 22. červenec) znamení vodní

Tento měsíc protančíte v lásce s harmonií. Někteří Raci mají šanci najít partnera vodního znamení, kterým je taktéž Rak, Ryba nebo Štír. U mladých žen – Račic je to muž citlivý, který zná hloubku duše a je bezdětný. Je mladý a sbírá zkušenosti. Muži – Raci svobodní se také mohou dočkat osudové partnerky. Ale i zadaným přeje láska nebo alespoň se harmonie pokusí vstoupit do existujícího vztahu. V pracovní a finanční sféře jen s chladnou hlavou a bez emocí dojdete k nějakému pozitivnímu výsledku. Obrňte se tedy trpělivostí, diplomacií a obezřetností. Situaci zbytečně nevyhrocujte do extrému a raději si upevněte postavení. Výdaje budete muset nějak ustát. Tento měsíc se zaměřte na bylinkové čaje. Zdraví vás potrápí v oblasti žaludku i žlučníku. Zaměřte se na meduňku, ta vám uklidní podrážděnou mysl a dále na třezalku, jakožto na bylinku, která umí bojovat s nevolností žaludku.

  LevLev - 10 mincíLev (23. červenec – 22. srpna) znamení ohnivé

Láska je ráj, ale vy si ještě počkejte. Není jednoduché si uspořádat city. V hlavě i v srdci. Věnujte svůj čas rodině. Péče o děti a starší lidi se vám vyplatí. Pro přátele i rodinu mějte po ruce vždy dobré slovo. Jak se chováte k druhým, oni se tak budou chovat k vám. Lvíčci, kteří se vážou svatebním slibem, mohou již myslet na založení rodiny. Do pracovní i finanční sféry vstupte s jasným úsudkem. Budete potřebovat zdravý rozum. Potrápí vás spoustu otázek, na které si musíte udělat čas. Zdraví začneme otázkou. Co váš pohybový aparát? Snažte se, aby vás někdo nerozohnil. Ano, cvičit lehce a s nadhledem, to doporučují hvězdy. Takže, hlídat si kostru, ať nechrastí.

PannaMírnost Panna (23. srpna – 22. září) znamení zemské

Pokud máte v osobních vztazích problémy, vše by se mělo dát tento měsíc do rovnováhy. V lásce očekávejte rozumný soulad těla i duše. Oprostíte-li se od žárlivých gest a jisté podezřívavosti, bude vztah fungovat. Pro negativní chvíle zde není místo. Užívejte si měsíc září s pokorou. Naslouchejte andělům, kteří chtějí, aby vaše vztahy pluly v harmonii a pohodě. V pracovní oblasti se zaměřte na pevný postoj. Neustupujte a zapojte chladnou hlavu. Hledáte-li práci, nabízí se příležitost, ale zkuste oddělit emoce od diplomacie. Finanční pohyby dotáhnete do konce. Udělejte si jasno a s penězi zacházejte jako s oběživem. Buďte pánem svých peněz! Po zdravotní stránce najdete svým způsobem klid. Postupně se vylepší i zdravotní stav. Jen musíte pro to něco udělat. Tady ovšem nastoupí i přírodní alternativní léčba.

VáhyVáhy - rytíř mečů Váhy (23. září – 23. října) znamení zemské

lásce to trochu bude skřípat. Pokud máte již delší dobu problémy ve vztazích, uděláte dobře, když zapojíte jasnou komunikaci mezi vámi a partnerem. Pak se uleví srdci i duši. Budete mít pocit větší volnosti a svým způsobem se očistíte od duševních strašáků. Partnerství se posune na vyšší úroveň, pokud zapojíte rozum a klid. Projekty, jednání a různé finanční transakce zkuste přesunout na jiný měsíc. Pracovní i finanční sféra se zdá být pro vás tento měsíc střízlivá a chladná. Jednejte s diplomatickým šarmem a důvtipem. Veškeré důležité záležitosti by mohly mít negativní dopad, pokud ve vás zvítězí netrpělivost a unáhlenost. Vaše zdraví si zaslouží více meditativního přístupu. Je kolem vás dost chladných hvězd. Obloha se zatahuje, tak alespoň s duší i myslí by se mohlo hnout. Věnujte dostatečnou péči svým dolním partiím.

 ŠtírŠtír - hvězdaŠtír (24. října – 22. listopadu) znamení vodní

Láska bude pro vás jistým startem do nového období. Štíři, jste jedním z dalších znamení, kterým v září bude vládnout harmonie. Citově se obohatíte a zažijete vzrušující bohatství v duši. Šťastní, to je správné slovo. Buďte otevřeni k lásce, která k vám přichází. Kultura i jiné akce vás v tomto měsíci neminou. I pracovní záležitosti jsou zrozeny pod šťastnou hvězdou. Ty slibují dlouhodobý úspěch a spokojenost. Finančně na tom budete lépe. Z kopýtka si moc nevyhazujte, protože obezřetnost a trocha naslouchání zodpovědnosti by neškodilo. Probouzíte se do hezkého měsíce. Vaše zdraví spočívá spíše v udržování krásy. Dbejte na sebe zevnitř i z venku. Některým Štírům by prospěla tělesná změna. Něco na svém těle proměníte.

  StřelecStřelec - král mincíStřelec (23. listopadu – 21. prosince) znamení ohnivé

Jestliže jste ve vztahu, který vás dusí a omezuje, pak jste otevřeni k novým obzorům. Před vámi je nová životní láska. Pokud jste šťastni, a to velice, nejste schopni uzřít kouzelnou dobu, kterou hvězdy osvětlují. Záleží na vás, jak se rozhodnete. Ženy se budou tento měsíc cítit docela dobře v přítomnosti muže, který je narozen ve znamení Býka, Kozoroha a Panny. Ve hře bude i trocha žárlivosti. V práci nastane mrzutost a nesváry. Hlavně Střelci – studenti by neměli házet flintu do žita. Pozor, ať nepřijdete vlastní horlivostí o finanční částku, ne-li zázemí. Zdraví je nyní důležité. Trochu pozlobí kolena, klouby i kosti. Taktéž si dávejte pozor na celou hlavu. Mohou přijít bolesti kolem spánků a také se mnozí Střelci musí připravit na ošetření zubním lékařem.

KozorohKozoroh - 6 mečůKozoroh (22. prosince – 20. ledna) znamení zemské

V měsíci září očekávejte jakousi nudu ve vztahu, v lásce. Možná vás to bude tahat někam ven. Ale můžete se ve vztahu posunout, jestliže jste s partnerem dlouhou dobu. Tam je vidět zázemí a jistá dávka harmonie. Přecházíte k další podobě vztahové zralosti. Jestliže jste sami, pak máte šanci nalézt svůj protějšek. Práce vás zavede k novým břehům. Nicméně musíte se s tím břehem dostatečně obeznámit, ale výsledek je uspokojivý. Finanční záležitosti, pokud možno urovnejte. Máte šanci, získat dlužné částky zpět. V oblasti zdraví vás musím nasměrovat k fyzioterapeutickým cvičením, na masážní lehátko, a pokud to bude jen trochu možné, začněte něco dělat se svými zády, jinak se zhroutí vaše kostra. Nepřepínejte své srdce.

Vodnář Vodnář - 4 mincíVodnář (21. ledna – 20. února) znamení vzdušné

Jak dalece vám ublížila láska? Co hodláte pro lásku udělat? Jaký partner bude pro vás ten nejlepší? Hvězdy se vás snaží dostrkat na dráhu štěstí, tam, kde se budete cítit krásně. Nastává konečně trocha klidu. Jen tyto otázky probádejte a vytvořte si pozitivní odpovědi. Jste společně s hvězdami strůjci svého štěstí. I v pracovní a finanční sféře vás nahlodají otázky. Naplňuje mne práce, kterou vykonávám? Čeho chci dosáhnout? I tady si udělejte rozvahu. Spořte si určitou finanční částku na horší časy. Zdraví a stresy. Mohou ve vás doznívat ruchy posledního měsíce. Snažte se jíst zdravě a cvičit. Možná pocítíte menší tlak v pod bříšku, nepodceňujte to.

RabyRyby - 5 mincíRyby (21. února – 20. března) znamení vodní

Vaše láska se vytrácí jako mlžný opar. Pokud chcete zachránit vztah, pak zapojte harmonii a klid duše. Jestliže je vztah již nefunkční, nedrťte ho budoucími výhledy typu, bude zase krásně, zamilujeme se opět do sebe, atd. Není to kvalitní vyhlídka. Nově příchozí lásky jsou možné. Pracovně a finančně to půjde dobře. Tento měsíc se spíše více nadřou sportovci, nebo sportovně založení lidé. Dokonce napilno budou mít záchranáři (hasiči, zdravotníci, vojáci i policisté). Co je ovšem slabinou horlivých Ryb? Nedostatek smyslu pro plynutí času. Bohužel, září je takto nastartováno. Finanční záležitosti se posunou vpřed. Zdraví je tak trochu na pochybách. Opatrujte si oblast břicha. S tím souvisí močový měchýř, střeva a pohlavní orgány.

S láskou vaše Jiřina Irissa

 

 

 

Štítky .Záložka pro trvalý odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>